Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Μάγκες, με κάποια που συστήθηκε εδώ την Παρασκευή ως AnnaPkn και δήλωσε ότι ξεκινάει τα μασαζ, έχει καταφέρει κανείς να επικοινωνήσει μαζί της ή έστω να μάθει πληροφορίες;
σε εμένα δεν απάντησε στα πμ
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
αυτή η άννα πουκουνου δεν απαντάει σε κανέναν

για να κλείσει το θέμα, κοπελιά αν θέλεις να μας πεις κάτι, το λες και προχωράμε, αλλιώς άσκοπα ψαρωτικά μηνύματα μπας και τσιμπήσουμε δεν έχουν νόημα

 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
αυτή η άννα πουκουνου δεν απαντάει σε κανέναν

για να κλείσει το θέμα, κοπελιά αν θέλεις να μας πεις κάτι, το λες και προχωράμε, αλλιώς άσκοπα ψαρωτικά μηνύματα μπας και τσιμπήσουμε δεν έχουν νόημα
σωστά
 

pevla

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
@Pevla: Διάβασε λίγες σελίδες πίσω και επέλεξε μια αγγελία από τις πολλές που παραθέτουν τα παιδιά εδώ για να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα στα σίγουρα.
Οι 8 στις 10 που βαζουν αγγελία μασαζ, χρησιμοποιούν το μασάζ ως μανδύα για τις σεξουαλικές γπηρεσίες που παρέχουν.
Υπάρχουν ομως και κάποιες που κάνουν αυστηρά μασαζ και μόνο. Επειδή δεν ξέρουμε ποια αγγελία θα βρεις εσυ στο ιντερνετ, αφιέρωσε λίγο χρόνο, διάβασε καμμιά 20αρια σελίδες πίσω για να βρείς αυτό που ζητάς

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση @Terry Meynolds.  Θα προσπαθήσω και θα ενημερώσω. Ελπίζω να σας έχω καλά νέα!
 

pevla

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Θα μπορούσατε να μου πείτε τι είναι το owo?
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
owo = oral without condom
Τσιμπούκι ακάποτο
 

pevla

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
owo = oral without condom
Τσιμπούκι ακάποτο

Ευχαριστώ Thanassis. Κάτι μου λέει οτι με τις ερωτήσεις μου, θα σας ζαλίσω τα μέζεα του στεατοπυγικού σας συστήματος όπως είχε πεί και ο Ζουράρις... :dancing:
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
αυτή η άννα πουκουνου δεν απαντάει σε κανέναν

για να κλείσει το θέμα, κοπελιά αν θέλεις να μας πεις κάτι, το λες και προχωράμε, αλλιώς άσκοπα ψαρωτικά μηνύματα μπας και τσιμπήσουμε δεν έχουν νόημα

θελει πρωτα επικοινωνια μεσω σκαιπ η μεσω μεσενζτερ,ετσι απαντησε σ εμενα. !!!!!!!!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
είσαι τυχερός που σου απάντησε, γιατί ούτε σε εμένα, ούτε σε κανέναν άλλο, όπως λένε και άλλα μέλη, δεν απάντησε

μάλλον φοβάται και θέλει face control

όποιος είναι διατεθειμένος να περάσει και να καταγραφεί-απογραφεί, βουρ στον πατσά

 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
5
Like
480
Πόντοι
306
είσαι τυχερός που σου απάντησε, γιατί ούτε σε εμένα, ούτε σε κανέναν άλλο, όπως λένε και άλλα μέλη, δεν απάντησε

μάλλον φοβάται και θέλει face control

όποιος είναι διατεθειμένος να περάσει και να καταγραφεί-απογραφεί, βουρ στον πατσά

Δεν νομιζω οτι θα το κανω, αν πραγματικα θελει ας κανει φεισ κοντρολ την ωρα της συναντησης και αν δεν της αρεσω [που δεν νομιζω] ας φυγει, κανενα προβλημα
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Δεν νομιζω οτι θα το κανω, αν πραγματικα θελει ας κανει φεισ κοντρολ την ωρα της συναντησης και αν δεν της αρεσω [που δεν νομιζω] ας φυγει, κανενα προβλημα
έστω έτσι.... θα έπρεπε
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
είσαι τυχερός που σου απάντησε, γιατί ούτε σε εμένα, ούτε σε κανέναν άλλο, όπως λένε και άλλα μέλη, δεν απάντησε

μάλλον φοβάται και θέλει face control

όποιος είναι διατεθειμένος να περάσει και να καταγραφεί-απογραφεί, βουρ στον πατσά
κάποιος/α θα θέλει να κάνει πλάκα... 
 

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
753
Κριτικές
10
Like
654
Πόντοι
2.357
είσαι τυχερός που σου απάντησε, γιατί ούτε σε εμένα, ούτε σε κανέναν άλλο, όπως λένε και άλλα μέλη, δεν απάντησε

μάλλον φοβάται και θέλει face control

όποιος είναι διατεθειμένος να περάσει και να καταγραφεί-απογραφεί, βουρ στον πατσά

Λοιπον, έχουμε και λέμε.... Μίλησα μαζί της την Παρασκευή αρχικά με μήνυμα από εδώ και μετά skype..Μιλάγαμε για αρκετή ώρα λεγοντας μαλακίες για το πόσο θα πρέπει να παίρνει, τι θα πρέπει να κάνει... Δεν ξέρει τι θέλει ή μας δουλεύει. Αρχικά ζήταγε 120 ευρώ μόνο για το ερασιτεχνικό μασάζ όπως λέει που στην ουσία θα ήταν χάιδεμα και τίποτα παραπάνω.. ντυμένη, χωρίς τίποτα παραπάνω.... ούτε μία μαλακία... για να μην σας ζαλίζω με λεπτομέρειες, καταλήξαμε μετά από πολύ κουβέντα στα 150 για δύο ώρες με full service όσες φορές μπορούσα.  Θα επικοινωνούσαμε πάλι όταν θα έπερνε δεύτερο νούμερο το Σάββατο για να κανονίσουμε για Δευτέρα. Μπορεί μέχρι τις 3 το πολύ γιατί μετά γυρίζει ο γκομενός της και τρώνε πάντα μαζί. :rockon: :rockon: :rockon:
όσες φορές της ζήτησα την Παρασκευή να ανοίξει λίγο κάμερα να την δώ, έβρισκε δικαιολογίες και δεν μπορούσε.
Τελικά μιλήσαμε λίγο το Σάββατο πρωί αλλά μετά εξαφανίστηκε... Πιστεύω ότι το έχει κάνει και με άλλους γιατί οι επαφές της εκεί έχουν αυξηθεί πολύ. Δεν ξέρω αν έκανε κάτι με κάποιον, χλωμό το βλέπω...
ααα και η αποθέωση...αφού κανονίσαμε όλα τα άλλα, με ρώτησε και αν μπορώ να της βρώ καμμιά δουλειά σαν πωλήτρια ή γραμματέας.....
Τέλος, η φώτο που έχει στο προφίλ της στο skype... Σίγουρα την έχω δει στο mamba ή badoo πριν από καιρό... είναι χαρκτηριστική και είμαι σίγουρος... αυτή έκανε πως δεν ξέρει τι είναι αυτά....
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
μη χάνεις άλλο τη ώρα σου μάν.
Είναι μαζοχισμός η τσουρεκίαση επί πληρωμή. Την απολαμβάνουμε έτσι κι αλλιώς στο γάμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom