Νέα

Σεξουαλική συχνότητα-τελικά ποιοί γαμάνε και ποιές γαμιούνται σήμερα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
δικια σου δεν ξερω αν θα βρω,θυμαμαι ομως ακομη καποιον που με παρακαλαγε να σβηστει το νικ του και οι κριτικες και τα ποστ του επειδη τον επιασε η γυναικα του στο κομπιουτερ και ψαχνοντας το ιστορικο του νικ του διαπιστωνε πως καθε φορα που ελειπε δεν εβλεπε τσαμπιονσλιγκ με τους φιλους

Τι λες;;; Σοβαρά; Και τι έκανες;
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Ωραια ηθικη μας διδασκεις.....

Παντρεμενος με παιδια και ασχολεισαι και με μπουρδελα....

Αφου εισαι τοσο πληρης με την επιλογη σου τι γυρευεις στα μπουρδελα....

Δεν σε καλυπτει αυτη η ζωη?

Θελεις να εισαι και σε γαμο και στα μπουρδελα?

Αν δεν ισχυει για σενα αυτο δειτε το και υποθετικα για καποιον που ειναι ετσι.....

Εγω και αλλοι λεμε οτι ασχολουμαστε με γυναικες μονο στα μπουρδελα και ειμαστε απολυτοι και ξεκαθαροι προς τον εαυτον μας.
Ουτε κοροιδευουμε καμια γυναικα ουτε τιποτα.

Ναι ρε μάστορα ποιος σου είπε ότι ο τύπος πάει στα μπουρδέλα?Μόνο στα μπουρδέλα αναφέρεται το σάιτ?Εγώ πχ είμαι μέλος και δεν έχω περάσει ούτε έξω από μπουρδέλο!Τι προκατάληψη είναι αυτή ρε σεις?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
δικια σου δεν ξερω αν θα βρω,θυμαμαι ομως ακομη καποιον που με παρακαλαγε να σβηστει το νικ του και οι κριτικες και τα ποστ του επειδη τον επιασε η γυναικα του στο κομπιουτερ και ψαχνοντας το ιστορικο του νικ του διαπιστωνε πως καθε φορα που ελειπε δεν εβλεπε τσαμπιονσλιγκ με τους φιλους
AOYTS!!  :2funny:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
δικια σου δεν ξερω αν θα βρω,θυμαμαι ομως ακομη καποιον που με παρακαλαγε να σβηστει το νικ του και οι κριτικες και τα ποστ του επειδη τον επιασε η γυναικα του στο κομπιουτερ και ψαχνοντας το ιστορικο του νικ του διαπιστωνε πως καθε φορα που ελειπε δεν εβλεπε τσαμπιονσλιγκ με τους φιλους

Στα αρχίδια μου, δικό μου έχεις βρει κάτι?
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Φιλε μου δικη σου ειναι η ζωη.

Εσει διαλεγεις τι δρομο θα ακολουθησεις......

Αν ακολουθησεις τον δρομο των μπουρδελων καλως,θα ζησεις και θα κανεις οτι ονειρευεσαι.

Αν ακολουθησεις τον αλλον δρομο (ξερεις ποιος ειναι αυτος) τοτε αστα να πανε.....

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Είσαι ο ορισμός του "τρίχα από τα αρχίδια μου".
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Φιλε μου δικη σου ειναι η ζωη.

Εσει διαλεγεις τι δρομο θα ακολουθησεις......

Αν ακολουθησεις τον δρομο των μπουρδελων καλως,θα ζησεις και θα κανεις οτι ονειρευεσαι.

Αν ακολουθησεις τον αλλον δρομο (ξερεις ποιος ειναι αυτος) τοτε αστα να πανε.....

Joker_Why_so_serious__by_mjlynch712.jpg
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Σχετικά με το αν πρέπει ένας άνδρας να διαλέξει την μέση "ελεεινήδα" ή όχι , έχω μια απορία :
Ρε μάγκες , τα παιδιά τα σκεφτήκατε καθόλου?
Τα αυριανά σας παιδιά (μιας και οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουν παιδιά και εγώ έχω τρία τεμάχια) ποια θα θέλατε να έχουν μάνα?
Την κακομοίρα που γαμάτε στο μπουρδέλο ή μια "Ελεεινήδα" που έχει την παιδεία που και εσείς έχετε και τις αντιλήψεις που και εσείς έχετε?
Και το σημαντικότερο : αν εσείς δεν είσαστε σαν γάμω τον Χριστό μου δεν σημαίνει ότι θα είναι μπάζο ρε καμένα.
Αν δεν είσαστε ο Μπίμπης δεν θα είναι η Αννούλα ρε χαμένα κορμιά!
ΡΕ μάγκες , γαμιάδες , ζόρικα αρσενικά και όλοι όσοι το παίζεται μάγκες εδώ μέσα , έχετε σκεφτεί ότι η ζωή σας αξίζει ΜΟΝΟ αν έχετε δυο τρία παιδιά που τα αγαπάτε και σας αγαπούν?
Ρε αποτυχημένα πειράματα άνδρα , ανδρας είναι αυτός που ανέλαβε ΟΛΕΣ τις ευθύνες του να είσαι άνδρας και τα βγάλε πέρα , όχι το κάθε αρχίδι που έχωσε το καυλί του σε ένα μουνί.
ΡΕ μαλακες υπάρχουν γυναίκες που βάζουν στο μουνί τους καυλιά από σκύλους , αυτό δεν κάνει τους σκύλους άνδρες!
Ολα αυτά καλά και άγια. Αλλα εδώ δεν συζητάμε  σχετικά με το άν θα διαλέξουμε για σύζυγο ανάμεσα σε μια μέση ελλειηνίδα η σε μια πουτάνα.  Πολύ περισσότερο δε συζητάμε αν θα αγαπάμε τα παιδιά μας η αν θα είμαστε εντάξει στις υποχρεώσεις μας απέναντί τους. Αυτά είναι προφανή για όλους νομίζω.

Ως προς το πρώτο μέρος του κόκκινου παραπάνω συμφωνούμε, ως προς το δεύτερο γιατί είναι αρχίδι όποιος χώνει το καυλί του σε ένα μουνί ??? Δηλαδή τι θα έπρεπε να κάνει ?? Να τη παίζει σε μόνιμη βάση η να παντρευτεί από τα 18 του όπως οι ακραιφνείς ισλαμιστές ??

Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο μένος ?? Μήπως σε έπιασε η γυναίκα σου στα πράσα να ποστάρεις στο bou.com και βρίζεις  για ξεκάρφωμα ??  :2funny: :2funny:



 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Ναι ρε μάστορα ποιος σου είπε ότι ο τύπος πάει στα μπουρδέλα?Μόνο στα μπουρδέλα αναφέρεται το σάιτ?Εγώ πχ είμαι μέλος και δεν έχω περάσει ούτε έξω από μπουρδέλο!Τι προκατάληψη είναι αυτή ρε σεις?

Γι'αυτο εγραψα.....
Αν δεν ισχυει για εσενα τοτε ας το δουμε υποθετικα......
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
το ιδανικό πιστεύω είναι να έχεις μία σοβαρή σύζυγο πιστή που θα μεγαλώσει τα παιδιά σου και ενα ξεφτιλόμουνο που θα βγάζεις τα χούγια σου...αρκεί βέβαια να μην το μάθει η σύζυγος...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
το ιδανικό πιστεύω είναι να έχεις μία σοβαρή σύζυγο πιστή που θα μεγαλώσει τα παιδιά σου και ενα ξεφτιλόμουνο που θα βγάζεις τα χούγια σου...αρκεί βέβαια να μην το μάθει η σύζυγος...
γιατι μια συζυγο;επειδη ετσι λενε οι παπαδες;να χουμε τρεις τεσσερις  να γαμαμε την μια οταν εχει η αλλη περιοδο
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
το ιδανικό πιστεύω είναι να έχεις μία σοβαρή σύζυγο πιστή που θα μεγαλώσει τα παιδιά σου και ενα ξεφτιλόμουνο που θα βγάζεις τα χούγια σου...αρκεί βέβαια να μην το μάθει η σύζυγος...
Μονο στην τελεια φαντασια μπορει να υπαρξει αυτο.

Μονο προβληματα θα εχεις απο κατι τετοιο.....

Το χρημα και το συμφερον ειναι παντα το Α και το Ω
Υποκρισια παντου,δηθεν αγαπη....

Ακομα και πλουσιος να εισαι αν δεν εχεις μυαλο και ασχολεισαι με τετοια μπορει και να σε φαει η γυναικα σου για να κληρονομησει την περιουσια η' να σου παρει μια τεραστια διατροφη και να γλενταει με τον γκομενο εις βαρος σου.

Ολες οι παρακμιακες καταστασεις μεχρι και δολοφονιες παθους συμβαινουν μονο σε γαμους και σχεσεις και τετοιες μαλακιες.

Γαμοι και σχεσεις και τα συναφη ειναι αρρωστες καταστασεις.....

Νομιζει ο αλλος οτι η γυναικα του/γκομενα του ειναι κτημα του ενω δεν ειναι.....
Το κερατο δε.... θα το φαει ακομα και μετα απο 20 χρονια.....

Η ανδρικη σου τιμη θα εξευτελιστει αν ασχοληθεις με αυτα....
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
και τι προτείνεις;
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
και τι προτείνεις;

Πουτανες μονον!

Το εχω πει πολλες φορες!

Οι καταλληλες γυναικες στον καταλληλο χωρο.

Και μην μου πει κανενας κατι το αρνητικο προσεξτε γιατι απο εσας εξαρτωνται ολα απο εκει και μετα.

Αν σου δωσω εγω 50 γυναικες και δεν ξερεις να τις <<χειριστεις>> η' δεν ξερεις να διαχειριστεις την κατασταση δεν φταιω εγω.
Εισαι ικανος η' ανικανος.......

 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
ΟΚ απόψεις είναι αυτές...

προφανώς και διαφωνώ...
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Πουτανες μονον!

Το εχω πει πολλες φορες!

Οι καταλληλες γυναικες στον καταλληλο χωρο.

Και μην μου πει κανενας κατι το αρνητικο προσεξτε γιατι απο εσας εξαρτωνται ολα απο εκει και μετα.

Αν σου δωσω εγω 50 γυναικες και δεν ξερεις να τις <<χειριστεις>> η' δεν ξερεις να διαχειριστεις την κατασταση δεν φταιω εγω.
Εισαι ικανος η' ανικανος.......

Για μένα που φοβάμαι να μπω σε μπουρδέλο τι έχεις να πεις; Φοβάμαι ότι θα τις βάλει η τσατσά τους να με σκοτώσουν για να με κλέψουν. Και μιλώ σοβαρά. Τι πρέπει να κάνω; 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom