Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Χαχαχ πηγες πεζος εκει?Κοντα θα μενεις θα την εχεις τιμησει αρκετες φορες τι θιτσα ε? :fuck1:
την εχω τιμησει τρεις φορες....μπα δεν μενω κοντα....απλα ετυχε να ειμαι με λεωφορειο και οχι με αμαξι εκεινη την μερα και περπατησα και λιγο
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Εγω πριν μερικα χρονια μια πουτανα την ειχα τιμησει 6 φορες.Ερωτας :knockinb:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
gl ποιο ειναι το ρεκορ σου ρε ?
μια μια λω ... συνολικα

και ποιο το ρεκορ μεσα σε ενα μηνα .. θυμασαι ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
gl ποιο ειναι το ρεκορ σου ρε ?
μια μια λω ... συνολικα

και ποιο το ρεκορ μεσα σε ενα μηνα .. θυμασαι ?  :think:
σε μηνα δεν εδινα πολλα.....ημουνα πιο μπατηρακι και γω παλια....αλλα απο θεμα επισκεψεων
ρεκορ εχουν η αννα μαρια η δαναη και αρκετα πισω εφη,εμανουελα η πατρινια,γιαννα ρωσιδα βυζαρου ξανθια στο λαφαμ και μαρια τσεχα,χριστινα ρουμανα η παλια η αλβανιδα μιλφ που λεμε τωρα....στις πρωτες οι επισκεψεις ειναι πανω απο τριαντα πιστευω.....στις δευτερες καμια δεκαρια συνολο αλλα σε μεγαλο ευρος χρονου
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Πω εχεις φαει πολυ χρημα και γω που νομιζα καποτε οτι το ειχα ξεφτιλισει ειμαι μπροστα σου ετη φωτος πισω.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πολύ καλή η κριτική του συναθλητή και φίλου μου jo, πλήρης και αναλυτική. :rockon:




Μόνο ένα κακό έχει αυτό το παιδί, ενώ τα γράφει όλα πολύ αναλυτικά και κυρίως πάρα πολύ ευχάριστα ώστε να τα διαβάζεις <νεράκι> και ενώ αναφέρει όλα τα προγράμματα δεν αναφέρει με πιο πρόγραμμα πέρασε. :think:
Βέβαια αυτό το κάνουν και πάρα πολλοί άλλοι .
Και πιστεύω ότι πρέπει να είναι αναπόσπαστο κομμάτι κάθε κριτικής αυτό το σημείο έτσι ώστε να υπάρχει πιο κατασταλαγμένη άποψη για την απόδοση της κοπέλας.
Γιατί κακά τα ψέματα κατά κανόνα άλλη η απόδοση μιάς κοπέλας με 30 ευρώ και άλλη με 80 πχ.

Κατά τα άλλα εγώ την απόλαυσα την κριτική με το  χιούμορ που βάζει σε κάθε του κριτική ο jo. Δεν είναι και άσχημη εμπειρία να πέφτεις σε άβγαλτες, που αν εξελιχθούν σε στανταράκια θα έχεις να λες ότι ένα λιθαράκι σε αυτό το κορίτσι το έχεις βάλει και εσύ. ;)

Τα κλιπάκιι Meep Meep όλα τα λεφτά συνδιάζεται και πολύ καλά με το μπιτάτο κομμάτι.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πολύ καλή η κριτική του συναθλητή και φίλου μου jo, πλήρης και αναλυτική. :rockon:


Μόνο ένα κακό έχει αυτό το παιδί, ενώ τα γράφει όλα πολύ αναλυτικά και κυρίως πάρα πολύ ευχάριστα ώστε να τα διαβάζεις <νεράκι> και ενώ αναφέρει όλα τα προγράμματα δεν αναφέρει με πιο πρόγραμμα πέρασε. :think:
Βέβαια αυτό το κάνουν και πάρα πολλοί άλλοι .
Και πιστεύω ότι πρέπει να είναι αναπόσπαστο κομμάτι κάθε κριτικής αυτό το σημείο έτσι ώστε να υπάρχει πιο κατασταλαγμένη άποψη για την απόδοση της κοπέλας.
Γιατί κακά τα ψέματα κατά κανόνα άλλη η απόδοση μιάς κοπέλας με 30 ευρώ και άλλη με 80 πχ.

Κατά τα άλλα εγώ την απόλαυσα την κριτική με το  χιούμορ που βάζει σε κάθε του κριτική ο jo. Δεν είναι και άσχημη εμπειρία να πέφτεις σε άβγαλτες, που αν εξελιχθούν σε στανταράκια θα έχεις να λες ότι ένα λιθαράκι σε αυτό το κορίτσι το έχεις βάλει και εσύ. ;)

Τα κλιπάκιι Meep Meep όλα τα λεφτά συνδιάζεται και πολύ καλά με το μπιτάτο κομμάτι.

Ναι δε τα γραφω , λογο του οτι περναω με απλο συνηθος δοκιμαστικα αντε κανα ποιο χαλαρο σπανια
οσο καλη κι αν ειναι η κοπελα ( κριτικες - εμφανιση ) ειναι και το θεμα χημειας
Οσες μαρεσαν πολυ τις κολυμπησα και στα τζακουζια  ή τους το χρωσταω τουλαζιστον
εξτρα προγραματα (γυμνα - 69 αεροπλανικα ) δεν προτιμησα ποτε δεν ειμαι πολυ φλυψιματακιας  :grin:
Ειμαι ή του υψους ή του βαθους βασικα
Ειδικα σε αυτη την κριτικη το ειχα γραψει ομως οτι επειδη ειχα 2 20ρικα περασα εμ 40 κι οχι 30 που επρεπε
μαλλον εκει που εκανα την διωρθωση για να τα γραψω ολα σβηστηκε  :idiot:

Οσο για την πιπινα , ναι καλη φαση ηταν τελικα , νταξυ μετρια εμπειρια,  αλλα καλη φαση  :cheesy:
ειχα καιρο να παω < στις πουτανες > ολο επαναληψεις ημουν και αγαπουλιστηκες καταστασεις  :P

Καλημερα meep meep

Roadrunner.gif

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
...υπαρχουν πολυ καλυτερες απιλογες με τα ιδια χρηματα
Στον αντιποδα, ο φιλος johnsimp δεν περασε καθολου καλα

Συμφωνω σ αυτο που ειπε ο φιλος , αναλογα το τι θες ομως , για μενα που ηθελα κατι καινουριο + πιπινι καλο ηταν
αλλα αν πας με νομιζοντας οτι θα σε φιαξει και θα σε ανεβασει αστο ... παρε το κουκλοσπιτο της μπαρμπυ και τραβα να παιξετε  :grin:
Ευτηχος εγω πηγα με διαθεση τραλαλι - τραλαλο (ως συνηθος) χωρςι πολλες ορεξεις και προσδοκιες
βεβεια υπηρχε και το θεμα κρεμας , σε μενα την εφερε αλλα δεν εβαλε .. δεν χρειαστηκε
ισως την βοηθησα και γω λιγο στο θεμα της λιπανσης  ;)


johnsimp  βαζω στοιχημα οτι στο μυλο σου γυρνα να με κανεις κερατα  :grin:... πευτω εξω ?  :think:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Χριστινα Pink Panther * Η 9ή Συμφωνια

Καιρό είχαμε να κάνουμε το μπανάκι μας , και μετά από ένα μηνα απραξίας πάμε για βουτιές...
Ειχε προηγηθει επισκεψη σε μασατζιδικο και η ιδεα για λιγη ακομη χαλαρωση εντονη μεσα στο μυαλο μου
Γεια σας .... Γεια σας , ελα κοπελα μου ,κι απ το κουζινακι ορμησε με φορα σαν πανθηρας ντυμενη στα ροζ η νεαρα
Μέτα τις σχετικές χαιρετούρες και τους εναγκαλισμούς στο σαλόνι περάσαμε στο δωμάτιο
ακολουθούμενοι από την τσατσά η οποια ετοίμασε το τζακούζι και έφυγε με 120 γιούρια παραμάσχαλα
Δε ξέρω τι λέει το σαβουάρ Βιβρ  εγώ πήγα βούτηξα μέσα στο τζακουζακι  και περίμενα εκεί
ανακατεύοντας το νερό και παίζοντας με το μπουκάλι του αφρόλουτρου στο οποιο υπηρχε ενα λουλουδακι ζωγραφισμενο
και αναγραφοταν το ονομα Christina ... ποιανου να ειναι αραγε ?
Κατα φωνη και το πουλι .. ή μαλλον ο πανθηρας ντυμενος στα Ροζ ... Ροζ πανρθηρας , αφου πεταξε το  κολητο σεξυ φορεματακι
και εγινε ενας γυμνος πανθηρας ηρθε  και βούτηξε κι αυτή στο τζακουζι , λίγο μπλα μπλα και πλατσουρίσματα ...

Βαρέθηκα να πλατσουρίζω και έκανα επίθεση , αγκαλίτσες , φιλάκια , "μασαζακια" , "τριψιματακια" κοινώς "βαλαμουτιεν"
σε κάποια στιγμή λίγο κι ενώ ετοιμαζόμασταν να βγούμε , βρεθήκαμε σε στάση 69 κάπως έτσι
6e5lzkx
OR OR - '' Πως να κάνω εγκώ ?  έχει νερό'' μου είπε σχεδόν παραπονιάρικα
- Φορα μάσκα και βουτά  , απάντησα
Δεν έγινα κατανοητός όμως κι έτσι βγήκαμε στην στεριά σκουπιστήκαμε και πήγαμε κρεβάτι αυτό εννοούσα...
69vyaha
OR OR την επομενη φορα παρακαλώ να υπάρχει ο απαραίτητος εξοπλισμός διαθέσιμος
======== Erhalten eine Tauchermaske bitte ========

Με τα σκουπίσματα πάμε κατά κρεβάτι μεριά
Επίθεση από μέρους μου , το έριξα στον θηλασμό σαν καλο μωράκι που είμαι
πάμε λίγο παρακάτω , ποιο χαμηλά ποιο χαμηλά ποιο χαμηλά
και νατο σκουλαρίκακι μααας που σε συ βρε ? καιρό έχω να δω τι κανεις ? Καλημέρα
μετά από ολιγοωρη  "ενασχολη" με την εκεί περιοχή σηκώθηκα να πάρω μια ανάσα και δέχτηκα την επίθεση του πανθηρα
Πίπα , πολύ πίπα σήμερα , βρε έτσι , βρε αλλιώς βρε στο πλάι βρε από πάνω βρε τα μπαλάκια βρε το πουλάκι, λύσσα
υπήρξαν δυο ημίχρονα πίπας μάλιστα ένα πριν το "μαμισι" και ένα μετά ...
Πάμε για 69 σε 9 διαφορετικές στάσεις , στο πλάι και τούμπα κι ανάποδα πολύ κινητικότητα σήμερα ρε παιδί μου ...

Ας γαμήσουμε και λίγο ..  ιεραποστολικά .. Φικ μι  baby βαχτεν βουχτεν  λίγες παραλλαγές ποδίων
στάση για τσιγάρο .. εε sorry για πίπα εννοούσα , το δευτερο ημιχρονο  που λέγαμε πριν και ξανά ιεραποστολική συνεχεια ανάποδα στο κρεβάτι όμως
ήταν η μέρα της αγκαλίτσας κι έτσι δεν είχαμε άλλη στάση σήμερα...

Για το τέλος επιλέχθηκε η κλασική πλέων εκεπρματιση στο στήθος
αφού την καβάλησα αυτή ανέλαβε να παίξει με τα γεννητικά μας όργανα , τόσο το δικό μου όσο και το δικό της
"τσοντιαρικο" το τέλος με το μωρο να μας αυνανιζει  με μεγάλη όρεξη
κι έτσι μας βρήκε το τελοος , αφού φύγαν κάνα δυο βολές ...
την ακούω σε μια δόση .. Ωχ το μάτι μου λέει και μετά από λίγο λέει ... ωχ και το μύτη μου !
Λιγα σκαγια φυγαν σε ματι και ρουθουνι .. προκαλωντας μου εκπληξη
κατι πηγε στραβα με τον ρυθμιστη πιεσης και ειχαμε ατυχημα μικρης κλιμακος
Γελια ακολουθησαν το γεγονος και κατοπιν εργασιες καθαρισμου..
Εγκαρδιες χαιρετουρες και αποχωρηση ...

Την επομενη φορα λίγη οργάνωση παραπάνω .. εκτος από μάσκα για καταδύσεις
μια μάσκα για "ηλεκροκολησεις" ίσως φανεί χρήσιμη
======== Ein SchweiΒermaske ist auch nutzlich ========

maskakristin
OR
KrisMask
OR
Αναμνηστικες φωτογραφιες .. ή μαλλον αναμνηστικο βιντεακι αυτη την φορα
Pictures Galery


Αλλη μια ευχαριστη συνευρεση εφτασε στο τελος της , ηταν η 9η απο οτι λεει το μπουρδελο-κοντερ μου
9η 'Συμφωνια' λοιπον .. εξου κι ο μισος τιτλος μας , ο αλλος μισος αφορα την ορεξατη Χριστινα 
Επιτυχης χαρακτηριζετε η συναντηση ,  μιας και το ζητουμενο δεν ειναι (μονο) η σεξουαλικη ικανοποιηση
αλλα γενικως η διασκεδαση και ο χαβαλες .. καλα περασμε και σημερα ειχαμε απ ολα .
' Μασαζ , Σεξ ,τωγα ντυο ωγες υπνο και εισαι μια χαρα ' καλη ιδεα ... Bravo Kristin  :)

tsoutsoulis@hotmail.gr
=======================
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.739
Κριτικές
28
Like
2.542
Πόντοι
6.265
Περίμενα κάτι παραπάνω από τη Μιρέλα.



Δεν καταλαβα γιατι περιμενε κατι παραπανω απο την μιρελα? :think: :think:

κατα τα αλλα τα γνωστα της
1)προσπαθειες ξεπετας στους περισσοτερους στο 5 λεπτο και πανω της φαινεται πολυ
δεν ανεβαινει απο πανω δεν αφηνει να τις ριχνεις σφαλιαριτσες
δεν αφηνει να τις πιανεις τα μαλλια
γενικα δεν...δεν μας γαμας ρε ΑΒΥΖΗ μιρελα?? :cheesy: :cheesy:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Περίμενα κάτι παραπάνω από τη Μιρέλα.



Δεν καταλαβα γιατι περιμενε κατι παραπανω απο την μιρελα? :think: :think:

κατα τα αλλα τα γνωστα της
1)προσπαθειες ξεπετας στους περισσοτερους στο 5 λεπτο και πανω της φαινεται πολυ
δεν ανεβαινει απο πανω δεν αφηνει να τις ριχνεις σφαλιαριτσες
δεν αφηνει να τις πιανεις τα μαλλια
γενικα δεν...δεν μας γαμας ρε ΑΒΥΖΗ μιρελα?? :cheesy: :cheesy:


Έτσι όπως τα λες είναι αγαπητέ συναθλητή...και γενικά ήμουν και ολίγον επιεικής στην κριτική μου....αλλά είπα και εγώ δεν μπορεί τόσος κόσμος πάει εκεί, ουρά περιμένεις να γαμήσεις..... δεν μπορεί καλή θα είναι και μέσα στο δωμάτιο. Αμ δε  :headbang:


Ααααα και ο dokimazo τις προάλες μου είπε ότι την έχει πάρει και 10 φορές :-

 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Την ενατη  :grin:

www.imagerous.com/] [/URL]


:tooth:

εεε ολο με rammstein δε γινετε .. εριξα λιγο τους τονους... ηταν και η '9η συμφωνια'  απ οτι ειδα ... :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:


Σ αρεσε ?  :think:



ΑΛηθεια ποσες συμφωνιες εχει γραψει αυτος ο μπετοβεν ?  :think:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σ αρεσε ?  :think:

ΑΛηθεια ποσες συμφωνιες εχει γραψει αυτος ο μπετοβεν ?  :think:

Εννιά συμφωνίες έγραψε αλλά αυτός δεν είναι λόγος να σταματήσεις να γράφεις κριτικές για την Χριστίνα. :2funny: :2funny:

Η κριτική είναι , έργο τέχνης, συγγραφικό αριστούργημα και για πολλά χειροκροτήματα.  :rockon: :rockon:

Άν και ο Μπετόβεν στην πρεμιέρα του έργου του όταν διήφθυνε το έργο του δεν μπόρεσε να ακούσει τα χειροκροτήματα του κοινού μιας και εκείνο το διάστημα ήταν πλέον τελείως κουφός.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.739
Κριτικές
28
Like
2.542
Πόντοι
6.265
σε λιγο οι κριτικες του jo θα κυκλοφορουν και στα καλα βιβλιοπωλεια :cheesy:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
jo να γράψεις εγχειρίδιο σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης για τα γυμνάσια της χώρας ! Αν και τα κατακαημένα τα παιδάκια θα καταμπερδευτούν με το πόσος εξοπλισμός χρειάζεται για έναν πήδο στην αρχή, μετά θα το πιάσουν το νόημα ...

Για απονομή Bourdelo-Nobel πάντως είσαι φαβορί !
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εννιά συμφωνίες έγραψε αλλά αυτός δεν είναι λόγος να σταματήσεις να γράφεις κριτικές για την Χριστίνα. :2funny: :2funny:
Η κριτική είναι , έργο τέχνης, συγγραφικό αριστούργημα και για πολλά χειροκροτήματα.  :rockon: :rockon:
Άν και ο Μπετόβεν στην πρεμιέρα του έργου του όταν διήφθυνε το έργο του δεν μπόρεσε να ακούσει τα χειροκροτήματα του κοινού μιας και εκείνο το διάστημα ήταν πλέον τελείως κουφός.

Οχι δε θα σταματησω , οσο με εμπνεει θα γραφω  :fuck2: αλλωστε ενα μπραβο ανοικει και σ αυτην
Ευχαριστω για τα σχολια και τα καλα σας λογια , οσο για τα χειροκροτηματα .. ειναι σαν να τα ακουω  :dancing:

σε λιγο οι κριτικες του jo θα κυκλοφορουν και στα καλα βιβλιοπωλεια :cheesy:
jo να γράψεις εγχειρίδιο σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης για τα γυμνάσια της χώρας ! Αν και τα κατακαημένα τα παιδάκια θα καταμπερδευτούν με το πόσος εξοπλισμός χρειάζεται για έναν πήδο στην αρχή, μετά θα το πιάσουν το νόημα ...

Για απονομή Bourdelo-Nobel πάντως είσαι φαβορί !

Λες να κυκλοφορησουν ? :2funny: :2funny: :2funny:
παντως ενας φιλος δε τις διαβαζει (του τα λεω) .. θα τις εκτυπωσει λει να τις διαβαζει το καλοκαιριστην θαλλασα  :cheesy:


Και στα δικα σας  :cheesy:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Εννιά συμφωνίες έγραψε αλλά αυτός δεν είναι λόγος να σταματήσεις να γράφεις κριτικές για την Χριστίνα. :2funny: :2funny:

Η κριτική είναι , έργο τέχνης, συγγραφικό αριστούργημα και για πολλά χειροκροτήματα.  :rockon: :rockon:

Άν και ο Μπετόβεν στην πρεμιέρα του έργου του όταν διήφθυνε το έργο του δεν μπόρεσε να ακούσει τα χειροκροτήματα του κοινού μιας και εκείνο το διάστημα ήταν πλέον τελείως κουφός.

αν πηγαίνει αναλογικά τότε όταν εκδοθούν οι κριτικές του jo δε θα του σηκώνεται  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom