Νέα

Σεξουαλική συχνότητα-τελικά ποιοί γαμάνε και ποιές γαμιούνται σήμερα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
τυπε μου παντως εγω εαν δεν ειχα οικονομικα θεμα, θα την εκανα να με παρακαλαει να την γαμησω...
Οταν δεν εχειs οικονομικο θεμα.........παρακαμπτειs αυτην που το παιζει  "δυσκολη"  και βρισκειs πανευκολα  δεκα ωραιοτερεs , που ψαχνουν αυτεs να βρουν εσενα
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εννοείται αυτό φίλε μου.Οι κανόνες όμως είναι ΚΑΙ από την μεριά των γυναικών.Δεν τους βάζουμε μόνο εμείς.Αν για παράδειγμα πας στο κορίτσι και είσαι άπλυτος,απεριποίητος και άξεστος και αυτή είναι μπιμπελό σε εμφάνιση και τρόπους δεν θα πάει μαζί σου (γενικά μιλάω μην το πάρεις προσωπικά) όσο και να θέλει να γαμηθεί. Ότι δίνεις παίρνεις.
τον κωλο μου δεν τον πλενω ποτε εγω.πηγαινω και μου τον καθαριζουν τα πουτανακια με τη γλωσιτσα τους :grin:
 

Επισκέπτης
επι πληρωμη τι εννοεις, κανα καφε φανταζομαι... γιατι παραπανω δεν εχει. Ακομα και στο φαι τα μοιραζομαστε με την κοπελα.  :grin:
δεν λεω με την κοπελα σου
λεω οτι εαν δεν ειχες οικονομικο θεμα δεν θα ηθελες να εχεις οποια κοπελα σου αρεσε απο τον χωρο του αγοραιου σεξ ?
 

Επισκέπτης
για οποιοδηποτε θηλυκο λεω
οκ , ετσι και αλλιως ολες λεφτα θελουν  :grin:

Οταν δεν εχειs οικονομικο θεμα.........παρακαμπτειs αυτην που το παιζει  "δυσκολη"  και βρισκειs πανευκολα  δεκα ωραιοτερεs , που ψαχνουν αυτεs να βρουν εσενα
:rockon: :rockon: :rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.271
Κριτικές
169
Like
8.325
Πόντοι
10.326
επι πληρωμη τι εννοεις, κανα καφε φανταζομαι... γιατι παραπανω δεν εχει. Ακομα και στο φαι τα μοιραζομαστε με την κοπελα.  :grin:
ρε μπακαγιοκο δλδ στις ταβέρνες και οι δυο πληρώνεται! Και δεν σε έχει στείλει ακομα :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Οταν δεν εχειs οικονομικο θεμα.........παρακαμπτειs αυτην που το παιζει  "δυσκολη"  και βρισκειs πανευκολα  δεκα ωραιοτερεs , που ψαχνουν αυτεs να βρουν εσενα
οταν εχεις χρημα κ ο κουασιμοδος να εισαι, ολες γινονται ευκολες, αρκει να τις κυνηγησεις αναλογα

Μην ταυτιζετε τους μπουρδελιαρηδες με τους αγαμητους ή τους μπαζοκυνηγους.
Το μπουρδελιζειν εστι φιλοσοφειν
Jimminy 2014
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ενταξει αμα πληρωνεις μια επαγγελματια να σου κατσει γιατι αυτη ειναι η δουλεια της ειναι τεραστιο κατορθωμα!  :o  συνηθως το κανεις γιατι δεν μπορεις να βρεις γκομενα. Εαν το κανεις και συνεχεια (οι ποσοτικοι πλευρα που λες) τοτε δεν εισαι μαλακας με λεφτα που δεν ξερεις τι να τα κανει... αλλα μεγας γαμιας  :2funny: ρε τι μλκ κυκλοφορουν στον κοσμο.
γαμω τον πουστη τον μπαοκ σου ρε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
χαχα εσενα τωρα σε πληρωνουν εδω μεσα  :2funny: εμαθες στην ζωη σου να φιλας κατουρημενες ποδιες για ενα μεροκαματακι βρε καημενε.  :)
δεν θα ξανααπαξιωσεις με χαρακτηρισμους τους μπουρδελιαρηδες ,με καταλαβες;εδω ειναι το φορουμ μας....πηγαινε να κανεις κανενα γλειφομουνι στην εριναλ τωρα
 

Επισκέπτης
δεν θα ξανααπαξιωσεις με χαρακτηρισμους τους μπουρδελιαρηδες ,με καταλαβες;εδω ειναι το φορουμ μας....πηγαινε να κανεις κανενα γλειφομουνι στην εριναλ τωρα
Σκασε ρε βλαχο... και ασε να μιλησουμε με τα παιδια.  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom