Νέα

Site με cd/gay/bi/trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα darknight69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
[size=6pt]φιλε hoty αν διεκρινες υφος ειρωνικο απο μερος μου ως προς εσενα εκανες λαθος δεν ειχα τετοιο σκοπο
οσον αφορα αυτα που μου γραφεις στα εχω απαντηση προ ημερων σε αλλο θρεντ οποτε δεν μπαινω ξανα σ αυτην την διαδικασια για δευτερη φορα
ΑΛΛΑ αυτο που μου γυριζει τη βιδα αναποδα σε εναν ανθρωπο ειναι η ΕΠΑΡΣΗ γιατρε τρελενομαι και αφινιαζω μ αυτην την σταση των ανθρωπων
δεν θα μου πουλας τρελα εμενα κυρια μου μεσα απο τα σαιτ σου και το fb στα οποια δεν μπορει κανεις να σου πει κουβεντα
για αυτο θα κανεις login με το nick name σου(laborgina) και θα ερθεις εδω να σε παρει μια συνεντευξη ο τρανς δημοσιοφραφος-τρανςλογος αλεφαντος :2funny: :2funny:
και οχι να μας πουλας κοτερα λαμποργκινες λονδινα και δεν συμαζευεται απο μονη σου κυρια μου[/size]
ΥΓ για να μην την αδικο κιολας οι πληροφοριες μου λεν οτι προκειται στις διαπροσωπικες σχεσεις τις για εξαιρετικο παιδι αυτο θα το δουμε βεβαια
Ok Μέγα Αλέ!
Κρατώ το τελευταίο που και εδώ συμφωνούμε και εγώ το πιστευω.
Θα αναμένω εν καιρώ την κρίση σου στην αυτοψία που θα κάνεις στο άμεσο μέλλον και για την οποία κρίση σου δηλώνω εκ προΐμίου οτι θα είναι απο εμένα απολύτως αεβαστή και έγκυρη.
Η πράξη στο μέλλον θα δείξει....
:birdman:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Ok Μέγα Αλέ!
Κρατώ το τελευταίο που και εδώ συμφωνούμε και εγώ το πιστευω.
Θα αναμένω εν καιρώ την κρίση σου στην αυτοψία που θα κάνεις στο άμεσο μέλλον και για την οποία κρίση σου δηλώνω εκ προΐμίου οτι θα είναι απο εμένα απολύτως αεβαστή και έγκυρη.
Η πράξη στο μέλλον θα δείξει....
:birdman:
φιλε μου καλε αν εχεις την οποια διποτε επικοινωνια μαζι της πες την οτι την αναμενουμε εδω
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
Μην θυμώνεις αγάπη!!!

Άν και δεν εχουμε ποτέ γνωριστεί.

Σου λέγω μόνον ότι.

Αλλο αβυζο...

Άλλο ξεπεταριό, που δεν σε αφορά !
Και άλλο άβυζο + ξεπεταριό που εσύ δεν εχεις καμμία απολύτως σχέση!!!  :-*
οκ..το δεχομαι...φιλια θεια :)
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
φιλε hoty αν διεκρινες υφος ειρωνικο απο μερος μου ως προς εσενα εκανες λαθος δεν ειχα τετοιο σκοπο
οσον αφορα αυτα που μου γραφεις στα εχω απαντηση προ ημερων σε αλλο θρεντ οποτε δεν μπαινω ξανα σ αυτην την διαδικασια για δευτερη φορα
ΑΛΛΑ αυτο που μου γυριζει τη βιδα αναποδα σε εναν ανθρωπο ειναι η ΕΠΑΡΣΗ γιατρε τρελενομαι και αφινιαζω μ αυτην την σταση των ανθρωπων
δεν θα μου πουλας τρελα εμενα κυρια μου μεσα απο τα σαιτ σου και το fb στα οποια δεν μπορει κανεις να σου πει κουβεντα
για αυτο θα κανεις login με το nick name σου(laborgina) και θα ερθεις εδω να σε παρει μια συνεντευξη ο τρανς δημοσιοφραφος-τρανςλογος αλεφαντος :2funny: :2funny:
και οχι να μας πουλας κοτερα λαμποργκινες λονδινα και δεν συμαζευεται απο μονη σου κυρια μου


ΥΓ για να μην την αδικο κιολας οι πληροφοριες μου λεν οτι προκειται στις διαπροσωπικες σχεσεις τις για εξαιρετικο παιδι αυτο θα το δουμε βεβαια

θελουμε DEBATE mega ale!!!!  :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Κορίτσια, και Αγόρια!!

Μιά που αναφέρατε την Εlena Sunrise έχω να σας πω 2-3 πράγματα τα οποία δεν κατέχετε θαρρώ.

1. Είναι όμορφη, είναι σωστή επαγγελματίας (όσων αφορά την ερωτική συνεύρεση μαζί τις. Είναι πολύ καλός άνθρωπος, πάει με φίλους τις σε διάφορα μαγαζιά και τρώνε, και σε club's και διασκεδάζουν, για καφεδάκια και διάφορα άλλα.

Από θέμα σεξ δεν ξέρω τι τις αρέσει περισσότερο, διότι δεν έχω πάει μαζί τις.
Απο θέμα επικοινωνίας είναι άψογη, (την έχω φίλη στο φατσό βιβλίο) μιλάει κανονικά και δεν είναι ψωνάρα. Είναι πάντα με το κινητό στο χέρι και γράφει στο φατσό βιβλίο, και όχι μόνο.

Θα κάνει και ένα καλό video με την ίδια πρωταγωνήστρια που θα αναστενάξει ο ντουνιάς.
Το πότε, και με ποιόν, δεν το ξέρω.

Οποιος θέλει να πάει μαζί τις να πάει! Απλά είναι κοματάκι δύσκολο, να το συκώσει διότι προφανώς είναι απασχολημένη.

Αυτά τα λίγα και θα τα ξανά πούμε!
Γειά σας Johnnys !!!!  ;)  ;)
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Κορίτσια, και Αγόρια!!

Μιά που αναφέρατε την Εlena Sunrise έχω να σας πω 2-3 πράγματα τα οποία δεν κατέχετε θαρρώ.

1. Είναι όμορφη, είναι σωστή επαγγελματίας (όσων αφορά την ερωτική συνεύρεση μαζί τις. Είναι πολύ καλός άνθρωπος, πάει με φίλους τις σε διάφορα μαγαζιά και τρώνε, και σε club's και διασκεδάζουν, για καφεδάκια και διάφορα άλλα.

Από θέμα σεξ δεν ξέρω τι τις αρέσει περισσότερο, διότι δεν έχω πάει μαζί τις.
Απο θέμα επικοινωνίας είναι άψογη, (την έχω φίλη στο φατσό βιβλίο) μιλάει κανονικά και δεν είναι ψωνάρα. Είναι πάντα με το κινητό στο χέρι και γράφει στο φατσό βιβλίο, και όχι μόνο.

Θα κάνει και ένα καλό video με την ίδια πρωταγωνήστρια που θα αναστενάξει ο ντουνιάς.
Το πότε, και με ποιόν, δεν το ξέρω.

Οποιος θέλει να πάει μαζί τις να πάει! Απλά είναι κοματάκι δύσκολο, να το συκώσει διότι προφανώς είναι απασχολημένη.

Αυτά τα λίγα και θα τα ξανά πούμε!
Γειά σας Johnnys !!!!  ;)  ;)

που εισαι makinnen???? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Όνομα: makkinen
Μ Α Κ Κ Ι Ν Ε Ν
Τελευταία σύνδεση: 19/01/13, 19:07
ακλαυτος και αυτος σιχαθηκε ο ανθρωπος τον φαγατε :headbang: :headbang: :headbang:



makkinen
Ανώτερος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 252


Μ Α Κ Κ Ι Ν Ε Ν
Απ: queen athina
« Απάντηση #102 στις: 13/12/12, 16:04 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Παράθεση από: johnnys6711 στις 08/12/12, 15:03
Είπα για κάποιους. Για εμένα τα αξίζει, και με το παραπάνω όσα € ζητάει!! Αυτά που προσφέρει η  QA δεν τα προσφέρει καμία άλλη. Και δεν κάνει πουστιές με έξτρα χρεώσεις. Ο καθένας απο εμάς πάει με όποια του κάνει κέφι!!! Καλή συνέχεια να έχουμε!!!

johnnys6711 = queenathina

o johnnys6711 για όσους δεν κατάλαβαν είναι η queenathina

που εισαι makkinennnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
φιλε μου καλε αν εχεις την οποια διποτε επικοινωνια μαζι της πες την οτι την αναμενουμε εδω
Αν είχα επικοινωνία βρε Μέγαλέ θα της πρότεινα να μπεί εδώ να απαντησει σε ορισμένους για κάποια πράγματα, αν και οι συγκεκριμένοι κλώνοσυκοφάντες διώκτες της θα αρχίσουν την πλάκα τα ψέμματα και το σταυρωμα ξανά και πάλι....

οκ..το δεχομαι...φιλια θεια :)

Και γώ σε παραδέχομαι!  :-*
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ναι καλα τωρα σιγα μην δεν ξερει τι γραφεται γ αυτην πλακα μας κανεται ....εγω ειμαι συγουρος οτι τα εχει διαβασει κιολα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246


το θεια ηρθε και εμεινε τελικα...............
 

NATASA-CD

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
29
Like
22
Πόντοι
0
:pipa3: :tits2:
γεια σας μπουρδελιαρηδες...ειμαι η Νατασα κροσακι , με πολυ καλο κολαρακι , και καμπυλες
γενικα , ντυνομαι πουτανα και μου αρεσει να ξεζουμιζω πουτσους.......
οσοι πιστοι προσελθετε στο μσν μου...natasafatale@hotmail.com

φιλουρες στα καβλωμενα τσοθτσουνια σας
 

Ronin731

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2011
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
:pipa3: :tits2:
γεια σας μπουρδελιαρηδες...ειμαι η Νατασα κροσακι , με πολυ καλο κολαρακι , και καμπυλες
γενικα , ντυνομαι πουτανα και μου αρεσει να ξεζουμιζω πουτσους.......
οσοι πιστοι προσελθετε στο μσν μου...natasafatale@hotmail.com

φιλουρες στα καβλωμενα τσοθτσουνια σας
Καλωςτην την πελατισα  :grin: Καμμια φωτο για να παρουμε ματι περι τινος προκειται δεν θα μας χαλαγε....
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
δεν ντρεπεστε ρε να πηδατε τραβελλια? ανωμαλοι ειστε? :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom