Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 676K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Ντάξει λήχτε το τώρα...  :referee:
 

Επισκέπτης
Οκ boss!
Ελπίζω να κάτσει ήσυχη από 'δω και πέρα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Κατι παραξενο συμβαινει με αυτη την κριτικη


Ηξερα οτι η Λιντα εχει αποχωρησει απο το ΣΠ40 και ξαφνιαστηκα βλεποντας το ονομα της, και επειδη ειχα το χρονικο περιθωριο (γυρω στις 16:30), πηρα τηλεφωνο να επιβεβαιωσω
Η κυρια μου απαντησε οτι δουλευει η Ξενια!!!! :huh:

Τεσσερα τινα συμβαινουν
1. Η Λιντα εφυγε νωριτερα  :o
2. Η υπηρεσια μου ειπε καταλαθος αλλο ονομα  :grin:
3. Εχει γραψει λαθος ημερομηνια
4. Η κριτικη ....................
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Κατι παραξενο συμβαινει με αυτη την κριτικη


Ηξερα οτι η Λιντα εχει αποχωρησει απο το ΣΠ40 και ξαφνιαστηκα βλεποντας το ονομα της, και επειδη ειχα το χρονικο περιθωριο (γυρω στις 16:30), πηρα τηλεφωνο να επιβεβαιωσω
Η κυρια μου απαντησε οτι δουλευει η Ξενια!!!! :huh:

Τεσσερα τινα συμβαινουν
1. Η Λιντα εφυγε νωριτερα  :o
2. Η υπηρεσια μου ειπε καταλαθος αλλο ονομα  :grin:
3. Εχει γραψει λαθος ημερομηνια
4. Η κριτικη ....................
Τη διαβασα κ εγω! Λεει σε καποια φαση "πριν πολυ καιρο"  ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τη διαβασα κ εγω! Λεει σε καποια φαση "πριν πολυ καιρο"  ;)
Ζητω τοτε δημοσια συγγνωμη.
Ειδα ημερομηνια επισκεψης 13/01/12 και απορησα.
Τοτε ειμαστε στην τριτη κατηγορια.............
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Ζητω τοτε δημοσια συγγνωμη.
Ειδα ημερομηνια επισκεψης 13/01/12 και απορησα.
Τοτε ειμαστε στην τριτη κατηγορια.............
Ανθρωποι ειμαστε κ κανουμε λαθη!  :) Αλλα να ρωτησω! Τν εχω παρει κ εγω πολλες φορες τν κοπελα! Το προσωπο γτ επιμενει να το κρυβει??? Πρεπει να ναι κ ωραιο!  :rolleyes:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Ανθρωποι ειμαστε κ κανουμε λαθη!  :) Αλλα να ρωτησω! Τν εχω παρει κ εγω πολλες φορες τν κοπελα! Το προσωπο γτ επιμενει να το κρυβει??? Πρεπει να ναι κ ωραιο!  :rolleyes:
Αυτο ουτε και εγω το ξερω.
παντως απο οσο εχω καταφερει να δω οσες φορες εχουμε συναντηθει, θα συμφωνησω μαζι σου, οτι οντως θα πρεπει να ειναι ομορφη κοπελα.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Αυτο ουτε και εγω το ξερω.
παντως απο οσο εχω καταφερει να δω οσες φορες εχουμε συναντηθει, θα συμφωνησω μαζι σου, οτι οντως θα πρεπει να ειναι ομορφη κοπελα.
Ηθελα να δοκιμασω 1 φορα να το δω αλλα δν το διακυνδυνεψα! Μπας κ αγριεψει κ φαμε καμια ξοφαλτση!  :s&m_1: :s&m_1:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εννοια σου και τα παιδια δεν νομιζω να εχουν προβλημα για τα πμ τους
δεν γραφουν και τιποτα το σημαντικο δα

απο εκει και περα μεγαλυτερη βρισια απο το να αφηνει καποιος υπονοουμενα για την δουλεια - εργασια καπου δεν υπαρχει

και εγω εχω μαθει να αντιμετωπιζω την υβρη με υβρη
και την αγαπη με αγαπη ;)
Μπορεις με αλλους τροπους να απαντησεις και οχι να αδειαζεις τους πελατες σου,.. βγαζοντας στην δημοσιοτητα τα π.μ!!!..Εστω και αν  εκρινες εσυ, οτι δεν ειναι κατι σημαντικο στις συνομιλιες των π.μ!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Επισκέπτης
Για λόγους που δεν πολυκατάλαβα, μήνυμα μου μεταφέρθηκε στο νήμα Φ104 (το γιατί τα μηνύματα από Φ104 έμεινα εδώ, επίσης δεν το κατάλαβα).
Αν λοιπόν είναι δυνατό, παρακαλώ τον admin να το σβήσει τελείως, γιατί στο εν λόγω νήμα δεν συμμετέχω και δεν μου αρέσει να μπουκώνει τα «ενημερωμένα θέματα» μου. (Αλήθεια υπάρχη τρόπος επλογής, ποιες ενημερώσεις να εμφανίζονται;)
Το λινκ εδώ:
 

Συνημμένα

  • Truck.jpg
    Truck.jpg
    89,4 KB · Εμφανίσεις: 33

Επισκέπτης

Εικονογράφηση κριτικής:
Α. Ο τάφος του Albert Cerrato στο Εvergreen cemetery, στη Νέα Αγγλία. Στην ένθετη φωτο, ο Cerrato την εποχή του μεσοπόλεμου.
Β. η είσοδος του κοιμητηρίου Evergreen της Βοστώνης.

Κριτική-αφήγημα συνέχεια εκ της προηγουμένη,ε τους πασίγνωστους ήρωες: Albert Cerrato, Angelita Decler, Augusto Sugrañes και, φυσικά, jopino. Guest Star: Ρενάτα, η μουνάρα ρωσίδα. Υπερπαραγωγή 2 ηπείρων και ενός πορνείου!
Πρόσθετη εικονογράφηση
(Απάντηση #7293 στις: 23/12/11, του παρόντος)
 

Συνημμένα

  • Evergreen-Cerrato tombe.jpg
    Evergreen-Cerrato tombe.jpg
    165,7 KB · Εμφανίσεις: 50
  • Evergreen Cemetery.jpg
    Evergreen Cemetery.jpg
    177,1 KB · Εμφανίσεις: 51

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
191.996
Πόντοι
45.465
Ανθρωποι ειμαστε κ κανουμε λαθη!  :) Αλλα να ρωτησω! Τν εχω παρει κ εγω πολλες φορες τν κοπελα! Το προσωπο γτ επιμενει να το κρυβει??? Πρεπει να ναι κ ωραιο!  :rolleyes:
για να μην καταλάβεις εύκολα ότι είναι τρανσέξουαλ..........
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
Εικονογράφηση κριτικής:
Α. Ο τάφος του Albert Cerrato στο Εvergreen cemetery, στη Νέα Αγγλία. Στην ένθετη φωτο, ο Cerrato την εποχή του μεσοπόλεμου.
Β. η είσοδος του κοιμητηρίου Evergreen της Βοστώνης.
Ωραίο μέρος...ότι πρέπει για την "μετα-θάνατο ζωή". Εάν δεν είχα ήδη καβαντζώσει τα 4m[sup]2[/sup] δίπλα απ'τον σκουπιδοντενεκέ στη διασταύρωση Ιάσωνος - Λεωνίδου, πολύ θα ήθελα να ταφώ εκεί.  :grin:

 
 

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
9
Πόντοι
230
για να μην καταλάβεις εύκολα ότι είναι τρανσέξουαλ..........             
                                    Ε, όχι και τράνς η Λίντα! Μην τρελλαθούμε τελείως. Η φωνή είναι αδιάψευστος μαρτυρας.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Ρε σεις τυποι μου για να δω αν καταλαβα καλα, αυτη τη Λιντα οταν τη γαματε φοραει μασκα και δεν εχετε δει το προσωπο της?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Αστα να πανε...
Όταν την ειχα παρει ειχε σαλοναρει τρεχωντας με την μουτσουνα να κοιταει αναποδα για να μην δω πρόσωπο  :idiot: :idiot: κι οταν της τσατσας οτι δεν ειδα την ''δρομεα'', επανελαβε το ιδιο η λιντα και μου ειπε η τσατσα οτι ειναι συνεσταλμενο κοριτσι  :think: :think:
Και φυσικα ουτε στο δωματιο δεν ειδα φατσα  :jerking: :jerking:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Αστα να πανε...
Όταν την ειχα παρει ειχε σαλοναρει τρεχωντας με την μουτσουνα να κοιταει αναποδα για να μην δω πρόσωπο  :idiot: :idiot: κι οταν της τσατσας οτι δεν ειδα την ''δρομεα'', επανελαβε το ιδιο η λιντα και μου ειπε η τσατσα οτι ειναι συνεσταλμενο κοριτσι  :think: :think:
Και φυσικα ουτε στο δωματιο δεν ειδα φατσα  :jerking: :jerking:

Μιλαμε για την ιδια Λιντα για την οποια εχουν γραφει τοσες διθυραμβικες κριτικες  :huh:  Στο δωματιο πως γινεται να μην εχεις δει προσωπο? Φοραει μασκα?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μιλαμε για την ιδια Λιντα για την οποια εχουν γραφει τοσες διθυραμβικες κριτικες  :huh:  Στο δωματιο πως γινεται να μην εχεις δει προσωπο? Φοραει μασκα?
Βαζει τα μαλλια της(περουκινι) μπροστα να καλυπτει τη φατσα της κι αμα προσπαθεις να την δεις σε απωθει και γυριζει και τη φατσα στο πλαι.
Καλα ειναι μυστηριο πως το καταφερνει κι εγω δεν θα το πιστευα αμα δεν το ειχα δει απο κοντα.
Παλια την ειχα παρει, λελας καραγιαννη νομιζω?
Φυσικά δεν ξαναπήγα...
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
533
Πόντοι
2.137
Βαζει τα μαλλια της(περουκινι) μπροστα να καλυπτει τη φατσα της κι αμα προσπαθεις να την δεις σε απωθει και γυριζει και τη φατσα στο πλαι.
Καλα ειναι μυστηριο πως το καταφερνει κι εγω δεν θα το πιστευα αμα δεν το ειχα δει απο κοντα.
Παλια την ειχα παρει, λελας καραγιαννη νομιζω?
Φυσικά δεν ξαναπήγα...
Ακριβως αυτο κανει! Αλλα δν παυει να γαμιεται ωραια!  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom