Νέα

Σχέση με «επαγγελματία»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poutis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Αν αυτό δεν είναι το ίδιο πράγμα με το να κάνεις έρωτα, τότε τι είναι;

Είναι κουραφέξαλα και πουτανιές της πουτάνας στους καλούς πελάτες.
Άλλη ερώτηση έχεις ;;
 

baks

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
8
Πόντοι
0
οι στατιστικες σε επιβεβαιωνουν. 
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
η ζωή με επαγγελματία είναι προβληματική.
1.άστατος χαρακτήρας,λίγο τεμπέλες  με πολλές που δεν ξέρουν τι θέλουν από την ζωή τους.θα μου πείτε οτι πόσες γυναικες ξέρουν τι θέλουν μέχρι τα 25???
2.πολύ αλκοόλ και πολύ κόκα γι αυτό πολλές δεν ξεκωλάνε από την δουλειά.δύσκολα θα ξεκολήσουν απο την εξάριση απο το αλκοόλ και την κόκα συν του ότι σχεδόν όλες έχουν και παιδιά και έχουν και το οικονομικό πρόβλημα.
3.τρομερά εξαρτημένες από τους γκόμενους που έχουν συνήθως αλβανούς και ρωσσοπόντιους και οι ρουμάνες πάντα με ρουμάνους τσιγγάνους αφού οι περισσότερες εδώ στην ελλάδα είναι τσιγγάνες.τις μαδάνε οικονομικά .τους τρώνε τα περισσότερα λεφτά.
αυτές που κάνουν σωστές υπηρεσίες και αυτή την εποχή βρίσκεις άφθονες ακόμα και στο εικοσάρικο είναι καλόψυχες δηλαδή καλά παιδιά και ευγενικά και έχουν εκτήμιση στους πελάτες όταν είναι σωστοί μεγαλύτερη απ ότι έχουν για τον εαυτό τους....άσχετα με αυτά που γράφω παραπάνω.
πάντως διάβαζα αυτά που γράφετε παραπάνω και θα ήθελα να ρωτήσω μερικούς που δεν θαθέλαν να κάνουν σχέση με πουτάνα .
πόσες γυναίκες παντρεύονται η τα φτιάχνουν με κάνα φραγκάτο από έρωτα????
το κριτήριο επομένως δεν θαπρεπε νάνε εάν δουλεύει σε μπουρδέλο η όχι.
εγώ προσωπικά έχω γνωρίσει τόσες καριόλες έξω από τα μπουρδέλα που νομίζω ότι αδικούνται από πολλούς άνδρες διότι είναι καλύτερες από πολλές ξεκωλιάρες της γλυφάδας και του κολωνακίου.
εγω προσωπικά δεν θάκανα σχέση σοβαρή για τους λόγους που γράφω στο 2.
άλλα στις 2 περιπτώσεις πούχα στην ζωή μου δεν πέρασα και άσχημα.και γνώρισα και μερικές φίλες τους μόνο φιλικά.... .αλλά προς θεού δεν είχα σοβαρή σχέση.δηλαδή κάτι σαν μια γυναίκα που γνωρίζεις για 15 μέρες στην σαντορίνη και μετά πάει στην πατρίδα της.με την μία χώρισα τσακωμένος με την άλλη ανταλάσσω κανένα μήνυμα στο μέσαντζερ.δεν ήταν άσχημη εμπειρία και αυτά που σας γράφω τα έζησα και μου τα λέγαν και οι φίλες τους και οι ίδιες .
ελπίζω να έγινα κατανοητός
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom