Νέα

SOS: Μακρια απο τα μπουρδελα του Αμστερνταμ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Αυτά που γράφει ο νηματοθέτης ειναι γνωστά σε όσους έχουν ταξιδέψει Ολλανδία. Δυστυχώς όμως υπάρχουν πολλοί που δεν τα γνωρίζουν (γιατί δεν έχουν πάει Ολλανδία ποτέ) και για το λόγο αυτό έπραξε πολύ καλά αυτός που άνοιξε το παρόν θρεντ.
 

Επισκέπτης
Το 2005 είχα πάει στο Αμστερνταμ 22 χρονων τότε πήγα με κάτι φιλαράκια για μπαφοδιακοπες...

Αυτό το είδος διακοπών δεν το ήξερα.Ήξερα για το θρησκευτικό τουρισμό,τον σεξοτουρισμό,Αθλητικό τουρισμό αλλά μπαφοτουρισμό δεν τον ήξερα...

Ελπίζω να μην έκανες μετα πρεζοτουρισμό,γιατί δε λέει καθόλου...
 

Playboy $

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό το είδος διακοπών δεν το ήξερα.Ήξερα για το θρησκευτικό τουρισμό,τον σεξοτουρισμό,Αθλητικό τουρισμό αλλά μπαφοτουρισμό δεν τον ήξερα...

Ελπίζω να μην έκανες μετα πρεζοτουρισμό,γιατί δε λέει καθόλου...
εκεί καταλήγει σχεδόν πάντα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
αυτα για οσους βριζουν το μεταξι :2funny:
Πωωω   φριττω μ αυτα που ακουω....Οχι τιποτ αλλο , μαs πολυδιαφημιζανε το Αμστερνταμ σαν σεξοτουριστικη πολη και κολοκυθια τουμπανα και τουλιπεs με ζαχαρη.......Μεταξι και τρου-τρουαρ ρε   :grin:
 

Heartbreaker83

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.814
Like
12
Πόντοι
16
Αυτό το είδος διακοπών δεν το ήξερα.Ήξερα για το θρησκευτικό τουρισμό,τον σεξοτουρισμό,Αθλητικό τουρισμό αλλά μπαφοτουρισμό δεν τον ήξερα...

Ελπίζω να μην έκανες μετα πρεζοτουρισμό,γιατί δε λέει καθόλου...
Eγω το ξερω σαν "ναρκοτουρισμο". Εδω που τα λεμε, δεν πιστευω οτι η πλειοψηφια του κοσμου που επισκεπτεται το αμστερνταμ παει για να δει το μουσειο van Gogh :rolleyes:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πωωω   φριττω μ αυτα που ακουω....Οχι τιποτ αλλο , μαs πολυδιαφημιζανε το Αμστερνταμ σαν σεξοτουριστικη πολη και κολοκυθια τουμπανα και τουλιπεs με ζαχαρη.......Μεταξι και τρου-τρουαρ ρε   :grin:
τυπε σαν τα μπουρδελα της ελλαδας δεν υπαρχουν πουθενα :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Αυτό το είδος διακοπών δεν το ήξερα.Ήξερα για το θρησκευτικό τουρισμό,τον σεξοτουρισμό,Αθλητικό τουρισμό αλλά μπαφοτουρισμό δεν τον ήξερα...

Ελπίζω να μην έκανες μετα πρεζοτουρισμό,γιατί δε λέει καθόλου...
Got_Pot%20-%20emotloader.hu.jpg

HWMB%20-%20emotloader.hu.jpg
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
συμφωνώ τύπε, από τα ελάχιστα τίμια πράγματα στον τόπο μας  :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon:
εχουμε και μια πρωτια τυπε
αυτα που διαβαζω για την ολλανδια ειναι τραγικα τυπε
σιγα μην δωσω στην πουτανα +50 ευρω για να τις πιασω τα βυζα :grin:
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
εχουμε και μια πρωτια τυπε
αυτα που διαβαζω για την ολλανδια ειναι τραγικα τυπε
σιγα μην δωσω στην πουτανα +50 ευρω για να τις πιασω τα βυζα :grin:
:2funny: :2funny: :2funny:
έλα ντε  :2funny:
και να ξέρω ότι ο χειρογλύκανος δίνει 10 λεπτά στην σωκράτους και χουφτώνει μαυρέλια από αφρική  :rockon:
ε όχι γαμώ την ΟΝΕ μου!  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Και μετά από λίγο καιρό δε θα τα καπνίζεις,θα τα βλέπεις ανάποδα,μαζί με τα ραδίκια.

http://[URL unfurl="true"]www.attacktv.gr/Pictures/police/skeletos.jpg[/img[/URL]]
[/quote][img]http://emotloader.hu/emoticons/drug/Stoner%20-%20emotloader.hu.jpg
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
το αμστερνταμ ειναι πρωτευσουσα της ολλανδιας και οχι χωρα.........  :blowup:

Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα...
Η πρωτεύουσα της Ολλανδίας το Άμστερνταμ? ΟΧΙ, πρωτεύουσα είναι η ΧΑΓΗ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Χαμενη εξαγωγη συναλλαγματοs.......Ετσι την παθανε οσοι πηγανε
 

Επισκέπτης
Αγαπητοι συναγωνιστες, συμμεριζομενος την δυσκολη εποχη που διανυουμε, και την αναγκη ολων σας για ποιοτικο σεξ σε σχετικα λογικες τιμες, δινω την κατωθι συμβουλη, παιρνοντας πανω μου την ευθυνη της δηλωσης κατα 100%
ΜΗ ΓΑΜΗΣΕΤΕ ΣΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ!
Το δηλωνω τοσο απολυτα και κατηγορηματικα, διοτι πολυ απλα δεν επιδεχεται αμφισβητησης. Η περιβοητη Red Light District ειναι ενα ενδιαφερον τουριστικο θερετρο, αλλα απο κει και περα, τιποτα παραπανω. Υπερδιπλασιες τιμες και υπηρεσιες κατωτερες των ελληνικων στουντιο. Οχι αποκλειστικα λογω απροθυμιας των κοριτσιων, αλλα πρωτιστως λογω κακης πολιτικης των "ιδρυματων" σχετικα με τις παρεχομενες υπηρεσιες

Δεν θα επεκταθω περαιτερω, αναφεροντας με λεπτομερειες τη δικη μου εμπειρια, απλα να ξερετε οτι γραφω αυτο το αρθρο απο υποχρεωση απεναντι στην πολυτιμη βοηθεια του σαιτ ολα αυτα τα χρονια, και απο την αναγκη μου για μια ελαχιστη ανταποδοση σε ολους εσας που με τις κριτικες σας με κανετε καθημερινα σοφοτερο στο χωρο του "αθληματος". Εστω και 2 ανθρωποι να ξερω πως γλιτωσαν τα χρηματα και το χρονο τους στο Αμστερνταμ, ΜΗΝ πεφτοντας στην απατη της τουριστικης αυτης πορνειας μετα την αναγνωση αυτου του thread, θα μπορω να νιωθω ανακουφιση για το λιθαρακι αυτο. Και χαρα οτι κι εγω συνεβαλα σε κατι θετικο εναντι ολων των συναγωνιστων--απο τους οποιους κυριως παιρνω ολα αυτα τα χρονια, και λιγοτερο προσφερω.

Γεια και χαρα σας!

έχεις κάποιο δίκιο με την έννοια ότι οι υπηρεσίες είναι στα όρια της ξεπέτας, όμως για μια φορά έστω αξίζει το κόπο να επισκεφθεί κανείς το red light district στο Άμστερνταμ όπου φιλοξενεί παραπάνω από 500 σπίτια-βιτρίνες και μπορεί κανείς να πετύχει μια τεράστια ποικιλία από πόρνες για όλα τα γούστα! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: ...και το κόστος στο 50ρικο για γαμήσι σε μια στάση(για περισσότερες στάσεις και κουλούρι ανεβαίνει η τιμή)...εκεί τουλάχιστον ήταν το κόστος το 2006 που το επισκέφθηκα εγώ :grin:
 

Επισκέπτης
εχουμε και μια πρωτια τυπε
αυτα που διαβαζω για την ολλανδια ειναι τραγικα τυπε
σιγα μην δωσω στην πουτανα +50 ευρω για να τις πιασω τα βυζα :grin:

αυτό είναι λίγο υπερβολή, εμένα για να γλύψω τα βυζιά μου είχε ζητήσει μία +20 ευρώ :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
αυτό είναι λίγο υπερβολή, εμένα για να γλύψω τα βυζιά μου είχε ζητήσει μία +20 ευρώ :grin:

Δηλαδη το καθε μασταρι  ενα δεκαρικο??????
Στο γλυφομουνι ποσο παει η κλειτοριs????
 

Επισκέπτης
Δηλαδη το καθε μασταρι  ενα δεκαρικο??????
Στο γλυφομουνι ποσο παει η κλειτοριs????

δεν είχα ζητήσει και δεν ξέρω...πάντως συμβουλή μου είναι πως όλα αυτά πρέπει να τα παζαρέψει κάποιος πριν κάνει το λάθος και περάσει τη πόρτα...να ζητήσει δηλαδή αναλυτικά τιμολόγηση για κάθε υπηρεσία και μετά να αποφασίσει αν αξίζει το κόπο να περάσει ή οχι ;) στο Άμστερνταμ πάντως στο red light district μπορείς να γαμήσεις και μουνάρες στη τιμή των 50 ευρώ...πουτάνες που εδώ βλέπουμε μόνο σε CT και αν ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
δεν είχα ζητήσει και δεν ξέρω...πάντως συμβουλή μου είναι πως όλα αυτά πρέπει να τα παζαρέψει κάποιος πριν κάνει το λάθος και περάσει τη πόρτα...να ζητήσει δηλαδή αναλυτικά τιμολόγηση για κάθε υπηρεσία και μετά να αποφασίσει αν αξίζει το κόπο να περάσει ή οχι ;) στο Άμστερνταμ πάντως στο red light district μπορείς να γαμήσεις και μουνάρες στη τιμή των 50 ευρώ...πουτάνες που εδώ βλέπουμε μόνο σε CT και αν ;)

Καποια πραγματα τα θεωρουμε εδω καπωs αυτονοητα, οπωs ισωs χαδια παντου , δαχτυλιασματα κτλ τα οποια τα εφαρμοζουμε εδω.....Δεν μπορειs εκεινη την ωρα να ζηταs ολη την τριτομη λιστα με τα χουφτωματα και τιs τιμεs τουs....Η τουλαχιστον αs μαs πουνε ποσο παει το ....φουλ , με ολα ενσωματωμενα και την κλειτοριδα στο χερι για να ξερουμε :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom