Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 218 άτομα (17 μέλη και 201 επισκέπτες)

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
το μπράβο που κολλάει ρε μικρέ που έκλεψε την ενημέρωση από διπλα την έκανε copy paste και την πόσταρε σαν δικια του

Δεν ξέρει ο μικρός τι παίζει ακριβώς...  ;)
Τελικά ο γιατρός δεν ήταν μαζί; Αν δεν ήταν,να το ξέρουμε... ;)
Αν ήταν μαζί,έχει κάθε δικαίωμα να την γράψει....αρκεί να γράψει και τους υπόλοιπους...αυτό πιστεύω εγώ... :sunglasses:


ποιός είπε ότι δεν είμαστε ήσυχοι   και ήρεμοι , κυρίως με την συνείδηση μας billy  

Όλοι ξέρουμε τι παίζει...απλά ας πέσουν οι τόνοι... :)
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Δεν ξέρει ο μικρός τι παίζει ακριβώς...  ;)
Τελικά ο γιατρός δεν ήταν μαζί; Αν δεν ήταν,να το ξέρουμε... ;)
Αν ήταν μαζί,έχει κάθε δικαίωμα να την γράψει....αρκεί να γράψει και τους υπόλοιπους...αυτό πιστεύω εγώ... :sunglasses:


Όλοι ξέρουμε τι παίζει...απλά ας πέσουν οι τόνοι... :)

Billy μου δεν με νοιάζει αν ήταν μαζί η όχι

δεν έχει δικαίωμα να κάνει copy paste ενημέρωση που έχει γράψει άλλος και την έχει ποστάρει σε άλλο site

και εγώ ήμουν μαζί με τον πρόεδρο σε πολλές τσάρκες  την προηγουμενη και αυτήν την εβδομάδα δηλαδή κάθε φορα  που πόσταρε μια ενημέρωση  έπρεπε να την ανεβάσω και εγώ σαν δικια μου



 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
91
Like
3.052
Πόντοι
5.435
Με αφορμή τα post του αγαπητού φίλου Σμύρνη αλλά και την περιβόητη hyper τσάρκα, ήθελα να πω το εξής:

Καταρχίν είναι μεγάλο λάθος να ασχολούμαστε με τέτοια ζητήματα.
Λύσαμε όλα τα άλλα μας προβλήματα και μας έμεινε αυτό? Όλοι ξέρουμε ποιος είναι ο Σμύρνη και τι έχει προσφέρει, επίσης όλοι ξέρουμε τι έχει προσφέρει ο πρόεδρος και ο beverly ο ινδιάνος ο piatsas, και το κάθε μέλος που θυσιάζει το προσωπικό του χρόνο για να πάει τσάρκα και μετά να γράψει. Δεν χρειάζεται κάθε φορά να τα λέμε.

Επίσης ξέρουμε και τους μάγκες του πληκτρολογίου, όπου κάθε φορά χώνονται για να γράψουν την μαλακία τους. Αστείοι... το λιγότερο που μπορώ να πω. Εύκολα ξεχωρίζουν μέσα από την μάζα και αυτό που καταφέρουν να κάνουν τουλάχιστον σε εμένα είναι να με κάνουν να γελάω. Έχω διαβάσει τα απίστευτα και μου φτιάχνουν πάντα την διάθεση και τους παρακαλώ να συνεχίσουν.

Προσωπικά για μένα, όσες κριτικές και ενημερώσεις έχω γράψει το έκανα καθαρά και μόνο γιατί το γουστάρω. Τόσες μπορώ, τόσες κάνω. Μου στέλνουν πολλά πμ με ερωτήσεις για κοπέλες, θα μπορούσα να το παίξω κινέζος, αλλά σε όλους απαντάω. Δεν ξεχνώ ποτέ από που ξεκίνησα, και εγώ άσχετος ήμουνα, εδώ έμαθα, κάποιοι άλλοι με έμαθαν, και ωφείλω να κάνω το ίδιο.

Την καλημέρα μου σε όλους,
το ίδιο ποστ είναι και στους "δίπλα"

Υ.Γ. Αντισθένη επιτέλους λύσε αυτό το πρόβλημα με τις αρνητικές και τις θετικές ψήφους. Δεν χρησιμεύει πουθενά, βάλε views, ή τίποτα.
 

Crestmarion

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2014
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Δύο μικρές διορθώσεις στον ποταμό ενημέρωσης από τους συναγωνιστές...
Η εύσωμη κοπέλα στην Ιάσωνος 1Α ονομάζεται Παλίνα (όχι Πωλίνα), ενώ η άλλη εύσωμη γυναίκα που δουλεύει στο συγκεκριμένο οίκο είναι η Λορίτα και όχι Λολίτα όπως έχω διαβάσει!!!
Επίσης η Λεϊλά δεν είναι η μόνο Τουρκάλα στο Μεταξουργείο!!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Billy μου δεν με νοιάζει αν ήταν μαζί η όχι

δεν έχει δικαίωμα να κάνει copy paste ενημέρωση που έχει γράψει άλλος και την έχει ποστάρει σε άλλο site

και εγώ ήμουν μαζί με τον πρόεδρο σε πολλές τσάρκες  την προηγουμενη και αυτήν την εβδομάδα δηλαδή κάθε φορα  που πόσταρε μια ενημέρωση  έπρεπε να την ανεβάσω και εγώ σαν δικια μου

Άλλο είπα...αν ήταν μαζί,έχει δικαίωμα να κάνει δική του ενημέρωση και όχι να αντιγράψει... Και εγώ κάνω τσάρκες με πολλούς όπως ξέρεις  ;) ,αλλά μου έχουν πει να μην τους αναφέρω για τους λόγους που γνωρίζεις και εσύ... :)
Κάτι άλλες γελοιότητες που διάβασα -όχι από εσένα-,τις προσπερνώ...στα έχω πει και από κοντά άλλωστε... :)
Επειδή κουράσαμε τον κόσμο,σταματώ εδώ... Καλημέρα... :boobies:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.759
Κριτικές
61
Like
40.406
Πόντοι
22.785
Πήρα χαρτί μπόλικο......... θά ξεκινήσω καταδρομική , κι όσο άντέξω .........

Τό βλέπω στό 166 θα βρεθώωωωωωωωωωωωωωωω
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
καλημερα παιδια βολτα πριν λιγα λεπτα απο μεταξουργειο λιγοστος ο κοσμος και οι κοπελες στα λιγα μαγαζια που μπηκα δεν ειχαν διαθεση σχεδον ουτε στο σαλονι να βγουν θα αναφερω μονο ενα αρκετα αξιολογο ομορφο πιπινι που δεν το εχω δει αλλη φορα στο Κολωνου30Β καστανοξανθο μαλλι ωραιο σωματακι μπραβο στους ενημερωτες για τις τελευταιες πληροφοριες σχετικα με νεες αφιξεις και επιστροφες σε καποιους ναους καλο βραδυ συναγωνιστες
Τυπε μου μηπος λες για την Εμιλη.. :think: ειχε πει εναςς συναγωνηστης στις προηγουμενες σελιδες πως ειναι τρυφερη και πολυ γλυκια μεσα,,,,,την πηρες ;  :rockon:
 

Επισκέπτης
Τυπε μου μηπος λες για την Εμιλη.. :think: ειχε πει εναςς συναγωνηστης στις προηγουμενες σελιδες πως ειναι τρυφερη και πολυ γλυκια μεσα,,,,,την πηρες ;  :rockon:

"Καστανόξανθη" γράφει φίλε... Η Αιμιλία έχει κατάμαυρο μαλλί και απ' ό,τι ξέρω είναι στη Ρουμανία, δε νομίζω να έχει επιστρέψει. Χθες το μεσημέρι το σπίτι ήταν κλειστό.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
"Καστανόξανθη" γράφει φίλε... Η Αιμιλία έχει κατάμαυρο μαλλί και απ' ό,τι ξέρω είναι στη Ρουμανία, δε νομίζω να έχει επιστρέψει. Χθες το μεσημέρι το σπίτι ήταν κλειστό.
Οποτε τυπε μου δεν αξιζη την δοκιμη,,,, :rockon:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
Χτες μπουρδελοπερπατησα, με προθεση καταθεσεως.

Πολλα ιδρυματα κλειστα (2 πμ). Στο Φυλης 71Α ειρωνια απο τσατσα, φευγοντας... Δεν εχω κι ουτε προκειται να καταθεσω ποτε στο εν λογω ιδρυμα. Παντα μου μυριζε ξεπετα, εφαμιλλη του Φ80.

Στο Φωκαιας & Αχαρνων, πανω, κυκλοφοραγε η Αννα. Σαλοναρισμα τσιτσιδη, με ωραιο, καμπυλωτο, πλαδαρο οσο πρεπει, σωμα και βυζους να κρεμονται. Με καβλωσε, αλλα μετα, ενθυμουμενος τα χουνερια του Ορεστη Κου, αποχωρησα (με οψιον επιστροφης αν δεν βρω κατι αλλο).
Δευτερο δελεαρ, η Αννα του Φ. 66, η υπερμουναρα Ρωσιδα την οποια ειχε γαμησει κ' κριτικαρει (στο σαιτ), οσο δουλευε στη Χωματιανου. Της υποσχεθηκα οτι θα ξαναπερασω, αλλα τελικα δεν το τηρησα...

Το σπερμα και τα λεφτα μου κατατεθηκαν στο Ιδρυμα Φ56, οπου ερμηνευε η Πατριτσια. Συμπαθεστατο πιπινι, μετριας εμφανισης (7/10), δεκτικη σε ολα. Ζέστη στο δωματιο, παρα τον καλο κλιματισμο του σαλονιου και το εν γενει καλο επιπεδο του χωρου.
Η τσατσα ειναι η γνωση υστερικη κυριουλα, που χτες εγινε πιο υστερικη οταν εσκασαν μυτη δυο πιτσιρικαδες, παρεα με μια κοπελα.
"Τι τη φερατε εδω ρεεε" "Πουτανα θελετε να γινει?" "Να γαμιεται στα μπουρδελα?"... ωρυοταν η κυριουλα, με αποτελεσμα η τριμελης συντροφια να εξαφανιστει ταχιστα! (κι ενω ο ενας ηταν ετοιμος να περασει στο δωματιο, γτ ειχε σταμπαρει απο πριν την Πατριτσια!)
Εδω σημειωνω οτι, η συγκεκριμενη στριφνη τσατσα παλαιοτερα μου ειχε πιασει την κουβεντα, κατα το σαλοναρισμα, και τα 'λεγε πολυ καλα. Εγω την ειχα κατασυμπαθησει και τη θεωρουσα μακραν την καλυτερη της περιοχης (εχει και μια αυρα Σπ. Βρανα, απο ελληνικο σινεμα). Στην πορεια την εχω πετυχει ουκ ολιγες φορες να παρεκτρεπεται (ορια νευρικου κλονισμου). Δεν ξερω γιατι...

Το κλου της βραδιας το πετυχα φευγοντας, απο Λιοσιων. Στην πλ. Βαθης, απεναντι (προς Βερανζερου κλπ), βλεπω ενα ΜΕΓΑΛΟ τσουρμο απο ημιγυμνες γκομενες. Σαλταρω! Κανω αναστροφη μες στη Μαρνη, γυρναω να δω τι παιζει και... προς δυσαρεστη εκπληξη μου, οι γκομενες απεδειχθησαν "γκομενες". Οικοδομοι με μινι και pretty bra, για ενισχυση.  :S
Και ηταν ΠΟΛΛΟΙ! Overall, 10-15...
(Στη γωνια με Μαρνη υπηρχε κι ενα μικρο κοριτσακι, γυρω στα  20, σαν τα κρυα τα νερα. Πραγματικα λυπηθηκα γτ δεν ειχε καμια σχεση με πεζοδρομιο και εικαζω πως απλα γυρευε ψιλα για τη δοση της)

Αυτα απο χθες βραδυ.


 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
θα κατεβω τωρα για κινηση αυτοκτονιας ,θα παω μεταξι μες την ζεστη και θα επιλεξω μονο ενα τυχαιο τσαρδι χωρις να εχω την ευκαιρια να αλλαξω,και οτι πετυχω θα αναγκαστω να το σπρωξω :rockon: τι λετε? :grin: :rockon:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
25
Like
1.821
Πόντοι
2.537
θα κατεβω τωρα για κινηση αυτοκτονιας ,θα παω μεταξι μες την ζεστη και θα επιλεξω μονο ενα τυχαιο τσαρδι χωρις να εχω την ευκαιρια να αλλαξω,και οτι πετυχω θα αναγκαστω να το σπρωξω :rockon: τι λετε? :grin: :rockon:

ΟΟΟΟΧΙ ρε φιλε
 

analjunkie

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
4.240
Κριτικές
32
Like
1.636
Πόντοι
1.086
θα κατεβω τωρα για κινηση αυτοκτονιας ,θα παω μεταξι μες την ζεστη και θα επιλεξω μονο ενα τυχαιο τσαρδι χωρις να εχω την ευκαιρια να αλλαξω,και οτι πετυχω θα αναγκαστω να το σπρωξω :rockon: τι λετε? :grin: :rockon:

Μεγάλο κασκαντεριλίκι/καμικαζιλίκι... τί να πω... ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα σε σκεπάζει... :priest:

:tooth:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Χτες μπουρδελοπερπατησα, με προθεση καταθεσεως.

Πολλα ιδρυματα κλειστα (2 πμ). Στο Φυλης 71Α ειρωνια απο τσατσα, φευγοντας... Δεν εχω κι ουτε προκειται να καταθεσω ποτε στο εν λογω ιδρυμα. Παντα μου μυριζε ξεπετα, εφαμιλλη του Φ80.

Στο Φωκαιας & Αχαρνων, πανω, κυκλοφοραγε η Αννα. Σαλοναρισμα τσιτσιδη, με ωραιο, καμπυλωτο, πλαδαρο οσο πρεπει, σωμα και βυζους να κρεμονται. Με καβλωσε, αλλα μετα, ενθυμουμενος τα χουνερια του Ορεστη Κου, αποχωρησα (με οψιον επιστροφης αν δεν βρω κατι αλλο).
Δευτερο δελεαρ, η Αννα του Φ. 66, η υπερμουναρα Ρωσιδα την οποια ειχε γαμησει κ' κριτικαρει (στο σαιτ), οσο δουλευε στη Χωματιανου. Της υποσχεθηκα οτι θα ξαναπερασω, αλλα τελικα δεν το τηρησα...

Το σπερμα και τα λεφτα μου κατατεθηκαν στο Ιδρυμα Φ56, οπου ερμηνευε η Πατριτσια. Συμπαθεστατο πιπινι, μετριας εμφανισης (7/10), δεκτικη σε ολα. Ζέστη στο δωματιο, παρα τον καλο κλιματισμο του σαλονιου και το εν γενει καλο επιπεδο του χωρου.
Η τσατσα ειναι η γνωση υστερικη κυριουλα, που χτες εγινε πιο υστερικη οταν εσκασαν μυτη δυο πιτσιρικαδες, παρεα με μια κοπελα.
"Τι τη φερατε εδω ρεεε" "Πουτανα θελετε να γινει?" "Να γαμιεται στα μπουρδελα?"... ωρυοταν η κυριουλα, με αποτελεσμα η τριμελης συντροφια να εξαφανιστει ταχιστα! (κι ενω ο ενας ηταν ετοιμος να περασει στο δωματιο, γτ ειχε σταμπαρει απο πριν την Πατριτσια!)
Εδω σημειωνω οτι, η συγκεκριμενη στριφνη τσατσα παλαιοτερα μου ειχε πιασει την κουβεντα, κατα το σαλοναρισμα, και τα 'λεγε πολυ καλα. Εγω την ειχα κατασυμπαθησει και τη θεωρουσα μακραν την καλυτερη της περιοχης (εχει και μια αυρα Σπ. Βρανα, απο ελληνικο σινεμα). Στην πορεια την εχω πετυχει ουκ ολιγες φορες να παρεκτρεπεται (ορια νευρικου κλονισμου). Δεν ξερω γιατι...

Το κλου της βραδιας το πετυχα φευγοντας, απο Λιοσιων. Στην πλ. Βαθης, απεναντι (προς Βερανζερου κλπ), βλεπω ενα ΜΕΓΑΛΟ τσουρμο απο ημιγυμνες γκομενες. Σαλταρω! Κανω αναστροφη μες στη Μαρνη, γυρναω να δω τι παιζει και... προς δυσαρεστη εκπληξη μου, οι γκομενες απεδειχθησαν "γκομενες". Οικοδομοι με μινι και pretty bra, για ενισχυση.  :S
Και ηταν ΠΟΛΛΟΙ! Overall, 10-15...
(Στη γωνια με Μαρνη υπηρχε κι ενα μικρο κοριτσακι, γυρω στα  20, σαν τα κρυα τα νερα. Πραγματικα λυπηθηκα γτ δεν ειχε καμια σχεση με πεζοδρομιο και εικαζω πως απλα γυρευε ψιλα για τη δοση της)

Αυτα απο χθες βραδυ.

τραγικοί το λιγότερο ... έπρεπε να ήταν αδελφή μου η κοπέλα,  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

erastis01

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
146
Like
42
Πόντοι
1.456
[quote author=FORMET link=topic=26.msg5562425#msg5562425 date=1403771247]
Τυπε μου μηπος λες για την Εμιλη.. :think: ειχε πει εναςς συναγωνηστης στις προηγουμενες σελιδες πως ειναι τρυφερη και πολυ γλυκια μεσα,,,,,την πηρες ;
 
καλησπερα φιλε FORMET οχι δεν την δοκιμασα θα ηθελα να αναφερω μια ανεπιβεβαιωτη πληροφορια για την Βανεσσα THAI απο κολωνου32Β θα δουλευει τις επομενες μερες στο στουντιο Συγγρου144 αν το τσεκαρω θα ενημερωσω με σιγουρια αν οντως ισχυει πολυ ζεστη εξω καλο μεσημερι το βραδυ αν εχει δροσια θα ειναι οτι πρεπει για γενικευμενη γυρα
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
θα κατεβω τωρα για κινηση αυτοκτονιας ,θα παω μεταξι μες την ζεστη και θα επιλεξω μονο ενα τυχαιο τσαρδι χωρις να εχω την ευκαιρια να αλλαξω,και οτι πετυχω θα αναγκαστω να το σπρωξω :rockon: τι λετε? :grin: :rockon:

Θα πρεπει να μπεις στο δωματιο χωρις να εχεις δει την πουτανα πρωτα, αυτο ειναι το σωστο κασκαντεριλικι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom