Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 676K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

querty

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πώς μπορώ να κάνω δικό μου θέμα?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.134
Πόντοι
14.565
Γιατί δεν έχεις συμπληρώσει ακόμα 5 post στο φόρουμ.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
............. :hi:

Προσκυνω Πρύτανη ....... πώς γίνεται μία κριτική ή όποία βαδίζη στα πλαίσια τής άξιοπρέπειας, τής σοφής & χρηστής διαχείρισης του λόγου νά όχλείτε άπό έγκεφάλους τριγωνικής τυρόπιτας ...

.. άπορίας άξιον !! :think:
Ρε κακομοίρη μετά τα ξεφτυλίκια σου με την γνωστή τελειωμένη μπεκρού πουτάνα που ανακοινώνει σεξ χωρίς προφυλάξεις στο σαλόνι σε όλους μα ΟΛΟΥΣ μήπως και τσιμπήσει κανέναν καμμένο πελάτη για να ψωνίσει την βότκα της και προφανώς δεν έχει κάνει εξετάσεις ποτέ μα ΠΟΤΕ της έχεις την ξεδιαντροπιά να μιλάς για αξιοπρέπεια και να κριτικάρεις την πνευματική διαύγεια άλλων;
Η ντροπή όλων των μπουρδελιάρηδων είσαι ρε νούμερο ε νούμερο :vomit:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
ΝΑΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ, www.bourdela.com/list/discussions/review/id:59597/]κριτική[/url]

«-ελα να περασεις μου λεει ο τσατσος και παει να με βαλει στο δωματιο διπλα στο κουζινακι
[...]
κατεβαινεις κατι σκαλοπατια,εχει ενα διαδρομο εφαπτομενο με την κουζινα και καταληγεις σε μια αθλια κουρτινα,για πορτα ουτε λογος :S εκει ειναι και το δωματιο»

(...) το αριστερό ημιυπόγειο της Ιάσονος 31 (...)

DSC05774.jpg


Στο βάθος, του διαδρόμου που οδηγεί στο δωμάτιο, η είσοδος απ' το σαλόνι

DSC05778.jpg


Η είσοδος στο δωμάτιο

DSC05770.jpg


DSC05765.jpg


DSC05767.jpg
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
ΝΑΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ, www.bourdela.com/list/discussions/review/id:59597/]κριτική[/url]

«-ελα να περασεις μου λεει ο τσατσος και παει να με βαλει στο δωματιο διπλα στο κουζινακι
[...]
κατεβαινεις κατι σκαλοπατια,εχει ενα διαδρομο εφαπτομενο με την κουζινα και καταληγεις σε μια αθλια κουρτινα,για πορτα ουτε λογος :S εκει ειναι και το δωματιο»
Jesus Christ
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
'Οταν τον Οκτώβριο του 2010 ο n.smirni76 έγραφε την www.bourdela.com/list/discussions/review/id:18504/]πρώτη[/url] του κριτική δεν ξέρω εάν, τότε, του περνούσε απ' το μυαλό πως θα ερχόταν η στιγμή που θα έγραφε και τη www.bourdela.com/list/discussions/review/id:59670/]χιλιοστή[/url]. 'Ομως μ' έναν ρυθμό 13 κριτικών τον μήνα, μέσο όρο, κυρίως από μπουρδέλα αλλά και από μασατζίδικα, το κατάφερε μέσα σε εξίμισι χρόνια.
Τώρα, εάν κρίνω από το σύνολο των λάικς (με το καινούργιο σύστημα) που μάζεψαν οι κριτικές του, από το '15 μέχρι σήμερα, αυτές άρεσαν κιόλας (με το παλιό σύστημα, που υπήρχε η δυνατότητα κάποιος να ψηφίσει και αρνητικά, είχε, απ' ό,τι θυμάμαι, μέτρια ποσοστά).
Εύχομαι στον n.smirni76 να συνεχίσει με τον ίδιο ενθουσιασμό.
Είναι πράγματι εντυπωσιακός!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596
ΝΑΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ, www.bourdela.com/list/discussions/review/id:59597/]κριτική[/url]

«-ελα να περασεις μου λεει ο τσατσος και παει να με βαλει στο δωματιο διπλα στο κουζινακι
[...]
κατεβαινεις κατι σκαλοπατια,εχει ενα διαδρομο εφαπτομενο με την κουζινα και καταληγεις σε μια αθλια κουρτινα,για πορτα ουτε λογος :S εκει ειναι και το δωματιο»
Φανουρης,πραγματικος πορνορεπορτερ :hi: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156
ΝΑΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ, www.bourdela.com/list/discussions/review/id:59700/]κριτική[/url]

«Το δωματιο στο μπουρδελο αυτο ειναι οτι καλυτερο εχω μπει στο Μεταξι ως τωρα.Πολυ μεγαλο,πεντακαθαρο,διπλο κρεβατι,καθαρος νιπτηρας και καθρεπτης,ακμη και ηλεκτρικο τζακι(που ηταν αναμμενο) :rockon:»

[...]
Κολωνού 23 (υπερυψωμένο ισόγειο)

DSC07120.jpg


DSC07116.jpg


DSC07112.jpg

[...]

[...]
Κολωνού 23 αριστερά (υπερυψωμένο ισόγειο)

DSC09206.jpg


DSC09214.jpg

[...]
Χειμώνα (Φεβρουάριος), καλοκαίρι (Αύγουστος), το τζάκι αναμμένο :tooth:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.146
Πόντοι
24.596
ΝΑΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ, www.bourdela.com/list/discussions/review/id:59700/]κριτική[/url]

«Το δωματιο στο μπουρδελο αυτο ειναι οτι καλυτερο εχω μπει στο Μεταξι ως τωρα.Πολυ μεγαλο,πεντακαθαρο,διπλο κρεβατι,καθαρος νιπτηρας και καθρεπτης,ακμη και ηλεκτρικο τζακι(που ηταν αναμμενο) :rockon:»
Χειμώνα (Φεβρουάριος), καλοκαίρι (Αύγουστος), το τζάκι αναμμένο :tooth:
:hi: :hi: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Φανούρης Τζούρας

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
10 Νοε 2011
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
526
Like
3.685
Πόντοι
14.156

thor_69

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
104
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
'Οταν τον Οκτώβριο του 2010 ο n.smirni76 έγραφε την www.bourdela.com/list/discussions/review/id:18504/]πρώτη[/url] του κριτική δεν ξέρω εάν, τότε, του περνούσε απ' το μυαλό πως θα ερχόταν η στιγμή που θα έγραφε και τη www.bourdela.com/list/discussions/review/id:59670/]χιλιοστή[/url]. 'Ομως μ' έναν ρυθμό 13 κριτικών τον μήνα, μέσο όρο, κυρίως από μπουρδέλα αλλά και από μασατζίδικα, το κατάφερε μέσα σε εξίμισι χρόνια.
Τώρα, εάν κρίνω από το σύνολο των λάικς (με το καινούργιο σύστημα) που μάζεψαν οι κριτικές του, από το '15 μέχρι σήμερα, αυτές άρεσαν κιόλας (με το παλιό σύστημα, που υπήρχε η δυνατότητα κάποιος να ψηφίσει και αρνητικά, είχε, απ' ό,τι θυμάμαι, μέτρια ποσοστά).
Εύχομαι στον n.smirni76 να συνεχίσει με τον ίδιο ενθουσιασμό.
Είναι πράγματι εντυπωσιακός!

Το 2010,η Μπάρμπορα ήταν από τα πρώτα βιολιά στη Φυλής με πολύ κόσμο που περίμενε να πάρει σειρά για να περάσει μαζί της.
Πολύ πιο άγρια τότε τα πράγματα (ως προς την χρονική αντιμετώπιση του πελάτη από τις υπηρεσίες των σπιτιών) μια και κόσμος και πελατεία υπήρχε και περίσσευε και γενικά αλλά και ειδικά για την συγκεκριμένη.

Με αυτές τις συνθήκες λοιπόν κάποιος θεϊκός ψεύτης κατόρθωσε και έμεινε στο δωμάτιο με την Μπάρμπορα για 24 λεπτά!!!

Και το ψέμμα απλά συνεχίζεται εις την χιλιοστή.

Πραγματικά εντυπωσιακός!

 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Φίλε,thor_69,εκείνη την εποχή,είχα πάρει την Μπάρμπορα στο Φυλής 71,στον όροφο.Η Βουλγάρα μαλακισμένη τσατσά της,απόξω τσίριξε για να βγει από το δωμάτιο που ήταν μαζί μου.
Απάντηση Μπάρμπορας: Σκάσε μωρή,γαμιέμαι!
Πρέπει να έμεινε γεμάτα 15 λεπτά σε μένα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.044
Κριτικές
1.245
Like
191.327
Πόντοι
45.465
Το 2010,η Μπάρμπορα ήταν από τα πρώτα βιολιά στη Φυλής με πολύ κόσμο που περίμενε να πάρει σειρά για να περάσει μαζί της.
Πολύ πιο άγρια τότε τα πράγματα (ως προς την χρονική αντιμετώπιση του πελάτη από τις υπηρεσίες των σπιτιών) μια και κόσμος και πελατεία υπήρχε και περίσσευε και γενικά αλλά και ειδικά για την συγκεκριμένη.

Με αυτές τις συνθήκες λοιπόν κάποιος θεϊκός ψεύτης κατόρθωσε και έμεινε στο δωμάτιο με την Μπάρμπορα για 24 λεπτά!!!

Και το ψέμμα απλά συνεχίζεται εις την χιλιοστή.

Πραγματικά εντυπωσιακός!
Καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Φίλε,thor_69,εκείνη την εποχή,είχα πάρει την Μπάρμπορα στο Φυλής 71,στον όροφο.Η Βουλγάρα μαλακισμένη τσατσά της,απόξω τσίριξε για να βγει από το δωμάτιο που ήταν μαζί μου.
Απάντηση Μπάρμπορας: Σκάσε μωρή,γαμιέμαι!
Πρέπει να έμεινε γεμάτα 15 λεπτά σε μένα.
..έτσι..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.044
Κριτικές
1.245
Like
191.327
Πόντοι
45.465
'Οταν τον Οκτώβριο του 2010 ο n.smirni76 έγραφε την www.bourdela.com/list/discussions/review/id:18504/]πρώτη[/url] του κριτική δεν ξέρω εάν, τότε, του περνούσε απ' το μυαλό πως θα ερχόταν η στιγμή που θα έγραφε και τη www.bourdela.com/list/discussions/review/id:59670/]χιλιοστή[/url]. 'Ομως μ' έναν ρυθμό 13 κριτικών τον μήνα, μέσο όρο, κυρίως από μπουρδέλα αλλά και από μασατζίδικα, το κατάφερε μέσα σε εξίμισι χρόνια.
Τώρα, εάν κρίνω από το σύνολο των λάικς (με το καινούργιο σύστημα) που μάζεψαν οι κριτικές του, από το '15 μέχρι σήμερα, αυτές άρεσαν κιόλας (με το παλιό σύστημα, που υπήρχε η δυνατότητα κάποιος να ψηφίσει και αρνητικά, είχε, απ' ό,τι θυμάμαι, μέτρια ποσοστά).
Εύχομαι στον n.smirni76 να συνεχίσει με τον ίδιο ενθουσιασμό.
Είναι πράγματι εντυπωσιακός!
Ευχαριστώ πολύ φίλε Φανουρη ,είναι τιμή μου η αναγνώριση από ομοίους η και καλύτερους σου ενώ ακόμα πιο μεγάλη ικανοποίηση η ζήλια και ο φθόνος διαφόρων κομπλεξικων ακαμα
τηδων κακομοιρηδων που δεν έχουν το θάρρος να γράψουν καν με το κανονικό τους Νικ νειμ ...Δεν πειράζει όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμασταρια....συνεχίστε την τακτική ρίξε ρίξε λάσπη κάτι θα μείνει σας έχω γραμμένους στα αρχιδια μου τόσα χρόνια που το κάνετε,
Φανουρη και προφεσορα συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά που κάνετε και μακάρι να εμφανιστούν και άλλοι να κάνουν το ίδιο
Εις το επανιδείν
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Στα αρχιδια σου αδερφέ συνέχισε έτσι μας βοηθάς με τις αξιόπιστες κριτικές σου. Το όριο των 2.000 κριτικών είναι εφικτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom