Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 677K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
το ζητημα ηταν οτι  δεν  μπορεις ποτε να εισαι  σιγουρος για καποια κοπελα  καλυτερα να την  ξαναγαμησεις και δευτερη φορα να δεις αν ειναι καλη η οχι  απλως ο ανσος περασε καλα και επηρεαστηκε και εγραψε καλη κριτικη  και η συναγωνιστες  επηρεαστηκαν
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Σε αυτες που ειπε ο Digweed θα μπορουσα να προσθεσω αλλες τοσες. Δεν ειπαμε οτι θα ειναι επαγγελματιες οπως ενας γιατρος πχ, αλλα μην τα ισοπεδωνετε και ολα.
Εγω προσωπικα παιρνω το λαθος πανω μου. Ειμαι αρκετο καιρο στο φορουμ για να ξεχωριζω μια κριτικη που ειχε σκοπο κυριως την ευχαριστηση του αναγνωστη. Αλλα οπως ειπα ενα δεκαρικο ειναι και ηξερα πως παιρνω ρισκο.
Δεν εγινε και τιποτα. Απο φολες στον συγκεκριμενο χωρο δεκαδες.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
παντα ρισκαρουμε  ολοι τα λεφτα μας  και  θα  περασουμε καλα  η και  το αντιθετο θα γινει  πολοι παραγοντες παιζουν ρολο αν θα  περασεις  καλα
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Σαν κινεζικο κουλουρακι τυχης γραφεις ρε αρχοντα.  :grin:
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • θα σε λιωσουμε.jpg
    θα σε λιωσουμε.jpg
    82 KB · Εμφανίσεις: 41

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.141
Κριτικές
1.245
Like
194.438
Πόντοι
45.465
Εγω προσωπικα παιρνω το λαθος πανω μου. Ειμαι αρκετο καιρο στο φορουμ για να ξεχωριζω μια κριτικη που ειχε σκοπο κυριως την ευχαριστηση του αναγνωστη. Αλλα οπως ειπα ενα δεκαρικο ειναι και ηξερα πως παιρνω ρισκο.
Δεν εγινε και τιποτα. Απο φολες στον συγκεκριμενο χωρο δεκαδες.
Δεν θεωρώ ότι έκανες κάποιο λάθος. ..πάντως μπράβο για την στάση σου και αυτά που γράφεις, έξω εκεί στην πιάτσα υπάρχουν δεκάδες κοπέλες που τιμούν τα λεφτά που παίρνουν αλλά υπάρχουν και δεκαδες φόλες
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.570
Like
2.882
Πόντοι
506
το ζητημα ηταν οτι  δεν  μπορεις ποτε να εισαι  σιγουρος για καποια κοπελα  καλυτερα να την  ξαναγαμησεις και δευτερη φορα να δεις αν ειναι καλη η οχι  απλως ο ανσος περασε καλα και επηρεαστηκε και εγραψε καλη κριτικη   και η συναγωνιστες   επηρεαστηκαν

πιστευω οτι την "ξεκλειδωσε" ο νασος με το μπλα μπλα που της εκανε
..........την αναψε και τα εδωσε ολα η κοπελα
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
μακη  καποιοι    επηρεαστηκαν    και    εχασαν  λεφτα  αλλα  και  ο  νασος    περασε    πολυ      καλα    οπως    εγραψε 
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Όπως τα γράφεις. ...Έτσι για την ιστορία να αναφέρω ότι και εγώ όταν την πήρα στο Φώκαιας δύο φορές,την πρώτη στο 27α πέρασα μέτρια προς Καλά ενώ την δεύτερη στο 24 ήταν εμφανώς καλύτερα.
:hi: :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Όχι και όλα καλά φίλτατε από τη στιγμή που και από μια διθυραμβική κριτική για κάποια που έχει αναφερθεί στο παρελθόν από μέτρια ως κακή περίπτωση,δύο συναγωνιστές κλαίνε το 10άρικο τους και ποιος ξέρει άλλοι πόσοι που δεν γνωρίζουμε.

Επίσης νόμος της φύσης είναι το ότι η καλή επαγγελματίας ταιριάζει και αποδίδει καλά με όλους.
τυπε η διθυραμβικη κριτικη οπως την λες ηταν για το γαμησι,στην οποια κριτικη εγραψα οπως παντα οτι σε εμενα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ετυχε αυτο.αν εσυ νομιζεις οτι μια κοπελα θα γαμηθει το ιδιο με εναν ασχημο γερο η με εναν χοντρο που βρωμαει, με εναν 1,90 ομορφο,ε κανεις λαθος,πως να τον κανουμε.αν διαλεξει καποιον να περασει καλα ετοτε αυτος θα ειναι ο δευτερος.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
δεν υπαρχει  νομος της  φυσης  ολες    η κοπελες    εχουνε   καποιες   ιδιορυθμιες και  κουμπια  ολοι με καποια θα περασουμε   καλυτερα   απο  καποιον   αλλον  ο    νασος βρηκε την κοπελα σε καλη κατασταση   απλως   απο  την πρωτη φορα   δεν επρεπε να γραψει   τοσο  καλη  κριτικη   και επηρεασε  συναγωνιστες και  το αντιθετο εχει συμβει    να  γραψουν συναγωνιστες κακη κριτικη και η κοπελα  να ειναι πολυ καλη  σε    καποιον αλλον συναγωνιστη       
συμφωνω εν μερει,για τα κουμπια.Δεν γινοταν να μην γραψω την κριτικη,δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να δοκιμαστει 5 φορες για να γραψεις.πηγα,το εζησα,το εγραψα,αν ηταν φολα παλι θα το εγραφα.αν παω αυριο και φαω φολα απο την ιδια παλι θα το γραψω.εχουν ολες οι κοπελες σταθερη αποδοση δηλαδη;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Δηλαδη ρε φιλε, για να καταλαβω, επειδή περασε καλα ο συγκεκριμένος πρεπει να τον κρεμασουμε κιολας? Οντως αναφερθηκαν και δυο περιπτώσεις που όπως ειπες κλαινε το δεκαρικο τους, και ποιος ξερει αλλοι ποσοι. Δε διαφωνω σ' αυτό. Και μπορει να υπαρχουν κι αλλοι, εστω λιγοι, που να περασανε καλα μαζι της. Κι εσυ που το ξερεις, κι εβγαλες κιολας συμπερασμα?
Και οσον αφορα το άλλο που ειπες για τη καλη επαγγελματια, προφανως ατύχησες αν αναφερεσαι στο συγκεκριμενο επιπεδο του δεκαρικου, γιατι στη προκειμενη περιπτωση γι αυτό συζητάμε. Ποια επαγγελματια τωρα? Πλακα κανουμε?
:thumbsup: :hi: :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Για καθήστε ρε παιδιά γιατί θα ξεχάσουμε κι αυτά που ξέρουμε εδώ μέσα.

Άψογη επαγγελματίας δεν είναι στο 10άρικο η Αννίτα στη Λεωνίδου 28;

Η Αντριάννα στο Λεωνίδου 28-έστω και στα 15 ευρώ;

Η Νατάσα στο Κολωνού 30;

Η Αντριάννα στην Ακομινάτου;

Η Άντζελα στο Κολωνού 48;

Η Λυδία στο Κολωνού 27;

Η Μαρία στο Ιάσωνος 46 αριστερά;

Η Ειρήνη στο Μεγ.Αλεξάνδρου 22;

Η Λώρη στο Μεγ.Αλεξάνδρου 28;

Βγήκε και έγραψε ο Αθανασιάδης μια κριτική που όποιος την διάβασε νόμιζε ότι πήγε και έπεσε το γαμήσι του αιώνα με κάποια γνωστή για τις πολύ μέτριες (για να το πω επιεικώς) υπηρεσίες της.

Κάποιοι,καλώς ή κακώς,παρακινήθηκαν και πήγαν και αυτοί και το αποτέλεσμα ποιο ήταν;

Να φάνε τη φόλα που έφαγαν και όσοι την είχαν πάρει και στα 27άρια και στο Φωκαίας 9.

Ας είμαστε λοιπόν όλοι πιο προσεκτικοί στο τι και πως γράφουμε και το τι φιλτράρισμα πρέπει να περνάει η αναφορά που γίνεται για την οποιαδήποτε κοπέλα.
Δηλαδη εσυ αμφισβητεις το τι εζησα για να καταλαβω;και αν το εζησα πρεπει να το φιλτραρω για να μην την πατησει κανεις μετα;πηρα κανεναν απο το χερι να τη γαμησει;ολοι μεγαλα παιδια ειναι εδω,οποιος δεν εχει τη στοιχειδη λογικη να παει και να δει μονος του και να αποφασισει φταιω εγω;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.128
Πόντοι
1.686
Μάγκες, σήμερα ένας συναγωνιστής πέρασε στο Φυλής 74
υπόγειο , στο αριστερό δωμάτιο, με τη Χριστίνα.

Εμφανίσιμη κοπέλα, με καμπύλες, αλλα...
η κοπέλα του έλεγε ότι πόναγε...πριν της τον βάλει !
Σιγά, σιγά ! Του έλεγε, και ήταν η μοναδική
λέξη που ήξερε στα ελληνικά !  :o

Ρε μάγκες, η δουλειά αυτή χρειάζεται η κοπέλα
να είναι γαμιόλα.Αν δεν είναι, δεν κάνει
για τη δουλειά αυτή.
Είναι σαν μια αεροσυνοδός...να φοβάται τα αεροπλάνα
και τις πτήσεις  !




 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
Σε αυτες που ειπε ο Digweed θα μπορουσα να προσθεσω αλλες τοσες. Δεν ειπαμε οτι θα ειναι επαγγελματιες οπως ενας γιατρος πχ, αλλα μην τα ισοπεδωνετε και ολα.
Εγω προσωπικα παιρνω το λαθος πανω μου. Ειμαι αρκετο καιρο στο φορουμ για να ξεχωριζω μια κριτικη που ειχε σκοπο κυριως την ευχαριστηση του αναγνωστη. Αλλα οπως ειπα ενα δεκαρικο ειναι και ηξερα πως παιρνω ρισκο.
Δεν εγινε και τιποτα. Απο φολες στον συγκεκριμενο χωρο δεκαδες.
σωστος αλλα αν υπονοεις οτι εβαλα σαλτσα επειδη εχω συνδρομο συγγραφεα,κανεις λαθος.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
πιστευω οτι την "ξεκλειδωσε" ο νασος με το μπλα μπλα που της εκανε
..........την αναψε και τα εδωσε ολα η κοπελα
αυτο ακριβως ρε τυπε!οταν παω δεν καθομαι παθητικα,εγινε μπλα μπλα και κινησεις στο σαλονι,το εγραψα οτι ενοιωσα το κλιμα ηλεκτρισμενο,δεν μπηκε ετσι απο το πουθενα και αρχισε να γαμιεται σαν σκυλι. :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.245
Κριτικές
49
Like
22.248
Πόντοι
24.596
μακη   καποιοι     επηρεαστηκαν    και    εχασαν  λεφτα   αλλα  και   ο   νασος     περασε     πολυ      καλα    οπως    εγραψε 
ρε Γιωργο δεν εδωσα παιχνιδια στο στοιχημα να χασουν λεφτα.οταν πας στο μπουρδελο η αποφαση αν θα περασεις ειναι δικη σου,δηλαδη ολοι περνανε το ιδιο χαλια η το ιδιο καλα με ολες;ποσα και ποσα εχουν γραφτει οτι η ταδε επεσε σε αποδοση και μετα απο 3 συνευρεσεις πχ αντι για καλυτερη γινεται χειροτερη,με το ιδιο ατομο;και λεει ο αλλος 'τερμα,δεν ξαναπαω' κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom