Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.298
Πόντοι
10.647

Ο τιτλος τα λεει ολα
Τα θελεστα και παθεστα...


Αναμνηστηκες φωτογραφιες απο τις συνευρεσεις τοσο του καραμαν οσο και του Apollo64
με την Κομοδινοπουλου Αντριαννα ( χωρις βυζια ) Μικαελα (με βυζια) του Βρασιδα και της Εκκλησιας
www.imagerous.com/viewer.php?file=99451520613463199963.png] [/URL]

Οριστε και μια δικη μου με την ιδια κορασιδα-κομοδινο προ τριμηνου
www.imagerous.com/viewer.php?file=43260079947372929433.png] [/URL]

Βρειτε τις διαφορες  :cheesy:

Οσο για τα βυζια το ειπα δε το ειπα ? Στα χναρια της Ρωξαννας....
Καλες φολες στους καημενους τους ανενημερωτους βυζολαγνους συναγωνιστες  :(

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μπορει να το ειπες για τα βυζια αλλα δεν το θυμομουν ειχα κωλησει με τα  :tits: που ηταν και μαπα στην τελικη τα καρπουζια.... :grin:

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αν δουλευει βραδυ με την κολογρια δεν θα εχει και πολυ .... :idiot:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οσον αφορα την Βιλα τωρα ... Το πρωι δεν την πολυπαλευουν απ οτι βλεπετε , εγω εχω γραψει 2 πανυγηρικες κριτικες για Χριστινα αλλα τον καταλαβαινω τον συναγωνιστη
πρεπει να ξερεις να την χειριστεςι σε ορισμενες φασεις και σιγουρα δεν αξιζει να κανεις σεμιναριο... και μενα με κουρασε την τελευταια φορα
Καλητερα στην βραδυνη βραδια πιστευω ...

2 αρνητικες κριτικες στο καπακι λοιπον , + το νεο που μας ηρθε οτι ανεβαινει η Μαντυ ( που την κραζουν κατω επισης )
και βρηκα τι φταιει  :rockon:

Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΠΑΤΑΤΑΣ

Στη Γερμανία υπάρχει ένα εθνικό έθιμο στις 8 Οκτωβρίου, η γιορτή της πατάτας. Το έθιμο αυτό το γιορτάζουν γιατί η πατάτα θεωρείται το εθνικό είδος διατροφής των Γερμανών.
Το γιορτάζουνε στο κέντρο κάθε πόλης κάνοντας εκδηλώσεις, πανηγύρια και με φαγητά φτιαγμένα με πατάτες, κρέας και ψάρι. Επίσης για μια βδομάδα κλείνουν τα σχολεία για να γιορτάσουν τα παιδιά το έθιμο αυτό μαζί με τους γονείς τους.
Στη Γερμανία υπάρχουν πολλών ειδών πατάτες, όπως πατάτες για τηγάνι, για βράσιμο, για το φούρνο, πατάτες γλυκές, ξινές, πατάτες με πολλά χρώματα όπως κόκκινες, κίτρινες και καφέ.
Κ. Ελισάβετ, Π. Ανατολή (ΣΤ΄ Τάξη)
Πηγη

Γιορταζουν λοιπον στη  βιλα και φωναξαν και την Μαντυ για ενησχυση  :cheesy:

HAVE A NICE PARTY  :dancing:
www.imagerous.com/viewer.php?file=90151002560542246595.jpg] [/URL]

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
η μουφα των 110 ευρω

Ηθικον διδαγμα , με γκομενα που δεν ξεριες τι ρολο βαραει , ασε τα προγραμματα τα βαρια γιατι ποναει ποιο πολυ η φολα  :-
Τουχαστον κανα καναπεδατο εκανες ? εγω θελω εδω και 2 μηνες αλλα δεν πετυχα τιποτα αξιαγαμητο (κατ εμε) εκει μεσα

Ειναι απ τα λιγα μαγαζια που δεν εχω παει (:knockinb:) ΘΕΛΩ και δεν μπορω ... εεε γαμω την πουτανα μου μεσα  :tickedoff:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
η μουφα των 110 ευρω

Ηθικον διδαγμα , με γκομενα που δεν ξεριες τι ρολο βαραει , ασε τα προγραμματα τα βαρια γιατι ποναει ποιο πολυ η φολα  :-
Τουχαστον κανα καναπεδατο εκανες ? εγω θελω εδω και 2 μηνες αλλα δεν πετυχα τιποτα αξιαγαμητο (κατ εμε) εκει μεσα

Ειναι απ τα λιγα μαγαζια που δεν εχω παει (:knockinb:) ΘΕΛΩ και δεν μπορω ... εεε γαμω την πουτανα μου μεσα  :tickedoff:
εκανα κομοδινατο....ακομα καλυτερο......ευτυχως σκεφτηκα την ευα απο το αβαταρ,μου σηκωθηκε δια χειρος βαραγκη (δικο μου-αυτη δεν καταδεχοταν να τον πιασει να τον παιξει λιγο ) και μετα την βαρεσα δυνατα στα τεσσερα και ξεκαυλωσα καλα γιατι αν περιμενα να μου τον σηκωσει αυτη η παγοκολωνα σωθηκα.....μιλαμε για πολυ ντιβα πουτανα ..... :headbang: :headbang: :headbang:

κατα τα αλλα δουλευει απο τον απριλιο λεει... :headbang: :headbang: :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και σιγα μην σε εβαζε η συγκεκριμενη στον καναπε....εδω ντουζ πληρωσαμε και ντουζ δεν ειδαμε.... :headbang: :headbang:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλως ηρθατε στην Θεσσαλονικη , καλως ηρθατε στη γιορτη της πατατας  :dancing:

γαμησετα πολυ αρνητικη κριτικη επεσε ...

Καραμαν , απολο , Εγω , τζιελ , ο Αλ . ο gagarin ,ο JJJKK

τι γινετε ρε πουστη ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλως ηρθατε στην Θεσσαλονικη , καλως ηρθατε στη γιορτη της πατατας  :dancing:

γαμησετα πολυ αρνητικη κριτικη επεσε ...

Καραμαν , απολο , Εγω , τζιελ , ο Αλ . ο gagarin ,ο JJJKK

τι γινετε ρε πουστη ?  :think:
και που εγω ειμαι παντα διακριτικος και δεν θαβω γενικα ευκολα...απο οσα γραφω βαζω κι εναν βαθμο παραπανω που λεει ο λογος.....
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Γιατι εγω την εθαψα την τζεσυ ?  :think:

αληθεια πειτε , πως σας φανηκε η κριτικη ?
( δεν ειχα σκοπο να θαψω παντως , ουτε εγινα εξω φρενων κλτ ... ειχα την σιμονα στο μυαλο μου και στα @@ μου η Τζεση ετσι απλα  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Γιατι εγω την εθαψα την τζεσυ ?  :think:

αληθεια πειτε , πως σας φανηκε η κριτικη ?
( δεν ειχα σκοπο να θαψω παντως , ουτε εγινα εξω φρενων κλτ ... ειχα την σιμονα στο μυαλο μου και στα @@ μου η Τζεση ετσι απλα  ;)
στα πα και στο πμ....καλα τα γραψες... :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906



με πολλα deep τα οποια αν και με ρωτησε αν ποναω και τις ειπα να μην τον παιρνει βαθια , τα συνεχισε ... αφου δεν χωραει καλε , τι το βαζεις ολο , θα πνιγεις


θες να μας πεις κατι και μας το φερνεις πλαγιως φιλαρακι μου τζο; :birdman: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

Ο τύπος πήγε στην Αφροδίτη για να της βάλει το δονητή και να  :bigdick: καθώς της έγλυφε τον κώλο;  :2funny:
το σεξσοου ειναι πολυ καυλωτικο για μερικους....καλα ειναι βεβαια να ολοκληρωνεται και με γαμησι.....απλα καμια φορα αμα εισαι πολυ καυλωμενος συμβαινουν και ατυχηματα..... :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250

Καμέλια ???  :think: :think: :think: ποια ειναι αυτη ρε παιδια ?

GAMEOVER τι ωρα πηγες ?
Αλεξανδρα και Ναταλι , τις ξερεις ? λεω μηπως μετονομαστηκα καμια ...

Στην Καμέλια πήγα περίπου στις 7 το απόγευμα, και ρώτησα το ωράριο της κοπέλας. Μου είπε θα πήγενε μέχρι το ξημέρωμα και μετά καπάκι πρωϊνή βάρδυα.
Την κοπέλα πρώτη φορά την έβλεπα, πάντως τα Ελληνικά της ήταν καλά, μου είπε ότι ήταν δεύτερη μέρα εκεί και παλιότερα είχε δουλέψει Βαρδάρη.
Πάντως αν σου αρέσουν οι καμπύλες πέρνα να πάρεις μάτι.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
διαβασα την κριτικη του γκειμοβερ...ειναι πληρης απο καθε αποψη,περιγραφικη και λοιπα....συνεπως μια πληροφοριακη κριτικη σαν αυτες που συνηθως πχ γραφω και εγω....και πανω πανω ειχε ηδη  μια αρνητικη ψηφο....ή τουλαχιστον ετσι μου φανηκε(μην βαρατε) :grin: :grin: :grin:

τεσπα γενικα βλεπω κριτικες και αλλων αξιοπιστων μελων να μαυριζονται

φυσικα φηφισα θετικα....και ερωτω....ποιος πουστης μαυριζει τις κριτικες μας;σε ποιους νταβαδες δεν αρεσουν οι αρνητικες κριτικες;

και επειδη απαντηση δεν θα παρω και επειδη προσωπικα τα εχω παρει απο κατι αλλα δικα μου θεματα που δεν ξερετε εσεις και δεν θα αποκαλυψω ενα εχω να τους πω σε οσους μας διαβαζουν



























[size=40pt]
να πατε να γαμηθειτε....οι εκβιασμοι σας δεν θα περασουν[/size]
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
και γω συμφωνω πολυ ωραια η κριτικη του γεμεοβερ αντικειμενικη και πληροφοριακη
αρνητικη ψηφο δεν ειχε ρε σαχλαμαρα 2 στους 2 θετικα λεει .. εγω και συ δηλαδι  :2funny: :2funny: :2funny:

οσο για τα ποσοστα θετικων ψηφων κλτ κλαιν , δε μετραει για μενα αυτο σημασια εχει ΠΟΙΟΣ γραφει και οχι ποιος συμφωνει
περαστηκα gameover  :rockon: :rockon: :rockon:

και μη νοιωθεις τυψεις , και μενα με χαλαει να γραφω ανρητικα πραγαματα αλλα οπως ειπα και διπλα
Τις κριτικες τις γραφουν οι γκομενες , εμεις τις δημοσιευουμε απλα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
και γω συμφωνω πολυ ωραια η κριτικη του γεμεοβερ αντικειμενικη και πληροφοριακη
αρνητικη ψηφο δεν ειχε ρε σαχλαμαρα 2 στους 2 θετικα λεει .. εγω και συ δηλαδι  :2funny: :2funny: :2funny:

οσο για τα ποσοστα θετικων ψηφων κλτ κλαιν , δε μετραει για μενα αυτο σημασια εχει ΠΟΙΟΣ γραφει και οχι ποιος συμφωνει
περαστηκα gameover  :rockon: :rockon: :rockon:

και μη νοιωθεις τυψεις , και μενα με χαλαει να γραφω ανρητικα πραγαματα αλλα οπως ειπα και διπλα
Τις κριτικες τις γραφουν οι γκομενες , εμεις τις δημοσιευουμε απλα  :rockon: :rockon: :rockon:

Μεγάλη κουβέντα..... 
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906



Ποσο εχυσα ρε πουστη ? !!! ,... πωωω μια , δυο , τρεις . αρχησαν να τρεχουν στο πλαι
τεσσερις , αντε και αλλη μια τελευταια πωωωω ενας λεκες ΝΑ
γυρνα λεω μη λερωσουμε το σεντονι ,
και βγηκαν και αλλες δοσεις .. περιμενε μη κουνιεσαι λεω θα φυγουν ολα , πηγα και πηρα χαρτι και τα προλαβαμε δε το λερωσαμε το σεντονι
παραλιγο να χρειαστω τσουβαλια με αμμο για αντιπλημηρικα εργα χαχαχα










τζο ο υδραυλικος του σαιτ....παιχτη ποσο καιρο ειχες να σπρωξεις να φυγουν τα χοντρα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom