Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
109
Like
169
Πόντοι
1
Έχει δοκιμάσει κανείς art massage? Φαίνεται νέο μαγαζί με παλιό όνομα:
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
50
Like
32
Πόντοι
0
Στο silk massage παιζει εξτραδακι; Ποσο ζητάνε; Έχουν ξεκινήσει tour επαρχία και θέλω να ξέρω τι ζητάνε πάνω κατω
 

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Στο silk massage παιζει εξτραδακι; Ποσο ζητάνε; Έχουν ξεκινήσει tour επαρχία και θέλω να ξέρω τι ζητάνε πάνω κατω


Τι τουρ μυστη? Μπάντα φάση και μοιράζουν φραπέδες μετα?
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
381
Like
697
Πόντοι
81
Την είχα συναντήσει, είχα πάρει μπριζόλα, δεν αξίζει τον κόπο.
Ούτε σε υπηρεσίες, ούτε σε τιμές.
Απο μασάζ όμως είναι καλή σαν υπηρεσία . Τα υπόλοιπα είναι υποκειμενικά στον κάθε ένα , ακόμα και το αν προχωράει η όχι υποκειμενικό είναι. Αλλά σαν χρήματα νομίζω για τύπου διάσημη καλή είναι .
 

Mysthsxysths

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
114
Like
284
Πόντοι
21
Στο silk massage παιζει εξτραδακι; Ποσο ζητάνε; Έχουν ξεκινήσει tour επαρχία και θέλω να ξέρω τι ζητάνε πάνω κατω
Η δαναη που χα παρει εγω ειχε φτασει μεχρι φουλ. Αρκετα καλη εμπειρια θελει να σε ικανοποιησει. Τωρα για αλλες κοπελες δεν ξερω μεχρι που φτανουν ρωτα τους ευθεως και θα σου προτινουν φανταζομαι
 

isaak kos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
279
Κριτικές
19
Like
1.101
Πόντοι
1.011
Έχει δοκιμάσει κανείς art massage? Φαίνεται νέο μαγαζί με παλιό όνομα:
Τι να δοκιμάσουμε ;
Είδες κάποιες που έχουν σε φωτογραφίες;
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
109
Like
169
Πόντοι
1
Εχουν την νιοβη και την ελλη (που μοιαζουν τοσο πολυ που αναρωτιέμαι και αν ειναι η ίδια :P )
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bleach

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Εχουν την νιοβη και την ελλη (που μοιαζουν τοσο πολυ που αναρωτιέμαι και αν ειναι η ίδια :P )
Οι ανθρωποι ειναι αστειοι πλεον στα μασαζ. Βαζουν την ιδια φωτο με αλλο ονομα και πλασαρονται ως αλλο γραφειο. Τωρα στο Αρτ το τερματισαν. Βαλαν την ιδια κοπελα και της αλλαξαν το ονομα δυο φορες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.858
Πόντοι
3.656
Δοκιμη με λουσι Gilf απο ντελουξ
ψιλο απογοητευση για μενα
μεγαλο κοπελα
οχι ωραιο μεγαλο στητο στηθος
εκανε μονο χερι με + 30 ε
ρωτησα για μπριζολα , μου ειπε αυστηρο οχι
ξεκιναει με οχι κ δεν κ γενικα αρνηση , δεν περασα πολυ ομορφα , παμε παρακατω.....


Γράψτα όλα, δεν πληρώνεις με τη λέξη όπως στα τηλεγραφήματα. Πόση ώρα, φυσικό ή πολυμερές το στητό ; ηλικία ; ύψος ; τιμή πακέτου ;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.858
Πόντοι
3.656
ειναι μια πλατφορμα που επιτρεπει σε διαφορα πουτανακια,ξεκωλακια,κατι τεμπελικα μπαζακια η ακομα κ στη θεια μου την ασπασια να ανεβασει οποιοδηποτε προσωπικο βιντεο η φωτο ημιγυμνη,γυμνη,να χαιδευεται,να γαμιεται η να φτιαχνει κεφτεδακια...γενικα κ ως επι τω πληστων οτι εχει μουνι για οτι μλκ πληρωνει ο καθε βιτσιοζος..
εγγραφη σε καθε προφιλ με συνδρομη,αγοραζει οτιδηποτε παραπανω αναλογα το κοστολογιο της καθε βλαμμενης κ γενικα παιζουν κ "κολπακια" με αυτοματες ανανεωσεις κτλ να σε χρεωνουν παραπανω


Σωστά όλα , απλά ξέχασες ότι στο σχετικό θέμα, απαγορεύεται να κράζουμε τους μαλάκες που πληρώνουν για να τον παίζουν ...
 

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
70
Like
140
Πόντοι
0
Εχουν την νιοβη και την ελλη (που μοιαζουν τοσο πολυ που αναρωτιέμαι και αν ειναι η ίδια :P )
Περνουν μαθηματα απο το vip :glasses::glasses::glasses: που σε περνανε για μαλακα εντελως την ιδια κοπελα καπακια οι φωτογραφιες με αλλο ονομα , για να δειξουν οτι εχουν ροστερ ποσο ζωα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Bleach

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Οι ανθρωποι ειναι αστειοι πλεον στα μασαζ. Βαζουν την ιδια φωτο με αλλο ονομα και πλασαρονται ως αλλο γραφειο. Τωρα στο Αρτ το τερματισαν. Βαλαν την ιδια κοπελα και της αλλαξαν το ονομα δυο φορες.
Ειναο δυνατον να εχουν κανει κατι τετοιο?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ambe77

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.330
Πόντοι
2.306
Στο Μπάτσελορ η Σταυη . Είχε πει την θεϊκή ατάκα που μπήκε κατευθείαν luben ότι " ο χάρτης της Ελλάδας μοιάζει με της κοάλα λουμπούρ" . Όταν είχα κάνει το πρώτο ραντεβού μου είχε πει σε συζητήσεις ότι έχει κάνει τηλεόραση κλπ. Ωστόσο καλά κάνει και ζητάει κάτι περισσότερο εφόσον ειναι προβεβλημένη. Και το πιο μπάζο να είσαι εφόσον έχεις βγει στην δημοσιότητα όλο και κάποιος θα σε πληρώσει.
Αυτή είναι ρε?????? Το θυμάμαι, τι είχε πει ρε το βλητο
 

David Ricardo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
20
Like
799
Πόντοι
990
Οι ανθρωποι ειναι αστειοι πλεον στα μασαζ. Βαζουν την ιδια φωτο με αλλο ονομα και πλασαρονται ως αλλο γραφειο. Τωρα στο Αρτ το τερματισαν. Βαλαν την ιδια κοπελα και της αλλαξαν το ονομα δυο φορες.
Τραγικό απλα
Άλλο ένα μασάζ της πλάκας
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.330
Πόντοι
2.306
Σορυ αλλα δε καταλαβα, εκανες μασαζ μαζι της αλλα δε εκανες εξτρα?
Όχι ρε συ, δεν την πήρα για μασάζ. Απάντησα στον φίλο πιο πάνω ότι κατάλαβα ποια είναι στο bachelor στην τηλεόραση που είχε εμφανιστεί
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Όχι ρε συ, δεν την πήρα για μασάζ. Απάντησα στον φίλο πιο πάνω ότι κατάλαβα ποια είναι στο bachelor στην τηλεόραση που είχε εμφανιστεί
Α οκ σορυ. Σε πθο γραφειο ειπατε ειναι να κανω κασκαντεριλικι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom