Νέα

Site με cd/gay/bi/trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα darknight69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
φιλτατε μακη πολυ καλη μπορω να χαρακτηρισω την προταση σου να ειναι δλδ το αντιπαλο δεος να πουμε του σειρηνακη? :think: :think:
και λες δλδ εσυ τωρα οτι θα μπορουσε και να κανει την παραγωγο και την προταγωνιστρια στις ταινιες??
δεν ειναι κακη η ιδεα σου γιατρε θα πρεπει ομως καποιος να τη διαβιβαση στην κυρια


ΔΩΣΤΕ ΠΕΔΙΟ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΤΡΑΝΣ

πρεπει να το πουν ναι..τετοιο πολυδιαφημισμενο  ταλεντο(αυτοδιαφημισμενο για την ακριβεια) κριμα να πηγαινει χαμενο και να παιρνει βραβειο καλυτερης τρανσεξουαλ πορνοσταρ η καθε vanity νομιζω!!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
πρεπει να το πουν ναι..τετοιο πολυδιαφημισμενο  ταλεντο(αυτοδιαφημισμενο για την ακριβεια) κριμα να πηγαινει χαμενο και να παιρνει βραβειο καλυτερης τρανσεξουαλ πορνοσταρ η καθε vanity νομιζω!!

μην το χεζεις μακη η vanity οταν εκανε τσοντες οι υπολοιπες  την κοιταγανε με το κυαλι.... θελει και αντοχες και ταλεντο και απ'ολα
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πρόσεχε και συ μην βρείς τον μπελά σου όπως εγώ.
Κυκλοφορούν ακόμη κλώνοι άνεργων ξεπετοτράβελων και καραδοκούν!
φιλτατε μακη πολυ καλη μπορω να χαρακτηρισω την προταση σου να ειναι δλδ το αντιπαλο δεος να πουμε του σειρηνακη? :think: :think:
και λες δλδ εσυ τωρα οτι θα μπορουσε και να κανει την παραγωγο και την προταγωνιστρια στις ταινιες??
δεν ειναι κακη η ιδεα σου γιατρε θα πρεπει ομως καποιος να τη διαβιβαση στην κυρια


ΔΩΣΤΕ ΠΕΔΙΟ ΕΚΦΡΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΤΡΑΝΣ

Φίλε Δόκτωρα.
Ασε ρε τις ειρωνείες.
Θέλω να πιστευω και το εχεις δείξει οτι εισαι σοβαρός.
Καταρχας σου δηλώνω ότι δεν είμαι ουτε προμότορας ουτε μάναντζερ ουτε ΅προστάτης΅ καμιάς και κανενός.
Το ίδιο πιστευω και για εσένα.
Όμως...
Όπως εχω εδώ πάλι δηλώσει η ΅στήριξη΅ μου στην Ελενα sunrice άρχισε απο την στιγμή που διαπίστωσα ότι καποιοι συγκεκριμένοι της έκαναν εντεχνα πόλεμο ενώ συγχρόνως εξυπνα και με ΅αθώο΅ τρόπο εξυμνούσαν και προέτρεπαν σε αβυζα ξεπεταριά όπως πχ και πχ και πχ... ξερεις τι λέω.
Αυτο με έκανε να τα πάρω και να τα βάλω ανοιχτα μαζί τους.
Τότε ξεκίνησε ο υπουλος πόλεμος εναντίον μου στελνωντας διάφορα συκοφαντικά πμ στους υπόλοιπους για εμένα.
Τέσπα όπως και εσύ εχεις άλλοτε πεί και συμφωνούμε και εδώ ότι  η Ελενα είναι και κορμάρα και απο οτι δείχνει αρκετα προσοντούχα.
Προσωπικά δεν την εχω δοκιμάσει ουτε συναντήσει και  αν είμουν μαναντζερ της η κατι απο τα παραπάνω θα μπορούσα να πώ ψεμματα ότι δήθεν την επισκευτηκα και ότι ειναι τρία Αλφα κλπ κλπ.
Δεν ξέρω αν ποτε την συναντησω αν και θα το κάνω καποια στιγμή αλλα για αρκετό καιρό θα βρισκομαι λόγω δουλειάς μακρια απο την Αθηνα και τις 1  2 ημέρες που θα επιστρεφω δεν θα εχω καθόλου έλευθερο χρόνο.
Φίλε μου θα σου πρότεινα ειλικρινά αν ποτε ανεβει επάνω η εσένα σε βγάλει ο δρόμος σου να κανεις την θυσία να την επισκευτείς  χωρίς ασφαλώς να πεις ποιος είσαι.
Κάντο βρε αλέ να ξεκαθαρίσει το πραγμα και μην επηρεαζεσαι απο άλλες γνώμες καλοπροαίρετες η κακοπροέρετες.
Στο προτείνω αυτο γιατι πιστευω ότι εισαι αντικειμενικό και μάχιμο ατομο και όχι βέβαια οπτικοακουστικό που πιστευει και επηρεάζεται μόνο απο οτι βλέπει και ότι ακούει!!

:birdman:
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε Δόκτωρα.
Ασε ρε τις ειρωνείες.
Θέλω να πιστευω και το εχεις δείξει οτι εισαι σοβαρός.
Καταρχας σου δηλώνω ότι δεν είμαι ουτε προμότορας ουτε μάναντζερ ουτε ΅προστάτης΅ καμιάς και κανενός.
Το ίδιο πιστευω και για εσένα.
Όμως...
Όπως εχω εδώ πάλι δηλώσει η ΅στήριξη΅ μου στην Ελενα sunrice άρχισε απο την στιγμή που διαπίστωσα ότι καποιοι συγκεκριμένοι της έκαναν εντεχνα πόλεμο ενώ συγχρόνως εξυπνα και με ΅αθώο΅ τρόπο εξυμνούσαν και προέτρεπαν σε αβυζα ξεπεταριά όπως πχ και πχ και πχ... ξερεις τι λέω.
Αυτο με έκανε να τα πάρω και να τα βάλω ανοιχτα μαζί τους.
Τότε ξεκίνησε ο υπουλος πόλεμος εναντίον μου στελνωντας διάφορα συκοφαντικά πμ στους υπόλοιπους για εμένα.
Τέσπα όπως και εσύ εχεις άλλοτε πεί και συμφωνούμε και εδώ ότι  η Ελενα είναι και κορμάρα και απο οτι δείχνει αρκετα προσοντούχα.
Προσωπικά δεν την εχω δοκιμάσει ουτε συναντήσει και  αν είμουν μαναντζερ της η κατι απο τα παραπάνω θα μπορούσα να πώ ψεμματα ότι δήθεν την επισκευτηκα και ότι ειναι τρία Αλφα κλπ κλπ.
Δεν ξέρω αν ποτε την συναντησω αν και θα το κάνω καποια στιγμή αλλα για αρκετό καιρό θα βρισκομαι λόγω δουλειάς μακρια απο την Αθηνα και τις 1  2 ημέρες που θα επιστρεφω δεν θα εχω καθόλου έλευθερο χρόνο.
Φίλε μου θα σου πρότεινα ειλικρινά αν ποτε ανεβει επάνω η εσένα σε βγάλει ο δρόμος σου να κανεις την θυσία να την επισκευτείς  χωρίς ασφαλώς να πεις ποιος είσαι.
Κάντο βρε αλέ να ξεκαθαρίσει το πραγμα και μην επηρεαζεσαι απο άλλες γνώμες καλοπροαίρετες η κακοπροέρετες.
Στο προτείνω αυτο γιατι πιστευω ότι εισαι αντικειμενικό και μάχιμο ατομο και όχι βέβαια οπτικοακουστικό που πιστευει και επηρεάζεται μόνο απο οτι βλέπει και ότι ακούει!!

:birdman:

βρε hoty μου για το πηρες προσωπικα αυτο που ειπε ο ανθρωπος...τσαμπα διενεξη παει να γινει
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
βρε hoty μου για το πηρες προσωπικα αυτο που ειπε ο ανθρωπος...τσαμπα διενεξη παει να γινει
Μάκη μου τον Αλέ τον εκτιμώ 'οπως και εσένα άλωστε που εισαι ειλικρινές ατομο' και δεν υπάρχει λόγος να παρεξηγηθεί ή να θυμώσει.
Απλά μια δοκιμή που θα κάνετε θα μας πεισει ετσι και αλλιοώς. :birdman:
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Μάκη μου τον Αλέ τον εκτιμώ 'οπως και εσένα άλωστε που εισαι ειλικρινές ατομο' και δεν υπάρχει λόγος να παρεξηγηθεί ή να θυμώσει.
Απλά μια δοκιμή που θα κάνετε θα μας πεισει ετσι και αλλιοώς. :birdman:

περαν του γουστου αν μου αρεσει η οχι η συγκεκριμενη προσωπικα δεν ξερω αν θα πηγαινα ποτε γιατι οπως ειπα η πολυ αυτοδιαφημηση μου δειχνει λιγο επαρση και ειναι κατι που δεν με τρελαινει...και σε τελικη υπαρχουν κατι αβυζες που στον βαζουν και τα βλεπεις ολα οπως και αντιθετα γουστα αν εχεις χειριζονται την τρυπα τους με μανια χωρις να ειναι ουτε διασημες στο εξωτερικο ουτε τιποτα...οταν πληρωνεις για σεξ δεν μετραει μονο η εμφανιση..μπορει καμια φορα να ερθει και σε δευτερη μοιρα
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Μάκη μου τον Αλέ τον εκτιμώ 'οπως και εσένα άλωστε που εισαι ειλικρινές ατομο' και δεν υπάρχει λόγος να παρεξηγηθεί ή να θυμώσει.
Απλά μια δοκιμή που θα κάνετε θα μας πεισει ετσι και αλλιοώς. :birdman:

να παω εγω? αλλα εαν δεν επιβιωσει μετα??? :think: :think: :think:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Μάκη μου τον Αλέ τον εκτιμώ 'οπως και εσένα άλωστε που εισαι ειλικρινές ατομο' και δεν υπάρχει λόγος να παρεξηγηθεί ή να θυμώσει.
Απλά μια δοκιμή που θα κάνετε θα μας πεισει ετσι και αλλιοώς. :birdman:


να σου πω εγω που εχω παει δυο φορες μαζη της μια χαρα ειναι η κοπελια τωρα τη σκαλομα εχουν φαει δεν γνωριζω ...βεβαια μην περημενει κ παπαδες απο το πρωτο ραντευου ...την εχω στο νου μου για καποια στιγμη αλλα μαλον δεν θα τα καταφερω λογο οικονομικου....κοιτα οι τημες εχουν πεσει κ ειναι δυσκολο να δυνεις τα λεφτα σου για μια φαση η οποια ποσο θα κρατησει κ χωρις ουσια ....  τη στιγμη της καβλας μονο
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
να σου πω εγω που εχω παει δυο φορες μαζη της μια χαρα ειναι η κοπελια τωρα τη σκαλομα εχουν φαει δεν γνωριζω ...βεβαια μην περημενει κ παπαδες απο το πρωτο ραντευου ...την εχω στο νου μου για καποια στιγμη αλλα μαλον δεν θα τα καταφερω λογο οικονομικου....κοιτα οι τημες εχουν πεσει κ ειναι δυσκολο να δυνεις τα λεφτα σου για μια φαση η οποια ποσο θα κρατησει κ χωρις ουσια ....  τη στιγμη της καβλας μονο

απο ποδια εχει ομορφα?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
μια χαρα ποδαρες εχει ........κ μια χαρα κολαρα....
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.789
ο Χοτυ να μας πει περικαλω πολυ,ποια ειναι τα αβυζα ξεπεταρια κι απο ποιους εκθειαζονται..πολυ θελω να μαθω κ φυσικα αν εχει προσωπικη εμπειρια η πολεμαει παλι ανεμομυλους..τωρα Χοτυ μου,ονοματα,δωσε το ρεπορταζ :-* :-* οσο για την Ελενα ειναι κουκλαρα κ δεν χρηζει υποστηριξεως!!αλλα τα αβυζα ξεπεταρια τωρα στον τακο μαζι με τους υποστηρικτες τους για ν αποφευγει ο κοσμος τις κακοτοπιες...Μικεεεεεεεεεεε..δεν εχω δικιο;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ΡΕ ΤΖΟΥΛΑΡΑ δεν εχουμε μαντηλι να κλαψουμε για ποια βυζα κ αβυζα μας λες με κιαλια θα κυκλοφορω σε λιγο...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.789
ΡΕ ΤΖΟΥΛΑΡΑ δεν εχουμε μαντηλι να κλαψουμε για ποια βυζα κ αβυζα μας λες με κιαλια θα κυκλοφορω σε λιγο...
ελα να σου δωσω εγω μαντηλακι να σκουπισεις τα δακρυα σου χρυσο μου...ετσι ισχυριζεται ο Χοτυ,οτι ο καημος του ειναι που καποιοι κανουν πολεμο στην Ελενα κι απ την αλλη εκθειαζουν αβυζα ξεπεταρια...ρωταω κι εγω,που αναφερεται,μη βρεθεις κι εσυ αυριο μεθαυριο με κανα αβυζο ξεπεταριο κ κλαις το τριανταρι ;)αν εχω αδικο να μου το πειτε και θα το παραδεχτω,αλλα βαρεθηκα,συντροφοι, να διαβαζω αυτη τη μομφη,ετσι,γενικα κι αοριστα...και αβυζες κ ξεπετες,μιλαμε για κακουργημα!!ο κος Εισαγγελευ εχει το λογο..
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
ελα να σου δωσω εγω μαντηλακι να σκουπισεις τα δακρυα σου χρυσο μου...ετσι ισχυριζεται ο Χοτυ,οτι ο καημος του ειναι που καποιοι κανουν πολεμο στην Ελενα κι απ την αλλη εκθειαζουν αβυζα ξεπεταρια...ρωταω κι εγω,που αναφερεται,μη βρεθεις κι εσυ αυριο μεθαυριο με κανα αβυζο ξεπεταριο κ κλαις το τριανταρι ;)αν εχω αδικο να μου το πειτε και θα το παραδεχτω,αλλα βαρεθηκα,συντροφοι, να διαβαζω αυτη τη μομφη,ετσι,γενικα κι αοριστα...και αβυζες κ ξεπετες,μιλαμε για κακουργημα!!ο κος Εισαγγελευ εχει το λογο..

για την αλλη λεει την κακιασμενη .....tzoniiiiiii εξηγησου
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
ναι ρε μωρο δυκιο εχεις αλλα βλεπεις οτι δεν  κ να σου πω κ κατι απαντηση δεν βλεπω να περνεις....
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ο Χοτυ να μας πει περικαλω πολυ,ποια ειναι τα αβυζα ξεπεταρια κι απο ποιους εκθειαζονται..πολυ θελω να μαθω κ φυσικα αν εχει προσωπικη εμπειρια η πολεμαει παλι ανεμομυλους..τωρα Χοτυ μου,ονοματα,δωσε το ρεπορταζ :-* :-* οσο για την Ελενα ειναι κουκλαρα κ δεν χρηζει υποστηριξεως!!αλλα τα αβυζα ξεπεταρια τωρα στον τακο μαζι με τους υποστηρικτες τους για ν αποφευγει ο κοσμος τις κακοτοπιες...Μικεεεεεεεεεεε..δεν εχω δικιο;
ελα να σου δωσω εγω μαντηλακι να σκουπισεις τα δακρυα σου χρυσο μου...ετσι ισχυριζεται ο Χοτυ,οτι ο καημος του ειναι που καποιοι κανουν πολεμο στην Ελενα κι απ την αλλη εκθειαζουν αβυζα ξεπεταρια...ρωταω κι εγω,που αναφερεται,μη βρεθεις κι εσυ αυριο μεθαυριο με κανα αβυζο ξεπεταριο κ κλαις το τριανταρι ;)αν εχω αδικο να μου το πειτε και θα το παραδεχτω,αλλα βαρεθηκα,συντροφοι, να διαβαζω αυτη τη μομφη,ετσι,γενικα κι αοριστα...και αβυζες κ ξεπετες,μιλαμε για κακουργημα!!ο κος Εισαγγελευ εχει το λογο..

Μην θυμώνεις αγάπη!!!

Άν και δεν εχουμε ποτέ γνωριστεί.

Σου λέγω μόνον ότι.

Αλλο αβυζο...

Άλλο ξεπεταριό, που δεν σε αφορά !
Και άλλο άβυζο + ξεπεταριό που εσύ δεν εχεις καμμία απολύτως σχέση!!!  :-*
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Μην θυμώνεις αγάπη!!!

Άν και δεν εχουμε ποτέ γνωριστεί.

Σου λέγω μόνον ότι.

Αλλο αβυζο...

Άλλο ξεπεταριό, που δεν σε αφορά !
Και άλλο άβυζο + ξεπεταριό που εσύ δεν εχεις καμμία απολύτως σχέση!!!  :-* :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Φίλε Δόκτωρα.
Ασε ρε τις ειρωνείες.
Θέλω να πιστευω και το εχεις δείξει οτι εισαι σοβαρός.
Καταρχας σου δηλώνω ότι δεν είμαι ουτε προμότορας ουτε μάναντζερ ουτε ΅προστάτης΅ καμιάς και κανενός.
Το ίδιο πιστευω και για εσένα.
Όμως...
Όπως εχω εδώ πάλι δηλώσει η ΅στήριξη΅ μου στην Ελενα sunrice άρχισε απο την στιγμή που διαπίστωσα ότι καποιοι συγκεκριμένοι της έκαναν εντεχνα πόλεμο ενώ συγχρόνως εξυπνα και με ΅αθώο΅ τρόπο εξυμνούσαν και προέτρεπαν σε αβυζα ξεπεταριά όπως πχ και πχ και πχ... ξερεις τι λέω.
Αυτο με έκανε να τα πάρω και να τα βάλω ανοιχτα μαζί τους.
Τότε ξεκίνησε ο υπουλος πόλεμος εναντίον μου στελνωντας διάφορα συκοφαντικά πμ στους υπόλοιπους για εμένα.
Τέσπα όπως και εσύ εχεις άλλοτε πεί και συμφωνούμε και εδώ ότι  η Ελενα είναι και κορμάρα και απο οτι δείχνει αρκετα προσοντούχα.
Προσωπικά δεν την εχω δοκιμάσει ουτε συναντήσει και  αν είμουν μαναντζερ της η κατι απο τα παραπάνω θα μπορούσα να πώ ψεμματα ότι δήθεν την επισκευτηκα και ότι ειναι τρία Αλφα κλπ κλπ.
Δεν ξέρω αν ποτε την συναντησω αν και θα το κάνω καποια στιγμή αλλα για αρκετό καιρό θα βρισκομαι λόγω δουλειάς μακρια απο την Αθηνα και τις 1  2 ημέρες που θα επιστρεφω δεν θα εχω καθόλου έλευθερο χρόνο.
Φίλε μου θα σου πρότεινα ειλικρινά αν ποτε ανεβει επάνω η εσένα σε βγάλει ο δρόμος σου να κανεις την θυσία να την επισκευτείς  χωρίς ασφαλώς να πεις ποιος είσαι.
Κάντο βρε αλέ να ξεκαθαρίσει το πραγμα και μην επηρεαζεσαι απο άλλες γνώμες καλοπροαίρετες η κακοπροέρετες.
Στο προτείνω αυτο γιατι πιστευω ότι εισαι αντικειμενικό και μάχιμο ατομο και όχι βέβαια οπτικοακουστικό που πιστευει και επηρεάζεται μόνο απο οτι βλέπει και ότι ακούει!!

:birdman:
φιλε hoty αν διεκρινες υφος ειρωνικο απο μερος μου ως προς εσενα εκανες λαθος δεν ειχα τετοιο σκοπο
οσον αφορα αυτα που μου γραφεις στα εχω απαντηση προ ημερων σε αλλο θρεντ οποτε δεν μπαινω ξανα σ αυτην την διαδικασια για δευτερη φορα
ΑΛΛΑ αυτο που μου γυριζει τη βιδα αναποδα σε εναν ανθρωπο ειναι η ΕΠΑΡΣΗ γιατρε τρελενομαι και αφινιαζω μ αυτην την σταση των ανθρωπων
δεν θα μου πουλας τρελα εμενα κυρια μου μεσα απο τα σαιτ σου και το fb στα οποια δεν μπορει κανεις να σου πει κουβεντα
για αυτο θα κανεις login με το nick name σου(laborgina) και θα ερθεις εδω να σε παρει μια συνεντευξη ο τρανς δημοσιοφραφος-τρανςλογος αλεφαντος :2funny: :2funny:
και οχι να μας πουλας κοτερα λαμποργκινες λονδινα και δεν συμαζευεται απο μονη σου κυρια μου


ΥΓ για να μην την αδικο κιολας οι πληροφοριες μου λεν οτι προκειται στις διαπροσωπικες σχεσεις τις για εξαιρετικο παιδι αυτο θα το δουμε βεβαια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom