Νέα

Σεξουαλική συχνότητα-τελικά ποιοί γαμάνε και ποιές γαμιούνται σήμερα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
λεφτα για πεταμα δεν εχω , οικονομικο προβλημα δεν εχω αλλα δεν ζω και με αυταπατες  :grin:
Οπως το πες, οι επαγγελματιες στην ουσια περα απο μια ξελαφρωσει σπερματος και χρηματος  :grin:
ειναι αχριστες ως γυναικες. Και αμα σε κανει και κανα δυο μαμουνιες και πας συνεχεια στο τελος θα σε λεει και καλως τον μαλακα.   :grin: οικογενεια η συγκατοικισει με καμια απο αυτες δεν προκειται να γινει, οποτε ειναι σαν να πετας τα λεφτα σου.  ;)
 

Επισκέπτης
Οπως το πες, οι επαγγελματιες στην ουσια περα απο μια ξελαφρωσει σπερματος και χρηματος  :grin:
ειναι αχριστες ως γυναικες. Και αμα σε κανει και κανα δυο μαμουνιες και πας συνεχεια στο τελος θα σε λεει και καλως τον μαλακα.   :grin: οικογενεια η συγκατοικισει με καμια απο αυτες δεν προκειται να γινει, οποτε ειναι σαν να πετας τα λεφτα σου.  ;)
δεν με ενδιαφερει η οικογενεια ουτε η συγκατοικηση με καποια εκδιδομενη , εννοειται αυτο
αλλα οσον αφορα τις μη εκδιδομενες και εκει λεφτα χρειαζονται  :grin:
δεν νομιζω ας πουμε η κοπελα σου να εκανε μια σχεση μαζι σου εαν εσυ κοιμοσουν στα παγκακια  :grin:
( μην το παρεις στραβα το παραδειγμα απλα επειδη κανουμε διαλογο και ειπες πριν οτι εισαι σε σχεση )
η γυναικα σε μια σχεση θελει ασφαλεια , ενας απο τους παραγοντες για να νιωθει ασφαλεια ειναι και τα λεφτα
περισσοτερα ή λιγοτερα αναλογα την περιπτωση
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Το θεμα ειναι......να την κανειs πραγματικα να πιστεψει οτι τα διαθετειs ολα αυτα
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
στην ερωτηση του νηματος : τελικά ποιοί γαμάνε σήμερα ;
απαντηση : αυτοι που εχουν λεφτα  :grin:
Παρόλο που αυτό φαινεται προφανές βλέπω ότι δεν ισχύει πάντα φίλε. Ηταν ένας απο τους λόγους που άνοιξα το thread. Και εξηγούμσι.

Πρώτον οι άνθρωποι που συνήθως έχουν λεφτά έχουν και πολύ απαιτητικές δουλειές κσι υποχρεώσεις που το σπορ του σεξ το παραμελούν αν όχι το ξεχνούν. Κσποιοι μάλιστα ψυχολογικά το υποκαθιστούν μέσω της ικανοποίησης που τους δίνει η επαγγελματοκή επιτυχίσ.

Δεύτερον Η σεξουσλική διαθεσιμότητα που παρέχει μια πουτάνα σεν μπορεί επ ουδενί να επιτευχθεί με νορμάλ προσεγγίσεις γυναικών. Εκτός αν έχει κάποιος το sex appeal ενός rock star στο γυνσκείο κοινό του.

Τρίτον υπάρχει ολόκληρος κλάδος αυτός των κολάδικων όπου άνθρωποι με λεφτά πληρώνουν ( άρα έχουν λεφτά ) κσι δεν γαμάνε.Η ευκολη απάντηση είναι ότι είνσι μσλσκες.Η σωσυή απάντηση έχει δοθεί σε άλλο thread ""οι ψυχολογικοί λόγοι της πιρφορίας"". Αλλος ένας λοιπον μικρόκοσμος με λεφτά που όμως στη πλειοψηφία του δεν γσμάει.
 

Επισκέπτης
οκ θα το αλλαξω  :grin:
στην ερωτηση του νηματος : τελικά ποιοί γαμάνε σήμερα ;
απαντηση : αυτοι που εχουν λεφτα και θελουν , μπορουν , προλαβαινουν και ...
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Παρόλο που αυτό φαινεται προφανές βλέπω ότι δεν ισχύει πάντα φίλε. Ηταν ένας απο τους λόγους που άνοιξα το thread. Και εξηγούμσι.

Πρώτον οι άνθρωποι που συνήθως έχουν λεφτά έχουν και πολύ απαιτητικές δουλειές κσι υποχρεώσεις που το σπορ του σεξ το παραμελούν αν όχι το ξεχνούν. Κσποιοι μάλιστα ψυχολογικά το υποκαθιστούν μέσω της ικανοποίησης που τους δίνει η επαγγελματοκή επιτυχίσ.

Δεύτερον Η σεξουσλική διαθεσιμότητα που παρέχει μια πουτάνα σεν μπορεί επ ουδενί να επιτευχθεί με νορμάλ προσεγγίσεις γυναικών. Εκτός αν έχει κάποιος το sex appeal ενός rock star στο γυνσκείο κοινό του.

Τρίτον υπάρχει ολόκληρος κλάδος αυτός των κολάδικων όπου άνθρωποι με λεφτά πληρώνουν ( άρα έχουν λεφτά ) κσι δεν γαμάνε.Η ευκολη απάντηση είναι ότι είνσι μσλσκες.Η σωσυή απάντηση έχει δοθεί σε άλλο thread ""οι ψυχολογικοί λόγοι της πιρφορίας"". Αλλος ένας λοιπον μικρόκοσμος με λεφτά που όμως στη πλειοψηφία του δεν γσμάει.
τυπε αμα δεν εχεις να παρεις ουτε καφε, οχι να γαμησεις, ουτε να χεσεις δε θα βρεις
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
οκ θα το αλλαξω  :grin:
στην ερωτηση του νηματος : τελικά ποιοί γαμάνε σήμερα ;
απαντηση : αυτοι που εχουν λεφτα και θελουν , μπορουν , προλαβαινουν και ...λενε αυτα που θελουν οι γυναικεs να ακουν(ψεμματα)

Σωστα το εθεσεs  :grin:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.308
Like
5.108
Πόντοι
1.406
και λεσβιες εχει αρκετες ελλαδα
ινσαιντ ινφορμεισον

:grin: :grin:
Χμμ Λεσβιες καθαρες hardcore αποκλειστικα μουνοφαγες δεν ξερω,αλλα που να το εχουν part-time το τζιβιτζιλικι,οοοοοχοοοο χαμος γινεται  :rockon:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Μα, ρε φίλε! τα Μουνια έκαναν την δουλεία τους. Τα έπαιρναν! Οι ΠΟΥΤΣΕΣ! τη έκαναν? αυτό έβλεπα εγώ. Οποτε που θες να καταλήξεις?  Εγώ ξέρω, ότι η με γυναίκα πας! η με άντρα! πάλι θα τα ακουμπήσεις.. Αλλιώς σε τρώει η χούφτα.. :knockinb: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :dunno: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

κολοκυθια τυπε  :grin: :grin:
 

SportdogSpartan

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Οκ! Φίλε.. για να μην σας χαλάσω το θέμα, απλά δεν θα ξαναπάρω θέση.. Απλά την γνώμη μου λέω. Αλλά τσούζει λίγο η Πουτσα! έτσι είναι..παντα…….   :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
Σου είπα εγώ να μην λες την άποψή σου; Νομίζω ότι ξέρεις ελληνικά..Όπως τόνισα στη δημοκρατία είναι δεκτή η κάθε άποψη.Αλλά το πολύ το κυριε ελέησον το βαριέται και ο θεός που λένε.Επίσης για αυτό που είπες για την πούτσα.Η πούτσα τσούζει όταν την τρως.Εγω προσωπικά δίνω μόνο.Προσπάθησε να μου την πεις αλλιώς.
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Αυτα που λετε για κοινωνικους κυκλους και μπλα μπλα ειναι για παιδακια,για μπουληδες,για μυξιαρικα,για ανοητους,για ανδρες που δεν τους ενδιαφερει το σεξ δηλαδη για μη ανδρες ητοι για αρσενικες γκομενες.

Οσες γαμαει ενας σοβαρος τοπ γαμιας στα μπουρδελα σε μια εβδομαδα ζητημα αν το 99% των ανδρων τις γαμουν σε ολη τους τη ζωη η ακομα και δυο ζωες!

Μιλαμε για εμπειριες.....

Με το που δεις την γυναικα που σου αρεσει σε λιγα λεπτα την εχεις ετοιμη για σεξ.

 

Επισκέπτης
Αυτα που λετε για κοινωνικους κυκλους και μπλα μπλα ειναι για παιδακια,για μπουληδες,για μυξιαρικα,για ανοητους,για ανδρες που δεν τους ενδιαφερει το σεξ δηλαδη για μη ανδρες ητοι για αρσενικες γκομενες.

Οσες γαμαει ενας σοβαρος τοπ γαμιας στα μπουρδελα σε μια εβδομαδα ζητημα αν το 99% των ανδρων τις γαμουν σε ολη τους τη ζωη η ακομα και δυο ζωες!

Μιλαμε για εμπειριες.....

Με το που δεις την γυναικα που σου αρεσει σε λιγα λεπτα την εχεις ετοιμη για σεξ.
Ρε να σας δω μετα αμα κλεισουν τα μπουρδελα και γενικα σταματισει ο αγοραιο ερωτας τι θα κανετε μερικοι...  :2funny: θα το τεντωσετε στην  :jerking: αχαχαχα
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ρε να σας δω μετα αμα κλεισουν τα μπουρδελα και γενικα σταματισει ο αγοραιο ερωτας τι θα κανετε μερικοι...  :2funny: θα το τεντωσετε στην  :jerking: αχαχαχα

εκαι γω κατι εχω ακουσει οτι θελουν να τα κλεισουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom