Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Νομιζω αξιζει λιγη διερευνηση ... ετσι να αλλαξουμε κεφαλαιο.... να δεις που θα το εξαφανισουν σε λιγο και καλα προσωπικα δεδομενα... ρε παιδια δεν ειναι προφιλ αλλα ειναι διαφημιστικη σελιδα στο fb


Τις φωτογραφίες τις είδες...???   :think: :think:

:vomit:  :vomit:  :vomit:  :vomit:  :vomit:  :vomit:  :vomit:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Βίκυ, Γιάννης, Ναταλία, εμείς δεν κάνουμε διακρίσεις που λέει και ο Μετζέλος, όλες τις γαμάμε.
Προσφέρετε πουτσοάσυλο αδιακρίτως.

 

massazakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλαρακια και οι δυο.... εδω μπαινουμε να διαβασουμε κριτικες και γνωμες.. και γεμισατε τος σελιδες τις παπαριες σας δεν μπορειτε πριωε να τα πειτε? αντε κοφτετο
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.611
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.281
Πόντοι
14.565
Κάποιες κουραστικές παπαριές σβήστηκαν και να μη συνεχιστούν γιατί ακολουθούν ποινές.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
και μιας και ειναι 200, να βάλει και μια φωτο να εκτιμησουμε αν αξίζει και μονο ο κοπος για να επικοινωνησουμε μαζι της για να διαπραγματευτούμε..200??? μασαζ απειρη, και ολα τα υπολοιπα για 200??? μηπως εννοει τη μερα?
χαχα όχι για μια ώρα λέει..... μήπως φέρει και τις φίλες της;
 

AnnaPkn

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
το οτι εχει κανει δυο ποστ , με το ιδιο ακριβψς μηνυμα , μια κοπελλα? που λεει οτι ξεκιναει να κανει μασζ ερασιτεχνικα , σε ενα σαϊτ σαν το μπου , σε ενα θρεντ για μασαζ κατ' οικον με σκοπο το χαλαρωμα και μετα το ξεμπουκωμα (πιπα - σεξ κτλ) , και ΔΕΝ εχει σχολιαστει - απαντηθει απο ΚΑΝΕΝΑΝ αλλα κοντραρεστε για μαλακιες,
ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!.Ξυπνατε ρεεεεεεεεεεε....................
New kid on the block και εσεις  :jerking: :jerking: :jerking:

Καλησπέρα . Συγνώμη για το διπλό μύνημα . Επειδή τα μύνημα τα μου χρειάζονταν έγκριση λόγω ότι είμαι νέο μέλος δεν ο είχα καταλάβει . Και όταν το έστειλα δεν δημοσιεύτηκε και νόμιζα κάτι έγινε λάθος
 

bakourakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα . Συγνώμη για το διπλό μύνημα . Επειδή τα μύνημα τα μου χρειάζονταν έγκριση λόγω ότι είμαι νέο μέλος δεν ο είχα καταλάβει . Και όταν το έστειλα δεν δημοσιεύτηκε και νόμιζα κάτι έγινε λάθος

Ωραία δεκτή η συγνώμη σου.
Τώρα που το κατάλαβες λοιπόν, μήπως να μας έλεγες κάποιες λεπτομέρειες για εσένα, όπως πχ.. υπηρεσίες, τιμή, διάρκεια κτλ..;
 

AnnaPkn

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ωραία δεκτή η συγνώμη σου.
Τώρα που το κατάλαβες λοιπόν, μήπως να μας έλεγες κάποιες λεπτομέρειες για εσένα, όπως πχ.. υπηρεσίες, τιμή, διάρκεια κτλ..;

Δεν θέλω να γράψω κάτι δημόσια . Πάντως δεν είμαι επαγγελματίας όπως συνήθως είναι στο σάιτ εδώ . Και θα κάνω μόνο μασάζ για λίγο διάστημα . Ούτε θέλω να γράψουν για μένα.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία . Καλό βράδυ !!
 

bakourakos

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
Δεν θέλω να γράψω κάτι δημόσια . Πάντως δεν είμαι επαγγελματίας όπως συνήθως είναι στο σάιτ εδώ . Και θα κάνω μόνο μασάζ για λίγο διάστημα . Ούτε θέλω να γράψουν για μένα.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία . Καλό βράδυ !!

Κατανοητό το δημόσια και το δεν είσαι επαγγελματίας..
Μπορείς αν θέλεις να πεις μέσο πμ για το μασάζ που θέλεις να κάνεις, για όσο διάστημα το κάνεις..
Η φιλοξενία είναι δωρεάν. Καλό βράδυ
 

pevla

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα

σαν νέος στο χώρο θα ήθελα να κάνω μια αφελή ερώτηση.  Αν καλέσω μια κοπέλα για μασάζ στο σπίτι μου θα πρέπει να κάνω εγώ κάποια κίνηση οτι θα ήθελα κάτι παραπάνω ή θα το κάνει έτσι κι αλλιώς?

Σκέφτομαι οτι αν βρώ μια κοπέλα απο την ΧΕ και έρθει και αρχίσει το μασάζ πως θα το πάω στο ότι πιθανόν να θέλω κάτι παράπανω απο μασάζ? ( λέω πιθανόν γιατί μπορεί και να μην μου βγάλει κάτι ερωτικό/αισθησιακό)

Μη φάω και καμιά σφαλιάρα και γίνω ρόμπα... :2funny: :)

Επειδή νομίζω οτι θα φάω πολυ trollαρισμα ζητώ την επιείκια σας στις απαντήσεις παρακαλώ!!

 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.396
Like
296
Πόντοι
36
Καλησπέρα . Συγνώμη για το διπλό μύνημα . Επειδή τα μύνημα τα μου χρειάζονταν έγκριση λόγω ότι είμαι νέο μέλος δεν ο είχα καταλάβει . Και όταν το έστειλα δεν δημοσιεύτηκε και νόμιζα κάτι έγινε λάθος
ωραία στα πμ θα απαντήσεις;;
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
@Pevla: Διάβασε λίγες σελίδες πίσω και επέλεξε μια αγγελία από τις πολλές που παραθέτουν τα παιδιά εδώ για να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα στα σίγουρα.
Οι 8 στις 10 που βαζουν αγγελία μασαζ, χρησιμοποιούν το μασάζ ως μανδύα για τις σεξουαλικές γπηρεσίες που παρέχουν.
Υπάρχουν ομως και κάποιες που κάνουν αυστηρά μασαζ και μόνο. Επειδή δεν ξέρουμε ποια αγγελία θα βρεις εσυ στο ιντερνετ, αφιέρωσε λίγο χρόνο, διάβασε καμμιά 20αρια σελίδες πίσω για να βρείς αυτό που ζητάς
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.404
Πόντοι
34.612
@Pevla: Διάβασε λίγες σελίδες πίσω και επέλεξε μια αγγελία από τις πολλές που παραθέτουν τα παιδιά εδώ για να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα στα σίγουρα.
Οι 8 στις 10 που βαζουν αγγελία μασαζ, χρησιμοποιούν το μασάζ ως μανδύα για τις σεξουαλικές γπηρεσίες που παρέχουν.
Υπάρχουν ομως και κάποιες που κάνουν αυστηρά μασαζ και μόνο. Επειδή δεν ξέρουμε ποια αγγελία θα βρεις εσυ στο ιντερνετ, αφιέρωσε λίγο χρόνο, διάβασε καμμιά 20αρια σελίδες πίσω για να βρείς αυτό που ζητάς

:thumbsup: :thumbsup:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Καλη φαίνεται αλλα αγενής. Πήρα τηλέφωνο χτυπησε 2 φορές και το εκλεισε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom