Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 678K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Αυτό που μου κάνει εντύπωση, είναι ότι ο γαμήσας την αναφέρει ως Βουλγάρα.
Αλήθεια ή ψέμματα, χρόνια τώρα δηλώνει Τσέχα (συναγωνιστές έχει αναφέρει ότι έχουν δει και διαβατήριο και πως όντως είναι Τσέχα).
Οπότε, σαν να θέλει να γενικεύσει την αρνητικότητα εναντίον της. Μια Βουλγάρα πείθει πιο εύκολα ως επικίνδυνη από μια Τσέχα φερ' ειπείν.
Ναι το ίδιο πρόσωπο είναι.
@@ μεντολες!!Εγω που την εχω δη αρκετες φορες σε διαστημα 20 ημερων,την βλεπω οτι εχη γινη πολυ καλυτερη και σε συμπεριφορα και σε σωμα!!Και εχθες που την ειδα ηταν αρκετα καλη και σωστη!!Τσεχα ειπε και η τσα οτι ειναι γιατι την ρωτησα εξ επιτηδες!!Τωρα αυτα που ακουω οτι τον εβαλε χωρις προφυλαξη ειναι φυκια για μεταξωτες κορδελες!
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
302
Like
4.508
Πόντοι
16.491
Παντος αν θυμαστε σχετικα προσφατα και ο neasmirni76 ειχε αναφερει για μια η οποια πηγε να του το βαλει ακαποτα στο μουνι της αλλα αυτος τραβηχτηκε αρα δεν ειναι και τοσο απιθανο το ιδιο να εκανε και η Μπαρμπορα και απλα ο εν λογω συναγωνιστης να μην μπορεσε να κρατηθει και να χωθηκε χυμα στο κυμα...
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.543
Κριτικές
200
Like
1.191
Πόντοι
2.310
Δεν ξερω. :dunno:
Την Εμιλυ που αναφερει ο Μαθιου δεν τηνε χω δει στο Αρ. 5, και μιας δεν κανει πιο αναλυτικη περιγραφη για τα χαρακτηριστικα τςη, δεν μπορω να εχω αποψη εαν ειναι η ιδια με την εμιλυ που με ρωτας.


Τσεγιεν η Εμιλυ του Μαθιου είναι μάλλον ρωσίδα. τη βρηκα στο ιντενετ. Εγώ είχα ρωτήσει σε σχέση με άλλη Εμιλυ.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Παντος αν θυμαστε σχετικα προσφατα και ο neasmirni76 ειχε αναφερει για μια η οποια πηγε να του το βαλει ακαποτα στο μουνι της αλλα αυτος τραβηχτηκε αρα δεν ειναι και τοσο απιθανο το ιδιο να εκανε και η Μπαρμπορα και απλα ο εν λογω συναγωνιστης να μην μπορεσε να κρατηθει και να χωθηκε χυμα στο κυμα...
Το περιεργο ειναι οτι δεν εχη ακουστη για την συγκεκριμενη κορασιδα κατι τετοιο ποτε!!Τωρα η μαλακια πληρωνετε,ειναι σαν μια επιταγη θανατου,απλα δεν ξερουμε ποιος θα την εξαργυρωση!!
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω. :dunno:
Την Εμιλυ που αναφερει ο Μαθιου δεν τηνε χω δει στο Αρ. 5, και μιας δεν κανει πιο αναλυτικη περιγραφη για τα χαρακτηριστικα τςη, δεν μπορω να εχω αποψη εαν ειναι η ιδια με την εμιλυ που με ρωτας.
Δε ρωτάω για την Έμιλυ αλλά για την Μόνικα-Αννέτα; στο στούντιο12.
 

Επισκέπτης
Το περιεργο ειναι οτι δεν εχη ακουστη για την συγκεκριμενη κορασιδα κατι τετοιο ποτε!!Τωρα η μαλακια πληρωνετε,ειναι σαν μια επιταγη θανατου,απλα δεν ξερουμε ποιος θα την εξαργυρωση!!
Έχει ακουστεί. Παλιά!
Πάλι με καινούριο χρήστη στην πρώτη του κριτική...

Πάντως, σήμερα ο τύπος μιλάει με τα καλύτερα για τη συγκεκριμένη, για το ότι είναι παλιός πελάτης και με την ευκολία με την οποία έκανε ό,τι έκανε, παρόλα αυτά αναφέρει ότι δεν ήξερε σε ποιο μαγαζί δουλεύει κι ας είναι στο Φωκαίας 27Α,Β εδώ κι ένα χρόνο...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Τσεγιέν,τι ξέρεις γι αυτό εδώ το σχόλιο; Ισχύει;
Ρωτώ εσένα γιατί ο Πιάτσας δεν πολυμπαίνει εδώ.
Λες να μην ισχυει βρε παιχτη κ να το εγραψα στην τυχη?
Η εικονιζομενη στις φωτος ειναι 1000% η Αννετα κ χθες το βραδυ δουλευε στο στουντιο 12!
Το πιθανοτερο ειναι να δουλευει κ σημερα το βραδυ συμφωνα με τα λεγομενα της υπηρεσιας!
Τωρα το γιατι την διαφημιζουν εδω σαν Μονικα δεν το ξερω κ ουτε με νοιαζει!
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Έχει ακουστεί. Παλιά!
Πάλι με καινούριο χρήστη στην πρώτη του κριτική...

Πάντως, σήμερα ο τύπος μιλάει με τα καλύτερα για τη συγκεκριμένη, για το ότι είναι παλιός πελάτης και με την ευκολία με την οποία έκανε ό,τι έκανε, παρόλα αυτά αναφέρει ότι δεν ήξερε σε ποιο μαγαζί δουλεύει κι ας είναι στο Φωκαίας 27Α,Β εδώ κι ένα χρόνο...
Παντως ειναι ευκολο να το διαπιστωσω!!
 

Επισκέπτης
Αυτό ναι :2funny:
Μάλλον επειδή η προκάτοχός της στο 71 ήταν Τουρκάλα και είχε καλό όνομα.
 

Επισκέπτης
Λες να μην ισχυει βρε παιχτη κ να το εγραψα στην τυχη?
Η εικονιζομενη στις φωτος ειναι 1000% η Αννετα κ χθες το βραδυ δουλευε στο στουντιο 12!
Το πιθανοτερο ειναι να δουλευει κ σημερα το βραδυ συμφωνα με τα λεγομενα της υπηρεσιας!
Τωρα το γιατι την διαφημιζουν εδω σαν Μονικα δεν το ξερω κ ουτε με νοιαζει!
Δουλεύει σήμερα το βράδυ ως Αννίτα.
Μη βαράς αρχηγέ,αν ήξερα δε θα ρώταγα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.005
Κριτικές
490
Like
36.734
Πόντοι
41.447
Τσεγιέν,τι ξέρεις γι αυτό εδώ το σχόλιο; Ισχύει;
Ρωτώ εσένα γιατί ο Πιάτσας δεν πολυμπαίνει εδώ.

ισχύει φιλτατε!
Ο PIATSAS ειναι μεγας σκαουτερμαν και λαγωνικο.Οταν γραφει κατι ειναι εγγυηση
Η Ανιτα είναι αλλα για καποιον λογο την βαζουν σα Μονικα, και δουλευει κανονικα μεταμεσονυχτιες βαρδιες καθε μερα στο στουντιο 12. Αξιζει να την δοκιμασεις..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.620
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.343
Πόντοι
14.565
Άσχετα έφυγαν. Εδώ μόνο σχολιασμός τελευταίων κριτικών.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Χαρακτηριστικο παραδειγμα της σημασιας μιας κριτικης νομιζω ....
(οσο λιγα και να λεει ακομη και οταν δεν γαμησες εσυ ο ιδιος ...)

Στο καπακι εσκασε κι αλλη που ξεκινανει ...
Διαβάζοντας για την έλευση νέας κοπέλας, είπα κι εγώ να δοκιμάσω την τύχη μου.


:)


 

Επισκέπτης

Πρόκειται για την τελευταία κριτική τού Sarouman.
Xωρίς πιασάρικο τίτλο.Ανευρη και ασύνδετη.Λες και έκανε κάτι ψυχαναγκαστικά.
Μίζερη και δυσκοίλια γραφή.Όι κριτικές του πού αναφέρονται σε στραποναρίσματα είναι σαφώς καλύτερες (Φ104).
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Ο Gl αλλαξε λεει τροπο γραφης μου εδωσε ιδεα για εντυπο που θα υπαρχει στα ντελα και
με το οποιο θα μπορουν να γραφουν κριτικες και οσοι δεν εχουν ιντερνετ  :rockon:



Γλ για την γνωμη μου που ρωτησες ...πολυ δημοσιογραφικη θα την χαρακτηριζα
με εμφαση στην πληροφορια και χωρις "συναισθημα"
αν την διαβασει καποιος πιθανον θα αντλησει πολλες πληροφοριες
( και ολα ειναι σχετικα , με μενα μπορει κανε φλψσοφιλα και να ανεβει απο πανω καθοτι μικροψωλης )
αν την διαβασεις εσυ ομως μετα απο καιρο μαλλον θα αντλησεις @@ μου  :birdman:

Αποφασισε αν  γραφεις κριτικες για τον κοσμο η για σενα και συνεχησε οπως θες
εγω θα σου προτεινα να το κανεις οπως σου βγαινει και στο τελος ( η στην αρχη )
βαλε και το "πατρον" με τις πληροφοριες σου ...

Καλη συνεχεια  :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom