Νέα

Sin Gentlemen's Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nokia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 311
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εγο το μεσιμερι ιμουνα στο σπιτι και μετα καφενιο
αλα εκι που με πιρανε στο πριβε με γδισανε αλα η μια μου γλιφε τις τριχες και σταματισε γιιατι???
Κουράστηκε να ψάχνει το μονόποντο σαν ντεντέκτιβ....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Περάσατε καλά ... μικρά τρελά αγόρια !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Περάσατε καλά ... μικρά τρελά αγόρια !
καλα περασε σιγουρα ο Μαραντονα γιατι κανονισε πολι δουλια για μετα για μενα τιποτα μονο το λογαριασμο καταφερα και πιρα στο σπιτι και χορις αποδιξι
αλα μου ιποσχεθικε σιμερισ οτι θα με κανι τρεντατο και θα βγενουμε μαζι μπουζουκια και πιπινοκλαμπ,θα με παη και για ντισιμο μια μερα
 

Επισκέπτης
καλα περασε σιγουρα ο Μαραντονα γιατι κανονισε πολι δουλια για μετα για μενα τιποτα μονο το λογαριασμο καταφερα και πιρα στο σπιτι και χορις αποδιξι
αλα μου ιποσχεθικε σιμερισ οτι θα με κανι τρεντατο και θα βγενουμε μαζι μπουζουκια και πιπινοκλαμπ,θα με παη και για ντισιμο μια μερα

Σήμερα είπαμε....οτι έχει κλαμπάκι το πρόγραμμα...θ'ανέβουμε στα Β.Π...στα φιλαράκια...
Ετοιμάσου όμως...μη μου λες κατα τις 2...οτι αύριο έχουμε δουλειά ή οτι θα σε κυνηγάει το μωράκι σου....γιατί τέτοια ώρα θα ξεκινήσει το παιχνίδι....

Ντύσιμο είπαμε...31 Φλεβάρη...στις εκπτώσεις...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Σήμερα είπαμε....οτι έχει κλαμπάκι το πρόγραμμα...θ'ανέβουμε στα Β.Π...στα φιλαράκια...
Ετοιμάσου όμως...μη μου λες κατα τις 2...οτι αύριο έχουμε δουλειά ή οτι θα σε κυνηγάει το μωράκι σου....γιατί τέτοια ώρα θα ξεκινήσει το παιχνίδι....

Ντύσιμο είπαμε...31 Φλεβάρη...στις εκπτώσεις...
καλα θα ερθο αλα αβριο θα κουτουλαο στι δουλια,πρεπι να αναβαθιστο τουλαχιστον να παμε να φαμε καπου πιο πριν και πιο μετα
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Βάλανε μεγάλη ταμπέλα στο Κλεοπάτρα και επιτέλους βλέπει που είναι ο περαστικός από τη Λαμπράκη ...

100 φορές είχα περάσει και όλο έψαχνα ...
 

stef19a

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Και εμεις που ειδαμε τη πινακιδα ,τι καταλαβαμε;

Φαγαμε το φιασκο και ηρεμησαμε.
 

mass destraction

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Λόγω ηλικίας και μόνο δε μου αρέσει να γράφω σε forums, άλλα θα το κάνω για μία φορά και μόνο και δε πρόκειται να σας ξαναενοχλήσω. Άπλα δε μου αρέσει να ακούω ψέμματα και ανακρίβειες. Πρώτ'απ'όλα τις μαύρες που έιδατε στο μαγαζί και 4 με 5 κιόλας? Δεύτερον όταν κάποιος επιχειρηματίας κάνει μία προσπάθεια αντί να επαινήσουμε, πέφτουμε με τα μούτρα αμέσως να τη θάψουμε? Τι θέλετε να μην ανοίγουν μαγαζιά και να μήνουμε με τα ίδια και ίδια χάλια. Εμένα προσωπικά και το show μου άρεσε και οι κοπέλες αλλά και το prive. Και αυτοί που σχολιάζουν το prive είμαι σίγουρος ότι είναι 5-6 πιτσιρίκια που δεν έχουν πάει ποτέ και κλάινε που δεν έχουν 50 ευρό να πάνε, μπας και το μαγαζί τιμής ένεκεν τους δώσει κανένα prive τζάμπα για να σταματήσουν να κράζουν, αμ δε! Πάντως ο ιδιοκτήτης έχει χώσει χρήμα, και αυτό φαίνεται, και πρέπει σίγουρα να του δώσουμε λίγο χρόνο. Τι περιμένετε, ένα μαγαζί να γινει super μέσα σε δύο μήνες. Έλεος. Άμα σας αρέσει να βολεύεστε με τις κάθε λογής Ρουμάνες που έχουν γεμίσει όλα τα strip clubs της Αθήνας τότε μπράβο σας. Εμένα πάντως όχι. Τέλος ένα μεγάλο μπράβο στον ιδιοκτήτη που έχει φέρει στο μαγαζί κοπέλες που δεν είναι από Ρουμανία. Διότι η Ρουμανία είναι η εύκολη και η τσάμπα λύση. Οι Ρωσίδες, οι Ουκρανέζες και οι Τσέχες  είναι ακριβά κομμάτια και πρέπει να τα σκάσεις για να τις έχεις. Βολευτείται λοιπόν εσείς με τις Βρωμο-Ρουμάνες και αφήστε σε εμάς τον αφρό. Αν εσείς προτειμάτε μαγαζιά για τσάμπα μάτι επειδή ο μπαμπας δε δίνει λεφτα, τότε πηγαίντε σε άλλο μαγαζι. Όσο για το παρκάρισμα ας μη το σχολιάζω καλύτερα.....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
166
Λόγω ηλικίας και μόνο δε μου αρέσει να γράφω σε forums, άλλα θα το κάνω για μία φορά και μόνο και δε πρόκειται να σας ξαναενοχλήσω. Άπλα δε μου αρέσει να ακούω ψέμματα και ανακρίβειες. Πρώτ'απ'όλα τις μαύρες που έιδατε στο μαγαζί και 4 με 5 κιόλας? Δεύτερον όταν κάποιος επιχειρηματίας κάνει μία προσπάθεια αντί να επαινήσουμε, πέφτουμε με τα μούτρα αμέσως να τη θάψουμε? Τι θέλετε να μην ανοίγουν μαγαζιά και να μήνουμε με τα ίδια και ίδια χάλια. Εμένα προσωπικά και το show μου άρεσε και οι κοπέλες αλλά και το prive. Και αυτοί που σχολιάζουν το prive είμαι σίγουρος ότι είναι 5-6 πιτσιρίκια που δεν έχουν πάει ποτέ και κλάινε που δεν έχουν 50 ευρό να πάνε, μπας και το μαγαζί τιμής ένεκεν τους δώσει κανένα prive τζάμπα για να σταματήσουν να κράζουν, αμ δε! Πάντως ο ιδιοκτήτης έχει χώσει χρήμα, και αυτό φαίνεται, και πρέπει σίγουρα να του δώσουμε λίγο χρόνο. Τι περιμένετε, ένα μαγαζί να γινει super μέσα σε δύο μήνες. Έλεος. Άμα σας αρέσει να βολεύεστε με τις κάθε λογής Ρουμάνες που έχουν γεμίσει όλα τα strip clubs της Αθήνας τότε μπράβο σας. Εμένα πάντως όχι. Τέλος ένα μεγάλο μπράβο στον ιδιοκτήτη που έχει φέρει στο μαγαζί κοπέλες που δεν είναι από Ρουμανία. Διότι η Ρουμανία είναι η εύκολη και η τσάμπα λύση. Οι Ρωσίδες, οι Ουκρανέζες και οι Τσέχες  είναι ακριβά κομμάτια και πρέπει να τα σκάσεις για να τις έχεις. Βολευτείται λοιπόν εσείς με τις Βρωμο-Ρουμάνες και αφήστε σε εμάς τον αφρό. Αν εσείς προτειμάτε μαγαζιά για τσάμπα μάτι επειδή ο μπαμπας δε δίνει λεφτα, τότε πηγαίντε σε άλλο μαγαζι. Όσο για το παρκάρισμα ας μη το σχολιάζω καλύτερα.....
ισε ΘΕΟΣ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!το μαγαζι ινε εξερετικο ιδικα διπλα το σαντουιτσαδικο με τα κοτοσαντουιτσ το αναβαζι πολι
μελοψιτακι ενοθιτε
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Λόγω ηλικίας και μόνο δε μου αρέσει να γράφω σε forums, άλλα θα το κάνω για μία φορά και μόνο και δε πρόκειται να σας ξαναενοχλήσω....

2) Το υπολοιπο κειμενο σου...

1) Ενας λογος παραπανω, αφου εισαι μεγαλος με εμπειρια, να γραφεις και να ενημερωνεις μεσα απο τα "ψαγμενα" σου ματια..

2) Bla..bla..bla...Δυστυχως τo αποτελεσμα λεει αλλα.Ευχομαι τα πραγματα να αλλαξουν..( Δεν γινεται ολοι να εχουν αδικο..).

Αυτα..
 

maximospapa

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Παντως εμενα τα τεμαχια μου αρεσανε παρα πολυ ειδικα αυτη η βικτωρια εαν θυμαμαι καλα πρωην αλκατραζ :bigdick:...τρελη καυλα..
βεβαια παιζουν και αλλοι παραγοντες για να ειναι καλο το μαγαζι οπως χωρος(μετριος),πριβε(ανυπαρκτο),ποτα κλπ κλπ...
παντως ειναι ψηλο κοτετσι σαν χωρος υπογειο τωρα και για τον πουτσο καβαλα.. :dancing:
 

stef19a

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Λόγω ηλικίας και μόνο δε μου αρέσει να γράφω σε forums, άλλα θα το κάνω για μία φορά και μόνο και δε πρόκειται να σας ξαναενοχλήσω. Άπλα δε μου αρέσει να ακούω ψέμματα και ανακρίβειες. Πρώτ'απ'όλα τις μαύρες που έιδατε στο μαγαζί και 4 με 5 κιόλας? Δεύτερον όταν κάποιος επιχειρηματίας κάνει μία προσπάθεια αντί να επαινήσουμε, πέφτουμε με τα μούτρα αμέσως να τη θάψουμε? Τι θέλετε να μην ανοίγουν μαγαζιά και να μήνουμε με τα ίδια και ίδια χάλια. Εμένα προσωπικά και το show μου άρεσε και οι κοπέλες αλλά και το prive. Και αυτοί που σχολιάζουν το prive είμαι σίγουρος ότι είναι 5-6 πιτσιρίκια που δεν έχουν πάει ποτέ και κλάινε που δεν έχουν 50 ευρό να πάνε, μπας και το μαγαζί τιμής ένεκεν τους δώσει κανένα prive τζάμπα για να σταματήσουν να κράζουν, αμ δε! Πάντως ο ιδιοκτήτης έχει χώσει χρήμα, και αυτό φαίνεται, και πρέπει σίγουρα να του δώσουμε λίγο χρόνο. Τι περιμένετε, ένα μαγαζί να γινει super μέσα σε δύο μήνες. Έλεος. Άμα σας αρέσει να βολεύεστε με τις κάθε λογής Ρουμάνες που έχουν γεμίσει όλα τα strip clubs της Αθήνας τότε μπράβο σας. Εμένα πάντως όχι. Τέλος ένα μεγάλο μπράβο στον ιδιοκτήτη που έχει φέρει στο μαγαζί κοπέλες που δεν είναι από Ρουμανία. Διότι η Ρουμανία είναι η εύκολη και η τσάμπα λύση. Οι Ρωσίδες, οι Ουκρανέζες και οι Τσέχες  είναι ακριβά κομμάτια και πρέπει να τα σκάσεις για να τις έχεις. Βολευτείται λοιπόν εσείς με τις Βρωμο-Ρουμάνες και αφήστε σε εμάς τον αφρό. Αν εσείς προτειμάτε μαγαζιά για τσάμπα μάτι επειδή ο μπαμπας δε δίνει λεφτα, τότε πηγαίντε σε άλλο μαγαζι. Όσο για το παρκάρισμα ας μη το σχολιάζω καλύτερα.....

Και εμενα δεν μου αρεσουν οι αντιδικιες στα φορουμς αλλα......

1.Δεν ηξερα οτι αν δεν αρεσει καπου η γνωμη μας,λεμε ψεματα!
2.Δεν ηξερα οτι επρεπε να δινουμε και περιοδο προσαρμοργης στα μαγαζια.
Αν ειναι ετσι να μας χρεωνουν τα μισα μεχρι να γινουν καλοι.
Φαντασου να πας για φαγητο καπου,να σου φερουν αψητο κρεας και μισοτηγανισμενες πατατες.
Και να σου πει "ειμαστε καινουργοι ,δωσε μας λιγο χρονο"
Ισα-Ισα που στο ξεκινημα πρεπει να τα δινεις ολα.

3.Οι μαυρες ηταν 3-4.Οι υπολοιπες απλα δεν κανανε για Strip.
Δεν σημαινει πως οτι φοραει string και ειναι απο πρωην δημοκρατιες,μας καβλωνει κιολας.

Και τελος,ευχαριστω που με εκανες στα 35 μου να ξανανιωσω "πιτσιρικας".

Ααα!Να μη ξεχασω,ο χωρος ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ και πολυ καλος και ο DJ.

 

fonias

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
πολύ κακό για το τίποτα...
το μόνο σίγουρο είναι ότι θέλει χρόνο γτ τώρα είναι για τα μπάζα .Οι κοπέλες είναι πρώην στριπτιτζούδες στη καλύτερη.Η πιο κάβλα εκεί μέσα είναι το πιο μπάζο σε μαγαζιά όπως  Μούσες /Baby G/Ritorno/Alcatraz .
Κοινώς απαράδεκτο για ένα μαγαζί που κάποτε είχε πολύ καλό όνομα στην συγκεκριμένη αγορά να παρουσιάζεται τόοοοοοοοοοοοοσο πάτος.
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
To μαγαζάκι παέι από το κακό στο χειρότερο. Μη σας κάνει εντύπωση αν το δείτε με διαφορετικό όνομα (άλλαξε ο Μανωλιός και έβαλε τα ρούχα του αλλίως) ή ακόμα και αν το δείτε με λουκέτο από το Πάσχα και μετά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom