Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γιατι απλουστατα ο ξεφτυλισμενος μαλακας εγω ετρεφα αισθηματα για αυτην ενω αυτη με ειχε απλα για να ξεδινει μετα την δουλεια (οχι μονο για το πηδημα) αλλα στην πραγματικοτιτα δεν με υπολογιζε καν.
 

Επισκέπτης
Ασε nefelaki δυσκολα και οποιος αντεξει.
Πολυ αντιξοες συνθηκες. :headbang:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πες μου που δν εχω δικιο?

ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ υποκριτικο !!!!!!!!!!!!!!!
ειναι σαν να λεμε οτι ειμαι ο εσκομπαρ, ο βασιλιας της κοκας, και παραλληλα, να δινω τα μισα μου κερδη στον αγωνα κατα των ναρκωτικων με ανταλλαγμα το να μην με βαλουν στη φυλακη..
 

Επισκέπτης
Σωστος ο papa...Ετσι ειναι.Υποκρισια στο full.Μια ιεροδουλη ποτε δεν θα νιωσει πραγματικα κατι "αληθινο" για κανεναν εκτος απο τα λεφτα.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Επειδη εχεις καει εσυ απο οποιαδηποτε κοπελα του επαγγελματος δεν παει να πει πως ολες οι ιεροδουλες ειναι το ιδιο...
Ανθρωποι με αισθηματα ειμαστε ;)
Αν ειναι ετσι οπως τα λες τοτε να μη βγαινουμε παρα εξω και να ειμαστε συνεχεια σπιτι-δουλεια-δουλεια-σπιτι....
κοιταξε να δεις ειμαι 38 χρονων.εχω περασει καταστασεις που δεν θελω να αναφερω μεσα σε τοσο χιλιαδες κοσμο γιατι ειναι προσωπικα μου θεματα.και φυσικα δεν προκειται να με πεισει μια σαν εσενα να ξηγουμαστε.η πουτανα ιναι να την πληρωνεις και να την γαμας.τα περισσοτερα κολλητηληκια ειναι τρομερο μπλεξιμο.η πουτανα εχει περισσοτερο ταλεντο και απο εναν ηθοποιο στο ψεμα και στην παραμυθα.
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ υποκριτικο !!!!!!!!!!!!!!!
ειναι σαν να λεμε οτι ειμαι ο εσκομπαρ, ο βασιλιας της κοκας, και παραλληλα, να δινω τα μισα μου κερδη στον αγωνα κατα των ναρκωτικων με ανταλλαγμα το να μην με βαλουν στη φυλακη..

Δεν καταλαβαινω που ειναι το υποκριτικο :huh:
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
κοιταξε να δεις ειμαι 38 χρονων.εχω περασει καταστασεις που δεν θελω να αναφερω μεσα σε τοσο χιλιαδες κοσμο γιατι ειναι προσωπικα μου θεματα.και φυσικα δεν προκειται να με πεισει μια σαν εσενα να ξηγουμαστε.η πουτανα ιναι να την πληρωνεις και να την γαμας.τα περισσοτερα κολλητηληκια ειναι τρομερο μπλεξιμο.η πουτανα εχει περισσοτερο ταλεντο και απο εναν ηθοποιο στο ψεμα και στην παραμυθα.

Δεν προσπαθω να πεισω κανεναν και για τπτ ο καθενας εδω μεσα εχει τις αποψεις του
και δεν συμβαδιζουν παντα με των υπολοιπων  ;)
Απλα εσυ το γενικευεις πολυ το θεμα...
Δεν μπορεις να ξερεις την καθεμια πουτανα πως σκεφτεται και τι κανει στην προσωπικη της ζωη ;)
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.676
Πόντοι
266
Ο κολλητός μου πριν από χρόνια είχε σχέση με ιερόδουλη, την οποία γνώρισε μέσα στο `σπίτι' ήταν πελάτης δηλ. Ηταν μάλιστα Ελληνίδα από Θεσ/νικη και είχαν κανονική σχέση.
Μου έλεγε ο δικός μου ότι έξω από την δουλεία της δεν είχε ίχνος πουτανιάς, ούτε στον τρόπο που μιλούσε, ούτε στο ντύσιμο ή στο βάψιμο.
Τα χαλάσαν για λόγους άσχετους και το ότι αυτός ήταν ναυτικός και θα έφευγε μεγάλο ταξίδι.
Μου είχε δείξει και φωτο.
 

Επισκέπτης
Η σχεση με μια τετοια κυρια ειναι σαν μια παρτιδα σκακι με εναν καλυτερο σου ποτε δεν θα κερδισεις δυστυχως.
 

Επισκέπτης
Ο κολλητός μου πριν από χρόνια είχε σχέση με ιερόδουλη, την οποία γνώρισε μέσα στο `σπίτι' ήταν πελάτης δηλ. Ηταν μάλιστα Ελληνίδα από Θεσ/νικη και είχαν κανονική σχέση.
Μου έλεγε ο δικός μου ότι έξω από την δουλεία της δεν είχε ίχνος πουτανιάς, ούτε στον τρόπο που μιλούσε, ούτε στο ντύσιμο ή στο βάψιμο.
Τα χαλάσαν για λόγους άσχετους και το ότι αυτός ήταν ναυτικός και θα έφευγε μεγάλο ταξίδι.
Μου είχε δείξει και φωτο.


Η αληθεια ειναι οτι δεν ντυνοταν προκλητικα στον δρομο..Ισα ισα απλο ντυσιμο αρκετα..Αλλα αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι στην ψυχη τους εχουν την πουτανια και ενα μεγαλο κενο που μονο τα λεφτα ταιριαζουν.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ειναι ΠΑΝΤΕΛΩΣ υποκριτικο !!!!!!!!!!!!!!!
ειναι σαν να λεμε οτι ειμαι ο εσκομπαρ, ο βασιλιας της κοκας, και παραλληλα, να δινω τα μισα μου κερδη στον αγωνα κατα των ναρκωτικων με ανταλλαγμα το να μην με βαλουν στη φυλακη..
Παπούλη, μήπως πήρατε χαμπάρι οτι αυτή είναι μια εξαιρετική επιχειρηματική ιδέα?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Απλα εσυ το γενικευεις πολυ το θεμα...
Δεν μπορεις να ξερεις την καθεμια πουτανα πως σκεφτεται και τι κανει στην προσωπικη της ζωη ;)

ωραιο αυτο το τσιτάτο νεφελακι, αλλα καθε κανονας εχει και τις εξαιρεσεις του, που εξ ορισμου αυτο σημαινει οτι οι εξαιρεσεις ειναι αριθμητικα ελαχιστες σε σχεση με τον κανονα.
και οσοι εχουμε σχετιστει πολλακις με ιεροδουλες, εχουμε πλεον επιβεβαιωσει οτι η αποψη που προσπαθεις να μας ''περασεις'' ειναι η εξαιρεση, ΠΟΥ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ !!!!

αληθεια, με ποσες ιεροδουλες εχεις συναψει σχεση ????
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Η αληθεια ειναι οτι δεν ντυνοταν προκλητικα στον δρομο..Ισα ισα απλο ντυσιμο αρκετα..Αλλα αυτο δεν αλλαζει το γεγονος οτι στην ψυχη τους εχουν την πουτανια και ενα μεγαλο κενο που μονο τα λεφτα ταιριαζουν.

Εισαι παντελως ακυρος :tickedoff:
Τ'οτι κανουμε αυτο που κανουμε δεν σου δινει το δικαιωμα να μας θεωρεις και στη ψυχη
πουτανες :tickedoff:
 

Επισκέπτης
Εισαι παντελως ακυρος :tickedoff:
Τ'οτι κανουμε αυτο που κανουμε δεν σου δινει το δικαιωμα να μας θεωρεις και στη ψυχη
πουτανες :tickedoff:

Δεν ειναι η δουλεια που κανετε...Ειναι το σκεπτικο που εχετε...Δεν μπορει μια γυναικα να περνανε αποπανω της 60 αντρες την μερα να βγαζει 5 χιλιαρικα το λιγοτερο τον μηνα και να σου λεει οτι εχει αισ8ηματα και μπορει να αγαπησει...Οσοι προσπαθησαν να αγαπησουν πουτανες το 90% ειχε ασχημη καταληξη.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.676
Πόντοι
266
Εισαι παντελως ακυρος :tickedoff:
Τ'οτι κανουμε αυτο που κανουμε δεν σου δινει το δικαιωμα να μας θεωρεις και στη ψυχη
πουτανες :tickedoff:

Εχω γνωρίσει εγώ πουτάνες στην ψυχή... :(
Μονο στην δουλεία μου έχω δυο-τρεις!!!! :-
`Δεν δουλευω σε ρδελο' :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom