Νέα

Σινέ Θεανώ (Θεσσαλονίκη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα samsungmobile
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 52
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kariolitsa

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
Τελικά ο καθένας όπως τον βολεύει τα έχει τα πράγματα στο μυαλό του... Κρίμα να ακούω τέτοια πράγματα από ανθρώπους κάποιας ηλικίας... Είμαι μόνο 21 και τα έχω πολύ πιο ξεκάθαρα τα πράγματα στο μυαλό μου... Πολύ μπέρδεμα τελικά στον κόσμο γύρω μας...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.383
Κριτικές
215
Like
17.194
Πόντοι
35.697
Τελικά ο καθένας όπως τον βολεύει τα έχει τα πράγματα στο μυαλό του... Κρίμα να ακούω τέτοια πράγματα από ανθρώπους κάποιας ηλικίας... Είμαι μόνο 21 και τα έχω πολύ πιο ξεκάθαρα τα πράγματα στο μυαλό μου... Πολύ μπέρδεμα τελικά στον κόσμο γύρω μας...
Μου φαίνεται ότι εσένα προσωπικά και τους ομοϊδεάτες σου δεν "βολεύουν" αυτά που διαβάζεις...παρ'ολα αυτά συνέχισε να διαβάζεις και να ξέρεις ότι αυτοί οι τρυπιοι,γκέι πουστηδες βάζουν αντικείμενα στον πάτο τους,είναι αποδεδειγμένο και δεν μπορείς να το αμφισβητήσει!!!
 

Kariolitsa

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
Μου φαίνεται ότι εσένα προσωπικά και τους ομοϊδεάτες σου δεν "βολεύουν" αυτά που διαβάζεις...παρ'ολα αυτά συνέχισε να διαβάζεις και να ξέρεις ότι αυτοί οι τρυπιοι,γκέι πουστηδες βάζουν αντικείμενα στον πάτο τους,είναι αποδεδειγμένο και δεν μπορείς να το αμφισβητήσει!!!
Δεν αμφισβητώ αυτό... Απλά είναι άντρες που βάζουν στον πάτο τους όλα αυτά που λες... Συνεχίζουν να είναι άντρες και μετά από αυτό... Και μια ερώτηση να κάνω... Αυτούς τους παντρεμένος κυρίους που γουστάρουν να γαμανε αντρικά κωλαράκια...εσύ και οι ομοιδεατες σου... Πως τους αποκαλείται? Έχω μεγάλη περιέργεια...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.383
Κριτικές
215
Like
17.194
Πόντοι
35.697
Δεν αμφισβητώ αυτό... Απλά είναι άντρες που βάζουν στον πάτο τους όλα αυτά που λες... Συνεχίζουν να είναι άντρες και μετά από αυτό... Και μια ερώτηση να κάνω... Αυτούς τους παντρεμένος κυρίους που γουστάρουν να γαμανε αντρικά κωλαράκια...εσύ και οι ομοιδεατες σου... Πως τους αποκαλείται? Έχω μεγάλη περιέργεια...
Κωλομπαραδες,έχουμε ξεφύγει από τον τίτλο του θέματος όμως με τις ανησυχίες του κώλου...
 

Kariolitsa

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
Συμφωνώ... Άσε που με κάλυψες απόλυτα... Να σαι καλά...
Το θέμα είναι πως όλοι αυτοί οι χώροι σε λίγο καιρό δν θα υπάρχουν... Ακόμα και αυτοί που μείναν στον βαρδαρη...ακομα και το λαικον νομίζω δεν θα ξανάνοιξει...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
Το θέμα είναι πως όλοι αυτοί οι χώροι σε λίγο καιρό δν θα υπάρχουν... Ακόμα και αυτοί που μείναν στον βαρδαρη...ακομα και το λαικον νομίζω δεν θα ξανάνοιξει...
tenor.gif
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
Τωρα ρε φιλε εσυ διαβαζεις σχολια για τσοντοσινεμα που πανε μονο gay και bi και κραζεις τους gay γιατι εσυ εισαι bi..Σε αρνηση εισαι
 

Kariolitsa

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2021
Μηνύματα
16
Like
27
Πόντοι
0
Τωρα ρε φιλε εσυ διαβαζεις σχολια για τσοντοσινεμα που πανε μονο gay και bi και κραζεις τους gay γιατι εσυ εισαι bi..Σε αρνηση εισαι
Μα ο ένας έχει 145 κριτικές για βίζιτες... Ο άλλος 203 βίζιτες... Και ξαφνικά γιναν οι ειδικοί για τα τσόνταδικά και ποιος είναι άντρας και ποιος δεν είναι... Ασχοληθείτε αγαπητοί μου με τις βίζιτες που είστε ειδικοι(και καλά κάνετε) και μν το παίζεται ελληναραδες που τα ξέρετε όλα... Και το λέω όλο αυτό με πολύ καλή διάθεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom