Νέα

Σολωνος 80

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ggary1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
706
Κριτικές
1
Like
368
Πόντοι
26
Χαχαχαχα Θεός. Όποιος θέλει δηλαδή συμπληρώνει μέχρι το 80άρι για φραπεδιά? Για να συνοδέψω το γλυκό!
Ίσως και να έχεις φραπέ.Απλά μπαίνεις και ρωτάς.Και εαν δεν σου αρέσουν οι φάτσες τους , βγάζεις ένα 25άρι και τις ρωτάς αν δίνουν ρέστα...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πολύ ευγενική απάντηση. ΣΥΓΝΩΜΗ φόρουμ που έδωσα τρεις φορές από 80 ευρώ σε χι χρονικό διάστημα. Δε θα το ξανακάνω.Κ φυσικά δε πρόκειται να ξανακάνω κριτική γιατί όλο και κάποιος κομπλεξας θα έρθει να μου την πειμε υφακι σαν χούλιγκαν του πι σι. Ελεος με τους αλανθαστους κομπλεξικους. (μιλάω μόνο για τον ένα που μιλησε τόσο κομπλεξικα τα υπόλοιπα σχόλια καλοδεχουμενα φυσικά)

Φίλε μου επειδή σου έγραψα και εγώ σχετικά πιο πάνω, δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι και τις εμπειρίες σου από το χώρο, αλλά επειδή εγώ έχω ζήσει από την αρχή τον χώρο αυτό, μακάρι να υπήρχε το σάϊτ αυτό στα νιάτα μας να μπορούμε να ανταλλάσσουμε απόψεις για τις διάφορες κορασίδες. Θα είχα γλυτώσει χρήμα και θα είχα πάρει καλλίτερες υπηρεσίας. Τότε ανακαλύπταμε μόνοι μας τις φόλες, αλλά αυτό στοίχιζε. Μόνο να σου πω ότι κάποτε σε ένα μαγαζί πήγα τρεις φορές με κάποια κοπέλα με πλήρες πρόγραμμα και όταν την πέτυχα αργότερα σε άλλο μαγαζί, δεν φαντάστηκα ο μαλάκας ότι θα μου την παίξει και μπήκα στο δωμάτιο χωρίς να πω τίποτα. Μετά το μασάζ μου άρχισε φραπέ και όταν της είπα μα έχεις άλλο πρόγραμμα, μου απάντησε η "κυρία", εδώ είναι άλλο μαγαζί και μόνο φραπέ. Δεν μου το είπε βέβαια πριν μπω. Μετά λοιπόν από πολλά τέτοια κατέληξα (η εμπειρία) και πλέον ότι θέλω το συζητώ με την κοπέλα κάθε φορά. Και επειδή πονάω τα χρήματα που δίνει ο καθένας από μας , γιαυτό γράφω έτσι όπως έγραψα και σε σένα.
Μόνο αυτά 
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Κοίτα να δείς, βγάζουν τα μασατζίδικα τέτοιου είδους και κουπόνια?

Δηλαδή έτσι και πάει η κυρά βαγγελιώ για μασάζ με σοκολάτα και ακούει στο δίπλα δωμάτιο να τρίζουν οι σουμιέδες, μήπως έρθει και εκείνη να δεί τι γίνεται?

Μου θυμίζει το σούφι με τα κουπόνια του.

Δε ξέρω αλλά τέτοιου είδους μαγαζιά που παίζει και να πας και να ξενερώσεις αν είναι να κάνεις ντιλ 3 ώρες μέχρι να συμφωνήσετε για το τι πρόγραμμα έχει, αλλά και ακόμα όταν περάσεις μέσα πάλι να έχεις άγχος μήπως και τελικά σε κλέψουν δεν πάω.

Θα ήθελα κάτι πιο σίγουρο. Να ξέρω ότι θα πάω και θα τις σφυριλατίσω !
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Εκτός αν έχετε ρε μάγκες καμιά νέα ενημέρωση. Χαλάρωσε καθόλου η πόρτα και το κλισέ (μετά τις 3 φορές γαμάς)
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Ρεββεκα παιδιά αστέρι. Μελαχρινή με ωραίο σώμα πολύ καλή στο μασαζ
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Καλά κάνεις και δίνεια 80 ρε μάν. Τουλάχιστον τα μωρά αξίζουν. Εδώ άλλοι δίνουν 80 στο Συγγρού 18 για τις αναπληρωματικές για μυρωδιά μασάζ και χωρίς δεύτερη πιστολιά.
Αναλογικά 120 έπρεπε να δίναμε εδώ αν θέλει 80 στο Συγγρού 18
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
συνηθως πορτα οταν λειπει , και τωρα που θα λειπει για καιρο η μεγαλη μαρινα, κανει η πιτσιρικα συνονοματη μαρινα κι αυτη, αδυνατη, ωραια χειλακια, αλογοουρα ωραιο μωρο...
Τώρα που το λες έχεις δίκιο. η κλασική ψηλή σερίφισσα η Μαρίνα απουσιάζει τον τελευταίο καιρό. Κρίμα κι έδινε χρώμα στο μαγαζί. γιατί θα λείπει; Μήπως ανοίγει καινούριος "ναός" και πάει να στήσει το μαγαζί ή βρήκε αμόρε και πάει ταξίδι του μέλιτος;
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Καλά κάνεις και δίνεια 80 ρε μάν. Τουλάχιστον τα μωρά αξίζουν. Εδώ άλλοι δίνουν 80 στο Συγγρού 18 για τις αναπληρωματικές για μυρωδιά μασάζ και χωρίς δεύτερη πιστολιά.
Αναλογικά 120 έπρεπε να δίναμε εδώ αν θέλει 80 στο Συγγρού 18
Δλδ,όντως έχει ωραία μωρά το εν λόγω μαγαζί;;;;
 

aero111

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2014
Μηνύματα
597
Κριτικές
6
Like
343
Πόντοι
26
ειναι ανοιχτα σημερα ξερουμε
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Τώρα που το λες έχεις δίκιο. η κλασική ψηλή σερίφισσα η Μαρίνα απουσιάζει τον τελευταίο καιρό. Κρίμα κι έδινε χρώμα στο μαγαζί. γιατί θα λείπει; Μήπως ανοίγει καινούριος "ναός" και πάει να στήσει το μαγαζί ή βρήκε αμόρε και πάει ταξίδι του μέλιτος;

Τη πέμπτη το απόγευμα ήταν στο μαγαζί
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Δλδ,όντως έχει ωραία μωρά το εν λόγω μαγαζί;;;;

Τουλάχιστον 2 από εκεί μέσα δεν είναι πάνω από το μέσο όρο?
Συγκριτικά με άλλα που ζητάνε 80 το συγκεκριμένο έχει καλύτερες και ξέρουν και μασάζ.
Έχω λάθος?
Ξεροκέφαλος δεν είμαι παντως. Αν έχω λάθος να αναθεωρήσω.
 

f458

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.806
Like
16
Πόντοι
16
Τουλάχιστον 2 από εκεί μέσα δεν είναι πάνω από το μέσο όρο?
Συγκριτικά με άλλα που ζητάνε 80 το συγκεκριμένο έχει καλύτερες και ξέρουν και μασάζ.
Έχω λάθος?
Ξεροκέφαλος δεν είμαι παντως. Αν έχω λάθος να αναθεωρήσω.
Θα πάω να δω και θα σου πω...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Καλά κάνεις και δίνεια 80 ρε μάν. Τουλάχιστον τα μωρά αξίζουν. Εδώ άλλοι δίνουν 80 στο Συγγρού 18 για τις αναπληρωματικές για μυρωδιά μασάζ και χωρίς δεύτερη πιστολιά.
Αναλογικά 120 έπρεπε να δίναμε εδώ αν θέλει 80 στο Συγγρού 18

Γιαυτό άνοιξε δυο (2) μαγαζιά η κ. Ελένη!

:uglystupid: :uglystupid:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Τώρα που το λες έχεις δίκιο. η κλασική ψηλή σερίφισσα η Μαρίνα απουσιάζει τον τελευταίο καιρό. Κρίμα κι έδινε χρώμα στο μαγαζί. γιατί θα λείπει; Μήπως ανοίγει καινούριος "ναός" και πάει να στήσει το μαγαζί ή βρήκε αμόρε και πάει ταξίδι του μέλιτος;
...η ψηλή Μαρίνα μάλλον είναι έγκυος ... η δε μικρή απουσιάζει άγνωστο γιατί....
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλά κάνεις και δίνεια 80 ρε μάν. Τουλάχιστον τα μωρά αξίζουν. Εδώ άλλοι δίνουν 80 στο Συγγρού 18 για τις αναπληρωματικές για μυρωδιά μασάζ και χωρίς δεύτερη πιστολιά.
Αναλογικά 120 έπρεπε να δίναμε εδώ αν θέλει 80 στο Συγγρού 18
....άσε που στο Σ18 ..και 100 και 120 παίζουν.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom