Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.526
Like
5.265
Πόντοι
2.306
@nick77r ειναι δυναμη εγω ειχα περασει πολυ καλα , επειδη ηλικιακα ομως θελω κατι πιο νεο δεν εκανα επαναληψη
Την έχω συναντήσει και εγώ αλλά έφτασα μέχρι καλαμάκι. Φοβήθηκα για μπριζόλα γιατί δεν ήξερα αν είναι ψοφια
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.771
Κριτικές
2
Like
6.183
Πόντοι
1.336
Από ότι διαβασα στην αγγελία της μόνο Μασαζ .Για παραπανω από ότι είδα στα σχόλια από κάτω αν αληθεύουν πρέπει να δώσεις πολλα λεφτά(εγώ δεν θα τα έδινα ) .Να είσαι καλά (πολύ ομορφη κοπέλα από ότι είδα στις φωτόγραφιες ).Το έχουν αναφέρει και αλλά παιδιά πιο πίσω για την συγκεκριμενη .
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
στην αγγελια γραφει οτι παει Σκανδιναβια η κοπελα! Ας παει λοιπον εκει που τα δινουν πιο ευκολα, ειναι απλο!
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
στην αγγελια γραφει οτι παει Σκανδιναβια η κοπελα! Ας παει λοιπον εκει που τα δινουν πιο ευκολα, ειναι απλο!



Με τα αγγλικά που μιλάει η χυσοσακουλα αυτή όχι για Σκανδιναβία, ούτε Ισλαμαμπάντ δε πάει. Τρομάρα της το παίζει και διανοουμενη ενώ έχει μείνει πέντε φορές ίδια τάξη παιδικό σταθμο
 

DimFran

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2023
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
εαν εννοεις μια με κοντο μαλι ( δεν ειχα παρει ) δεν την στελνουν πια , μαλλον σταματησε για Λαουρα απο ιδιο γραφειο εχει κανεις εικόνα ? η την Ολγα ?
Ναι και δεν προλαβα να παρω τηλ η εστω να μαθω που πηγε...Αν μαθεις τπτ θα το εκτιμησω.Απο κει Κωνσταντινα ειχα παρει πολυ καλη φοβερο σωμα...Πηρα κ Μελινα δυναμη αλλα 45+..
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.526
Like
5.265
Πόντοι
2.306
Ρε μάγκες μήπως ξέρει κανείς που πήγε η Βικτώρια η Άνθια που ήταν στο senses? Μου είπαν ότι σταμάτησε από εκεί
 
Τελευταία τροποποίηση:

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
88
Πόντοι
0
Γιατι ρε ατομο; Τωρα εχουμε χεστει στο χρημα ή μηπως ακριβυνε το λαδι στις μασατζουδες και ο πληθωρισμος αυξησε την πιπα;
Άτομο κοίτα τιμές γενικώς... Μην κολλας με το μασάζ στον χώρο σου.. Να σταματήσουμε να γαμαμε δεν... Οπότε δεν βγάζεις ακρη.. Και εγω θα ήθελα τιμες 2015 αλλά δεν..
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.425
Κριτικές
99
Like
25.027
Πόντοι
26.236
Γενικώς έχω σταματησει να γράφω αλλα εδώ υπάρχει λόγος . Αυτη η ελισαβετ του joy με τον ενα μετρο κωλο , τις νυχαρες κ το τουπέ της λαχαναγοράς απορω πως κάθονται για ραντεβού μαζί της.
Επίσης η κοπελίτσα του your στο τηλέφωνο ας πάει να μάθει πρώτα τρόπους και μετά να κάνει την τηλεφωνήτρια . Αγενέστατη κ ξινη λες κ μας κανει κ χάρη που θα τους δώσουμε λεφτά . Ουστ .
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
224
Κριτικές
25
Like
775
Πόντοι
291
Το επίπεδο έχει πέσει πολύ.

Για αυτό αλλάζουν ονόματα κ γραφεία
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.526
Like
5.265
Πόντοι
2.306
Γενικώς έχω σταματησει να γράφω αλλα εδώ υπάρχει λόγος . Αυτη η ελισαβετ του joy με τον ενα μετρο κωλο , τις νυχαρες κ το τουπέ της λαχαναγοράς απορω πως κάθονται για ραντεβού μαζί της.
Επίσης η κοπελίτσα του your στο τηλέφωνο ας πάει να μάθει πρώτα τρόπους και μετά να κάνει την τηλεφωνήτρια . Αγενέστατη κ ξινη λες κ μας κανει κ χάρη που θα τους δώσουμε λεφτά . Ουστ .
Και όμως κάθονται για αυτό και έχουν πάρει αέρα και ζητάνε τέτοια ποσά!
Όσο αναφορά για τρόπους τηλεφωνήτριες που είπες, παλιά σε κάποιο γραφείο με είχαν απειλήσει κιόλας, είχε γίνει θέμα εδώ και με άλλους που είχαν ίδια συμπεριφορά
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Και όμως κάθονται για αυτό και έχουν πάρει αέρα και ζητάνε τέτοια ποσά!
Όσο αναφορά για τρόπους τηλεφωνήτριες που είπες, παλιά σε κάποιο γραφείο με είχαν απειλήσει κιόλας, είχε γίνει θέμα εδώ και με άλλους που είχαν ίδια συμπεριφορά
Αναμενόμενο ,αν νομίζετε ότι πίσω από τα γραφεία είναι κάποιες αγαθές θεραπεύτριες γελιέστε , απλά ο σκληρός πυρήνας των νταβατζήδων βρήκε μιά λιγώτερη επικίνδυνη για αυτούς δουλειά νομιμοφανή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom