Νέα

Σε ποιά πόλη της Ευρώπης που έχετε επισκεφτεί θα θέλατε να μένετε μόνιμα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ozzy13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σε ποια πολη της Ευρωπης που εχετε επισκεφτει θα θελατε να μενετε μονιμα?

  • ΒΕΡΟΛΙΝΟ

    Ψήφοι: 33 15,7%
  • ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ

    Ψήφοι: 29 13,8%
  • ΛΟΝΔΙΝΟ

    Ψήφοι: 23 11,0%
  • ΠΡΑΓΑ

    Ψήφοι: 26 12,4%
  • ΠΑΡΙΣΙ

    Ψήφοι: 20 9,5%
  • ΑΛΛΟ

    Ψήφοι: 79 37,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    210

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
 Ζηλεύεις αγορίνα;

Ναι... παντού πάω.... όπου δεν θα μπορέσεις να πας ποτέ εσύ... κι έχω γαμήσει γκόμενες που ούτε στο όνειρο σου δεν θα τις είχες σκεφτεί.
και βγάζω και τόσα χρήματα σε μία ημέρα που δεν τα βγάζεις ούτε σε έναν χρόνο.

 Γιατί σε τύπους σαν κι εμένα εργάζεσαι μαλακιστήρι μου.... Και σε γαμάω στη δουλειά κάθε μέρα 15 ώρες ώσπου να φωνάξεις Μπυραλλάχ!

 Και πολύ τακτικά σου πηδάω τη γυναίκα και τη γκόμενα, την ώρα που εσύ ξεσκίζεσαι στη δουλειά για μένα...!!

 Για να μείνει ικανοποιημένο το αφεντικό και κώλο θα δώσεις.... Και θα σκύψεις καλά να τον φας γιατί αν δεν το κάνεις σε περιμένει απόλυση και ανεργία!

   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
 Ζηλεύεις αγορίνα;

Ναι... παντού πάω.... όπου δεν θα μπορέσεις να πας ποτέ εσύ... κι έχω γαμήσει γκόμενες που ούτε στο όνειρο σου δεν θα τις είχες σκεφτεί.
και βγάζω και τόσα χρήματα σε μία ημέρα που δεν τα βγάζεις ούτε σε έναν χρόνο.

 Γιατί σε τύπους σαν κι εμένα εργάζεσαι μαλακιστήρι μου.... Και σε γαμάω στη δουλειά κάθε μέρα 15 ώρες ώσπου να φωνάξεις Μπυραλλάχ!

 Και πολύ τακτικά σου πηδάω τη γυναίκα και τη γκόμενα, την ώρα που εσύ ξεσκίζεσαι στη δουλειά για μένα...!!

 Για να μείνει ικανοποιημένο το αφεντικό και κώλο θα δώσεις.... Και θα σκύψεις καλά να τον φας γιατί αν δεν το κάνεις σε περιμένει απόλυση και ανεργία!

   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.cutehomepets.com/wp-content/uploads/2010/07/corn-snake-personality.jpg[/img[/URL]]
ποσο παει το κιλο τυπε
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
http://[URL unfurl="true"]www.cutehomepets.com/wp-content/uploads/2010/07/corn-snake-personality.jpg[/img[/URL]]
ποσο παει το κιλο τυπε
[/quote]

  Καλώς τον κι αυτόν.... Ελάτε όλοι.


  Ειλικρινά δεν ξέρω. Ρώτα τον φίλο σου τον ΠΑΛΕΡΜΟ να σου πει.

Αυτός ασχολείται με τα φιδεμποριλίκια.
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα,καινουργιος στο σαιτ αν και οχι μπουρδελιαρης,αφου προτιμω το συναισθηματικο σεξ  :rolleyes:  Απλα θα ηθελα να πω ενα ''καλως σας βρηκα'' και να πω την γνωμη μου. Εχω ζησει Ουκρανια. 4 χρονια. Εκει θα μπορουσα να ζησω την υπολοιπη ζωη μου και να πεθανω πανω σε ενα φρεσκοκσιρισμενο φρεσκομυριστο μουνακι. Πρωτον ειναι ησυχα,δευτερον εχεις περαση σαν ευρωπαιος-με αλφα γιοτα  :2funny: παρακαλω - και τριτον εχεις τις ομορφοτερες γυναικες στον κοσμο στο πιατο.Ολες οι αλλες απο αλλες χωρες ειναι απλα ομορφες. Αυτες ειναι θεες. Αυτα μονο και καλη συνεχεια σε ολους. Και επειδη ειμαι πολυ καιρο επισκεπτης απλα επειδη μου αρεσουν τα θεματα και γελαω πολυ, να εωχηθω να παψουνε οι τσακωμοι απο τα κοκορια του σαιτ. εωχαριστω, καλα να περνατε...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16

 Όποιος διάβαζε τα σχόλιά μου περί χρηματιστηρίου κι είχε ένα απλό γράφημα του ευρωδολαρίου δίπλα έβγαλε μερικά λεφτάκια.

Υπάρχουν ακόμα εκεί και είναι αδιαμφισβήτητα.  Όποιος βάλει ακόμα και σήμερα το γράφημα δίπλα μπορεί να το διαπιστώσει.


 Όχι μία, αλλά 4 συνεχόμενες φορές έδωσα με ακρίβεια τα σημεία που κάποιος μπορούσε να μπει και να βγει κερδισμένος.


 Μία φορά είναι τύχη.... δύο κωλοφαρδία.... τρεις φορές είσαι πραγματικά πολύ καλός....  4 στα 4  όμως; Συνεχόμενες;


  Ελα τωρα να μου πεις ποιος είναι ο φιδέμπορας, να σου εγώ ποιος είναι ο μαλάκας που έχασε την ευκαιρία να βγάλει κάνα ευκολο ευρώ.


 Ας αποδείξουν και οι άλλοι ποιοι είναι πίσω από το μόνιτορ.


  Περιμένω να δω....




 
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
Ρε ποδολαγνε ενταξει,εγω σε παραδεχομαι σε καποια πραγματα γιατι παντα βλεπω τα ποστς σου.Απλα δεν συμφωνω με τους τσακωμους ολη την ωρα. αυτα που λες εχουνε κατα καποιο τροπο βαση. το χρηματιστηριο ειναι σαν τα στοιχηματα -πανω κατω-. Υπαρχουνε αλλοι που παιζουνε 1000 να παρουνε 1000000 και υπαρχουνε αλλοι που παιζουνε 2 να παρουνε 3 και να τα ξαναπονταρουνε για να παρουνε 5,μετα 10 και λοιπα. Η πρωτη κατηγορια για μενα ειναι οι αρρωστοι που θελουνε να πλουτισουν μονομιας,στην δευτερη κατηγορια -αυτη που ανηκω εγω- ειναι αυτοι που ειναι απαγγελματιες παικτες,που δεν χανουνε τα λεφτα τους,αλλα παιζουνε με τα λεφτα του οπαπ. αυτα ειχα να πω...
 

takiswrc

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Βαρσοβια !! για παντα ....
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Ρε ποδολαγνε ενταξει,εγω σε παραδεχομαι σε καποια πραγματα γιατι παντα βλεπω τα ποστς σου.Απλα δεν συμφωνω με τους τσακωμους ολη την ωρα. αυτα που λες εχουνε κατα καποιο τροπο βαση. το χρηματιστηριο ειναι σαν τα στοιχηματα -πανω κατω-. Υπαρχουνε αλλοι που παιζουνε 1000 να παρουνε 1000000 και υπαρχουνε αλλοι που παιζουνε 2 να παρουνε 3 και να τα ξαναπονταρουνε για να παρουνε 5,μετα 10 και λοιπα. Η πρωτη κατηγορια για μενα ειναι οι αρρωστοι που θελουνε να πλουτισουν μονομιας,στην δευτερη κατηγορια -αυτη που ανηκω εγω- ειναι αυτοι που ειναι απαγγελματιες παικτες,που δεν χανουνε τα λεφτα τους,αλλα παιζουνε με τα λεφτα του οπαπ. αυτα ειχα να πω...


  Με ερεθίζουνε φίλε μου...  Κι όταν με ερεθίζουν ή απαντάω ή γαμάω.

Δεν έχω μάθει να το βουλώνω.

  Το πόσα λεφτά έχει ο καθένας στην τσέπη του είναι δικός του λογαριασμός. Δεν με ενδιαφέρει.

Κάποιοι με αμφισβητήσανε και με το δίκιο τους, σε ένα σάιτ που μιλάμε μόνο για μπουρδέλα και πουτάνες. ΔΕΚΤΟΝ καταρχήν... μέχρι απόδειξης του αντιθέτου.

  Το απέδειξα.

  Δεν δέχομαι όμως να συνεχίζεται το ίδιο τροπάρι και μετά.


  Δύο τινά συμβαίνουν με τους κυρίους. Ή έχω να κάνω με ηλίθιους ή έχω να κάνω με εγωιστές.

Επειδή βλέπω από τη γραφή τους πως πρόκειται για άτομα καλής ευφυίας, και μόρφωσης, καταλήγω στη δεύτερη θέση.

  Λόγω του ότι είμαι κι εγώ πολύ εγωιστής φτάνουμε να τσακωθούμε.


Είναι πολύ απλά τα πράγματα.

Γι αυτούς δεν ξέρω τι είναι.... Για μένα είναι μια ωραία εκτόνωση. Λέω τα μπινελίκια μου, κατεβάζω τα καντήλια μου εδώ μέσα και ηρεμώ.


Σας αγαπώ όλους....!!!! Είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα. Καλά να περνάτε.

  ;)

 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
ποδολαγνε ενταξει.μην απαντας σε καποια πραγματα. δεν χρειαζονται τσακωμοι φιλε. ο παρονομαστης μας ειναι ενας:ενα ομορφο μουνακι.τα αλλα ολα ειναι μ@λακιες ...
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.249
Πόντοι
216
Ανδριανουπολη εχει πάει κανείς;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Βαρξελωνη ή βερολινο.
Και παγκοσμιως Ριο νρε ζανειρο
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
Που το ξεθαψες το θεμα....

O cool είναι ο μετρ στο να βγάζει τα θέματα απ'τα χρονοντούλαπα

Μπορεί να κάνει παράθεση σε κάτι που γράφτηκε πχ το 2011

Ή να σου απαντήσει σε κάτι το 2037.Cool είναι αυτός  :rockon:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Κιοτο ιαπωνια
Κ εδιβουργο σκωτια
 

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
745
Like
588
Πόντοι
86
Ωραίο θέμα  :rockon:

Λονδίνο μέχρι τα 40, Σιένα μετά.

Τα καλοκαίρια Κυκλάδες.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Αγρίνιο
Νομος Αιτωλοακαρνανιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom