Νέα

Shemale Victoria Vogue

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα npap50
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 79
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
την παίρνεις τηλέφωνο φίλε μου. Εγώ της τηλεφώνησα χτες και προχτές αλλά το είχε κλειστό. Έφυγε ? Δεν ξέρω , θα έπρεπε να βγάλει ο αντζέντης της και την καταχώρηση στην Ελλάδα.


συγνωμη ρε συναδελφοι, αλλα αν ειναι να μην απαντα σε sms πως κανονιζεισ συνάντηση? :huh:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
συγνωμη ρε συναδελφοι, αλλα αν ειναι να μην απαντα σε sms πως κανονιζεισ συνάντηση? :huh:
υπαρχει μια λογικη εξιγηση...αν δεν εχεις καβουρια στην τσεπη περνεις τηλεφωνο και κληνεις ραντεβου για καλητερη συνενοηση....το να μην τσιγκουνευεσε να δωσεις 200-300 ευρο για ενα πηδημα  και να τσιγκουνευεσε να δωσεις 1 ευρο για να κανονισεις ραντεβου :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

geoco4

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
υπαρχει μια λογικη εξιγηση...αν δεν εχεις καβουρια στην τσεπη περνεις τηλεφωνο και κληνεις ραντεβου για καλητερη συνενοηση....το να μην τσιγκουνευεσε να δωσεις 200-300 ευρο για ενα πηδημα  και να τσιγκουνευεσε να δωσεις 1 ευρο για να κανονισεις ραντεβου     

:huh: ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΙΑ? ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΝΑ SMS Η ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ. ΕΞΑΛΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΕ CITY TOUR ? ΠΑΝΤΑ ΜΕ SMS
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
δεν ειναι γραφειο
με την ιδια την κοπελα μιλας
και γενικα 96,7% των περιπτωσεων καμμια δεν απανταει σε γραπτο μυνημα ουτε απο αποκρυψη
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
υπαρχει μια λογικη εξιγηση...αν δεν εχεις καβουρια στην τσεπη περνεις τηλεφωνο και κληνεις ραντεβου για καλητερη συνενοηση....το να μην τσιγκουνευεσε να δωσεις 200-300 ευρο για ενα πηδημα  και να τσιγκουνευεσε να δωσεις 1 ευρο για να κανονισεις ραντεβου     

:huh: ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΤΣΙΓΓΟΥΝΙΑ? ΑΠΛΑ ΜΕ ΕΝΑ SMS Η ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ. ΕΞΑΛΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΕ CITY TOUR ? ΠΑΝΤΑ ΜΕ SMS
και ποιος σου ειπε εσενα οτι μια επαγγελματιας θα καθησει να τις βγαλεις εσυ το λαδι με τα μυνηματα μεχρι να αποφασησεις? :boobies: :boobies: :boobies:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ ξέρω με τηλ γίνεται η όλη διαδικασία. Oχι με sms. Mε την Victoria Vogue πως συνενοήτε κάποιος  :huh: Στα Αγγλικά  :huh:  Ισπανικά  :huh:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
muy bueno el video! Ya he muchas veces!  :) :) :) :)
Sé que hablo en español para la revista Victoria Vogue.  :) :) :) :)


en qué idioma se la habla  :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

arxigamikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
[move]Οσοι πιστοι και λατρεις του ειδους ..... σπευσατε!!!!![/move]Η τυπισα ειναι μοναδικη και μακραν κορυφαια απο ολες τις αλλες!!!
Θα ειναι εδω αλλες 2 ημερες..!!! :fuck1: :rockon: :tits2: :fuck1:
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
φίλε αρχιγαμίκο, γράψε μας εντυπώσεις.
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά ο Αγαπητός arxigamikos δεν μας είπε ούτε πως πέρασε με την Victoria ''Kelly'' Vogue.  :(  :(  Αλλά δεν μας έδωσε και info για την Victoria ''Kelly'' Vogue  :(  :(
 

arxigamikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Τελικά ο Αγαπητός arxigamikos δεν μας είπε ούτε πως πέρασε με την Victoria ''Kelly'' Vogue.  :(  :(  Αλλά δεν μας έδωσε και info για την Victoria ''Kelly'' Vogue  :(  :(

[/quote καλη χρονια παιχταραδες.....ειπαμε ρε παιδια το ατομο ειναι τουμπανο και πολυ σεξι....τορα τι εκανα εγο τι σας νιαζει????ξαναλεω για τους fan των ts ειναι must!!!
Καλα ακομη εδω ειναι το θεμα???
 

dr.feelgood

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Για παθητικούς λάτρεις του :fuck2: και του :pipa1: είναι must!
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Tην πήρα τηλ τέσσερις φορές για να τις μιλήσω, και να κανονίσουμε ραντεβού αλλά δεν μου απάντησε. Θα ξανά πάρω και ελπίζω να σταθώ τυχερός  :) :) :) :) :)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Tην πήρα τηλ τέσσερις φορές για να τις μιλήσω, και να κανονίσουμε ραντεβού αλλά δεν μου απάντησε. Θα ξανά πάρω και ελπίζω να σταθώ τυχερός  :) :) :) :) :)
Και εγώ σου έυχομαι καλή τύχη!!!  :dancing:
:think: Αλλα βρε παιδί μου εσύ δεν είσαι κωλόφαρδος???
 

dr.feelgood

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
179
Like
0
Πόντοι
1
Τι μαθαίνω επέστρεψε η Vogue;The nightmare is back my friends! :fuck1: :fuck1:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Hello my frends of grece I BACK 1 TIME AGAIN , NOW I HAVE VERY GOD PRESENT TO YOU, to athenas after (12/03 2010) my name is victoria vogue i in grecee athenas i very hot very sexy dominante autentic shemale 22cmrealy, call me you naver forguet i promiss,, kisses

OOOOO YEEEESSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.384
Πόντοι
456
Αν το κρεββάτι της είναι όπως τα αγγλικά της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom