Νέα

Sex στο Βουκουρέστι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astrapm
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 239K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
110
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Ξέρω ότι είναι too good to be true αλλά και γω είμαι πολύ σκεπτικός 20€ έμεινα μαλακας και γιαυτό απάντησα στο ποστ μπας και πάρω καμιά γνώμη. Ευχαριστώ
Αδερφε καλησπέρα.
Ο φίλος σου δεν έχει κάποια επιπλέον λεπτομέρια να μας πει?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Πριν χρόνια που είχα πάει Βουκουρέστι ,κάτω από 60 ευρώ την ώρα δεν υπήρχαν κοπέλες
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
Μα τι να σου πει;
Παραμυθάκια για μικρά παιδιά του έλεγε.
Δεν υπάρχουν αυτές οι τιμές είπαμε.

καλά λες φίλτατε Ξενιτεμένε και λίγα λες

γύρισα μόλις σήμερα από Βουκουρέστι. Οι τιμές (λόγω της όντως μεγάλης ανάπτυξης) έχουν πάει στον Θεό.

με 180 - 200 ευρώ κλείνεις μια απλά συμπαθητική έσκορτ για μια ώρα, μιλάμε πάντα για Βουκουρέστι και όχι για την επαρχία.

και είναι λογικό την στιγμή που εμείς ακόμα ασχολούμαστε με την ........... Πένυ Νταλαούρα και η Ρουμανία με ορθλογικά μέτρα και με φορολογία μόλις 10 τοις εκατό (κανείς δεν ασχολείται να κλέψει την εφορία και έρχονται σωρηδόν νέες ξένες επενδύσεις) μας έχει περάσει ήδη κατά πολύ στο ακαθάριστο εθνικό εισόδημα. Ποιά ; Η Ρουμανία που πριν είκοσι χρόνια ξεκίνησα συστηματικά να δραστηριοποιούμαι όντως ήταν και πάμπτωχη και πάμφθηνη. Πέρασαν τώρα αυτά. Φινίτο.

Σήμερα προχωράς στο Ντορομπάντσι ή στο Χερεστράου και παθαίνεις πλάκα. Όσοι φίλοι θυμούνται τα παλιά, ε ας τα ξεχάσουν.
Άσε που όλες οι καλές τους βίζιτες είναι στο εξωτερικό, κυρίως Γερμανία και Ισπανία για να κερδίζουν ακόμα περισσότερα.

Όντως το 2004 πήδαγες όσο ήθελες με 20 ευρώ. Θυμάμαι μια περίπτωση που είχα συμπαθήσει μια τελειόφοιτη της εκεί γυμναστικής ακαδημίας και της έδωσα τότε (2004) 50 ευρώ και κάθισε δυο μέρες στο ξενοδοχείο μου και δεν έφευγε.

Άλλες εποχές, άλλα κόλπα, ωραίες αναμνήσεις που όμως πέρασαν ανεπιστρεπτί.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.328
Κριτικές
8
Like
10.977
Πόντοι
3.786
έτσι που τα λέτε, μήπως η Ελλάδα θα γίνει ο νέος ευρωπαϊκός πορνοπροορισμός;
Ο Έλληνας αντί να δουλεύει θα κάνει airbnb τα ακίνητα που του άφησαν οι γονείς, σεξοτουρισμός, η Ελληνίδα θα τρέχει απεγνωσμένα να τυλίξει κανένα πλούσιο γαμπρό από τας Ευρώπας και όλα καλά.

Έχει σχέδιο ο Κυριάκος...

άρα οι επιχειρήσεις του μέλλοντος είναι sex shop, οδηγός για prive φάσεις και καντινιέρης στο Μεταξουργείο.
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
69
Πόντοι
0

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
69
Πόντοι
0
έτσι που τα λέτε, μήπως η Ελλάδα θα γίνει ο νέος ευρωπαϊκός πορνοπροορισμός;
Ο Έλληνας αντί να δουλεύει θα κάνει airbnb τα ακίνητα που του άφησαν οι γονείς, σεξοτουρισμός, η Ελληνίδα θα τρέχει απεγνωσμένα να τυλίξει κανένα πλούσιο γαμπρό από τας Ευρώπας και όλα καλά.

Έχει σχέδιο ο Κυριάκος...

άρα οι επιχειρήσεις του μέλλοντος είναι sex shop, οδηγός για prive φάσεις και καντινιέρης στο Μεταξουργείο.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
έτσι που τα λέτε, μήπως η Ελλάδα θα γίνει ο νέος ευρωπαϊκός πορνοπροορισμός;
Ο Έλληνας αντί να δουλεύει θα κάνει airbnb τα ακίνητα που του άφησαν οι γονείς, σεξοτουρισμός, η Ελληνίδα θα τρέχει απεγνωσμένα να τυλίξει κανένα πλούσιο γαμπρό από τας Ευρώπας και όλα καλά.

Έχει σχέδιο ο Κυριάκος...

άρα οι επιχειρήσεις του μέλλοντος είναι sex shop, οδηγός για prive φάσεις και καντινιέρης στο Μεταξουργείο.
Έχει γίνει εδώ και χρόνια. Δεν θα γίνει τώρα.
Έχω πάει στις περισσότερες ευρωπαϊκές πρωτεύουσες και τις τιμές των στούντιο της Αθηνας δεν τις βρίσκεις πουθενά εδώ και καιρό.
 

Mavrigata

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2021
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Έχετε να προτείνετε κάποια/κάποιες? Θα προτιμούσα από αξιόπιστο γραφείο καθώς παίζει και το ενδεχόμενο για duo (φυσικά σε περίπτωση που δεν, οποιαδήποτε πρόταση για ανεξάρτητη είναι καλοδεχούμενη).
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
501
Πόντοι
21
Και εγώ σαν μόνιμος κάτοικος Βουκουρεστίου εδώ και χρόνια έχω να πω ότι η κατάσταση είναι δραματική, οι περισσότερες γκόμενες κυκλοφορούν με Πόρσε και άλλα πανάκριβα αυτοκίνητα και τυπάκια όπως είναι ο μέσος Έλληνας ούτε που γυρίζουν να τον κοιτάξουν. Η Αθήνα είναι ο νέος σεξοτουριστικός προορισμός!
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
547
Like
172
Πόντοι
6
Και εγώ σαν μόνιμος κάτοικος Βουκουρεστίου εδώ και χρόνια έχω να πω ότι η κατάσταση είναι δραματική, οι περισσότερες γκόμενες κυκλοφορούν με Πόρσε και άλλα πανάκριβα αυτοκίνητα και τυπάκια όπως είναι ο μέσος Έλληνας ούτε που γυρίζουν να τον κοιτάξουν. Η Αθήνα είναι ο νέος σεξοτουριστικός προορισμός!
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
132
Κριτικές
6
Like
1.258
Πόντοι
201
Φιλοι μου και καβλιαριδες Ελληνες καθήστε στην Ελλαδιτσα σας που ξέρετε και εχετε συνιθισει.Εδω πανω και ειδικα στο Βουκουρεστι τα παντα το 2024 ειναι πανάκριβα ακομα και οι πουτανες που εν συγκρισει με την Ελλαδα και αυτες που φερνουν τα πρακτορια στην Αθήνα ειναι παμφθηνες. Για παράδειγμα εδω δεν σου κανει ακαποτο τσιμπουκι .Πρεπει να σε ξερει και να της τα σταξεις επιπλεον. Θα σας κανω μια αναφορα σε τιμές στο Βουκουρέστι εν συγκριση με την Ελλαδα .
1.ΦΑΓΗΤΟ
(ΕΛΛΑΔΑ )μπορεις να την βγάλεις και με 10 ευρω με το γκομενακι και να φάτε πιτογυρο. Καφές μπορεις και στο χερι με ενα νεράκι δωρο κόστος 3,5-4 ευρω (ΡΟΥΜΑΝΙΑ) Ασε που δεν υπάρχει δεν σου κάθετε με τιποτα .Χάσιμο χρόνου θα είναι και πρέπει να την πας σε restaurant ακόμα και για πιτογυρο υποψιν το πιτογυρο εδώ είναι το μισο απο την Ελλαδα με μπόλικες πατάτες varza (λαχανο) δεν βαζουν ντομάτα είδος τζατζικιού χωρίς αγγούρι δηλαδή γιαούρτι ανακατεμένο με σκόρδο και λίγο γυρο ο Θεος να το κανει τζατζικι.Τελοσπαντων το φτηνότερο γεύμα για 2 ατομα ειναι γυρω στα 25 ευρω σε αντιστοιχια.Αν βεβαια θελεις λιγο να εντυπωσιασεις πρεπει να πας σε ενα restaurant 2 πιάτα μια σαλάτα 2 ποτήρια κρασί το οποίο το βαζουν με τον δοσομετρητή κοστίζουν τουλάχιστον 70-80 ευρω. Δεν μιλαμε τωρα να σου ζητησει να πατε σε restaurant πολυτελειας. Εκει ξέφυγες και εννοείται δεν θα φας. Διοτι οι περισοτερες για να μην πω ολες θέλουν να τις συνοδεύσεις σε τέτοιους χώρους διότι βγάζουν φωτογραφίες για το instangram για να τις κάνουν post και για τα επόμενα θυματα η τυχόν γαμιαδες να το πούμε ξεκαθαρα .Επισης να προσθεσω πως 2 καφεδες εδω εχουν κοστος μαζι με ενα νερο διοτι εδω δεν φέρνουν το νερά δωρεάν η δεν το συνοδεύουν τον καφέ με το νερά καλύτερα. Κόστος 10 ευρώ για 2 άτομα τουλαχιστον Ενα ακομα πολυ σημαντικο ειναι η διασκεδαση μεχρι πρωιας η οποια σου ανοιγει την ορεξη να χωθεις σε γκομενακια εν αντιθεση με την Ελλαδα που σου το παιζουν ολες ακομα και κατι χοντρες μουναρες και ξινες.Εδω χωνεσαι ανετα και σε διμετρα αλογα χωρις ενδιασμους βεβαια μετα πρεπει να παιξεις σοβαρη μπαλιτσα ωστε να το ριξεις το μωρο στο κρεββατι και εννοω πως πρεπει να της προσφερεις τα παντα .Καλο φαγητο,διασκεδαση σε ακριβα μαγαζια.ντυσιματα,τα παντα.Αν αντεχεις προχωρα
2.ΜΕΤΑΦΟΡΑ
(ΕΛΛΑΔΑ ) Αυτοκίνητο μικρού κυβισμού η μηχανάκι παπάκι σκουτερακι ανεβαίνει ανετα (ΡΟΥΜΑΝΙΑ) Σε μηχανάκι τύπου σκουτερ παπί ασε που δεν κυκλοφορούνε δεν θα ανέβει καμια .Τώρα αυτοκίνητα κυκλοφορούνε πολυ γνωστών εταιρειων και παμφθηνα χωρις τους εξωφρενικούς φορους που βαζουν στην Ελλαδα το μονο ακριβά ειναι τα ασφάλιστρα οπου εδω πονας .Εγω για παράδειγμα δεν εχω τιποτα και κυκλοφορώ με ταξι που ανετα μπαίνει και είναι πάμφθηνα χωρίς να εχεις προβλήματα τυπου που θα το παρκάρω και ποσο θα πληρώσω για το παρκάρισμα και αλλα .Εδω υπάρχουν πλατφόρμες που παραγγέλνεις το ΤΑΧΙ οπου και αν εισαι βάση εφαρμογής έρχεται σε περνει και πας οπου θες αφου η τιμή είναι προκαθορισμένη .Για παράδειγμα απο το κέντρο στο αεροδρόμιο το πολύ να δωσεις 10 ευρω και ειναι 17 km .Aναλογησου ποσα θες στην Ελλαδα.
3.ΔΙΑΜΟΝΗ
(ΕΛΛΑΔΑ ) Τα σπίτια σε πολύ χειρότερη κατάσταση με πανάκριβο κόστος θέρμανσης κτλ. (ΡΟΥΜΑΝΙΑ) Πολύ καλύτερη κατάσταση εν σύγκριση με την Ελλαδα μονωμένα με τρομερή ζεστη μέσα στα διαμερίσματα και χωρίς να πληρώνεις τρελά ποσά .Φανταστειται εγω εχω ενα διαμέρισμα 55 τμ σε νεόδμητη πολυκατοικία τρομερο οικιστικο εργο με μεγάλα πάρκα για περιπάτους καταπράσινα με παρκινγκ ,ησυχια,χωρις να ακους φωνές η τα τραγούδια απο τους γείτονες ,με πισινα σε ειδικο χώρο ,γύρω γύρω στον χωρο της πολυκατοικίας super-market για τα απαραίτητα ψώνια ,κομμωτηριο,κτλ. Στο διαμέρισμα μου το καλοριφέρ ειναι μονιμα ανοιχτά στους 22 βαθμούς απο τον Οκτωμβριο εως τέλος Απριλιου και φανταστειται θελω τωρα που ακρυβιναι το αεριο γυρω στα 65-70 ευρω ενω πρώτα ηθελα 45-50 ευρω .Τα κοινοχροιστα πάμφθηνα γύρω στα 20 ευρώ μηνιαιως
 

Panthiras 88

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
67
Like
823
Πόντοι
80
Θα συμφωνήσω σε όλα με τον @KAVLIARIS33 σαν πρώην φοιτητής στο București και περπατημενος σε όλη την Ρουμανία... Μάγκες μια χαρά είστε Ελλάδα!! Από ενοίκια σπιτιού αυτοκίνητα κλπ...
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
132
Κριτικές
6
Like
1.258
Πόντοι
201
έτσι που τα λέτε, μήπως η Ελλάδα θα γίνει ο νέος ευρωπαϊκός πορνοπροορισμός;
Ο Έλληνας αντί να δουλεύει θα κάνει airbnb τα ακίνητα που του άφησαν οι γονείς, σεξοτουρισμός, η Ελληνίδα θα τρέχει απεγνωσμένα να τυλίξει κανένα πλούσιο γαμπρό από τας Ευρώπας και όλα καλά.

Έχει σχέδιο ο Κυριάκος...

άρα οι επιχειρήσεις του μέλλοντος είναι sex shop, οδηγός για prive φάσεις και καντινιέρης στο Μεταξουργείο.
Εννοείται Τώρα το κατάλαβες εσυ ;Ολη η ανατολική Ευρώπη και πρώην κουμμουνιστικές χωρες 'βαλαν τα γυαλιά σε αυτήν την Μπανανια που ζουμε.Να σας πω ρε μάγκες ενα χαρακτηριστικο παράδειγμα που μου συναιβη χτες που αφού έφτασα στην Ελλάδα προερχόμενος απο αυτό το αγαπημένο μου μέρος την Ρουμανία εννοώ βασικά. Φτάνω αεροδρόμιο κατα τις 4.20 το απόγευμα πριν τον έλεγχο των διαβατηρίων .Δεκα γκισέ στην σειρα μόνο ενας υπάλληλος να εξυπηρετήσει 5-6 πτήσεις που σκάσαν σχεδόν ολες μαζί. Ειπα απο μέσα μου ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!. Συνολικά ήμασταν γύρω στα 500 άτομα ίσως και περισσότεροι παιδιά να κλαίνε ηλικιωμένοι σε καροτσάκια ψιλοπανικος . Τελοσπαντων πέρασε καπου μιση ωρα και αφου περασαμε τον ελεγχο Πω να προλαβω το τραινο για Πειραια.Παω στα εκδοτηρια 17.02 το τρενο θα εφευγε 17.07 να παρω εισητηριο και τι μου λεει μια υπαληλος!!!!!!!!!!!Ακουσων-ακουσων!!!!!! Η υπαληλος που βγαζει τα εισητηρια ειναι σε διαλειμα δεν μπορουμε να σας εξηπηρετησουμε τωρα.Καλα της λεω Ανοιξε μου την πορτα και θα βγαλω εισητηριο απο το κινητο μου!!!!!!!!!!Ηρθε μου ανοιξε .Το απολυτο χαος!!!!!!!!!! Ουτε ρολοι δεν ειχανε για να δειχνει την ωρα Ουτε τα βαγονια που φτανανε ηξεραν κατα ποια κατευθυνση πηγαιναν .Ουτε ενας πινακας αναγγελιων υπηρχε αλλα ρε εσεις ουτε μια τουαλετα να ριξουμε ενα κατουρημα μετα απο το ταξιδι.Ρε εσεις σε ποια χωρα αν λεγετε χωρα ζουμε!!!!!!!!!!!!!!!Το απολυτο χαος!!!!!!!!!!!!.Με εχει πιασει ταραχη Δεν παλευεται η Ελλαδα .Οι προοπτικες τις ειναι ανυπαρκτες .Θλιβομαι που το λεω αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
Και εγώ σαν μόνιμος κάτοικος Βουκουρεστίου εδώ και χρόνια έχω να πω ότι η κατάσταση είναι δραματική, οι περισσότερες γκόμενες κυκλοφορούν με Πόρσε και άλλα πανάκριβα αυτοκίνητα και τυπάκια όπως είναι ο μέσος Έλληνας ούτε που γυρίζουν να τον κοιτάξουν. Η Αθήνα είναι ο νέος σεξοτουριστικός προορισμός!
εχω φαει με το κουταλι της χωρες αυτες και ειμαι ρωσια,ουκρανια απο το 91 και 92 απο παιδακι!
ηρθα ελλαδα μετα απο 25 χρονια φετος και ειπα δεν υπαρχει καλητερη χωρα για γκομενες
με μηδεν ανταγωνισμο απο τους ντοπιους που δεν τους υπολογιζω καθολου.στην αθηνα οι πιο πολλοι
δεν ειναι αληθινοι αντρες οπως υτους που ενοουν εδω στην ουκρανια και μεχρι και διασημο που γνωρισα
που γαμα τα τοπ μουνια δεν τον φατσαρα για πραγματικο ανδρα!αλλα ειχε δυο ξενες μουνες μαζι του
και γαμησε πολλα μοντελα λογο δουλειας.καλο παιδι,παρεξηγημενο αλλα αν ηταν ουκρανια καμια δεν θα του
καθωταν.εκει πρπει να γαμας και να δερνεις,μονο στην ελλαδα εχουν περασι τετιοι τυποι
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
παιδεια ειχα παει τιρανα προπερσι ιουνιο αλλα δεν επαιξα απο εσκορτς.
φετος που ειδα στο εσκορτς επικοινωνησα με δεκαδες μουναρες με 130 μεχρι 200
την ωρα ρωσιδες,κορεατισες,κινεζεσ αλλα τοπ επιπεδο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom