Νέα

Shemale Victoria Vogue

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα npap50
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
και το 200άρι που να το βρούμε ? δύσκολοι καιροί
 

τζινι

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
0
καλισπερα
μπορει  καποιος  να γραψει λεπτομερεις  για  την Victoria Vogue??  :think: εργαλιο μεγαλο εχει? φιλαει στο  στομα? χινει η  ζηταει εξτρα  γι αυτο??  ο ενεργιτικος  της ρολος πως  ειναι??

τζινι
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
καλισπερα
μπορει  καποιος  να γραψει λεπτομερεις  για  την Victoria Vogue??  :think: εργαλιο μεγαλο εχει? φιλαει στο  στομα? χινει η  ζηταει εξτρα  γι αυτο??  ο ενεργιτικος  της ρολος πως  ειναι??

τζινι
  :thumbsup:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
καλισπερα
μπορει  καποιος  να γραψει λεπτομερεις  για  την Victoria Vogue??  :think: εργαλιο μεγαλο εχει? φιλαει στο  στομα? χινει η  ζηταει εξτρα  γι αυτο??  ο ενεργιτικος  της ρολος πως  ειναι??

τζινι


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

DickRambone

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
καλισπερα
μπορει  καποιος  να γραψει λεπτομερεις  για  την Victoria Vogue??  :think: εργαλιο μεγαλο εχει? φιλαει στο  στομα? χινει η  ζηταει εξτρα  γι αυτο??  ο ενεργιτικος  της ρολος πως  ειναι??

τζινι
 
OP
OP
N

npap50

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καποιος με εμπειρία στην στην Βικτορια και στην Λετισια ?  Ποια είναι καλύτερη ?
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6

Φίλε η απάντησή σου ήταν ΑΠΟΛΥΤΑ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΙΚΗ...
Νασαι καλά για την αναλυτικότατη ενημέρωσή σου...
Τζίνι ευχαρίστησε τον φίλο και όρμα!

Σόρρυ για την ειρωνία φίλε μου. Δεν είδα ότι εσύ έδωσες την απάντηση αυτή.
Τώρα το κατάλαβα  :headbang: :headbang: :idiot: :idiot:

Σε θεωρώ νούμερο ΕΝΑ εδώ μέσα, 100% φερέγγυο, οπότε ειλικρινά έχεις το αλάθητο, τουλάχιστον από μένα, γιατί όλες οι απαντήσεις σου ως τώρα είναι ΑΠΟΛΥΤΑ διαφωτιστικές. (εκτός από την προηγούμενη, γιατί απάντησες στον τζίνι άσχετα, αλλά δεν μασάμε το κατέχεις το θέμα.)

Πίστεψέ με αν έβλεπα ότι εσύ ήσουν ο αποστολέας του παραπάνω μηνύματος θα έκανα μόκο. ;)

 

DickRambone

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
1. Το αλάθητο το έχει μόνο ο Θεός. Εγώ τη γνώμη μου γράφω και να πει κάποιος ότι λέω μαλακίες, όλα υποκειμενικά είναι και αυτό εδώ είναι ένα φόρουμ και όχι το συμβούλιο του κόμματος που εκλέγει αρχηγό.
2. Δεν κατάλαβα την ειρωνεία σου (χαλάλι και που ήταν ειρωνεία). Η Vogue φαίνεται θεά στα video (που δεν παίρνουν και photoshop), κριτικές της υπήρχαν παραπάνω (και η δικιά μου), άντε τώρα εγώ να πιάσω την ειρωνεία...

Κατά την άποψή μου η Vogue είναι ΠΑΡΑ πολύ όμορφη. Τόσο όμορφες υπάρχουν και στη Συγγρού μεν, είναι λίγες δε. Κάποιες από αυτές είναι και πολύ καλά παιδιά (Κάτια εκ Κύπρου με το clio, που την είχα παλιότερα παρεξηγήσει - αλλά μάλλον για ειδικά γούστα ή για παχιά πορτοφόλια - με τέτοιο σούπερ πρόσωπο/σώμα έχω πάει πάσο ουκ ολίγες φορές μαζί της), άλλες είναι πραγματικά smith & wesson (Νέλλυ με ασημί C2- βρίσκει και πετρέλαιο στον κώλο σας) και άλλες (δε θυμάμαι όνομα, θυμάμαι όμως το σκούρο Aygo ή C1) κοριτσάκια κουκλιά που στον ρουφάνε με τέτοια στοργή - ultimate gfe- και σε πιάνουν τα υπαρξιακά (τι να τις κάνω τις γυναίκες και τέτοια).

Αυτά για να κρατάμε και τις ισορροπίες και να προσέχουμε και το ισοζύγιο εμπορικών συναλλαγών μέρες που είναι...
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Η ερώτηση του φίλου ήταν "μπορει  καποιος  να γραψει λεπτομερεις  για  την Victoria Vogue??  Hmmm.... εργαλιο μεγαλο εχει? φιλαει στο  στομα? χινει η  ζηταει εξτρα  γι αυτο??  ο ενεργιτικος  της ρολος πως  ειναι??"

Ρε αγόρι οκ τα βιντεάκια δείχνουν πως είναι εμφανισιακά, ούτε δείχνουν υο πουλί της, ούτε αν φιλάει πελάτες στο στόμα, ούτε αν ζητάει έξτρα όταν και αν τελειώνει, ούτε ποιες είναι οι επιδόσεις της στο σεξ...Γιαυτό και σε ειρωνεύτηκα και θα ειρωνευόμουνα και οποιονδήποτε άλλον έκανε παράθεση την άνω ερώτηση του φίλου και απαντούσε με βιντεάκια τραγουδιού και συμμετοχής σε τολκ σοου κ.λ.π κ.λ.π.

Ωστόσο δεν είδα ότι ήσουν εσύ, οπότε βάλε χι στο "εξυπνούλικο" μήνυμά μου απευθυνόμενο προς εσένα. Χαρακτήρισέ το όπως θέλεις ανούσιο, περιττό, ηλίθιο, άκαιρο, άτοπο, ειρωνικό, γιατί αν δεν έχεις το αλάθητο (γενικώς είμαι υπερβολικός στους χαρακτηρισμούς μου) μετράς πολύ σε αυτό το σάιτ, τουλάχιστον για μένα.

Επαγωγικά λοιπόν σκεπτόμενος συναγωνιστή μου παίρνω πίσω την ειρωνία μου, κάνω μόκο και αν νομίζεις ότι μπορείς να βοηθήσεις εδώ μέσα όλους μας κάντο με τις έγκυρες και περιεκτικές κριτικές σου.

Καλημέρα από μένα και τα φιλιά μου στην μπονέκα.


 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Για να δη κάποιος HOT video τις Victoria Vogue, η και Photos είναι κομματάκι δύσκολο. Αλλά αν ψάξει καλά θα βρη σίγουρα.

Το καλύτερο ''ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ'' είναι να πάει μαζί τις όπιος ενδιαφέρεται και να δη απο κοντά τα πάντα για την Victoria Vogue. Και είμαι σίγουρος 99% ότι θα περάσει τέλεια!!!
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Αν κοιτάξετε στο προφίλ που έχει στο ts-dating έχει ωραίες Photo και video  :) :) :) ;) ;) ;) :rockon: :rockon: :rockon:
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Έχει και στο facebook κάποιες φωτό και βίντεο που τα βλάπεις για πρώτη φορά.

Η γκόμενα κωλομετράει και απότι μου είπε και ο πάντα έγκυρος dickrambone προσέχει
ιδιαίτερα (και καλά κάνει) την υγιεινή.
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1

LADYBOY_LOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλη αλλα ολο οχι το ενα και οχι το αλλο και παπαριες  :S :S :S :idiot:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Είναι Ισπανία Βαρκελώνη Για μερικές μέρες. Θα επιστρέψει αρχές του μήνα.
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Αντε να επιστρέψει να την επισκεφτούμε και αυτή.  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom