Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 239K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Κολλητός μου τελείωσε δικηγόρος στη Ρουμανία και μου έχει πεί οτι γίνονται όργια μεταξύ Ελλήνων φοιτητών,ειδικά οι γιατρίνες-παραδοσιακά-ήταν πρόθυμες. Αν κάποιος σπούδασε εκεί ας το επιβεβαιώσει.
Το παλικάρι γάμαγε έτσι και όχι μέσω βιζιτούδων και ας ήταν φτηνά(πριν 2-3χρόνια).
 

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Τα τελευταία 10 χρόνια , βίζιτα μόνο για πλάκα σε κανα φιλαράκι και ποτέ μόνο μια γκόμενα 2-3 πάντα. Απο γαμίσι οι φοιτιτριες παντα πρόθυμες Ελληνίδες η οτι άλλο. Με τις ρουμάνες παιχνίδι. Μονο σε στύλ σχέση. Αμα πληρώσεις μία σε παίρνουν χαμπάρι και εισει στο δώσε. Τελικά ομως οπως και να'χει πληρώνεις. Να το ποτο , να το φαι , να το δωράκι , να το Σ/Κ στο βουνό, η γκόμενα σου μονο τζάμπα δεν είναι. Μήπως τελικά η βίζιτα ειναι ποιο φτηνή και δεν σου τα σπάει μετά και μετά χαρας φέρνει και την φίλη της ????????
 

Epilarxos

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2006
Μηνύματα
203
Like
5
Πόντοι
1
.....
Τελικά ομως οπως και να'χει πληρώνεις. Να το ποτο , να το φαι , να το δωράκι , να το Σ/Κ στο βουνό, η γκόμενα σου μονο τζάμπα δεν είναι.
....
Εχεις δίκιο συναγωνιστή. Το μνί πάντα το πληρώνουμε με τον ένα ή τον άλλο τρόπο....
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Υπάρχει άραγε τίποτα ενδιαφέρον στο Βουκουρέστι? Πηγαίνω εκεί για 3-4 μήνες και θα εκτιμούσα πολύ καμία καλή πληροφορία. Ευχαριστώ πολύ παιδιά!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
απο οτι βλεπω στις φωτο ειναι πολλοι sexy γκομενες
 

episkeptis69

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
74
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες οποιος προλαβε προλαβε στο Βουκουρεστι,ξυπνησανε και εκει!
 

KOSTAKISSS

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
φιλε μου κοιταξε.δεν εχεισ δικιο.εμεις τοθς χαλασαμε και θα τους χαλασουμε πιο πολυ με τις λαλακις που κανουμε.εγω ημουν στην ρουμανια 8 χρονια περιπου.περασα πολυ καλα και γιαυτο το λογο ακομα καθε ενα μηνα σχεδον ανεβαινω στα πατρια εδαφη.ειναι πως θα χειριστεις οτιδηποτε.αν μπεις για παραδειγμα στο ταξι πεσ του βαλε ταριφα.με μια μαρκα ταξι δεν σε κλεβουν αν ομως δεχτεις τι τηα σου πει αστα εχεις χασει το παιχνιδι.αν τηεσ να πας μονο για σεξ δεν θα παρεισ πουτανα θα πας να την βρεις μονος σου.ξερεις πως ψαχνονται.εεεεε καλα!!!!!
δεν θα την πεσεις και σε εκεινη που εχει γυρω τησ 200 μπραβους.φιλε η ρουμανια ιναι οαση.με λιγα χρηματα περνας τελεια.ακουσε και εμενα ειμαι 35 χρονων και περναω γαματα οταν παω εκει.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
φιλε μου κοιταξε.δεν εχεισ δικιο.εμεις τοθς χαλασαμε και θα τους χαλασουμε πιο πολυ με τις λαλακις που κανουμε.εγω ημουν στην ρουμανια 8 χρονια περιπου.περασα πολυ καλα και γιαυτο το λογο ακομα καθε ενα μηνα σχεδον ανεβαινω στα πατρια εδαφη.ειναι πως θα χειριστεις οτιδηποτε.αν μπεις για παραδειγμα στο ταξι πεσ του βαλε ταριφα.με μια μαρκα ταξι δεν σε κλεβουν αν ομως δεχτεις τι τηα σου πει αστα εχεις χασει το παιχνιδι.αν τηεσ να πας μονο για σεξ δεν θα παρεισ πουτανα θα πας να την βρεις μονος σου.ξερεις πως ψαχνονται.εεεεε καλα!!!!!
δεν θα την πεσεις και σε εκεινη που εχει γυρω τησ 200 μπραβους.φιλε η ρουμανια ιναι οαση.με λιγα χρηματα περνας τελεια.ακουσε και εμενα ειμαι 35 χρονων και περναω γαματα οταν παω εκει.
δηλαδη θες να μας πεις οτι η ρουμανια ειναι φθηνη????(για τωρα μιλαω οχι για καποτε)και επισης νομιζεις οτι αν καποιος παει Βουκουρεστι και δεν ξερει την γλωσα ειναι τοσο ευκολο να γαμησει μια ρουμανα απλη (δεν μιλαω για βιζιτα)??επισης νομιζεις οτι ειναι τοσο ευκολο να τα βγαλεις περα με τους ταριφες της ρουμανιας...?εδω την γλωσα τους μιλας τα μερη τα ξερεις και παλι προσπαθουν να σε κλεψουν..!!!συμφωνω οτι καποια πραγματα ειναι φθηνα αλλα ελαχιστα να μην πουμε για σουπερμαρκετ και ετσι αν πας να ψωνισεις κατι εισαγωμενο....φωτια..!!το ελεολαδο θα το πληρωσεις σαν πετρελεο στην ρουμανια..!!
 

KOSTAKISSS

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε φιλε.απλα ειδες τι ειπα στην αρχη εμεις τους χαλαμε οιελληνες.εχω φιλο μαροκινο που ανεβαινουμε μαζι.ελα να δεις πως τουσ συμπεριφερεται.εμεις λεμε.δεν βαριεσαι τωρα ηρθα να μαμησω κανα μουνι θα κατσω να τσα κωθω.και ομως δεν ειναι ετσι
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
αυτο ξαναπεστο οτι εμεις τους χαλαμε και οτι τους εχουμε χαλασει..!!τα πραγματα δεν ειναι οπως ηταν καποτε με τους πολους ελληνες και τις ελληνικες βραδιες τοτε οι ρουμανες κανανε κραα για ελληναρες τωρα ετσι κ ετσι..!!βεβεα να μην σχολιασω το τι συνεβενε με τους πολλους ελληνες..!!ξερεις πολυ καλα..!!!ειμαστε πουστικος λαος στο εξωτερικο κοιταμε πως θα φαγωθουμε μεταξυ μας...ενω οι αραβες οπως θα ξερεις καμια σχεση με μας..!!
 

KOSTAKISSS

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
εκει εχεις σπουδασει?εχεις δικιο ειμαστε βλακες
ανεβενεις συχνα?
 

aapostolos

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα προσθετω και ενα λινκ για οσουσ ψαχνουν ανατολικο μπλοκ προφανως ερχονται και ελλαδα αλλα προσεξτε τις τιμεσ παιζουν για 10 και 12 ωρες εκει και οταν ερχονται εδω ξητανε τα ιδια για 3 ωρες μαλλον πρεπει να πας εκει η να τι φερεις εδω για κανενα σκ
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
Υπαρχει καμια πληροφορια για το πως θα μεινουμε φτηνα στο Βουκουρεστι για 5 μερες?Εννοω για κανα διαμερισμα,1 δωματιου.Κατι φτηνο μεχρι 30 Euro την βραδυα θα ηταν καλα.Οποιος συναγωνιστης ξερει ας ενημερωσει.
east confort  εχει διαμερισματα απο 35ευρο
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
οι γκομενεσ θελουν παζαρι με το που σε βλεπουν ξενο ζητανε αλλα λευτα σου λεει να το θυμα αν ομωσ διξει πωσ ξερεισ τισ τιμεσ και το χειρηστεισ σωστα θα κανονησει τιμη και αναλογη ωρα που εισαι ευχαριστιμενοσ μην πατε μονοι σασ στην σφαγη γιατι νομιζετε οι ρουμανοι δινουμε 100????? για να γαμησουνε?????? οσο για το νετ απευθυνετε σε ξενουσ υπαρχουν πουτανοπιατσεσ σε κλαπ οπωσ  τερμινουσ που γαμασ με 80 ευρο 3-4 ωρεσ καλα μουνια
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
οσω για τισ πουτανεσ εχει πσιλοπεσει λιγο ξερα για τον λογο με το που ανοιξανε τα συνορα αρχησαν να φευγουν για ιταλια και ισπανια  γιατι  η γλωσσα τουσ ειναι παρεμφερη και βεβεα δουλευουν εκει με περησοτερεσ αποδωχεσ
 

malaperdas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες τον Ιούλιο πάω Ρουμανία στο Κλούζ. Ξέρει κανείς τίποτα καλό για εκεί? Το ξενοδοχείο που θα μείνω (Onix Hotel) έχει το δικό του strip club αλλά δεν ξέρω τι παίζει γενικά στην Ρουμανία οπότε χρειάζομαι την βοηθειά σας.....
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
φιλε μου κοιταξε.δεν εχεισ δικιο.εμεις τοθς χαλασαμε και θα τους χαλασουμε πιο πολυ με τις λαλακις που κανουμε.εγω ημουν στην ρουμανια 8 χρονια περιπου.περασα πολυ καλα και γιαυτο το λογο ακομα καθε ενα μηνα σχεδον ανεβαινω στα πατρια εδαφη.ειναι πως θα χειριστεις οτιδηποτε.αν μπεις για παραδειγμα στο ταξι πεσ του βαλε ταριφα.με μια μαρκα ταξι δεν σε κλεβουν αν ομως δεχτεις τι τηα σου πει αστα εχεις χασει το παιχνιδι.αν τηεσ να πας μονο για σεξ δεν θα παρεισ πουτανα θα πας να την βρεις μονος σου.ξερεις πως ψαχνονται.εεεεε καλα!!!!!
δεν θα την πεσεις και σε εκεινη που εχει γυρω τησ 200 μπραβους.φιλε η ρουμανια ιναι οαση.με λιγα χρηματα περνας τελεια.ακουσε και εμενα ειμαι 35 χρονων και περναω γαματα οταν παω εκει.

επειδη σκοπευω να παω ρουμανια θα ηθελα την βοηθεια σου φιλεκαποια στιγμη, με πμ εννοειται..υπαρχουν εκει μερη που να μαμας φθηνα και καλα, που να μην σε κλεβουν αλλα να ειναι επαγγελματικα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom