Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 264K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Οπως μας το πανε οι ξενοι δανειστες μας, σε λιγο.....θα παιζει και σουβλακι χωρις γυρο μεσα :2funny: :2funny: :2funny: θα αγοραζουμε μια λαδωμενη πιτα με λιγο κρεμμυδι μεσα, για να ξεγελαμε την πεινα μας....

Μακαρι να μην ελθουν αυτες οι ημερες...

Υπάρχει Δάσκαλε ήδη...το λεγόμενο και "οικολογικό/παιδικό"... :cheesy:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Οπως μας το πανε οι ξενοι δανειστες μας, σε λιγο.....θα παιζει και σουβλακι χωρις γυρο μεσα :2funny: :2funny: :2funny: θα αγοραζουμε μια λαδωμενη πιτα με λιγο κρεμμυδι μεσα, για να ξεγελαμε την πεινα μας....

Μακαρι να μην ελθουν αυτες οι ημερες...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.970
Κριτικές
490
Like
36.592
Πόντοι
41.447
ρε κοιτα να δεις τι γινεται.... :o
αυτους που 'ειχα βαλει στο ματι και τους την ελεγα συνεχως παλαιοτερα (μπιλυ13 κ νεα σμυρνη , που ηταν και φιλοι)
μολις σταματησα να ασχολουμε, αρχισαν να πλακωνονται μεταξυ τους!!!!! :headbang:

οποτε το συμπερασμα ειναι πως για να τα ξαναβρουνε πρεπει να αρχισω να τους μπινελικωνω και τους 2 παλι  :dancing:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Υπάρχει Δάσκαλε ήδη...το λεγόμενο και "οικολογικό/παιδικό"... :cheesy:
Ε..αυτα να μου πεις που τα πουλανε να τρωω ρε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καθοτι η Εφορια θα μου ελθει παλι φουσκωμενη και δεν καταλαβαινω το γιατι;;

Ο δικος σου, προχτες ηταν μποεμης.......εβαλε και φωτο απο σουβλακι γιγας 2.40 ευρα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
.....για τα βρισίδια μπιλάκο μην μιλάς είδα τα πμ σου από δίπλα όταν σου πήραν τον λογαρισμό ,
αυτά που μετά μας ζήτησες συγνώμη ή βλέπω πάλι φαντάσματα...
:)


Ε..αυτα να μου πεις που τα πουλανε να τρωω ρε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καθοτι η Εφορια θα μου ελθει παλι φουσκωμενη και δεν καταλαβαινω το γιατι;;

Ο δικος σου, προχτες ηταν μποεμης.......εβαλε και φωτο απο σουβλακι γιγας 2.40 ευρα.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το ζητάς εσύ Δάσκαλε...η ονομασία είναι προαιρετική...είδα της φωτό... ;)


ρε κοιτα να δεις τι γινεται.... :o
αυτους που 'ειχα βαλει στο ματι και τους την ελεγα συνεχως παλαιοτερα (μπιλυ13 κ νεα σμυρνη , που ηταν και φιλοι)
μολις σταματησα να ασχολουμε, αρχισαν να πλακωνονται μεταξυ τους!!!!! :headbang:

οποτε το συμπερασμα ειναι πως για να τα ξαναβρουνε πρεπει να αρχισω να τους μπινελικωνω και τους 2 παλι  :dancing:

Κάναμε ένα βήμα προς την σωστή κατεύθυνση...θέλω να πιστεύω ότι είμαστε μεγάλα παιδιά όλοι μας  ;)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.970
Κριτικές
490
Like
36.592
Πόντοι
41.447
Με αφορμή τα post του αγαπητού φίλου Σμύρνη αλλά και την περιβόητη hyper τσάρκα, ήθελα να πω το εξής:

Καταρχίν είναι μεγάλο λάθος να ασχολούμαστε με τέτοια ζητήματα.
Λύσαμε όλα τα άλλα μας προβλήματα και μας έμεινε αυτό? Όλοι ξέρουμε ποιος είναι ο Σμύρνη και τι έχει προσφέρει, επίσης όλοι ξέρουμε τι έχει προσφέρει ο πρόεδρος και ο beverly ο ινδιάνος ο piatsas, και το κάθε μέλος που θυσιάζει το προσωπικό του χρόνο για να πάει τσάρκα και μετά να γράψει. Δεν χρειάζεται κάθε φορά να τα λέμε.

Επίσης ξέρουμε και τους μάγκες του πληκτρολογίου, όπου κάθε φορά χώνονται για να γράψουν την μαλακία τους. Αστείοι... το λιγότερο που μπορώ να πω. Εύκολα ξεχωρίζουν μέσα από την μάζα και αυτό που καταφέρουν να κάνουν τουλάχιστον σε εμένα είναι να με κάνουν να γελάω. Έχω διαβάσει τα απίστευτα και μου φτιάχνουν πάντα την διάθεση και τους παρακαλώ να συνεχίσουν.

Προσωπικά για μένα, όσες κριτικές και ενημερώσεις έχω γράψει το έκανα καθαρά και μόνο γιατί το γουστάρω. Τόσες μπορώ, τόσες κάνω. Μου στέλνουν πολλά πμ με ερωτήσεις για κοπέλες, θα μπορούσα να το παίξω κινέζος, αλλά σε όλους απαντάω. Δεν ξεχνώ ποτέ από που ξεκίνησα, και εγώ άσχετος ήμουνα, εδώ έμαθα, κάποιοι άλλοι με έμαθαν, και ωφείλω να κάνω το ίδιο.

Την καλημέρα μου σε όλους,
το ίδιο ποστ είναι και στους "δίπλα"

Υ.Γ. Αντισθένη επιτέλους λύσε αυτό το πρόβλημα με τις αρνητικές και τις θετικές ψήφους. Δεν χρησιμεύει πουθενά, βάλε views, ή τίποτα.

Πολυ ωραια και σωστη τοποθέτηση!
καλημέρα!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Το ιδιο ποστ που θα γραψω εδω, θα γραψω και οπου αλλου εχω ιντερνετικη προσβαση.Αν επιθυμειτε να το διαγραψετε(ειτε εδω,ειτε αλλου)...ΣΤΑ @@ μου!! :2funny: :2funny:


Ε...ρε γελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τριζουν τα θεμελια πλεον, οχι της σωστης ιντερνετικης ενημερωσης(που αυτη ειναι το μονο σιγουρο, οτι δεν υπηρχε ποτε) αλλα και της υπαρξης των Ελληνικων πορνοσαιτ στο ιντερνετ, καθοτι.... εκτος απο ανθρωπους που ειναι μελη και ασχολουνται επαγγελματικα με το χωρο.....
οι υπολοιποι ειναι ..ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ!!! :2funny: :2funny:

Σκεφτομαι τι να εγραψα στο παρελθον και να επεσα εξω;;

Ειχα γραψει το 2010 στο μπου ..... οτι θα ελθει η μερα που τα στουντιο θα σκοτωνουν μυγες......αν δεν σταματησουν να υποτιμουν την νοημοσυνη των πελατων τους.
Επεσα εξω;;;

Πριν δυο μηνες.....ειχα γραψει οτι με τις διαδικτυακες φαγωμαρες μεταξυ καποιων μελων στα πορνοσαιτ αυτα, θα ελθει η μερα και θα διαβαζουμε τα θρεντ της ενημερωσης για να σπαμε πλακα και οχι για να ενημερωνομαστε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Επεσα εξω;;

Καλυτερα να πηγαινετε σαν τους Χιωτες πλεον...δυο-δυο :2funny: :2funny: ενας απο την μια παρεα και ο αλλος απο την αλλη παρεα, τσαρκες για να κανετε ενημερωση, μιας και τρωτε κραξιμο στο ιντερνετ σχεδον ολοι σας, πλεον.

Ειτε ριξτε το και εσεις, οπως ο Κερβερας, στις συνεντευξεις απο εργαζομενες.....

Μετα τιμης
ο
Παιχτούρας.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.877
Κριτικές
91
Like
2.874
Πόντοι
5.195
Πολυ ωραια και σωστη τοποθέτηση!
καλημέρα!
ήθελα να σου απαντήσω αλλά περίμενα την κατάλλη στιγμή

Το ιδιο ποστ που θα γραψω εδω, θα γραψω και οπου αλλου εχω ιντερνετικη προσβαση.Αν επιθυμειτε να το διαγραψετε(ειτε εδω,ειτε αλλου)...ΣΤΑ @@ μου!! :2funny: :2funny:


Ε...ρε γελια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τριζουν τα θελεμελια πλεον, οχι της σωστης ιντερνετικης ενημερωσης(που αυτη ειναι το μονο σιγουρο οτι δεν υπηρχε ποτε) αλλα και της υπαρξης των Ελληνικων πορνοσαιτ στο ιντερνετ, καθοτι.... εκτος απο ανθρωπους που ειναι μελη και ασχολουνται επαγγελματικα με το χωρο.....
οι υπολοιποι ειναι ..ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ, ΤΡΩΓΟΝΤΑΙ!!! :2funny: :2funny:

Σκεφτομαι τι να εγραψα στο παρελθον και να επεσα εξω;;

Ειχα γραψει το 2010 στο μπου ..... οτι θα ελθει η μερα που τα στουντιο θα σκοτωνουν μυγες......αν δεν σταματησουν να υποτιμουν την νοημοσυνη των πελατων τους.
Επεσα εξω;;;

Πριν δυο μηνες.....ειχα γραψει οτι με τις διαδικτυακες φαγωμαρες μεταξυ καποιων μελων στα πορνοσαιτ αυτα, θα ελθει η μερα και θα διαβαζουμε τα θρεντ της ενημερωσης για να σπαμε πλακα και οχι για να ενημερωνομαστε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Επεσα εξω;;

Καλυτερα να πηγαινετε σαν τους Χιωτες πλεον...δυο-δυο :2funny: :2funny: ενας απο την μια παρεα και ο αλλος απο την αλλη παρεα, τσαρκες για να κανετε ενημερωση, μιας και τρωτε κραξιμο στο ιντερνετ σχεδον ολοι σας, πλεον.

Ειτε ριξτε το και εσεις, οπως ο Κερβερας, στις συνεντευξεις απο εργαζομενες.....

Μετα τιμης
ο
Παιχτούρας.

οι αστείοι που λέγαμε, παραήταν εύκολο

υπάρχουν και άλλοι

Τώρα μπορώ να σου πω καλημέρα  :grin:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
ξερω σε ποιο κουρείο αναφέρεσαι ... για να μην πηγαινεις ομως σε Πακιστανους για κουρεμα, σου έχω στην ιδια περιοχή ( μέσα στην πιάτσα δηλαδή) Έλληνα κουρέα, αξιόπιστο και καλό, με 5-6 ευρώ ανάλογα το κούρεμα ( για να μην κάνω διαφήμιση, αν ενδιαφέρεσαι στείλε pm για πληροφορίες)  :)
Κάντε διαφήμιση, δε χάθηκε ο κόσμος....
Βοηθήστε τον Έλληνα βιοπαλαιστή κουρέα να επιβιώσει από τον ανταγωνισμό των αλλογενών, αλλόθρησκων, μαυριδερών, άπλυτων, ερπετών, κερασφόρων, φολιδωτών...
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Κάντε διαφήμιση, δε χάθηκε ο κόσμος....
Βοηθήστε τον Έλληνα βιοπαλαιστή κουρέα να επιβιώσει από τον ανταγωνισμό των αλλογενών, αλλόθρησκων, μαυριδερών, άπλυτων, ερπετών, κερασφόρων, φολιδωτών...

σας εστειλα pm :)
 

Ray

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
63
Κριτικές
79
Like
538
Πόντοι
360
Κάντε διαφήμιση, δε χάθηκε ο κόσμος....
Βοηθήστε τον Έλληνα βιοπαλαιστή κουρέα να επιβιώσει από τον ανταγωνισμό των αλλογενών, αλλόθρησκων, μαυριδερών, άπλυτων, ερπετών, κερασφόρων, φολιδωτών...

ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΚΟΥΡΕΙΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΜΕ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ.

Από τότε που ανοίξαν τα πακιστανικά-μπαγκλαντεσιανά κουρεία των 3 έως 5 ευρώ το κούρεμα έχει επανεμφανιστεί ο τριχοφάγος. Οι συνέπειες είναι μόνιμες. Πέφτουν τούφες μαλλιών και μένουν σαν "τρύπες" στο μέγεθος του νομίσματος των 2cent, στις οποίες  το μαλλί επανέρχεται πολύ δύσκολα μετά από μακροχρόνιες θεραπείες.

Τα εν λόγω κουρεία δεν έχουν υπεριώδεις ακτίνες (μπλε λάμπες) για να απολυμάνουν τα εργαλεία, ουτε καν τα πλένουν, για να μειώσουν το κόστος, και γενικά οι πακ-μεν και οι μπαγκ-μεν δεν έχουν την ίδια κουλτούρα καθαριότητας.

Στο στρατό που δουλεύω έχουμε δεκάδες κρούσματα που μόλις πέσει η ψιλή εμφανίζονται "τρύπες" στο κεφάλι. 9 στις 10 φορές είναι από παιδιά που λόγω κόστους πηγαίνουν συστηματικά σε τέτοια κουρεία.

Σας παραθέτω και σχετική ενημέρωση περί του τριχοφάγου από:

ΔΕΡΜΑΤΟΜΥΚΗΤΙΑΣΕΙΣ

Άχωρ . (κασίδα ή τριχοφάγος).

Είναι δερματομυκητίαση μεταδοτική και μεταδίδεται από άνθρωπο σε άνθρωπο είτε άμεσα, είτε έμμεσα με χρήση κοινών χτενών, ρούχων κλπ.

Στην αρχή εμφανίζονται στο τριχωτό της κεφαλής μικρές ρόδινες ή κόκκινες κηλίδες. Μετά από 2-3 εβδομάδες εμφανίζονται γύρω από τις τρίχες τα σκυφία, που είναι στρογγυλές, ξηρές, εύθραυστες μάζες, σαν εφελκίδα με κίτρινο χρώμα και τα οποία είναι χαρακτηριστικά για την πάθηση. Οι τρίχες που βγαίνουν από τα σκυφία είναι θαμπές , ξηρές δεν σπάζουν εύκολα, βγαίνουν όμως εύκολα με την ρίζα τους, που περιβάλλεται από λευκή θήκη. Τα σκυφία έχουν χαρακτηριστική οσμή ποντικιού και πέφτοντας αφήνουν ουλώδη ατροφία του δέρματος και ουλωτική αλωπεκία.
Ο Άχωρ δεν θεραπεύεται μόνος του και χωρίς θεραπεία μπορεί να διαρκέσει όλη τη ζωή.
Θεραπευτικά χρειάζεται καθαριότητα και επίμονη θεραπεία με αντιμυκητιασικά φάρμακα τοπικά.
 

Bill OldKostas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2014
Μηνύματα
210
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Την π@ύτσισε ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ!  :new_shocked:
Θα γίνει το κρανίο του σαν Κρητική Γραβιέρα.
 

Συνημμένα

  • Γραβιέρα Κρήτης.jpg
    Γραβιέρα Κρήτης.jpg
    71,3 KB · Εμφανίσεις: 24

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
μιας και δουλεύεις στο στρατό , άθελά μου , κάνω συνειρμούς ότι διακατέχεσαι απο λίγο ρατσισμό
μπορεί και να κάνω και λάθος βέβαια και να είναι αμιγώς ιατρικό το θέμα που θίγεις...
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
...
Στην αρχή εμφανίζονται στο τριχωτό της κεφαλής μικρές ρόδινες ή κόκκινες κηλίδες. Μετά από 2-3 εβδομάδες εμφανίζονται γύρω από τις τρίχες τα σκυφία, που είναι στρογγυλές, ξηρές, εύθραυστες μάζες, σαν εφελκίδα με κίτρινο χρώμα και τα οποία είναι χαρακτηριστικά για την πάθηση. Οι τρίχες που βγαίνουν από τα σκυφία είναι θαμπές , ξηρές δεν σπάζουν εύκολα, βγαίνουν όμως εύκολα με την ρίζα τους, που περιβάλλεται από λευκή θήκη. Τα σκυφία έχουν χαρακτηριστική οσμή ποντικιού και πέφτοντας αφήνουν ουλώδη ατροφία του δέρματος και ουλωτική αλωπεκία.
Ο Άχωρ δεν θεραπεύεται μόνος του και χωρίς θεραπεία μπορεί να διαρκέσει όλη τη ζωή.
Θεραπευτικά χρειάζεται καθαριότητα και επίμονη θεραπεία με αντιμυκητιασικά φάρμακα τοπικά.
Ακούγεται σα να σου φυτρώνουν κέρατα...
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
506
Κριτικές
3
Like
97
Πόντοι
6
Μάγκες Σάββατο φεύγω για Λονδίνο και θέλω κάτι για σήμερα το απόγευμα στην περιοχή της φυλής. Φουλ πρόγραμμα (πρωκτικό και γλωσσοφιλα στο πρόγραμμα αν ήταν δυνατό). Ευχαριστώ τους συναγωνιστές μιας και δεν προλαβαίνω να ψαχτω πολλές ώρες μιας και ετοιμάζω βαλίτσες και γενικά είμαι στο τρέξιμο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
να πας κ στο Σοχο,εγω περασα απο κανα δυο  μπουρδελακια κ απο κει... :grin:

Ποιο Σόχο ρε συ;Πλέον κάτι στριπτιζ και κωλόμπαρα έχει με κάτι γορίλλες πορτιέρηδες που σου φέρνουν ένα λογαριασμό 300 λίρες και αν κάνεις πως δεν πληρώνεις σε κοπανάνε..Αν θες γαμήσι Λονδίνο μόνο με call girls.Επειδή σπούδαζε το αδερφάκι μου Αγγλία και 4 χρόνια τη γύριζα συνέχεια ψάξε μέσω adultwork.com και βρες ντόπιες ωραία μωρά.Τσέκαρε επίσης punternet.com όπου έχει πολλές κορυφαίες Αγγλίδες πόρνες.Πάντως ο βορράς και κυρίως Birmingham και Manchester έχουν τις καλυτερες πουτάνες
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Ποιο Σόχο ρε συ;Πλέον κάτι στριπτιζ και κωλόμπαρα έχει με κάτι γορίλλες πορτιέρηδες που σου φέρνουν ένα λογαριασμό 300 λίρες και αν κάνεις πως δεν πληρώνεις σε κοπανάνε..Αν θες γαμήσι Λονδίνο μόνο με call girls.Επειδή σπούδαζε το αδερφάκι μου Αγγλία και 4 χρόνια τη γύριζα συνέχεια ψάξε μέσω adultwork.com και βρες ντόπιες ωραία μωρά.Τσέκαρε επίσης punternet.com όπου έχει πολλές κορυφαίες Αγγλίδες πόρνες.Πάντως ο βορράς και κυρίως Birmingham και Manchester έχουν τις καλυτερες πουτάνες
πριν μια βδομαδα ημουν κει αδερφε...εχει κ τσαρδια εκει....ποιος μιλησε για καλ γκερλς?
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Πλάκα κάνεις !!! Εγώ έφτασα βράδυ 4ης Αυγούστου(δεν πήρα καμία)
Και την επομένη είχα τo ραντεβού με την Aletta Ocean  :cheesy:
Στις 6 έφυγα για Βουδαπέστη  :grin:

Εεε ρε και δεν είπες τπτ;;;;  :- όπως και προχθές που ανέβηκες πάνω  :knuppel:

Άντε σε συγχωρώ  :grin: επειδή είσαι μεταλλόνι απ'τα λίγα  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom