Νέα

Σχολιασμός Κριτικών Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647
αμα σε γαμησουν και σενα δυο γυφτοι κατα σειρα να δεις πως θα γινεις
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν παιζει αυτο το σεναριο ειμαι πολυ γρηγορος στο...τρεξιμο.!!! :badair: :badair: :badair: 
:2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny:
...αφου το ξερεις.!! ;)

Οι γυφτοι τι σχεση εχουν με αυτην την κριτικη???  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δεν παιζει αυτο το σεναριο ειμαι πολυ γρηγορος στο...τρεξιμο.!!! :badair: :badair: :badair: 
:2funny: :2funny: :2funny::2funny: :2funny: :2funny:
...αφου το ξερεις.!! ;)

Οι γυφτοι τι σχεση εχουν με αυτην την κριτικη???  :think:
ειχαν κανει και αυτοι ενα τεστ ντραιβ πριν στο μωρο :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οι γυφτοι τι σχεση εχουν με αυτην την κριτικη???  :think:
απο δω ξενικησαν ολα  δυο γυφτοι πηδηξαν την λαουρα...




κατσε να δεις τι θα σου κανω.......αν ειναι ονλαιν ο αντι..... :2funny:
Το φανταστικα ..ηθελα να σας προλαβω αλλα ...
ειχα σκοπο να εμπλουτισω την κριτκη και να την βαλουμε για λιγο για χαβαλε
οπως της Κατερινας  :2funny:
οσοι χασατε το επισοδειο δειτε εδω , αν και αν δεν ξερεις ολη φαση δεν εχει πολυ νοημα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647

Οι γυφτοι σκασανε μυτη προχτες...η κριτικη ειναι γραμενη πριν 2 βδομαδες.... ;)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οι γυφτοι σκασανε μυτη προχτες...η κριτικη ειναι γραμενη πριν 2 βδομαδες.... ;)

Καλα ντεν βλεπεις ρι φιλι να πουμε ?  :idiot:
ου ενας ειναι μαγκας και τα ξερει και κολπα
του εχει σπιναρει του ντατσουν κι αλλες φουρες εκει απ εξω  :2funny:

με την κριτκη που λες δεν εχουν σχεση οι γυφτοι , βασικα με τιποτα δεν εχουν απλα συνεπεσαν τα ποστ
( το δικο σου και το αλλο με τους γυφτους διπλα ) και εγω τα .. μπερδεψα..

σε αυτο που αναρωτηθηκες απαντησα πριν .. το ρωτησα αυτο οταν ακουσα ονομα
-Ειναι η παλια Λαουρα που δουλευε εκει πριν κανα μηνα ?
-Ναι ναι αυτη ειναι , αν την ξερεις ελα δε χρειαζετε να σου πω οτι ειναι αστερι ..
-Οχι δεν χρειαζετε , ξερω ξερω ...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Πλήρης και αναλυτική η κριτική του συναθλητή DOGBABY για την Σιμόνα στο καινούργιο της στέκι.


Αυτό που θέλω να επισυμάνω είναι το πέρασμα της καπότας με το στόμα το οποίο ήταν και το μόνο κόλπο που δεν μου είχε κάνει από αυτά που περιγράφει ο συναθλητής, όταν την είχα τιμήσει εγώ (στην Κατεχάκη).

Είναι πραγματικά πολύ γυμανσμένο το κορίτσι που σύμφωνα με την ομολογία της σε μένα, το γυμνασμένο κορμί της το οφέιλει αποκλειστικά και μόνο,στο δυνατό και αχαλίνωτο sex που κάνει. :rockon: :rockon: :rockon:

Από αυτό το λόγο και εγώ την κριτική μου γι ΄ αυτήν την ονόμασα ....Μια βραδιά στο γυμναστήριο...... :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
I would call you up every Saturday night
And we both stayed out 'til the morning light
And we sang, "Here we go again"
Αφιερωμενο στο κοριτσι του Σαββατου Smile
Καλη φαση η Σιμονα Και ναι ... θελω να ξαναπαω...

Με αυτά τα λόγια τελειωσε η προηγουμενη κριτική για την Σιμόνα Και να μαστέ ξανά μαζιιι "Here we go again" λοιπόν σε σαφώς καλύτερο χώρο, μάλιστα...
< Φαντάζεσαι την Σιμόνα  σε κάνα "στουντιακι" ? > Ποόσες φορες αναφέρθηκε αυτή η φράση άραγε ?
E να που κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι,  Η Σιμόνα  στο "LaFemme", δυνατός συνδυασμός
Την πρώτη φορα είχα περάσει με απλό , όπως πάντα σε κοπέλα που δεν ξέρω, και με είχε κερδίσει
οποτε πήγα καρφί για τζακούζι αυτή την φορα. Στα 120 ευρώ η τιμή του προγράμματος

Κουδουνάκι
-Γεια σας Χρονια πολλά (γιορτή Γυναικας ένεκα)
-Ευχαριστώ , καλή Σαρακοστή
-Η Σιμόνα  είναι εδώ ε ?
-Ναι ! την ξέρεις ? ( σκάει μύτη και αυτή )
ροζ γοβάκια,  ροζ καλτσάκια , μαύρο βρακάκι με ροζ ζωνούλα και μαύρο σουτιενακι με ροζ .. εεε σχέδια ,πως τα λένε
-Πως δεν την ξέρω .. Γεια σου mats μόιτς
-Πως με βρήκες ?
-Έχω μύτη εγώ , χεχε
-Θα περάσεις ?
-E ναι , γι αυτο ήρθα
- A Ωραία : )

Μπήκα δωμάτιο εγώ  και και αυτή διπλα σε συναγωνιστή  ,ακολούθησε τυπική εκφώνηση προγραμμάτων
τα αναφέρω με επιφύλαξη .. 40 / 50χαλαρά 60 το 69 , 70 Γυμνό μπούκι , αυτά + ντουζ 100 και 120 τζακουζι
Αφού έφερε πετσέτες η υπηρεσία και έβαλε να γεμίσει νερό έφυγε ... πήγα άραξα μέσα στο τζακούζι και περίμενα
περνάει ένα τέταρτο .. παίρνει μιση ώρα  εγώ είχα μουλιάσει εν το μεταξύ , στάνταρ μπήκε και δεύτερος συναγωνιστής στην ζούλα ..
στο 40 λεπτό ανοίγει η πόρτα .. και με ρωτάει αν με πειράζει να περιμένω λίγο ακόμη ..  γιατί ήρθε κι άλλος
Θα με πείραζε ίσως αν δεν είχα χρόνο , είχα όμως κι έτσι και λόγο ύδατος έδωσα το ok και συνέχισα να πλατσουρίζω
Μετά από λίγο σκάσε μύτη με τα βρακάκια στα χερια .. καλά δε μη βιάζεσαι της λέω ... αφού σου είπα έχω χρόνο
sorry klt .. δε πειράζει μπλα μπλα ... τι κανεις πως είσαι klt klt

Πάμε για βουτιά στο τζακουζακι  λοιπών .. αλλα που είναι το κοκαλάκι για τα μαλλιά oeo ? το ξεχασαμεεε
Ως Θηλυκός Μαγκάιβερ πήρε το κιλοτάκι και έδεσε το μαλλί για να μη το βρέξουμε xaxaxa ..
βούτηξε κι αυτή και αρχίσαμε τριψίματα αγκαλίτσες φιλάκια χαντάκια και μπλα-μπλα στο ενδιάμεσο
4lm3s33
OR OR Πίπα εντός ύδατος & karampalicking (ορχεολειχεία)  & πολλά deep , πολύ καλο το στοματικό ...
69ko4c9
OR OR Γενικά είχαμε αρκετό παιχνίδι μέσα στο τζακούζι για κάμποση ώρα...
6kz8hzt
OR OR  
Μετά κρεβάτι , πίπα πάλι αρκετή ώρα  , 69  καλά "χαιδεματακια" και φιλάκια και παίξιμο με βυζακιά αβέρτα
Ξαπλώνει και ξεκιναμε ιεραποστολικά χαλαρά , διαφορες παραλλαγές ποδιων και θερμοί εναγκαλισμοί
Έπειτα πήρε αυτή το πάνω μουν.. εεεε χέρι ήθελα να πω και ακούραστα το πήγαμε έτσι για λίγο σε κάνα δυο παραλλαγές
Η επομενη στάση με βρήκε όρθιο να παταω στο πάτωμα και αυτή στα 4 πάνω στο κρεβάτι
πολύ καλο το στήσιμο , πολύ ωραία τα σπασίματα της μέσης , ωραίο αφράτο καλοσχηματισμένο και καλοστημένο το κωλαράκι
της δέχτηκε κάμποση  "περιποιση"  τόσο με τα δυο άνω άκρα ( χουφτωστη χουφτωστη   όσο και με το  μεσαίο ... το κουνήσαμε το κτήριο εδώ ...
69ccp6e
OR Αλλαγή σε Ισπανική υποχώρηση ;) Και κάπου εδώ τελειώσαμε παραδίδοντας τα 'τεκνά μας
που καρτερικά περίμενε ανασηκώνοντας το στήθος της και "κοιτωτας" με στα ματια...
"Πλιτς".....
Ξανά ντουζάκι μαζί μέσα στο τζακούζι , "αλληλοπληθηκαμε" , σκουπιστήκαμε , ντυθήκαμε μαζί σε χαλαρούς ρυθμούς
και βγήκαμε σχεδόν μαζί , ξανά μάνα χαιρετούρες , ευχαριστίες  και αποχώρηση σε άκρως φιλικό κλίμα

Η Γνωστη Σιμόνα  όπως την ξέρατε παλαιότερα , ερωτική , εργατική , φιλότιμη , ακούραστη , πολυ καλο GFE  ;)
είχα αναφέρει ότι είναι σαν λουλούδι μέσα στην λάσπη εκεί που ήταν , e να που το λουλούδι μπήκε σε Γλάστρα
μακάρι να μείνει ... πάντως εγω πήγα και το πότησα το λουλουδάκι μας για τα καλά
:D:

And we sang, "Here we go again"

Αναμνηστικη φωτογραφια
657x6p3
OR OR  
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246


δεν βριζομαστε,αποχωρουμε σαν κυριοι και εφοσον δεν πηδηξαμε καν απαιτουμε τα λεφτα μας πισω ή εστω μερος αυτων.....αφηνουμε το πολυ πολυ την σημαια που λεν και οι ταριφες.....

- Ντεν αφηνεν πιασειν βυζεν
- Τεςπα ...
- Ντεν αφηνεν πιασειν βυζεν
- τεςπα ...
- Ντεν αφηνεν πιασειν μουνεν
- ωω Εκνευριστηκα , μπορειτε παρακαλω δεσποινις να αποχωρησετε ?
- Ντας φυγεν , οφκορσεν
- Αντιο σας
- Τσουυςς

:cheesy: Πολιτισμενα πραγματα
100 φορες το ειπα . παλι θα το πω ..κριμα το κορμι ρε πουστη ... :S

gl εσυ με την μακρυα...       εμπειρια  , το εχεις κανει ποτε ?
ζητησες λευτα πισω ? πηρες ?  :think:
εχω την εντυπωση οτι το να παιρνεις λευτα απο τσατσα ειναι σαν να παιρνεις κοκαλο απο σκυλο  :s&m_2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
- Ντεν αφηνεν πιασειν βυζεν
- Τεςπα ...
- Ντεν αφηνεν πιασειν βυζεν
- τεςπα ...
- Ντεν αφηνεν πιασειν μουνεν
- ωω Εκνευριστηκα , μπορειτε παρακαλω δεσποινις να αποχωρησετε ?
- Ντας φυγεν , οφκορσεν
- Αντιο σας
- Τσουυςς

:cheesy: Πολιτισμενα πρααγματα

gl εσυ με την μακρυα...       εμπειρια  , το εχεις κανει ποτε ?
ζητησες λευτα πισω ? πηρες ?  :think:
εχω την εντυπωση οτι το να παιρνεις λευτα απο τσατσα ειναι σαν να παιρνεις κοκαλο απο σκυλο  :s&m_2:
εγω εν τελει ομως κομοδινα ξεκομοδινα ολες τις γαμησα κουτσα στραβα....δεν με αφησε καμια στα κρυα του λουτρου... :idiot: :grin: :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αντε να δω ποτε θα ρθει και κανα καλο καινουριο μιλφονι.....ολο πιπινια μας φερνετε ρε νταβαδες.... :tickedoff:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αντε να δω ποτε θα ρθει και κανα καλο καινουριο μιλφονι.....ολο πιπινια μας φερνετε ρε νταβαδες.... :tickedoff:

Ασε μας ρε θειτσολοβερ , αντε σε κανα Κανα καπη  :tickedoff: οπου σιτεμενη και μπουλα απο πισω ο gl  :grin:
Για να καταλαβεις ποσο μαλακας εισαι .. μια φορα πηγες και σου δωσαν Εληηνιδα  :cheesy:
που ειναι η δικια σου ? Χαθηκε ακομη δεν ηρθε  :think: παει το Ναυπλι που ελεγε κι ο Ψαλτης  :2funny:
κατερινα δε την ειπαμε  ?  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
που ειναι η δικια σου ? Χαθηκε ακομη δεν ηρθε  :think: παει το Ναυπλι που ελεγε κι ο Ψαλτης  :2funny:
ποια απο ολες λες ; :birdman: :think:


εντιτ τελικα αυτην την κατερινιω μονο εγω την πηδηξα απο ολοκληρη σαλονικη; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom