Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
αναμνηστικά φωτογραφία όμως δεν είδαμε
ιδίως αυτή τη φορά επιβάλλεται  :2funny:
URL]]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
27AbWbFd.jpeg
lfaC0M3T.jpeg
[move]:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγω παλι δεν βλεπω τιποτα  :-

σβηστηκε κατι ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906


παταω να δω την κριτικη της πρωτης σελιδας και δεν την βλεπω...που πηγε; :think: :think: :think:


τιτλος [size=20pt]η καρινα της μετριοτητας[/size]....
ρε τι στον πουτσο;μονο εγω την ειδα; :think:που χαθηκε αυτη η κριτικη και δεν ξαναεμφανιστηκε;που ειναι ο συγγραφεας να μας πει καμια λεπτομερεια.....;

απο τον τιτλο που προλαβα να δω σιγουρα δεν ηταν αβανταδορικη.....μαυρη τρυπα την καταπιε;αντισθενη για πες μας παρασκηνιο....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

Η κριτική σου αγαπητέ kklld αντικειμενική, έχω μόνο μια ένσταση με την βαθμολογία σου, πιστεύω ότι πρέπει να σπρώξουμε το κορίτσι, έχει όλα τα προσόντα να εξελιχθεί σε μια νέα Έφη ή Αφροδίτη ή μια Μαιρούλα.

ΜΦΧ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906


….πότε κόλαση και πότε ο παράδεισος, της Σαμπρίνας η καρδιά είναι μια άβυσσος.


Μίνι μπουρδελότσαρκα εκτός Βαρδάρη σήμερα και η κατάληξη ήταν λίγο πολύ γνωστή εκ των προτέρων. Φτάνω λοιπόν στο λα φαμ,, ο κόπρος απ΄ έξω έλειπε, και ανεβαίνω τα σκαλιά. Με υποδέχεται η μαντάμ, με χαμόγελο όπως πάντα, και μου αναγγέλλει την Σαμπρίνα. Έκπληξη !!!!! Βγαίνει η Σαμπρίνα με νέο λουκ, κουρεμένη αγορέ, με πολύ κοντό μαλλί. Την περασμένη φορά τα είχε κουρέψει στον ώμο, και τώρα τα έδωσε και κατάλαβε. Μόλις με αντίκρισε κοκκίνισε και μπήκε σφαίρα στο δωμάτιο που περίμενε ο συναθλητής. Αλλά οι εκπλήξεις δεν σταματούν εκεί. Νέο πρόγραμμα για ακάποτο με 70 ευρώ. Αυτό κι΄είναι έκπληξη !!!! Απαράβατος όρος βέβαια το ντους για τη υλοποίηση αυτού του προγράμματος !!!! 


[size=50pt]τρεξε κικα [/size]:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Με τα πολλά εγώ πήρα το απλό των 40 και πέρασα (δάσκαλε που δίδασκες και λόγο δεν εκράτεις). Κάθε μέρα όμως δεν είναι γιορτή. Σε λίγο μπαίνει η Σαμπρίνα ντροπαλή σαν παρθένα στο πρώτο ραντεβού.Απο τα παχακια ειναι τυπε :2funny: :2funny: Πρώτο πράγμα να χαμηλώσει τον φωτισμό με το dimmer. Αμέσως μετά ανοίγει το προφυλακτικό. Ωχ ! λέω από μέσα μου. Με πλησιάζει και προσπαθώ αφ΄ ενός να την κάνω κομπλιμέντο για το νέο λουκ και αφετέρου να την αγκαλιάσω. Αποτυχία και στα δύο. Με τραβάει στο κρεβάτι και περνά την καπότα στην σταφίδα σε τέτοια απόσταση που να μην μπορώ να ακουμπήσω το πρόσωπό της. Η παλιά καλή Σαμπρίνα σκέφτομαι, αλλά λέω δε γαμείς άσε να δούμε που θα το πάει. Παρόλα αυτά με την θεϊκή της πίπα με ανεβάζει και με πολύ κόπο κατορθώνω να βγάλω το βυζί της έξω από το εσώρουχο !!!!!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  εισαι ωραιος τελος.... και της χαϊδεύω τις θηλές. Αυτό ήταν. Η καυλοσαμπρίνα πήρε μπρος και πλέον η πίπα γίνεται δυνατή και βαθιά. Της ζητάω από πάνω ( μάταιος κόπος), οπότε ιεραποστολικό όπου την σφυροκοπώ και δείχνει να έχει καυλώσει άσχημα. Μετά μου ζητά πισοκολητό αλλά καταλήγουμε ξανά μανά στην πίπα, όπου εκεί προέκυψε και η καλύτερη φάση και σώθηκε η παράσταση. Πολύ δυνατή πίπα και με άφησε ταυτόχρονα να χαϊδεύω τα μουνόχειλά της και την κολοτρυπίδα της. Μάλιστα το νύχι και κάτι ψιλά πρέπει να μπήκε μέσα. Εκεί δεν άντεξα άλλο και κατέθεσα, και η Σαμπρίνα συνέχισε την πίπα μέχρι να μου φύγει και η τελευταία σταγόνα του σπέρματος μου. Gameover.

Συνοψίζοντας αυτή η συνεύρεση είχε μεν κάτι το ιδιαίτερο που διασώθηκε στο τέλος αλλά δεν είχε καμία απολύτως σχέση με τις δύο προηγούμενες συνευρέσεις μαζί της, για τις οποίες μάλιστα έγραψα τόσο καλές κριτικές που κατακρίθηκα από μερίδα συναθλητών (ίσως όχι άδικά).ποτε απο μενα που σε στηριζα παντα ως γνωστος πουτανοκαψουρης συμπασχων... :grin: :grin: :grin: :grin:

Αποχωρώντας η Σαμπρίνα μου εξομολογήθηκε ότι είχε τα νεύρα της, (όχι με μένα) και με ρώτησε αν είχα παράπονο. Αρνητική απάντηση από μέρους μου. Απ’ την σημερινή συνεύρεση κρατάω αυτό το κάτι το διαφορετικό με μια γυναικάρα που έχω συνευρεθεί πολλές φορές.

Επόμενη φορά θα υπάρξει αλλά αν είναι σαν την σημερινή ίσως να είναι και η τελευταία μαζί της.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.770
Κριτικές
183
Like
3.161
Πόντοι
8.535
την διαβασα κ γω την κριτικη απο το παλικαρι κ εχω μια απορια...αυτος τελικα εμεινε ευχαριστημενος?? :think: :think:αν οχι θα ξανασκασει αλλο ενα 40 αρι τουλαχιστον για να σιγουρευτει?? :headbang: :headbang:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
την διαβασα κ γω την κριτικη απο το παλικαρι κ εχω μια απορια...αυτος τελικα εμεινε ευχαριστημενος?? :think: :think:αν οχι θα ξανασκασει αλλο ενα 40 αρι τουλαχιστον για να σιγουρευτει?? :headbang: :headbang:

Θα έλεγα τελικά ότι δεν έφυγα πολύ δυσαρεστημένος.

Βέβαια τη γκόμενα την κρίνω γενικά,μιας και την έχω επισκευθεί 10αδες φορες (εδω και περίπου 7 χρόνια που είναι στην πιάτσα), έχω το γνώθεις αυτόν ξέροντας ότι είναι τρελοκομείο και ότι αν δεν την βρεις στη μέρα της την έκατσες, αλλά ξέροντας επίσης πολύ καλά ότι μαζί της έχω κάνει τα 2 από τα 10 καλύτερα γαμήσια όλων των εποχών με Ιερόδουλη.(Μεγάλη κουβέντα).

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.770
Κριτικές
183
Like
3.161
Πόντοι
8.535
Θα έλεγα τελικά ότι δεν έφυγα πολύ δυσαρεστημένος.

Βέβαια τη γκόμενα την κρίνω γενικά,μιας και την έχω επισκευθεί 10αδες φορες (εδω και περίπου 7 χρόνια που είναι στην πιάτσα), έχω το γνώθεις αυτόν ξέροντας ότι είναι τρελοκομείο και ότι αν δεν την βρεις στη μέρα της την έκατσες, αλλά ξέροντας επίσης πολύ καλά ότι μαζί της έχω κάνει τα 2 από τα 10 καλύτερα γαμήσια όλων των εποχών με Ιερόδουλη.(Μεγάλη κουβέντα).

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ok εσυ ξερεις καλυτερα keep walking my friend! :thumbsup: :zfuck: :fuck1: :fuck2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250


….πότε κόλαση και πότε ο παράδεισος, της Σαμπρίνας η καρδιά είναι μια άβυσσος.

Συνοψίζοντας αυτή η συνεύρεση είχε μεν κάτι το ιδιαίτερο που διασώθηκε στο τέλος αλλά δεν είχε καμία απολύτως σχέση με τις δύο προηγούμενες συνευρέσεις μαζί της, για τις οποίες μάλιστα έγραψα τόσο καλές κριτικές που κατακρίθηκα από μερίδα συναθλητών (ίσως όχι άδικά).ποτε απο μενα που σε στηριζα παντα ως γνωστος πουτανοκαψουρης συμπασχων... :grin: :grin: :grin: :grin:



Και φυσικά δεν με κατέκρινες εσύ φίλτατε gl, που πάντα με στηρίζεις.

Εννοούσα όμως τον συναθλητή alexm4n που μετά την κριτική των διθυράμβων της 3-11-2010 που ανέβασα για την εν λόγω κοπέλα, ποστάρισε 3 μέρες αργότερα  δική του κριτική αγνώστου χρόνου. Φυσικά εκ των συμβάντων δικαιώθηκε.

Και όλα αυτά βέβαια τα αναφέρω όχι για να κάνω παράπονο στον alexm4n, αλλά αντίθετα να αναδείξω την προσπάθεια όλων μας για αντικειμενική και αληθινή ενημέρωση σε όλα τα μέλη της κοινότητας μας.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ναι μωρε...δεν ειναι θεμα υποκειμενικοτητας στην ενημερωση...εγω πρωτος ειχα γραψει διθυραμβους για την σαμπρινα παλιοτερα και εγω παλι ειπα οτι μια αλλη φορα στην ματζαρου 1 εφαγα φολα....δεν λεει τιποτα....

και να σου πω και κατι.....δεν θα απολογηθει κανεις για το τι γραφει...αμα περασω καλα με καποια θα το γραψω,αν οχι παλι θα το γραψω κι ας ειμαι και αντιθετος στο ρευμα....προμοτορας δεν ειναι κανενας απο μας που γραφουμε καθε μερα....οι προμοτορες φαινονται....περναν σαν κομητες,γραφουν μια κριτικη και δεν ξαναεμφανιζονται...

και προσωπικα δεν συνιστω ποτε κοπελες σε κανεναν...παντα λεω οτι απλα εμενα ειναι του γουστου μου ή οχι....τα στανταρακια εξαλλου ειναι γνωστα....τωρα αν ανακαλυψουμε και κανα καλο οπως την  ρεβεκα πχ που απο μια δυο κριτικες φανηκε οτι εχει μελλον η κοπελα ακομα καλυτερα για ολους μας....

ολοι συναγωνιστες στην ενημερωση ειμαστε...

ο αλεξ ειναι παλιος και εμπειρος συναγωνιστης και απλα εχει και χιουμορ ενιοτε καυστικο....και γω τον πειραζω καμια φορα στα σιτυτουρ  για πλακα.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.406
Πόντοι
22.785
jo  είσαι άπαιχτος ..............εύγεεεεεεεεεεεεεεε
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.770
Κριτικές
183
Like
3.161
Πόντοι
8.535
μπραβο στον παλικαρο vaglem τα γραψε ωραια κ σταρατα...η αληθεια πρεπει να λεγεται στεγνα!οι κοπελες που συνεχιζουν να φερονται αντι-επαγγελματικα να περνουν πουλο χαλαρο...να καθαρισει λιγο η πιατσα./
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom