Νέα

Sin Gentlemen's Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nokia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 311
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σου έλειψε γεράκο ?

Εγώ δεν ασχολούμαι με  τη  σκωληκοειδή  απόφυση  του πρώην Ανατολικού Μπλοκ !
Άλλοι  έχουνε  τέτοια  θέματα , όπως  και κάτι  που  αρρωσταίνουν με  τις εγγονές  του Τσαουσέσκου

Υ.Γ.
Να  μη  τσιμπας  τον Βίτσι , το παιδί έκανε  και δήλωση  μετανοίας
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Άσε μας ρε μάστορα που πέρασες καλά εξαιτίας του μαγαζιού...μπορεί να πέρασες καλά με τις ιντερνετικές γνωριμίες...μπορεί να γούσταρες τις πορσελάνινες τουαλέτες που πάντα είναι καθαρές...μπορεί να γούσταρες το φωτεινό πριβέ....πάντως οι γκόμενες είναι ίδιες εκτός απο 3 μεταγραφές...του ομίλου...

Για ποιά προσπάθεια μιλάς ? Και τώρα προσπαθεί...ίδιος χώρος...ίδιες μπαζόλες...όλα ίδια είναι...όπως τότε που πέρασες καλά...τι άλλαξε σ'εσένα κ το βρίσκεις τραγικό ?

Κόψε τις μαλακίες βιτσάκο...γιατί το παρελθόν μας...είναι και το μέλλον μας...;)

Kαι αυτά μέσα στη ζωή είναι, αν δε καταλαβαίνεις δε μπορώ να απαντήσω..
 

Επισκέπτης
Kαι αυτά μέσα στη ζωή είναι, αν δε καταλαβαίνεις δε μπορώ να απαντήσω..

Eγώ δεν λέω το αντίθετο...οι μαλάκες κ οι μαλακίες τους είναι μέσα στη ζωή...αλλά όχι και να τους αποθεώνουμε...

Όταν εγώ έλεγα (πριν καν ανοίξει) οτι θα είναι μαλακία το μαγαζί...θυμάσαι τι βρισίδι είχα φάει...

Τεσπα..είσαι πολύ μικρός στη νύχτα...γενικότερα για να μου πεις κάτι...

Αυτά που βλέπω παρα-πέντε...μου τα λες και τέταρτο...(μπορεί και μισή)...

Καλή καρδιά...
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Eγώ δεν λέω το αντίθετο...οι μαλάκες κ οι μαλακίες τους είναι μέσα στη ζωή...αλλά όχι και να τους αποθεώνουμε...

Όταν εγώ έλεγα (πριν καν ανοίξει) οτι θα είναι μαλακία το μαγαζί...θυμάσαι τι βρισίδι είχα φάει...

Τεσπα..είσαι πολύ μικρός στη νύχτα...γενικότερα για να μου πεις κάτι...

Αυτά που βλέπω παρα-πέντε...μου τα λες και τέταρτο...(μπορεί και μισή)...

Καλή καρδιά...

EΔω ο μέγιστος Καζατζίδης δήλωνε ότι είναι πολύ μικρός στη νύχτα, φαντάσου εγώ. Το βρισίδι τότε το είχες φάει, ναι συμφωνώ, πάνε αυτά όμως κοιτάμε μπροστά. Εγώ ούγτε για τις απόψεις που είχα τότε δε μετανιώνω ούτε για αυτές που έχω τώρα. Άλλωστε εγώ προσωπικά δε θυμάμαι ποτέ να αποθέωσα το συγκεκριμένο μαγαζί. Απλά είχα πει να κάνουμε υπομονή και να μη το καταδικάσουμε εξ αρχής, κάτι που αποδειχτηκε στη πορεία λάθος, αλλά τι να κάνουμε και αυτά μέσα στη ζωή είναι. Αλλα επαναλαμβάνω και πάλι ποτέ δε το αποθέωσα. Αυτά.... και τέλος. Δε ξαναγράφω τίποτα και ποτέ για το Cleopatra διότι θέλω να αποποιηθώ.
 

Επισκέπτης
EΔω ο μέγιστος Καζατζίδης δήλωνε ότι είναι πολύ μικρός στη νύχτα, φαντάσου εγώ.

To δήλωνε...γιατί απο μυαλό....πίτουρα...

Τόσα που του έφαγαν οι γκόμενες,τα ζάρια,τα χαρτιά κ όλα αυτά τα σχετικά...καταλαβαίνεις...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αυτό  είναι  πάθος  για  την  τέχνη  και  ευαισσθησία  τεχνοκριτικού . Και  συ  ρε  μαλάκα  Αγγελόπουλε  , ούτε  2 άνθρώπους  να  αλληλοξεσκίζονται  για  πάρτη  σου  δεν βρήκες .
 

Casual_Style_

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια μια Βασιλίσα, ξανθια με μεγαλα βυζια, ρωσακι και με
ενα ταττοο μπροστα στον ωμο ξερει κανεις παιζει ακομα εκει?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τι γίνεται μ'αυτό το θαυμάσιο μαγαζί ?

Λειτουργεί ακόμη ?

Δυστυχώς λόγω δουλειάς δεν έχω προλάβει να περάσω...να θαυμάσω τις καταπληκτικές τουαλέτες...και το φωτεινότατο πριβέ...

Όταν  ομιλούν οι καθηγηταί εμείς  σιωπή !
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ρε παιδιά μήπως ξέρετε αν έχει ξανανοίξει το cleopatra? γιατί τελευταία φορά που πήγα ήταν κλειστό λόγω ανακαίνισης(αν θέλουμε το πιστεύουμε αυτό).ξέρει κανείς τίποτα?
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά μήπως ξέρετε αν έχει ξανανοίξει το cleopatra? γιατί τελευταία φορά που πήγα ήταν κλειστό λόγω ανακαίνισης(αν θέλουμε το πιστεύουμε αυτό).ξέρει κανείς τίποτα?

Θέλεις να περάσεις να μας πεις κι εμάς ? Γιατί βλέπω οτι έχεις έρθει ορεξάτος κ με απορίες..αλλά δεν μας έχεις διαφωτίσει σε κανένα θέμα...:cheesy:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Θέλεις να περάσεις να μας πεις κι εμάς ? Γιατί βλέπω οτι έχεις έρθει ορεξάτος κ με απορίες..αλλά δεν μας έχεις διαφωτίσει σε κανένα θέμα...:cheesy:
δεν αντιλέγω σε αυτό που λες....απλά δεν έτυχε να μπορώ να βοηθήσω κάπου μέχρι στιγμής.Όσον αφορά το πρώτο που είπες.....αυτό σκεφτόμουν και εγώ απλά επειδή ψιλοβαριόμουν έλεγα μήπως κάποιος από εσάς ήξερε κάτι και με γλύτωνε από τσάμπα κόπο.τουλάψιστον αν είναι κλειστό έχεις να προτείνει καμιά καλή εναλλακτική λύση?
 

Επισκέπτης
δεν αντιλέγω σε αυτό που λες....απλά δεν έτυχε να μπορώ να βοηθήσω κάπου μέχρι στιγμής.Όσον αφορά το πρώτο που είπες.....αυτό σκεφτόμουν και εγώ απλά επειδή ψιλοβαριόμουν έλεγα μήπως κάποιος από εσάς ήξερε κάτι και με γλύτωνε από τσάμπα κόπο.τουλάψιστον αν είναι κλειστό έχεις να προτείνει καμιά καλή εναλλακτική λύση?

Δεν ξέρω αν είναι κλειστό...αλλά μπορώ να το μάθω...κ θα σου πω ως τις 4-5 σήμερα...

Όλα τα υπόλλοιπα μαγαζιά της Αττικής...καλύτερα θα έλεγα πως είναι...xa xa xa !!!!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Δεν ξέρω αν είναι κλειστό...αλλά μπορώ να το μάθω...κ θα σου πω ως τις 4-5 σήμερα...

Όλα τα υπόλλοιπα μαγαζιά της Αττικής...καλύτερα θα έλεγα πως είναι...xa xa xa !!!!
ελήφθη...πάω να περάσω μια βόλτα από κει και οψόμεθα
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
κύριοι είναι ακόμη κλειστό.....γι'αυτό μη κάνετε καν το κόπο να πάτε από κει
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
124
Like
6.734
Πόντοι
5.097
κύριοι είναι ακόμη κλειστό.....γι'αυτό μη κάνετε καν το κόπο να πάτε από κει

Φίλε μου scocco,καλησπέρα και καλή μου επιστροφή στα σωληνάδικα!!!Μετά από χθεσινή μου επίσκεψη  στο ''ΚΟΥΚΛΕΣ'' έμαθα από μια σωληνοκόρη ότι έχει ανοίξει ξανά το ''ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ'' και μάλιστα έχει κάνει πολλές μεταγραφές κοπέλες από BABY O (Πειραιώς) και ΚΟΥΚΛΕΣ.Λέω σήμερα να τσεκάρω κατά πόσο αληθεύει αυτή η πληροφορία και θα σου πρότεινα και σένα να περάσεις μια βόλτα γιατί πιστεύω ότι έχει μεγάλες πιθανότητες να είναι αληθινή ;) :dancing:

Υ.Γ:Σε περίπτωση παραπληροφόρησης χρέωσε το λάθος σε μένα :jerking:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Φίλε μου scocco,καλησπέρα και καλή μου επιστροφή στα σωληνάδικα!!!Μετά από χθεσινή μου επίσκεψη  στο ''ΚΟΥΚΛΕΣ'' έμαθα από μια σωληνοκόρη ότι έχει ανοίξει ξανά το ''ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ'' και μάλιστα έχει κάνει πολλές μεταγραφές κοπέλες από BABY O (Πειραιώς) και ΚΟΥΚΛΕΣ.Λέω σήμερα να τσεκάρω κατά πόσο αληθεύει αυτή η πληροφορία και θα σου πρότεινα και σένα να περάσεις μια βόλτα γιατί πιστεύω ότι έχει μεγάλες πιθανότητες να είναι αληθινή ;) :dancing:

Υ.Γ:Σε περίπτωση παραπληροφόρησης χρέωσε το λάθος σε μένα :jerking:
λέω να περάσω μια βόλτα από κει τότε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.444
Κριτικές
124
Like
6.734
Πόντοι
5.097
Τελικά μάγκες αποδείχτηκαν ''φλούδες'' οι ελπίδες μου για ωραία μουνιά στο μαγαζί!!!Πέρασα χθες κατά τις 00:30 κι έκατσα μέχρι τις 02:30 μπας και αλλά άντε να βρήκα 2-3 ωραία μωρά (η μία μάλιστα ήταν μαύρη,αλλά πολύ ωραίο μουνί).Μπορώ να πω για παρέλαση μπάζων και το χειρότερο πολύ ενοχλητικών για να τις κεράσω ποτό ή να τις πάρω για χορό.Απογοητεύτηκα αρκετά και το μόνο που με παρηγόρησε ήταν η Σοφία(η μαυρούλα που σας έλεγα).Ψηλό κορμί,μεγάλα βυζιά και κολάρα,προέλευσης Τζαμάϊκα όπως μου είπε,η οποία φρόντισε να με χαλαρώσει μ'ένα σπέσιαλ φραπέ :2funny:Κάναμε αρκετό χαβαλέ με την γκόμενα και πέρασα αρκετά καλά μαζί της όμως δεν υπήρχαν εναλλακτικές επιλογές κι έτσι αποχώρησα μιας και δεν μπορούσα να βλέπω άλλο αυτή την μπαζοκατάσταση!!!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Τελικά μάγκες αποδείχτηκαν ''φλούδες'' οι ελπίδες μου για ωραία μουνιά στο μαγαζί!!!Πέρασα χθες κατά τις 00:30 κι έκατσα μέχρι τις 02:30 μπας και αλλά άντε να βρήκα 2-3 ωραία μωρά (η μία μάλιστα ήταν μαύρη,αλλά πολύ ωραίο μουνί).Μπορώ να πω για παρέλαση μπάζων και το χειρότερο πολύ ενοχλητικών για να τις κεράσω ποτό ή να τις πάρω για χορό.Απογοητεύτηκα αρκετά και το μόνο που με παρηγόρησε ήταν η Σοφία(η μαυρούλα που σας έλεγα).Ψηλό κορμί,μεγάλα βυζιά και κολάρα,προέλευσης Τζαμάϊκα όπως μου είπε,η οποία φρόντισε να με χαλαρώσει μ'ένα σπέσιαλ φραπέ :2funny:Κάναμε αρκετό χαβαλέ με την γκόμενα και πέρασα αρκετά καλά μαζί της όμως δεν υπήρχαν εναλλακτικές επιλογές κι έτσι αποχώρησα μιας και δεν μπορούσα να βλέπω άλλο αυτή την μπαζοκατάσταση!!!
Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο......τί πράγμα ήταν αυτό χθες?μαύρο χάλι από πλευράς ποιότητας κοριτσιών το μαγαζί......το μόνο θηλυκό που βασίλευε χθες στο εν λόγω ίδρυμα ήταν η "κυτταρίτιδα" και είναι κρίμα γτ γενικά το μαγαζί είναι ωραίο(και άνετο) σα χώρος και θα μπορούσε να ήταν καλύτερο.
Υ.Γ:Πάντως μπορώ να πω ότι υπήρξε μία σχετική βελτίωση ως προς τη συμπεριφορά των σερβιτόρων(ειδικά ο κοντός ο λεπτός πολύ φιλικός) σε σχέση με πριν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom