Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.528
Like
5.267
Πόντοι
2.306
Αναμενόμενο ,αν νομίζετε ότι πίσω από τα γραφεία είναι κάποιες αγαθές θεραπεύτριες γελιέστε , απλά ο σκληρός πυρήνας των νταβατζήδων βρήκε μιά λιγώτερη επικίνδυνη για αυτούς δουλειά νομιμοφανή!
Συμφωνώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
910
Κριτικές
2
Like
3.056
Πόντοι
446
Για το τουμπανάκι εδώ έχουμε καμιά πληροφορία τσεκαρισμένη???Μονο μια η φωτό της προς το παρον...αλλα φαίνεται αξιογάμητο!!!!Login • Instagram
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
98
Πόντοι
0
εαν εννοεις μια με κοντο μαλι ( δεν ειχα παρει ) δεν την στελνουν πια , μαλλον σταματησε για Λαουρα απο ιδιο γραφειο εχει κανεις εικόνα ? η την Ολγα ?
η αναστασια ειναι η ιδια κοπελα με τη βιβιαν απο deluxe δε ξερω αν δουλευει ομως!!!!
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
228
Like
916
Πόντοι
81
γνωριζει καποιος info για τις παλιες και καλες
Ελινα απο velvet και Μαιρη joy ,που ειναι εξαφανισμενες ???
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
784
Κριτικές
4
Like
1.009
Πόντοι
86

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
662
Κριτικές
1
Like
351
Πόντοι
26
Για να είμαστε δίκαιοι , πρέπει να ήτανε πολύ ωραία γυναίκα στα νιάτα της ,πολύ δυνατά χαρακτηριστικά ,ακόμη βαστάει ειδικά το σώμα της και το στήθος ,αξίζει μιάς δοκιμής ,είναι και καλό τυπάκι ,bonus αυτό! στο κουρμπέτι δεν πρέπει να είναι πολλά χρόνια , είχε και προβληματικό άνδρα και τέσσερα παιδιά ,από ανάγκη ''βγήκε''-κομμώτρια στο επάγγελμα - και μάλλον σε μεγάλη ηλικία.
Εγω την ειχα παρει παλιοτερα, μηνες πισω. Οντος ωραιος τυπος, πιο πολυ στα μετα παρα στο μασαζ, αν και το body to body της ειναι ακρως καυλωτικο. Δεν θυμαμαι τιμες γιατι παει πολυ καιρος. Θυμαμαι ομως πως ηταν στα κοριτσι που θα επαναλλαμβανα την εμπειρια, αλλα λογω υποχρεωσεων δεν ετυχε.
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
64
Like
112
Πόντοι
0
η αναστασια ειναι η ιδια κοπελα με τη βιβιαν απο deluxe δε ξερω αν δουλευει ομως!!!!
οχι φιλος καμμια σχεση με αυτην που λες , η Αναστασια ηταν Milf 40-45 την εκανα απο την φωτό , σε κανα 2dm μου ειπαν οτι το τερματιζε τον αγώνα , δεν προλαβα οπως δεν προλαβα και Κων/να εχει καποιος εικονα για Λαουρα η Νταινα απο το ιδιο γραφειο?
 

DimFran

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2023
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Η Αναστασια ηταν κυρια λιγα λογια κ πολυ καλβ στη δουλεια της..
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
64
Like
112
Πόντοι
0
Η Αναστασια ηταν κυρια λιγα λογια κ πολυ καλβ στη δουλεια της..
Νατος ο Αγαπουλης θιχτηκε . φιλε μου την εμπειρια που ειχαν μετεφερα αυτο ειναι το φορουμ εαν μου ειπαν ψεματα λεω και εγω ψεματα οπως σου ειπα δεν εχω παει αρα δεν εχω αποψη μην αρπαζεσαι το ποσο κυριες ασε να το κρινει ο καθενας με την εμπειρια του
 

DimFran

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2023
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Νατος ο Αγαπουλης θιχτηκε . φιλε μου την εμπειρια που ειχαν μετεφερα αυτο ειναι το φορουμ εαν μου ειπαν ψεματα λεω και εγω ψεματα οπως σου ειπα δεν εχω παει αρα δεν εχω αποψη μην αρπαζεσαι το ποσο κυριες ασε να το κρινει ο καθενας με την εμπειρια του
Πλακα κανω ειπαμε..
 

qbathens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
54
Like
98
Πόντοι
0
οχι φιλος καμμια σχεση με αυτην που λες , η Αναστασια ηταν Milf 40-45 την εκανα απο την φωτό , σε κανα 2dm μου ειπαν οτι το τερματιζε τον αγώνα , δεν προλαβα οπως δεν προλαβα και Κων/να εχει καποιος εικονα για Λαουρα η Νταινα απο το ιδιο γραφειο?
Την έχω πάρει αδερφέ κ επι deluxe και όταν ήταν Gmassage!η διαφορά ήταν ότι είχε κόψει πολύ κοντό το μαλλί της.κ εγω όταν την έκλεισα από g δε κατάλαβα ότι ήταν αυτή αλλά αυτή ήρθε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
64
Like
112
Πόντοι
0
Την έχω πάρει αδερφέ κ επι deluxe και όταν ήταν Gmassage!η διαφορά ήταν ότι είχε κόψει πολύ κοντό το μαλλί της.κ εγω όταν την έκλεισα από g δε κατάλαβα ότι ήταν αυτή αλλά αυτή ήρθε!
για κατεθεσε την εμπειρια σου φίλε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom