Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 369K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
7
Like
1.600
Πόντοι
496
Πίπα , σέξ μόνο με καπότα , υπάρχει περίπτωση να είναι και κάποια παραμόρφωση του δέρματος , θα δείξει . Που πήγε το μυαλό σου [ τι υποψιάζεσαι ] ?.
απο την πιπα ειναι, ερεθισμος, δεν ειναι κατι. Αν τυχον επιμεινει πια πανω απο βδομαδα, πηγαινε γιατρο αλλα δε θα χρειαστει. πλυσου και με κανενα ουδετερο αφρολουτρο στην περιοχη
 

Maikos94

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
268
Like
1.140
Πόντοι
201
Χθες πήγα με κοπέλα ( που έχω ξαναπάει αρκετές φορές) και είχε περίοδο ΑΚΑ είχα πολλές καυλες είχα να τη δω κ πολύ καιρό κ δν άντεξα αλλά μετά πάνω στ πράξη με το να το σκέφτομαι δν μπόρεσα να ολοκλήρωσω… υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κτ ;
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
7
Like
1.600
Πόντοι
496
Χθες πήγα με κοπέλα ( που έχω ξαναπάει αρκετές φορές) και είχε περίοδο ΑΚΑ είχα πολλές καυλες είχα να τη δω κ πολύ καιρό κ δν άντεξα αλλά μετά πάνω στ πράξη με το να το σκέφτομαι δν μπόρεσα να ολοκλήρωσω… υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κτ ;
η περιοδος δεν επηρεαζει σε κατι. αν η κοπελα εχει καποιο ΣΜΝ το κολλας εχει δενεχει περιοδο. Αντιστοιχα, αν δεν εχει κατι, με την περιοδο δε θα κολλησεις κατι, μονο αιματαρα στον πεο
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
314
Κριτικές
1
Like
524
Πόντοι
21
απο την πιπα ειναι, ερεθισμος, δεν ειναι κατι. Αν τυχον επιμεινει πια πανω απο βδομαδα, πηγαινε γιατρο αλλα δε θα χρειαστει. πλυσου και με κανενα ουδετερο αφρολουτρο στην περιοχη
Το θέμα ειναι οτι δεν έχω πηδήξει τώρα τελευταία , σήμερα είδα ότι και σε χαλάρωση φαίνονται λίγο , τελοσπάντων για να μην γίνομαι κουραστικός ευχαριστώ όλους όσους απάντησαν και θα ενημερώσω αν επιδεινωθεί σοβαρα η κατάσταση (που δεν το βλέπω ,ευτυχώς) .
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
7
Like
1.600
Πόντοι
496
Το θέμα ειναι οτι δεν έχω πηδήξει τώρα τελευταία , σήμερα είδα ότι και σε χαλάρωση φαίνονται λίγο , τελοσπάντων για να μην γίνομαι κουραστικός ευχαριστώ όλους όσους απάντησαν και θα ενημερώσω αν επιδεινωθεί σοβαρα η κατάσταση (που δεν το βλέπω ,ευτυχώς) .
νομιζα ειπες οτι επαιξε πιπα. αυτο ειναι αρκετο.
αν δεν ειχες καθολου κατι σεξουαλικο, ισως ειναι απο κανα απορρυπαντικο πλυντηριου, κατι τετοιο. αλλα δε νομιζω οτι ειναι κατι
 

Maikos94

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2021
Μηνύματα
268
Like
1.140
Πόντοι
201
η περιοδος δεν επηρεαζει σε κατι. αν η κοπελα εχει καποιο ΣΜΝ το κολλας εχει δενεχει περιοδο. Αντιστοιχα, αν δεν εχει κατι, με την περιοδο δε θα κολλησεις κατι, μονο αιματαρα στον πεο
Ναι αλλά δν τ ευχαριστήθηκα μόνο που σκεφτόμουν ότι έχει
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
η περιοδος δεν επηρεαζει σε κατι. αν η κοπελα εχει καποιο ΣΜΝ το κολλας εχει δενεχει περιοδο. Αντιστοιχα, αν δεν εχει κατι, με την περιοδο δε θα κολλησεις κατι, μονο αιματαρα στον πεο
Τυπε η περιοδος ειναι αιμα. Φυσικα και αυξανονται οι πιθανοτητες για ΣΜΝ, ειδικα για ασθενειες τυπου aids που δεν ειναι αμιγως δερματολογικες.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
7
Like
1.600
Πόντοι
496
Τυπε η περιοδος ειναι αιμα. Φυσικα και αυξανονται οι πιθανοτητες για ΣΜΝ, ειδικα για ασθενειες τυπου aids που δεν ειναι αμιγως δερματολογικες.
δε χρειαζεται αιμα για να κολλησεις ΣΜΝ. Τα υγρα ειναι υπερ αρκετα. Παλιοτερα μαλιστα λεγαν οτι και τα υγρα απο το φιλι επαρκουν, μετα απορριφθηκε σα θεωρια.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
δε χρειαζεται αιμα για να κολλησεις ΣΜΝ. Τα υγρα ειναι υπερ αρκετα. Παλιοτερα μαλιστα λεγαν οτι και τα υγρα απο το φιλι επαρκουν, μετα απορριφθηκε σα θεωρια.
ψαξε. Τα υγρα ειναι αρκετα για να κολλησεις, η περιοδος το κανει ακομα χειροτερο.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
7
Like
1.600
Πόντοι
496

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Καλησπερα τυποι. εχω βγαλει ενα ασπρακι σαν ψειρα οχι μεγαλο πανω στο πετσακι εδω και κανα διμηνο και δε ξερω αν πρεπει να ανησυχω . Και δε ξερω αν πρεπει να κανω καποια εξεταση αν ειναι κατι. Αν μπορει καποιος να με καθοδηγησει θα του ημουν ευγνωμων.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.416
Like
4.843
Πόντοι
456
Καλησπερα τυποι. εχω βγαλει ενα ασπρακι σαν ψειρα οχι μεγαλο πανω στο πετσακι εδω και κανα διμηνο και δε ξερω αν πρεπει να ανησυχω . Και δε ξερω αν πρεπει να κανω καποια εξεταση αν ειναι κατι. Αν μπορει καποιος να με καθοδηγησει θα του ημουν ευγνωμων.

μπορεί να ειναι απο τίποτα (ενα σπυράκι σε περίεργο σημείο)....μέχρι κάποιο ΣΜΝ.

Ο δερματολογος θα σου πει αν πρέπει να ανησυχήσεις ή οχι. κλείνεις ραντεβού και πας με την πρώτη ευκαιρία!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom