Νέα

SOS: Μακρια απο τα μπουρδελα του Αμστερνταμ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
δεν είχα ζητήσει και δεν ξέρω...πάντως συμβουλή μου είναι πως όλα αυτά πρέπει να τα παζαρέψει κάποιος πριν κάνει το λάθος και περάσει τη πόρτα...να ζητήσει δηλαδή αναλυτικά τιμολόγηση για κάθε υπηρεσία και μετά να αποφασίσει αν αξίζει το κόπο να περάσει ή οχι ;) στο Άμστερνταμ πάντως στο red light district μπορείς να γαμήσεις και μουνάρες στη τιμή των 50 ευρώ...πουτάνες που εδώ βλέπουμε μόνο σε CT και αν ;)
τυπε οταν λες μουναρες?
 

Επισκέπτης
Καποια πραγματα τα θεωρουμε εδω καπωs αυτονοητα, οπωs ισωs χαδια παντου , δαχτυλιασματα κτλ τα οποια τα εφαρμοζουμε εδω.....Δεν μπορειs εκεινη την ωρα να ζηταs ολη την τριτομη λιστα με τα χουφτωματα και τιs τιμεs τουs....Η τουλαχιστον αs μαs πουνε ποσο παει το ....φουλ , με ολα ενσωματωμενα και την κλειτοριδα στο χερι για να ξερουμε :huh: :huh:

άλλο το σύστημα εδώ, άλλο εκεί :sunglasses: για αυτό ενημερώνω ;)
 

Επισκέπτης
τυπε οταν λες μουναρες?

ομορφιά επιπέδου πολύ καλού CT και άνω...όχι όλες βέβαια, αλλά αρκετές...αρκεί να έχεις όρεξη και χρόνο για περπάτημα και μπουρδελότσαρκα...μιλάμε για μια περιοχή από την Ομόνοια μέχρι τη Πλατεία Αμερικής ίσως και μεγαλύτερη, γεμάτη με μπουρδέλα-βιτρίνες...όπως έγραψα ίσως και πάνω από 500 ;)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ομορφιά επιπέδου πολύ καλού CT και άνω...όχι όλες βέβαια, αλλά αρκετές...αρκεί να έχεις όρεξη και χρόνο για περπάτημα και μπουρδελότσαρκα...μιλάμε για μια περιοχή από την Ομόνοια μέχρι τη Πλατεία Αμερικής ίσως και μεγαλύτερη, γεμάτη με μπουρδέλα-βιτρίνες...όπως έγραψα ίσως και πάνω από 500 ;)
τυπε γκρανια εχει?
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
η rld ειναι πιο πολυ τουριστικο παρα οτιδηποτε αλλο, βεβαια εξαρταται και που θα πεσεις, εγω εχει τυχει να κανω πολυ καλο σεξ στις βιτρινες αλλα πλεον μονο για βολτα περναω απο εκει και τιποτα παραπανω. αυτα που αξιζουν ειναι τα σεξ-κλαμπς (gangbang parties etc) και τα μαγαζια που εχουν γυναικες και διαλεγεις για να πας σε δωματιο.
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
FD (Filis district) (vs) RLD (amsterdam): 1 - 0
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Επειδή βαριέμαι να διαβάσω και τις 4 σελίδες, εγώ όταν πήγα πρίν 2-3 χρόνια, πέρασα πολύ καλύτερα.
Δεν ξέρω να έτυχε ή αν πέτυχε, αλλά ήταν καλύτερα.

Οι τιμές και ο χρόνος όπως τα λέει ο φίλος: 50 ευρό για 20 λεπτά. Στοματικό και σεξ. Τα πάντα με προφύλαξη.

Όμως, κατάφερα να κάνω 69 χωρίς έξτρα χρέωση και με τις 3 που πήγα. Μιά απίθανη Βουλγάρα (όπου πήγα 2 φορές), μια ξανθιά μουνάρα Ουγγαρέζα και μια Ασιάτισα που δεν ευχαριστήθηκα γιατί βγήκε λίγο psycho.

Δεν αμφισβητώ τα λεγόμενα του φίλου, αλλά δεν μπορώ να πιστέψω πως χαλάσανε τόσο πολύ. . .  . 
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Αδέρφια θα πάω σε 2 εβδομάδες AMST. Το paradise έχει αλλάξει κάτι ; ξέρει κανείς ; Γιατί άκουσα οτι καποιές μέρες πλέον είναι μόνο για ζευγάρια ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom