Νέα

Σκούπες ρομπότ - γνώμες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntonisAnt2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μην γελας σαρανταρα και εγω την σαρανταρα μου για αυτό την χωρισα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και τα δυο, οποτε επιστροφή στο ραφι και ας την παρει αλλος
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
παρομοια γνωμη εχω και για άλλες ηλεκτρικες συσκευες,
πχ πλυντηριο πιατων… επλενα 150 πιατα-πιρουνια σε μιση ωρα σε μαγαζι καποτε
και καποιες ηλιθιες για 5-10 πιατα αντι να τα πλυνουν σε 2 λεπτα, κάθονται τα ξεπλενουν παλι περιπου σε 2 λεπτα και τα βαζουν στο πλυντηριο πιατων μεχρι να μαζευτουν 50 για να τα πλυνουν Η ΜΑΛΑΚΙΑ

Ρε τυπε μας δουλεύεις? Τι 150 πιάτα σε μιση ωρα, κρυος ιδρώτας με έλουσε μόνο που το σκέφτηκα...

Ο κυριότερος λόγος που παντρεύτηκα ειναι για να μην ξανασχοληθω με τις δουλειές του σπιτιού, έστω κι αυτό το ελάχιστο δηλαδή που ασχολιομουν.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω που δουλευα φαγαδικο καποτε τα επλενα τι να κανουμε
 

mister69

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2020
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Ωραίο θέμα...1 χρόνο ψάχνω να αγοράσω αλλά δεν ήξερα σε ποιο να καταλήξω!!
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.202
Like
8.696
Πόντοι
1.406
γνώμες για σκουπα σφουγγαριστρα ρομποτ??:coffee::coffee::coffee::coffee:
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
μεγαλη βλακεία αυτες οι σκούπες. οι γωνιες και κάτω από τα επιπλα η σκόνη θα κάνει παρτυ. μια καλή σκούπα με κάδο χρειάζεται κάθε σπίτι να μην αλλάζετε και σακούλες. εγω πήρα μία και ησυχασα. οι δουλειές του σπιτιου είναι η καλύτερη γυμναστικη.
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Είμαι ο μόνος που έχω την εντύπωση πως αυτές οι σκούπες - ρομπότ μπορούν να εξελιχθούν- μετατραπούν σε κατασκοπευτικές μηχανές πρώτης τάξεως ?:think: , τροφή για σκέψη ......
 

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.115
Κριτικές
35
Like
4.428
Πόντοι
2.846
Είμαι ο μόνος που έχω την εντύπωση πως αυτές οι σκούπες - ρομπότ μπορούν να εξελιχθούν- μετατραπούν σε κατασκοπευτικές μηχανές πρώτης τάξεως ?:think: , τροφή για σκέψη ......
Όχι δεν είσαι ο μόνος .Με τη μία εκεί πήγε το μυαλό μου...
Βάλαμε κατάσκοπο μεσα στο σπίτι μας :embarrased:
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.302
Like
2.084
Πόντοι
216
Έχω δει μόνο εκείνα τα ρομποτάκια που κόβουν το γρασίδι εν δράσει, σε αριστοκρατικούς κήπους μουσείων, με τον υπεύθυνο να τους διορθώνει την πορεία ανά περίπτωση. Φάση έχουν.

Άμα ζούσα σε κανά ανάκτορο, να το σκεφτόμουν με τις σκούπες-ρομπότ.

Αλλά έτσι δεν. Μηδέν ενδιαφέρον. Κι αν αρχίσει η δικιά μου να επιμένει, πάλι όχι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Είμαι ο μόνος που έχω την εντύπωση πως αυτές οι σκούπες - ρομπότ μπορούν να εξελιχθούν- μετατραπούν σε κατασκοπευτικές μηχανές πρώτης τάξεως ?:think: , τροφή για σκέψη ......
Δηλαδή δεν ήξερες ότι τα κινητά το κάνουν αυτό εδώ και χρόνια, οι σκούπες σε μαραναν;
Μερικοί εδώ μέσα είστε τρομερά ξεφτέρια.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Μια χαρά είναι οι σκούπες ρομπότ. Για καμιά διετία, μετά πέφτει πολύ η μπαταρία. Δεν γκρινιάζει και η ελλεηνιδα πολύ.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Σκουπίζει πολύ καλύτερα από εσένα
μου είχε πει η γυναίκα μου, εγώ δεν έχω άποψη για τέτοια θέματα.
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Δηλαδή δεν ήξερες ότι τα κινητά το κάνουν αυτό εδώ και χρόνια, οι σκούπες σε μαραναν;
Μερικοί εδώ μέσα είστε τρομερά ξεφτέρια.
Μπορεί να χρησιμοποιηθούν απο επιτήδειους για να έχουν σε ζωντανή μετάδοση την εικόνα των δωματίων ενός σπιτιού ή καλύτερα για να χαρτογραφήσουν ένα σπίτι , το κινητό με σωστή διαχείριση δεν μπορεί να το κάνει αυτο , την σκούπα δεν μπορείς να την εμποδίσεις , την αγόρασες για να κόβει βόλτες μέσα στο σπίτι και να σκουπίζει , αυτός είναι ο σκοπός της .
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Μπορεί να χρησιμοποιηθούν απο επιτήδειους για να έχουν σε ζωντανή μετάδοση την εικόνα των δωματίων ενός σπιτιού ή καλύτερα για να χαρτογραφήσουν ένα σπίτι , το κινητό με σωστή διαχείριση δεν μπορεί να το κάνει αυτο , την σκούπα δεν μπορείς να την εμποδίσεις , την αγόρασες για να κόβει βόλτες μέσα στο σπίτι και να σκουπίζει , αυτός είναι ο σκοπός της .
Υποθέτω ξέρεις οτι η κάμερα της σκούπας δεν είναι φουλ έγχρωμη κάμερα, σαν του κινητού έτσι;
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
331
Κριτικές
2
Like
562
Πόντοι
21
Υποθέτω ξέρεις οτι η κάμερα της σκούπας δεν είναι φουλ έγχρωμη κάμερα, σαν του κινητού έτσι;
Δεν νομίζω οτι αυτό είναι αποτρεπτικός παράγοντας για τον εκάστοτε επιτήδειο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom