Νέα

Σεξουαλική συχνότητα-τελικά ποιοί γαμάνε και ποιές γαμιούνται σήμερα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
Όταν λες "δεν ψάχνονται", εννοεις το ότι δεν πεφτουν στο πενταλεπτο στον κάθε βρωμιαρη, απλυτο, αντυτο, αγενη, καφρο που θα τους τριφτεί?
Αναρωτιέται ο ανθρωπος πως ενω οι γυναικες δε δινουν σημασια στους κανονικους τυπους, παραλληλα να κανουν σεξ, αρα προφανως καταληγει οτι καθονται σε οποιον να ναι.
Το χεις???  :grin:
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
ναι wild rose αυτο σκευτομαι απλα δε το διατυπωσα καλα
 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
αμα κρινω καποιες ελληνιδες σε σημαινει οτι το λεω για ολες ουτε για τις κοπελες εδω μεσα.παντα με σεβασμο στις κοπελες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.652
Κριτικές
1
Like
31.407
Πόντοι
8.006
Αναρωτιέται ο ανθρωπος πως ενω οι γυναικες δε δινουν σημασια στους κανονικους τυπους, παραλληλα να κανουν σεξ, αρα προφανως καταληγει οτι καθονται σε οποιον να ναι.
Το χεις???  :grin:
Αυτά τα λογικα υπερ-άλματα από ποια δεδομενα προκυπτουν?
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Για γαμήσι μάστορα φτάνει και ο ''κανονικός'' άνδρας χωρίς πολλά λεφτά!Δε θα την αποκαταστήσει κιόλας στην τελική
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Σχετικά με το αν πρέπει ένας άνδρας να διαλέξει την μέση "ελεεινήδα" ή όχι , έχω μια απορία :
Ρε μάγκες , τα παιδιά τα σκεφτήκατε καθόλου?
Τα αυριανά σας παιδιά (μιας και οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουν παιδιά και εγώ έχω τρία τεμάχια) ποια θα θέλατε να έχουν μάνα?
Την κακομοίρα που γαμάτε στο μπουρδέλο ή μια "Ελεεινήδα" που έχει την παιδεία που και εσείς έχετε και τις αντιλήψεις που και εσείς έχετε?
Και το σημαντικότερο : αν εσείς δεν είσαστε σαν γάμω τον Χριστό μου δεν σημαίνει ότι θα είναι μπάζο ρε καμένα.
Αν δεν είσαστε ο Μπίμπης δεν θα είναι η Αννούλα ρε χαμένα κορμιά!
ΡΕ μάγκες , γαμιάδες , ζόρικα αρσενικά και όλοι όσοι το παίζεται μάγκες εδώ μέσα , έχετε σκεφτεί ότι η ζωή σας αξίζει ΜΟΝΟ αν έχετε δυο τρία παιδιά που τα αγαπάτε και σας αγαπούν?
Ρε αποτυχημένα πειράματα άνδρα , ανδρας είναι αυτός που ανέλαβε ΟΛΕΣ τις ευθύνες του να είσαι άνδρας και τα βγάλε πέρα , όχι το κάθε αρχίδι που έχωσε το καυλί του σε ένα μουνί.
ΡΕ μαλακες υπάρχουν γυναίκες που βάζουν στο μουνί τους καυλιά από σκύλους , αυτό δεν κάνει τους σκύλους άνδρες!
 

Spartan_Gr

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
2.065
Like
217
Πόντοι
16
Σχετικά με το αν πρέπει ένας άνδρας να διαλέξει την μέση "ελεεινήδα" ή όχι , έχω μια απορία :
Ρε μάγκες , τα παιδιά τα σκεφτήκατε καθόλου?
Τα αυριανά σας παιδιά (μιας και οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουν παιδιά και εγώ έχω τρία τεμάχια) ποια θα θέλατε να έχουν μάνα?
Την κακομοίρα που γαμάτε στο μπουρδέλο ή μια "Ελεεινήδα" που έχει την παιδεία που και εσείς έχετε και τις αντιλήψεις που και εσείς έχετε?
Και το σημαντικότερο : αν εσείς δεν είσαστε σαν γάμω τον Χριστό μου δεν σημαίνει ότι θα είναι μπάζο ρε καμένα.
Αν δεν είσαστε ο Μπίμπης δεν θα είναι η Αννούλα ρε χαμένα κορμιά!
ΡΕ μάγκες , γαμιάδες , ζόρικα αρσενικά και όλοι όσοι το παίζεται μάγκες εδώ μέσα , έχετε σκεφτεί ότι η ζωή σας αξίζει ΜΟΝΟ αν έχετε δυο τρία παιδιά που τα αγαπάτε και σας αγαπούν?
Ρε αποτυχημένα πειράματα άνδρα , ανδρας είναι αυτός που ανέλαβε ΟΛΕΣ τις ευθύνες του να είσαι άνδρας και τα βγάλε πέρα , όχι το κάθε αρχίδι που έχωσε το καυλί του σε ένα μουνί.
ΡΕ μαλακες υπάρχουν γυναίκες που βάζουν στο μουνί τους καυλιά από σκύλους , αυτό δεν κάνει τους σκύλους άνδρες!

Άψογος!
 

Επισκέπτης
Σχετικά με το αν πρέπει ένας άνδρας να διαλέξει την μέση "ελεεινήδα" ή όχι , έχω μια απορία :
Ρε μάγκες , τα παιδιά τα σκεφτήκατε καθόλου?
Τα αυριανά σας παιδιά (μιας και οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουν παιδιά και εγώ έχω τρία τεμάχια) ποια θα θέλατε να έχουν μάνα?
Την κακομοίρα που γαμάτε στο μπουρδέλο ή μια "Ελεεινήδα" που έχει την παιδεία που και εσείς έχετε και τις αντιλήψεις που και εσείς έχετε?
Και το σημαντικότερο : αν εσείς δεν είσαστε σαν γάμω τον Χριστό μου δεν σημαίνει ότι θα είναι μπάζο ρε καμένα.
Αν δεν είσαστε ο Μπίμπης δεν θα είναι η Αννούλα ρε χαμένα κορμιά!
ΡΕ μάγκες , γαμιάδες , ζόρικα αρσενικά και όλοι όσοι το παίζεται μάγκες εδώ μέσα , έχετε σκεφτεί ότι η ζωή σας αξίζει ΜΟΝΟ αν έχετε δυο τρία παιδιά που τα αγαπάτε και σας αγαπούν?
Ρε αποτυχημένα πειράματα άνδρα , ανδρας είναι αυτός που ανέλαβε ΟΛΕΣ τις ευθύνες του να είσαι άνδρας και τα βγάλε πέρα , όχι το κάθε αρχίδι που έχωσε το καυλί του σε ένα μουνί.
ΡΕ μαλακες υπάρχουν γυναίκες που βάζουν στο μουνί τους καυλιά από σκύλους , αυτό δεν κάνει τους σκύλους άνδρες!
  :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Σχετικά με το αν πρέπει ένας άνδρας να διαλέξει την μέση "ελεεινήδα" ή όχι , έχω μια απορία :
Ρε μάγκες , τα παιδιά τα σκεφτήκατε καθόλου?
Τα αυριανά σας παιδιά (μιας και οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουν παιδιά και εγώ έχω τρία τεμάχια) ποια θα θέλατε να έχουν μάνα?
Την κακομοίρα που γαμάτε στο μπουρδέλο ή μια "Ελεεινήδα" που έχει την παιδεία που και εσείς έχετε και τις αντιλήψεις που και εσείς έχετε?
Και το σημαντικότερο : αν εσείς δεν είσαστε σαν γάμω τον Χριστό μου δεν σημαίνει ότι θα είναι μπάζο ρε καμένα.
Αν δεν είσαστε ο Μπίμπης δεν θα είναι η Αννούλα ρε χαμένα κορμιά!
ΡΕ μάγκες , γαμιάδες , ζόρικα αρσενικά και όλοι όσοι το παίζεται μάγκες εδώ μέσα , έχετε σκεφτεί ότι η ζωή σας αξίζει ΜΟΝΟ αν έχετε δυο τρία παιδιά που τα αγαπάτε και σας αγαπούν?
Ρε αποτυχημένα πειράματα άνδρα , ανδρας είναι αυτός που ανέλαβε ΟΛΕΣ τις ευθύνες του να είσαι άνδρας και τα βγάλε πέρα , όχι το κάθε αρχίδι που έχωσε το καυλί του σε ένα μουνί.
ΡΕ μαλακες υπάρχουν γυναίκες που βάζουν στο μουνί τους καυλιά από σκύλους , αυτό δεν κάνει τους σκύλους άνδρες!
images
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Βάρεσα την ευαίσθητη χορδή τυρόγαλο?
Είσαι άτεκνος σε ηλικία που οι γνωστοί σου στον κάμπο έχουν εγγόνια?
Ας προσεχες , με το να απαντάς με φωτογραφίες με χάπια το δικό σου μέλλον φωτογραφίζεις , όχι το δικό μου!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Βάρεσα την ευαίσθητη χορδή τυρόγαλο?
Είσαι άτεκνος σε ηλικία που οι γνωστοί σου στον κάμπο έχουν εγγόνια?
Ας προσεχες , με το να απαντάς με φωτογραφίες με χάπια το δικό σου μέλλον φωτογραφίζεις , όχι το δικό μου!
εγω τα παιρνω τα λεξοτανιλ μου.....χαλαρωσε ,σταυροφορια υπερ της ελλεηνιδας κανεις;
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
εγω τα παιρνω τα λεξοτανιλ μου.....χαλαρωσε ,σταυροφορια υπερ της ελλεηνιδας κανεις;

Χέσε τις ελεεινίδες , σταυροφορία υπέρ της λογικής κάνω.
Εδώ μέσα μαγκιά κλανιά αλλα από επαφή με την πραγματικότητα μηδέν.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Ωραια ηθικη μας διδασκεις.....

Παντρεμενος με παιδια και ασχολεισαι και με μπουρδελα....

Αφου εισαι τοσο πληρης με την επιλογη σου τι γυρευεις στα μπουρδελα....

Δεν σε καλυπτει αυτη η ζωη?

Θελεις να εισαι και σε γαμο και στα μπουρδελα?

Αν δεν ισχυει για σενα αυτο δειτε το και υποθετικα για καποιον που ειναι ετσι.....

Εγω και αλλοι λεμε οτι ασχολουμαστε με γυναικες μονο στα μπουρδελα και ειμαστε απολυτοι και ξεκαθαροι προς τον εαυτον μας.
Ουτε κοροιδευουμε καμια γυναικα ουτε τιποτα.


 

skatharozoumhs

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2010
Μηνύματα
430
Κριτικές
5
Like
13
Πόντοι
1
Nacho Vidal χωρις λεφτα εμενα με βλεπω οι γυναικες να με κανουν σουπα.εκτος απο αυτο τιποτα χαχα
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Ωραια ηθικη μας διδασκεις.....

Παντρεμενος με παιδια και ασχολεισαι και με μπουρδελα....

Αφου εισαι τοσο πληρης με την επιλογη σου τι γυρευεις στα μπουρδελα....

Δεν σε καλυπτει αυτη η ζωη?

Θελεις να εισαι και σε γαμο και στα μπουρδελα?

Αν δεν ισχυει για σενα αυτο δειτε το και υποθετικα για καποιον που ειναι ετσι.....

Εγω και αλλοι λεμε οτι ασχολουμαστε με γυναικες μονο στα μπουρδελα και ειμαστε απολυτοι και ξεκαθαροι προς τον εαυτον μας.
Ουτε κοροιδευουμε καμια γυναικα ουτε τιποτα.

Βρες μια κριτική μου για μπουρδέλα φίλε.
 

Nacho Vidal

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
1.204
Like
12
Πόντοι
16
Nacho Vidal χωρις λεφτα εμενα με βλεπω οι γυναικες να με κανουν σουπα.εκτος απο αυτο τιποτα χαχα

Φιλε μου δικη σου ειναι η ζωη.

Εσει διαλεγεις τι δρομο θα ακολουθησεις......

Αν ακολουθησεις τον δρομο των μπουρδελων καλως,θα ζησεις και θα κανεις οτι ονειρευεσαι.

Αν ακολουθησεις τον αλλον δρομο (ξερεις ποιος ειναι αυτος) τοτε αστα να πανε.....
 

Επισκέπτης
Φιλε μου δικη σου ειναι η ζωη.

Εσει διαλεγεις τι δρομο θα ακολουθησεις......

Αν ακολουθησεις τον δρομο των μπουρδελων καλως,θα ζησεις και θα κανεις οτι ονειρευεσαι.

Αν ακολουθησεις τον αλλον δρομο (ξερεις ποιος ειναι αυτος) τοτε αστα να πανε.....
Τυπε το ακριβος αντιθετο επρεπε να λες  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Βρες μια κριτική μου για μπουρδέλα φίλε.
δικια σου δεν ξερω αν θα βρω,θυμαμαι ομως ακομη καποιον που με παρακαλαγε να σβηστει το νικ του και οι κριτικες και τα ποστ του επειδη τον επιασε η γυναικα του στο κομπιουτερ και ψαχνοντας το ιστορικο του νικ του διαπιστωνε πως καθε φορα που ελειπε δεν εβλεπε τσαμπιονσλιγκ με τους φιλους
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Φιλε μου δικη σου ειναι η ζωη.

Εσει διαλεγεις τι δρομο θα ακολουθησεις......

Αν ακολουθησεις τον δρομο των μπουρδελων καλως,θα ζησεις και θα κανεις οτι ονειρευεσαι.

Αν ακολουθησεις τον αλλον δρομο (ξερεις ποιος ειναι αυτος) τοτε αστα να πανε.....

Ακόμα Wilhelm Reich διαβάζεις; Τον έβγαλε ο Καστανιώτης σε νέες φθηνές εκδόσεις και τον διαβάζεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom