Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
...η ψηλή Μαρίνα μάλλον είναι έγκυος ... η δε μικρή απουσιάζει άγνωστο γιατί....
η ψηλη μαρινα ηταν εγκυος..φανταζομαι τωρα επανηλθε στο μαγαζι μετα απο καιρο..εν τη απουσια της η νεαρα μαρινα ηταν deputy sheriff οποτε ισως ηταν σε κανα δωματιο τωρα...ο gary ειναι ο γνωστης εδω για να μας δωσει feedback
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
η ψηλη μαρινα ηταν εγκυος..φανταζομαι τωρα επανηλθε στο μαγαζι μετα απο καιρο..εν τη απουσια της η νεαρα μαρινα ηταν deputy sheriff οποτε ισως ηταν σε κανα δωματιο τωρα...ο gary ειναι ο γνωστης εδω για να μας δωσει feedback
:thumbsup:
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
η ψηλη μαρινα ηταν εγκυος..φανταζομαι τωρα επανηλθε στο μαγαζι μετα απο καιρο..εν τη απουσια της η νεαρα μαρινα ηταν deputy sheriff οποτε ισως ηταν σε κανα δωματιο τωρα...ο gary ειναι ο γνωστης εδω για να μας δωσει feedback
Πριν απο 1-2 βδομαδες που πηγα η ψηλη Μαρινα ελειπε ακομη, οποτε η μικρη δεν εμπαινε.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Συνεδρια με Ρεβεκκα.Αξιοπρεπης,συμπαθης,και αποδοτικη!
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Η μικρη Μαρινα παντως μπαινει δωματιο.
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
οτι μπαινει μπαινει σιγουρα!!κανει ομως φουλ προγραμμα??
 
OP
OP
G

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
οτι μπαινει μπαινει σιγουρα!!κανει ομως φουλ προγραμμα??
Σε οσους παιρνουν φουλ προγραμμα απο τις αλλες, θα κανει, αλλα ρωτας κ τη μεγαλη Μαρινα
με τροπο για να μη φας κανενα ακυρο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46586

Επισκέπτης
Παίδες, το συγγεκριμμένο ίδρυμα κανα καλό τεμάχιο (νέα,ωραίο σώμα και βιζάρες-κατά προτίμηση ψευτικες) που να κανει μπριζολέ πρόγραμμα για να δοκιμάσουμε την τύχη μας;
 

OPTOLEN

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
0
Παίδες, το συγγεκριμμένο ίδρυμα κανα καλό τεμάχιο (νέα,ωραίο σώμα και βιζάρες-κατά προτίμηση ψευτικες) που να κανει μπριζολέ πρόγραμμα για να δοκιμάσουμε την τύχη μας;
αν εχεις χρόνο και χρήμα διαθεσιμο μπορεί κ να βρεις... αλλά δεν θα φας με τις πρώτες επισκέψεις... δύσκολο εώς αδύνατο...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46586

Επισκέπτης
Στο πακέτο των 80-100 γιούργιων, και πάντα με την προυπόθεση ότι έχεις περάσει από face control (δυο-τρεις-χίλες επισκέψεις),πόσες πιστολιές περιλαμβάνονται;Μία μόνο;Αν θες να πυροβολήσεις και δεύτερη πόσο παραπάνω κοστίζει το άθλημα;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
καλησπερα σε ολους,

θα ηθελα να μοιραστω μαζι  σας μια εμπειρια αν και οχι ακριβως δικη μου αλλα ειναι κατι που με εντυπωσιασε γιατι αν και χρονια πελατης σε τετοιου ειδους μαγαζια δεν το περιμενα απο το συγκεκριμενο.
πριν απο κανενα μηνα ξεκιναω με ενα φιλαρακι σχετικα αβγαλτο σε τετοια μερη να παω να του δειξω το πως να τρως τα λεφτα σου σε στουντιο κτλπ δεν αξιζει ο κοπος τεσπα, λοιπον φτανουμε εγω εχω μια σταθερη κοπελα που περναω παντα στον φιλο μου εκεινη την στιγμη ηταν διαθεσιμη μονο η Αννα, του λεω τα λεμε στο τελος, εγω τελειωσα το προγραμμα μου στην 1 ωρα περιπου βγαινω στο σαλονι και λεω στην κοπελα της ρεσεπσιον ο φιλος μου??? λεει δεν τελειωσε ακομα αφου τον περιμενα λιγο... εμφανισετε με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια λεω ο μπαγασας θα περασε καλα βγαζω να πληρωσω αφηνω εγω100 ευρω του λεει η Αννα του φιλου μου  120 εσυ με νοημα !!!!!!!! κοιταω με απορια  πηγα να πω κατι αλλα λεω δεν γαμεται. με το που βγαινουμε εξω του λεω 100 δεν σου ειπα γιατι εδωσες 120 θα σου πω στον καφε μου λεει.............!!!!

στον καφε λοιπον θεο τον εκανα τιποτα δεν ελεγε μετα απο τα πολλα να μην μακρυγορω ειναι και κατι που δεν ηξερα ο φιλος μου γουσταρε αυταρχικα παιχνιδακια και απο οτι μου ειπε η Αννα ειναι οτι καλυτερο εχει παει και αφου μου ειπε για ενα κατεβατο απο στουντιο που εχει κανει αυταρχικο !!!!!! Μου λεει οτι η Αννα μονο με το βλεμμα ξερει να σε υποτασει νιωθεις θεος μονο που την υπηρετης !!!!!! :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: Μετα απο την πρωτη κρυαδα που πηρα για τα γουστα του φιλου μου εμαθα οτι εδω υπαρχει και το καλυτερο αυταρχικο της αθηνας!!!!!!!!
τελικα οσο ζεις μαθαινεις!!!!!!!!
 

OPTOLEN

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
92
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
0
εγώ πάντως αν και καλός πελάτης του αδερφού μαγαζιού... πήγα και σχεδόν συστημένος... πέρασα με τζούλια  :headbang: :headbang: λόγω σωματότυπου (μινιόν) και περιορισμένων επιλογών... και ενώ ήταν στο σωστό δρόμο αρχικά... ούτε ακά καλαμάκι έκανε (σε μένα τουλάχιστόν)... χαζοσκατογέλαγε όταν ακούμπαγες στήθος και τραβιότανε... είπα να της δώσω πούλο... αλλά πρώτη φορά στο μαγαζί... τους έβαλα κι ενα Χ τεράστιο και πάμε γι αλλα... Χίλιες φορές στην πεπατημένη οδό με στανταράκια παρά δοκιμές σε κοπελιές που δεν το έχουν... :hi: :hi:

Ο χώρος μπορεί να προσπαθεί να γίνει "lux" αλλά είναι κιτς για τα δικά μου γούστα... καμία σχέση με άλλα ιδρύματα της κατηγορίας του (σε €€€ εννοώ). Προτιμώ να πληρώνω για τον χώρο και την περιποίηση και όχι μόνο για το  :knockinb: . Άλλωστε αν θέλω να  :knockinb: κλείνω ραντεβού και πηγαίνω στο ξενοδοχειάκι μου με την κοπελίτσα που γουστάρω, και πίνω και το ποτάκι μου και χαλαρώνω κιόλας...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46586

Επισκέπτης
Καλησπέρα,μετα απο τόσο διάβασμα για το εν λόγω ίδρυμα καθώς και για την προϊστορία του (Ομηρου 35) και το αδερφό καταστημα (Λυκαβιττου10), αποφάσισα να πάω και να κάνω και γω το κασκαντεριλικι μου.Επίσκεψη απόγευμα ανευ ραντεβού και υποδοχή απο την σερίφισα Μαρίνα.Στην ερώτηση της απο που έμαθα για το ινστιτούτο απάντησα κάτι πίπες του στυλ οτι ελειπα χρόνια απο Ελλάδα και οτι ήμουν θαμονας του Ο35,όντας κλειστό πλεον εψαξα στο ΝΕΤ και ανακάλυψα το Σ80.Να,μου λέει, καμια σχεση τα μαγαζιά και τέτοια,εμείς προσφέρουμε κλασσικά (και αθώα) προγράμματα και τα ρέστα.Της λέω, 'έλεγχο ιστορικού και φερεγγυοτητας περασα μια φορά,δεν έχω όρεξη να ξαναπερασω για να πάρω απο το μαγαζί αυτό που προσφέρει',μου λέει,'εμείς εδώ δεν... και τις ίδιες πίπες, αν θέλετε μπορούμε να γνωρίσουμε καλυτερα', μάλιστα λέω και φεύγω.Αφού έφυγα λοιπον ήμουν σε σκέψεις για το αν εκανα μαλάκια γιατί ουτε που εκατσα να δω κάποια κοπελα ουτε τιποτα ,ασε που το' να γνωρίσουμε καλύτερα' που μου ειπε μουβαρεσε καμπανακι..οποτε αποφάσισα να παώ ξανά και να κανω όλη τη διαδικασία του τσεκαρισματος.Σκαω μύτη,στην πόρτα παλι η Μαρίνα η Σεριφισα,περναω στο σαλόνι και μου αρχίζει τις γνωστες πίπες περί προγραμμάτων κτλ.Λέω μασάζ θελω ,ουτε σαουνες ουτε χαμάμ (για εγγύτητα στα πραγματα μου,πορτοφόλια,κινητά και τέτοια γιατί ποτε δεν ξέρεις),οποτε περναω για μασαζακι-κανω μπανακι και ενω ήμουν με την ψωλη εξω σκαει μυτη ενα μωρακι...'ωχ' μου λέει 'θα ρθω σε λιγο', 'κάνε δουλεια σου' της απανταω,τελειωνω το μπάνιο,κάθομαι μασαζοκρεβατο με την πετσέτα και περιμένω,ξανασκάει μύτη ενα καβλακι(Τζούλια) το όνομα, Πετίτ μάλλον κάτω απο 30 λεπτή συμπαθητικό έως ομορφο προσωπο,ωραίο κωλαρακι και βυζακι μάλλον 2_2,5.Αρχίζει το πασαλειμα πανω κάτω,ποδια ,χέρια,πλατες,στήθος,αυχένας κτλ.Στο ενδιάμεσο εγώ όλη την ωρα μπουρού μπουρού και καλά για οικειότητα(έχω διαβασει οτι η συγκεκριμένη μπριζολιαζεται full).Εντομεταξυ στο τρίψιμο των ποδιών σχεδόν παντα με τα ακροδαχτυλα να μου ακουμπά σχεδόν παντα τ'αρχιδια, 'οχι που δεν μπριζολιαζονται εδώ μεσα'λεω απο μέσα μου.Τεσπα,μ αυτά και μ αυτά περνάει το 50λεπτο μονο με μασάζ,της λέω, 'τι,αυτό ηταν;', μου λέι ' ναι', της λέω, 'κι αυτον εδώ τι θα τον κάνω τώρα' και πιάνω τον πουτσο μου! Μου άρχισε πάλι και αυτή τις ίδιες πίπες που μου λεγε η Μαρίνα η Σεριφισα,της λεω'καλα,θα ξαναρθω και βλέπουμε την επόμενη φορά', 'να ξαναρθεις'μου λέει και παει να φύγει,πριν ανοίξει την πόρτα μου κανει ' γυμνάζεται πάντως ε;',άκυρο λέω απο μέσα μου τεσπα, και φεύγει.Βγαινω εξω,full μουνι περα δοθε και τα σχετικα,πληρώνω,χαβαλεδιαζομαι με τη Μαρίνα για κάνα πεντάλεπτο του στυλ ποσο γαματοι είστε,πέρασα σουπερ,θα ξαναρθω για να περάσω 'ακόμα καλυτερα' και τέτοια.Αυτή η εμπειρία μου λοιπον,θα ξαναπαω να δω που θα το πάνε τη δεύτερη φορα!Ερώτηση,
Μου φάνηκε περίεργο που δεν έγινε πασαρέλα κορασίδων για να διάλεξω αλλά αντίθετα μου έστειλαν κατευθείαν τη συγγεκριμενη.
Στην δεύτερη επίσκεψη μου προτινετε να ξανακανω κουβέντα με Σεριφισα ήνα το παίξω γκάου και να μιλήσω μονο με την λαδοκορη?
Επίσης,λέω την δεύτερη φορά να είμαι πιο επιθετικός και να βάζω χερι full
Στο χαμάμ,σάουνα (για οποίον γνωρίζει) έρχεται και το μουνι μέσα ή κάθεσαι μόνος σου;γενικά αξίζει;γιατί το χρεώνουν 20 ευρώ επιπλέον των 60 που έδωσα για μασάζ.Επίσης, την επόμενη φορά να ζήτηση κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα/δωμάτιο για να είμαι πιο ξεκάθαρος όσον αφορα το τι ακριβως θέλω;
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ωραία ενημέρωση ;)

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Η ενημέρωση είναι καλή,αλλά ο φίλος δεν καταλαβαίνει κάτι,ισως λόγω απειρίας......Στα μαγαζιά αυτά,όσοι παίρνουν φουλ πρόγραμμα,η κάποιες εξτρα υπηρεσίες στο χαμαμ,στη σαουνα,κλπ.,δεν πρόκειται ποτέ να το ανακοινώσουν δημόσια,γιατί τότε θα "κάψουν" την όποια προνομιακή μεταχείριση έχουν......την οποία μεταχείριση μπορεί και να την έχουν πληρώσει πανάκριβα.....Συμβουλή λοιπόν στον φίλο να κινηθεί αυτόνομα,με τόλμη και ....το χέρι βαθειά στην τσέπη και να μην κάνει ερωτήσεις στις οποίες δεν θα πάρει σοβαρή απάντηση.....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46586

Επισκέπτης
Σωστός Andy,μάλλον μαλακία μου που μίλησα τόσο ανοικτά!Μάλλον παρασύρθηκα από τις διάφορες πληροφορίες που έλαβα διαβάζοντας τις διάφορες αναρτήσεις στο συγκεκριμμένο topic.Συμπεριφέρθηκα λες και μίλαγα για κανένα studio που όλα παίζουν χήμα και φόρα παρτίδα. :- Όντως, είμαι nooμπάς και δεν έχω πολύ εμπειρία στα μασατζίδικα πέραν των γνωστών του κέντρου τα οποία είναι και αυτά φόρα παρτίδα από την μεριά τους!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom