Νέα

Σας εχουν προκαλεσει ποτε επειδη συνοδευατε ομορφη γκομενα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Καλύτερα λίγο καιρό στην φυλακή και να έχεις βοήθησει το έθνος σου στην εξολόθρευση ενός γουρουνιού ή ενός εγκληματία παρά να το αφήσεις έτσι και να τους κάνεις μάγκες ενώ θα συνεχίζουν να ενοχλούν τον απλό κόσμο.Άλλωστε σιγά μην έχει κάμερες εκεί που θα πέσει το ξύλο,μερικές μπουνιές σου είπα να ρίξεις για να τους γίνει μάθημα,όχι να βγάλεις το 45ρι και να τους γαζώσεις.Ή θα κάτσεις σαν μαλάκας μέχρι (και αν) έρθουν οι μπάτσοι;Tέσπα επιλογές είναι όλα ο καθένας κάνει ότι θέλει αλλά μετά φυσικά πληρώνει και τις συνέπειες.
Οι Έλληνες πάντως είναι γνωστές κότες και ψευτόμαγκες γνήσιοι απόγονοι των Οθωμανών.
Συμφωνω οτι ειμαστε κοτες..στο ξαναλεω ομως..οταν η ιδια σου η χωρα δεν σε υποστηριζει και υποστηριζει πιο πολυ τους αλλοδαπους τι να κανουμε? καλυτερα τσακωσου με Ελληνα παρα με αλλοδαπο..στα δικαστηριο ο αλλοδαπος θα δικαιωθει οπως και ναχει...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
γενικα με αλβανούς να μην τσακωνεστε αν δεν ξερετε τι και πως.. πρωτον αντεχουν το ξυλο και ας ειναι αδυνατοι και δευτερον και σημαντικοτερο δυσκολα ξεχνανε αν τουσ κοπανησεις στην φυλανε και δεν χαμπαριαζουνε να κανουν κακο..
Επειδή κάνω kick έρχονται και αλβάνα στην σχολη, με κάποιους έχω καλο πάρε δώσε, κομπλέ άτομα, κάποια αλλα έχουν αυτό το βλέμμα που ψάχνονται για τσακωμό. Καλο είναι να μην φτάνουν τα πράγματα στα άκρα συμφωνώ, απλά κάποιες φορες είναι δύσκολο να αντιδράσεις λογικά.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Δεν είναι μονο τα μπράτσα φιλε κάνω και kick boxing χρονια


Το kick boxing , δεν παύει να είναι άθλημα όμως.

Ο δρόμος, δεν είναι άθλημα.


Μπορεί ο άλλος να είναι πινέζα, αλλά να ξέρει από μαχαίρια π.χ.
ή να έχει γνώσεις από "ανορθόδοξες" συγκρούσεις ...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Και θα τους έδινε το 90% της περιουσίας και των εισοδημάτων του.
Σε δύο πουτανογεννήματα, αποτέλεσμα ακά κρεμπιέ.



Προσωπικά είμαι θαυμαστής του νόμου της μονομαχίας , που ίσχυε κάποτε στη Δ.Ευρώπη.
Αν δύο άνδρες είχαν κάποια διαφορά , μπορούσαν να την τακτοποιήσουν με τρόπο που θα έστελνε τον έναν στον τάφο, χωρίς δίκες μετά και αποζημιώσεις.



Κυριλέ πράγματα και νοικοκυρεμένα.


Τώρα πούστηδες και παληκάρια, γίνανε μαλλιά κουβάρια.

Έτσι φίλε!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Όπως θα μπορεί καλύτερα από εμένα ο κύριος Άλεξ71 να σας ενημερώσει
υπήρχε μέχρι πρόσφατα και στην ελλάδα , ένα ... κατάλοιπο νόμου
(που πρέπει να ήταν σε αχρησία όμως)
που όριζε ότι αν κάποιος σκότωνε τρίτον
ο οποίος είχε συμφωνήσει σε μέχρι θανάτου μονομαχία


Η ΠΟΙΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΦΟΝΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΥΠΕΡΒΑΙΝΕΙ ΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ.

Αν έκανε χρήση αυτού του νόμου κάποιος, πρακτικά στα 3 θα ήταν έξω.
Μπορεί και να μην έμπαινε καν μέσα.


ΚΑΤΑΡΓΗΘΗΚΕ ΟΜΩΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ.


Κάποτε ήμασταν άνδρες ρε πούστη σε αυτόν τον τόπο.
ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ;;;;;;
URL]]
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Το kick boxing , δεν παύει να είναι άθλημα όμως.

Ο δρόμος, δεν είναι άθλημα.


Μπορεί ο άλλος να είναι πινέζα, αλλά να ξέρει από μαχαίρια π.χ.
ή να έχει γνώσεις από "ανορθόδοξες" συγκρούσεις ...

Συμφωνώ και πάλι έχεις δίκιο, απλά και εγώ δεν είμαι τυχαίος, και παρόμοιες καταστάσεις έχω αντιμετωπίσει και σε μια "σχολη" να την πω ήμουν για 1.5 χρόνο όπου μαθαίναμε πως να επιβιώνουμε αν μείνουμε μονοι σε δάσοςς και λοιπά, όπως και να  χρησιμοποιούμε κλειδιά και ότι έχουμε πάνω μας ώστε να προκαλέσουμε κακό σε κάποιον στο δρόμο, ή πως αντιδράμε αν ο άλλος είναι μεγαλύτερος από εμάς. Έχω μάθει και τέτοια πράγματα. Πάντως για το kick φιλε αν είσαι 1.90 105 κιλά και ο άλλος 1.60 60 κιλά προσωπικά μπορεί να μου περάσει 1-2 καλές κινήσεις αλλα έτσι και τον πετύχω θα τον σπάσω. Νόμος.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Θα ερθει η ωρα που θα λογαριαστουμε με τους Αλβανους ως Ελληνες στρατιωτες! Κατα βαθος ολοι το ξερουμε!

Καμια αξια δεν εχουν καυγαδες στο δρομο. Αξια εχει μονο η ψηφος σε κομματα που γνωριζουμε οτι θα τους διωξουν ολους και βιαια.

Τωρα αμα μου ψηφιζετε ΝΔ και Ποταμια καθιστε με τους Αλβανους στο σβερκο σας και στο σβερκο των παιδιων σας μια ζωη.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Θα ερθει η ωρα που θα λογαριαστουμε με τους Αλβανους ως Ελληνες στρατιωτες! Κατα βαθος ολοι το ξερουμε!

Καμια αξια δεν εχουν καυγαδες στο δρομο. Αξια εχει μονο η ψηφος σε κομματα που γνωριζουμε οτι θα τους διωξουν ολους και βιαια.

Τωρα αμα μου ψηφιζετε ΝΔ και Ποταμια καθιστε με τους Αλβανους στο σβερκο σας και στο σβερκο των παιδιων σας μια ζωη.
Τι να ψηφίσουμε φιλε μου, πες μου, και η ΧΑ για τον πούτσο είναι όπως κατάντησε. Τα ξέρω, μου τα λένε παιδιά που ήταν στο κόμμα για την ιδέα,  τώρα κάνουν μόκο γιατί βολεύτηκαν στο χρήμα.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Θα ερθει η ωρα που θα λογαριαστουμε με τους Αλβανους ως Ελληνες στρατιωτες! Κατα βαθος ολοι το ξερουμε!

Καμια αξια δεν εχουν καυγαδες στο δρομο. Αξια εχει μονο η ψηφος σε κομματα που γνωριζουμε οτι θα τους διωξουν ολους και βιαια.

Τωρα αμα μου ψηφιζετε ΝΔ και Ποταμια καθιστε με τους Αλβανους στο σβερκο σας και στο σβερκο των παιδιων σας μια ζωη.
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τι να ψηφίσουμε φιλε μου, πες μου, και η ΧΑ για τον πούτσο είναι όπως κατάντησε. Τα ξέρω, μου τα λένε παιδιά που ήταν στο κόμμα για την ιδέα,  τώρα κάνουν μόκο γιατί βολεύτηκαν στο χρήμα.


Άσε τις μαλάκίες.
Η ΧΑ είναι η μοναδική επιλογή αυτή τη στιγμή !!!!!!!

Αλλιώς ΙΣΧΥΡΟΠΟΙΕΙΣ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΤΩΝ ΣΥΡΙΖΑΙΩΝ .

Δεν τα έχουμε πει αυτά ;;;;;;

Το ίδιο και με την αποχή.


Ψηφίζουμε ΧΑ και ας μην μας εκφράζει 100%.


Οι υπόλοιποι μας αηδιάζουν 100%.


Αν μας εκφράζει έστω και κατά 40% η ΧΑ , καλά είναι.
ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
paidia για ξυλο με αλβανους στην πλατεια στο γκαζι ποια πολεμικη τεχνη προτεινετε?
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Άσε τις μαλάκίες.
Η ΧΑ είναι η μοναδική επιλογή αυτή τη στιγμή !!!!!!!

Αλλιώς ΙΣΧΥΡΟΠΟΙΕΙΣ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΤΩΝ ΣΥΡΙΖΑΙΩΝ .

Δεν τα έχουμε πει αυτά ;;;;;;

Το ίδιο και με την αποχή.


Ψηφίζουμε ΧΑ και ας μην μας εκφράζει 100%.


Οι υπόλοιποι μας αηδιάζουν 100%.


Αν μας εκφράζει έστω και κατά 40% η ΧΑ , καλά είναι.
ΠΟΤΕ ΑΛΛΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ.
Ο Μιχαλολιάκος ζητάει εμμέσως πλην σαφώς από τα μέλη τους να κάνουν τις κότες και να σιωπήσουν, πως αυτός θα αλλάξει τα πράγματα? Από την ΧΑ έχουν φύγει όλα τα μέλη που πάλευαν για την ιδεολογία και έχουν μείνει μονο οι ΟΥΓΚ.
Έχουν βολευτεί τόσο που δεν τους νοιάζει το κόμμα. Δεν ξέρω αν πλέον εκπροσωπεί έστω και το 40% που λες.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τι να ψηφίσουμε φιλε μου, πες μου, και η ΧΑ για τον πούτσο είναι όπως κατάντησε. Τα ξέρω, μου τα λένε παιδιά που ήταν στο κόμμα για την ιδέα,  τώρα κάνουν μόκο γιατί βολεύτηκαν στο χρήμα.

Πρωτα σχηματιζονται οι σωστες νοοτροπιες στο λαο και μετα εμφανιζονται οι πολιτικοι που μπορουν να τις εκφρασουν. Ψηφισε οτι πιο κοντα σε αυτο που πιστευεις και διεδιδε χωρις λογοκρισια τους λογους που ψηφιζεις ετσι. Εξηγησε τη σκεψη σου και να ξερεις οτι πολλοι θα σε καταλαβουν. Η ΧΑ βγηκε ως αντιδραση στο πολιτικο συστημα, στη λιτοτητα, οχι ως αντιδραση στη διαλυση της κοινωνιας και στο ζυγο των λαθροεποικων και τα γεννοβοληματα τους. Η ΧΑ θα προετοιμασει το εδαφος για τον πραγματικο ηγετη.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Πρωτα σχηματιζονται οι σωστες νοοτροπιες στο λαο και μετα εμφανιζονται οι πολιτικοι που μπορουν να τις εκφρασουν. Ψηφισε οτι πιο κοντα σε αυτο που πιστευεις και διεδιδε χωρις λογοκρισια τους λογους που ψηφιζεις ετσι. Εξηγησε τη σκεψη σου και να ξερεις οτι πολλοι θα σε καταλαβουν. Η ΧΑ βγηκε ως αντιδραση στο πολιτικο συστημα, στη λιτοτητα, οχι ως αντιδραση στη διαλυση της κοινωνιας και στο ζυγο των λαθροεποικων και τα γεννοβοληματα τους. Η ΧΑ θα προετοιμασει το εδαφος για τον πραγματικο ηγετη.
:thumbsup:
 

Επισκέπτης
paidia για ξυλο με αλβανους στην πλατεια στο γκαζι ποια πολεμικη τεχνη προτεινετε?

Τυπε εξαρταται απο πολλους παραγοντες. Σωματοτυπος σου, τους Αλβανους, αν ειναι η μερα σου κ.α.
Απο ζιου-ζιτσου ως "του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε".
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τυπε εξαρταται απο πολλους παραγοντες. Σωματοτυπος σου, τους Αλβανους, αν ειναι η μερα σου κ.α.
Απο ζιου-ζιτσου ως "του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε".


Του απαντάς σοβαρά ;
Πρόκειται για το μεγαλύτερο τρολ που πέρασε ποτέ.


Αυτή τη στιγμή πάντως, την καλύτερη εκπαίδευση για δρόμο
προσφέρει το compatives.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Το πιο βασικο το ανέφερε φιλος μερικα ποστ πριν...αν η γκομενα ψαχνεται για τις εξτρα ματιες.
Αλλες φορες υπαρχουν μαλακες απο 3αδες 4αδες που βγαινουν εξω για αυτο τον λογο..
Μπατιρια αγαμητοι κ ετσι νιώθουν καλυτερα προσβαλοντας κατι που δεν εχουν.
Εχω δει μπαζα να κουβαλάνε μουναρες αλλα ποτε δεν μου ρθε να οω κατι εστω για χαβαλε.
Τωρα στην 4αδα 3αδα...αν βαρεσεις τον 1 καλα οι αλλοι κατα 90%θα λακισουν.
Ζωντανο παραδειγμα καποτε στα goody s 4 τυποι γυρω στα 20..24...τρώνε σε ενα τραπέζι περναει ενας 30ρης με μια μουναρα που φοραγε κατι σαν μινι..ολα εξω...οι τυποι σχολιαζουν...ο τυπος ζητα το λόγο κ του λένε παμε εξω....μεχρι να βγω με το φιλο μου να τους χωρισουμε τους ειχε δειρει κ τους 4....χαρακτηριστικα τον ενα τον ειχ2 πεταξει σε μαγαζι με ρολόγια κ χτυπαγε ο συναγερμος...
Χωρις πολεμικες τεχνες απλα ο τυπος οταν τα πηρε ηταν θηριο...η ατακα στην γκομενα.....κ σου πα μην ντυθεις ετσι....χα χα.
Το καλο ειναι να αποφεύγεις ποτε δεν ξερεις την καταληξη..πχ με εναν μαυρο π χα τσακωθει πριν χρονια οταν τον εριξα κατω το κεφαλι του εσκασε 10εκ απο πεζουλι πεζοδρομιου αν ηταν λιγο πιο εκει θα χε μείνει στον τοπο.
Συν συνηθως για 10.15 μεπτα αισθανεσαι οκ...μετα οταν το σκεφτεσαι λες δεν γαμιεται...το ιδιο ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΣΑΚΩΘΕΙΣ το σκεφτεσαι σαν ηττα..κο.κο. κτλ..
Μερικες φορες θελει σκεψη αν δηλαδη μπορεις να ξαναπετυχεις τυπο...την καταλληλη στιγμη....
Ακομη κ σε απλο τσακωμο χωρις σιδερα μαχαίρια. ..υπαρχουν σημεια πχ..
Καρωτιδα ματια στερνο που μπορει να αφησεις μονιμη βλαβη η ακομη κ να πεθανει..
Οποτε πολυ σπανια αξιζει να τσακωθεις....ονο για αυτοαμυνα..
Κ ας σε τρωει ο εγωισμος..
Το ξυλο περναει εκτος αν μεινει κουσουρι..
Δες. Α γαμησεις καποιον αν μπορεις γαμα τον εκει που ποναει στην τσεπη..
Δεν ξεχνιεται ποτε αλλα δ2ν ανηκει στο τοπικ που μιλαμε.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.017
Like
1.436
Πόντοι
216
Αμα βλεπεις κοντα κι αδυνατα πιτσιρικια να κανουν μαγκιες..να πονηρευεσαι μηπως εχουν κανα κερατο επανω τους και σε στειλουν αδιαβαστο..η μηπως εκει κοντα υπαρχει κι αλλη παρεα δικη τους και στην πεσουν πολλοι μαζι, γιατι ως γνωστον ειναι θρασυδειλοι και υπουλοι οι πιο πολλοι Αλβανοι...μια φορα εγω ξεπαρκαριζα και ακουμπησα λιγο τον προφυλακτηρα τυο μπροστινου αμαξιου..μεσα ηταν ενας Αλβανος.. κατεβηκε και εβριζε ασχημα ηταν επιθετικος..για ποτε εμφανιστηκαν αλλοι 5-6 Αλβανοι ουτε το καταλαβα..ευτυχως το θεμα εληξε μονο με μερικες βρισιες..εννοειται οτι εκανα τον μαλακα..

τι μου θυμησατε τωρα ρε τυποι ειχα μπει στο omegle και βριζομουνα με κατι πουτανες αλβανιδες...Μου κανουν σε καποια φαση περιμενε λιγο, και μετα απο μισο λεπτο φερνουν τον πατερα τους να με κοψει στην καμερα  :2funny: Χειροτερα και απο ελλεηνιδες εκαναν που φωναζουν τους πιρφορους τους
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
ε ρε τι μου θυμισατε...πιτσιρικασ (περιπου 20) στη λαμια ,στην πλατεια παρκου,με γκομενα,κ ενω περναγαμε ηταν 3 μαλακεσ στο παγκακι,κ αρχισαν τισ μαλακιεσ...τοτε δουλευα "χαμαλησ" ολη μερα,απο τησ 5 το πρωι μεχρι το βραδυ κουβαλημα, ολη μερα .
φαγανε το ξυλο τησ αρκουδασ..οχι οτι δεν εφαγα κ εγω ,αλλα δεν καταλαβαινα τιποτα απο την τσαντιλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom