Νέα

Σας εχουν προκαλεσει ποτε επειδη συνοδευατε ομορφη γκομενα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mantaklas32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
10302261_298662673661207_3120871404688778374_n.jpg
:rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Σε μικρη ηλικια συνεχεια.
Αργοτερα καταλαβα πως δεν φταιει μονο το καθε λιγουρι αλλα και η γυναικα που μεταδιδει το μηνυμα "κοιτα με" και ας μην τον κοιταει φανερα,ας μην κανει κινηση.
Αρκει μια ματιά της την ωρα που κοιτας αλλου και το αρπαχτικο-λιγουρι της διπλανης πορτας,κοιταει για ωρα μετα..
Ολα εχουν να κανουν με την γυναικα.
Μπορει να βγεις με μουναρα αλλα σωστη κοπελα και να εχει αρχες και παιδεια και να μην σε φερει ποτε σε δυσκολη θεση.Και μπορει να βγεις με μια μετριοτητα αλλα να ειναι ανασφαλης και καρακιτσαριο και να επιδιωκει συνεχως να σε φερνει σε δυσκολη θεση για να σε δοκιμαζει.Και εσυ να μην καταλαβαινεις τιποτα
Παιζει μεγαλο ρολο και το ντυσιμο.
Προσεξτε πολυ το παπουτσι που φορανε στις εξοδους.Εκει θα καταλαβετε αν η αλλη ψαχνετε για να προσελκυσει βλεμματα και κολακειες απο τριτους!

εισαι πολυ ψαγμενος ρε φιλε τζσταρ αλλα πως θα καταλαβουμε απτο παπουτσι ρε συ μονο αν εισαι γκει ή επαγγελματιας εμπορος παπουτσιων καταλαβαινεις τη διαφορα μεταξυ μαρκας,τιμης,ποιοτητας,κτλ..εγω το μονο που καταλαβαινω διαφορα ειναι αν ειναι γοβα,αθλητικο,ωλ σταρ,μποτα,κτλ...;;; αυτο εννοεις να προσεξουμε το ειδος του υποδειματος.. :huh: :huh: :think: :think: :S :S ;;??
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Πριν μερικά χρόνια στη Λιοσίων ζήτησα τα λεφτά μου πίσω .. η τσατσά με το στανιό τελικά τα επέστρεψε . Τότε μπήκε μέσα ενας αλβανός - χαρακτηριστική φάτσα , τεράστιο κεφάλι , καράφλα , μάλλον κοντός ... άρχισε να με σπρώχνει και να μου λέει "ελα τον πούλο" , "ελα τον πούλο" . Με το που μου το ξανα είπε , του έσκασα κουτουλιά στην κεφάλα και έφυγε πετώντας προς τα πίσω , έπεσε κάτω και έμεινε εκεί ξερός . Την θυμάμαι την φάση λες και έγινε μόλις χτες  .
Τον νταβά τον είχα δει πριν σε απέναντι καφενείο με άλλους δυο λεχρίτες . Με κάποιο τρόπο τον ειδοποίησε η κωλόγρια και ήρθε να μου ζητήσει τα ρέστα .
Ελπίζω - και εύχομαι - να του άφησα κουσούρι .

τι σωματικη διαπλαση εχεις φιλε ψωριαρη εχεις εμπειρια απο ξυλο, πολεμικες τεχνες,κτλ..;;
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Μου εχει τυχη ναμε στο αυτοκινιτο διπλα μου μια τανα που εβγαινα τοτε , σε καθε φαναρι ακουγα πω πω η μπουταρες σου...ηταν μινιον...αλλα φοραγε καυτο σορτσ ηταν καλοκαιρι...Μουχει τυχη παλυ με μινιον κοπελα σε κλαμπ να της την πεφτουν...αλλα μολης αγρικοιταγα σταματαγαν..Μια φορα σε ενα καφε με μια κοπελα οχι μινιον...λιγο πιο ψιλη, εγω ειμαι 1.73 σαν εσενα αλλα ειμαι 80 κιλα...και εχω αρκετο ογκο λογο γυμναστικης...τελοσπαντον στο καφε τοτε ηταν 3 τυποι και ζητησαν να παει στο τραπεζι απο μενα...Λεω εισαστε συγουροι....λενε ναι....λεω μπεσα....λενε ναι και γελαγαν ειρονικα...της λεω πηγαινε ....λεει τρελαθηκες....λεω πηγαινε με νευρα...με το που καθετε η κοπελα ...μεσα σε 7 δευτερολεπτα...οι 3 τυποι βρεθηκαν στον πεζοδρομο εξω απο το καφε...Τωρα το πως , ειμουν κολοφαρδος διοτι επιναν και οι 3 μπυρες ...1 γυαλινο μπουκαλακι για τον καθενα....Ο ιδιοκτιτης του καφε ηταν φιλος οποτε δεν ειχα θεμα με μηνυσης κτλ.. :rockon:

δεν καταλαβα τι ακριβως εκαε φιλε φορμετ τους εσπασες τα μπουκαλια μπιρας στη μαπα..;;
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Γιατί εγώ βρίσκω καυλωτικές τόσο μια πολύ όμορφη γυναίκα όσο και μια μέτρια; Δεν ξεχωρίζω... δεν κάνω διάκριση σε μουνάρες και μη... και αν κάνω η πλάστιγγα θα γέρνει πάντα στις πιο μέτριες... πολύ περισσότερες φορές τον έπαιξα για ''μέτριες'' γυναίκες στο πλαίσιο του εφικτού παρά για μουνάρες μοντέλα... δεν με εντυπωσιάζει το γεγονός πως κάποιος κυκλοφορεί με μια μουνάρα... απεναντίας τον λυπάμαι τον τύπο γιατί πολύ πιθανό θα τον εγκαταλείψει σύντομα ή θα του ψήσει το ψάρι στα χείλη... για μένα είναι πιο επιθυμητό ένα πιο εσωστρεφές, χαμηλών τόνων, ΄΄απλό'' μουνί παρά οι εντυπωσιακές μουνάρες που βλέπουμε καθημερινά γύρω μας... σπάνια είπα από μέσα μου ''αχ και να σε πηδήξω'' όταν βλέπω μια εντυπωσιακή μουνάρα... αντίθετα το είπα άπειρες φορές για απλές φυσιολογικές κοπέλες που απλά μου άρεσαν... το ''εφικτό'' κατά τη γνώμη μου είναι το καλύτερο αφροδισιακό...
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Οριστε παλι βρεθηκανε μαλακες να ενοχλησουν κοπελα που συνοδευοτανε...δεν τους χαλασε ομως γιατι ο τυπος δεν σηκωνε πολλα πολλα...ποσο μαλακες  :jerking: ρε τυποι..αφου συνοδευεται η κοπελα πως την πειραζουν? τους ξηγηθηκε ομως ο Γεωργιανος αλμυρο φυστικι  :rockon:
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
εν τω μεταξυ οι τυποι ηταν 9 εναντιον ενος...τζαμπα μαγκες δηλαδη  :jerking:
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Τύποι είναι απίστευτο το θράσος που έχουν κάτι πιτσιρίκια, λες και σε παρακαλάνε να τους αφαιρέσεις την ζωή. Καθώς πήγαινα γυμναστήριο ερχόντουσαν από μακριά 2 αλβανά πιτσιρίκια που δεν ήταν πάνω από 18-19, αδύνατα που φτάνανε σε ύψος όχι παραπάνω από το στήθος. Επειδή είμαι λίγο τερατάκι καταλαβαίνω ότι με κοιτάζουν έντονα, λέω ok ίσως βλέπουν το σώμα μου, όταν περνάνε από διπλα μου κοιταζόμαστε για 3-4 δεύτερα στα μάτια, στο βλέμμα τους έβλεπες ένα έντονο θράσος λες και γουστάρανε τσακωμό, δεν δίνω σημασία και καθώς περνάνε από πίσω μου ακούω την γνωστη αλβανική βρισιά "κίφσα". Εκεί ήταν που τα πήρα άσχημα!
Έτσι και γύριζα όχι να τα πλακώσω που θα τα έκανα άχρηστα, από το λαιμό να τα είχα πιάσει θα έσβηνε η ζωούλα τους! Πραγματικά όσο και να δίνεις τόπο στην οργή ώρες ώρες από μια κλωστή κρέμεται το πως θα αντιδράσεις. Ακόμα και τώρα που είμαι πιο ήρεμος λέω καλύτερα γιατί μπορεί και να τους άφηνα κάποιο μόνιμο πρόβλημα. Aπό την άλλη με βάζει σε σκέψεις αν θα αντιδράσω το ίδιο σε παρόμοια φάση γιατί δεν είναι εύκολο να είσαι πάντα ψύχραιμος και να υπομένεις καταστάσεις. Το θράσος είναι κάτι που με τρελαίνει σαν άνθρωπο.
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τύποι είναι απίστευτο το θράσος που έχουν κάτι πιτσιρίκια, λες και σε παρακαλάνε να τους αφαιρέσεις την ζωή. Καθώς πήγαινα γυμναστήριο ερχόντουσαν από μακριά 2 αλβανά πιτσιρίκια που δεν ήταν πάνω από 18-19, αδύνατα που φτάνανε σε ύψος όχι παραπάνω από το στήθος. Επειδή είμαι λίγο τερατάκι καταλαβαίνω ότι με κοιτάζουν έντονα, λέω ok ίσως βλέπουν το σώμα μου, όταν περνάνε από διπλα μου κοιταζόμαστε για 3-4 δεύτερα στα μάτια, στο βλέμμα τους έβλεπες ένα έντονο θράσος λες και γουστάρανε τσακωμό, δεν δίνω σημασία και καθώς περνάνε από πίσω μου ακούω την γνωστη αλβανική βρισιά "κίφσα". Εκεί ήταν που τα πήρα άσχημα!
Έτσι και γύριζα όχι να τα πλακώσω που θα τα έκανα άχρηστα, από το λαιμό να τα είχα πιάσει θα έσβηνε η ζωούλα τους! Πραγματικά όσο και να δίνεις τόπο στην οργή ώρες ώρες από μια κλωστή κρέμεται το πως θα αντιδράσεις. Ακόμα και τώρα που είμαι πιο ήρεμος λέω καλύτερα γιατί μπορεί και να τους άφηνα κάποιο μόνιμο πρόβλημα. Aπό την άλλη με βάζει σε σκέψεις αν θα αντιδράσω το ίδιο σε παρόμοια φάση γιατί δεν είναι εύκολο να είσαι πάντα ψύχραιμος και να υπομένεις καταστάσεις. Το θράσος είναι κάτι που με τρελαίνει σαν άνθρωπο.
Εχε υπ οψιν σου οτι οταν δεν αντιδρασεις ναι μεν γλυτωνεις τα μπλεξιματα..σου μενει ομως απωθημενο και μπορει να το θυμασαι και να θυμωνεις ακομα κι αν περασουν χρονια..βεβαια αναφερομαι σε ποιο δυσκολες φασεις και οχι σαν αυτη που περιγραφεις...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Εχε υπ οψιν σου οτι οταν δεν αντιδρασεις ναι μεν γλυτωνεις τα μπλεξιματα..σου μενει ομως απωθημενο και μπορει να το θυμασαι και να θυμωνεις ακομα κι αν περασουν χρονια..βεβαια αναφερομαι σε ποιο δυσκολες φασεις και οχι σαν αυτη που περιγραφεις...

Το ίδιο περιστατικό φιλε μου είχε συμβεί και πριν καμια δεκαρια χρονια, πάλι με 2 αλβανούς, συνομηλικους μου τότε. Όταν απάντησα και ζήτησα εξηγήσεις τα μασάγανε και λέγανε ότι δεν εννοούσαν εμενα αλλα για κάποιο θέμα που δήθεν συζήταγαν. Οπως σωστά γραφεις ίσως ήταν απωθημένο από τότε και ξαναβγήκε τώρα. Φιλε ήταν αδύνατα, κοντά και είχαν αυτό το θράσος! Έτσι και τα έπιανα θα τα είχα κάνει άχρηστα και τα 2, αυτή τη φορα ήταν ακόμα πιο δύσκολο στο να μην αντιδράσω, στην τρίτη δεν ξέρω αν θα είμαι πάλι ήρεμος. Και τυχαίο? Πάλι αλβανοί!
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Το ίδιο περιστατικό φιλε μου είχε συμβεί και πριν καμια δεκαρια χρονια, πάλι με 2 αλβανούς, συνομηλικους μου τότε. Όταν απάντησα και ζήτησα εξηγήσεις τα μασάγανε και λέγανε ότι δεν εννοούσαν εμενα αλλα για κάποιο θέμα που δήθεν συζήταγαν. Οπως σωστά γραφεις ίσως ήταν απωθημένο από τότε και ξαναβγήκε τώρα. Φιλε ήταν αδύνατα, κοντά και είχαν αυτό το θράσος! Έτσι και τα έπιανα θα τα είχα κάνει άχρηστα και τα 2, αυτή τη φορα ήταν ακόμα πιο δύσκολο στο να μην αντιδράσω, στην τρίτη δεν ξέρω αν θα είμαι πάλι ήρεμος. Και τυχαίο? Πάλι αλβανοί!
Αμα βλεπεις κοντα κι αδυνατα πιτσιρικια να κανουν μαγκιες..να πονηρευεσαι μηπως εχουν κανα κερατο επανω τους και σε στειλουν αδιαβαστο..η μηπως εκει κοντα υπαρχει κι αλλη παρεα δικη τους και στην πεσουν πολλοι μαζι, γιατι ως γνωστον ειναι θρασυδειλοι και υπουλοι οι πιο πολλοι Αλβανοι...μια φορα εγω ξεπαρκαριζα και ακουμπησα λιγο τον προφυλακτηρα τυο μπροστινου αμαξιου..μεσα ηταν ενας Αλβανος.. κατεβηκε και εβριζε ασχημα ηταν επιθετικος..για ποτε εμφανιστηκαν αλλοι 5-6 Αλβανοι ουτε το καταλαβα..ευτυχως το θεμα εληξε μονο με μερικες βρισιες..εννοειται οτι εκανα τον μαλακα..
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Τύποι είναι απίστευτο το θράσος που έχουν κάτι πιτσιρίκια, λες και σε παρακαλάνε να τους αφαιρέσεις την ζωή. Καθώς πήγαινα γυμναστήριο ερχόντουσαν από μακριά 2 αλβανά πιτσιρίκια που δεν ήταν πάνω από 18-19, αδύνατα που φτάνανε σε ύψος όχι παραπάνω από το στήθος. Επειδή είμαι λίγο τερατάκι καταλαβαίνω ότι με κοιτάζουν έντονα, λέω ok ίσως βλέπουν το σώμα μου

Φίλε , αν έχεις μόνο δύναμη και μπράτσα, καλύτερα να σου λείπουν οι καυγάδες.


Μην το πάρεις άσχημα , ρώτα όποιον ειδικό θέλεις.
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Έτσι και γύριζα όχι να τα πλακώσω που θα τα έκανα άχρηστα, από το λαιμό να τα είχα πιάσει θα έσβηνε η ζωούλα τους!
Σίγα μωρή μπάμια έτσι και γύριζες  :2funny: Σε εμάς τα λες τώρα;Αν είχες αρχίδια ανάπηρους έπρεπε να τους αφήσεις και τους δύο, όχι να μπαίνεις σε ένα μπουρδελοσάιτ και να γράφεις τι θα τους έκανες.
Φραγκόκοτα κάτσε και φτιάχνε σενάρια τώρα στο μυαλό σου τι θα τους έλεγες και τι θα τους έκανες ενώ κάνεις γύρους περπατώντας με νεύρα στο δωμάτιο σου.  ;)
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Αμα βλεπεις κοντα κι αδυνατα πιτσιρικια να κανουν μαγκιες..να πονηρευεσαι μηπως εχουν κανα κερατο επανω τους και σε στειλουν αδιαβαστο..η μηπως εκει κοντα υπαρχει κι αλλη παρεα δικη τους και στην πεσουν πολλοι μαζι, γιατι ως γνωστον ειναι θρασυδειλοι και υπουλοι οι πιο πολλοι Αλβανοι...μια φορα εγω ξεπαρκαριζα και ακουμπησα λιγο τον προφυλακτηρα τυο μπροστινου αμαξιου..μεσα ηταν ενας Αλβανος.. κατεβηκε και εβριζε ασχημα ηταν επιθετικος..για ποτε εμφανιστηκαν αλλοι 5-6 Αλβανοι ουτε το καταλαβα..ευτυχως το θεμα εληξε μονο με μερικες βρισιες..εννοειται οτι εκανα τον μαλακα..

Eμ έκανε τον κόκορα μπροστά σου γιατί ήξερε ότι είχε βοήθεια κοντά του. Εγώ φιλε ήμουν 30-40 μετρα από το γυμναστήριο και πάνω έκανε προπόνηση η παρέα μου 7-8 άτομα. Και παρέα να έφερναν τα αλβανά έτσι και κατέβαινε η η δικιά μου παίζει να στήνανε και κώλο να τους γαμήσουμε.
Απλά αυτό το θράσος που με τρελαίνει είναι δύσκολο να το συγκρατήσεις ώρες ώρες. Άνθρωποι είμαστε.
 

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Σίγα μωρή μπάμια έτσι και γύριζες  :2funny: Σε εμάς τα λες τώρα;Αν είχες αρχίδια ανάπηρους έπρεπε να τους αφήσεις και τους δύο, όχι να μπαίνεις σε ένα μπουρδελοσάιτ και να γράφεις τι θα τους έκανες.
Φραγκόκοτα κάτσε και φτιάχνε σενάρια τώρα στο μυαλό σου τι θα τους έλεγες και τι θα τους έκανες ενώ κάνεις γύρους περπατώντας με νεύρα στο δωμάτιο σου.  ;)
φιλε ξες γιατι ολοι γιναμε κοτες? δεν σκεφτομαστε μην μας δειρουν..σκεφτομαστε οτι μετα θα τους πληρωνουμε για ανθρωπους συν οτι θα φαμε και κανα 8μηνο φυλακη εστω με αναστολη..Ελλαδα ειναι εδω δεν ειναι Αμερικη να σου αναγνωριζουν το δικαιωμα στην αμυνα..καλα εκανε ο φιλος και δεν αντεδρασε..
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε , αν έχεις μόνο δύναμη και μπράτσα, καλύτερα να σου λείπουν οι καυγάδες.


Μην το πάρεις άσχημα , ρώτα όποιον ειδικό θέλεις.
Δεν είναι μονο τα μπράτσα φιλε κάνω και kick boxing χρονια, αλλα δεν έχει να κάνει γιατί ήταν μυρμήγκια μπροστά μου, από τον λαιμό να τα έπιανα είχαν σβήσει.
Γενικά δεν είμαι τύπος που ψάχνετε για τσακωμούς, είμαι ήρεμος άνθρωπος, απλά με το θράσος κάποιων ανθρώπων έχω τρελό κόλλημα.
 

gianis85

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2015
Μηνύματα
125
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
φιλε ξες γιατι ολοι γιναμε κοτες? δεν σκεφτομαστε μην μας δειρουν..σκεφτομαστε οτι μετα θα τους πληρωνουμε για ανθρωπους συν οτι θα φαμε και κανα 8μηνο φυλακη εστω με αναστολη..Ελλαδα ειναι εδω δεν ειναι Αμερικη να σου αναγνωριζουν το δικαιωμα στην αμυνα..καλα εκανε ο φιλος και δεν αντεδρασε..
Καλύτερα λίγο καιρό στην φυλακή και να έχεις βοήθησει το έθνος σου στην εξολόθρευση ενός γουρουνιού ή ενός εγκληματία παρά να το αφήσεις έτσι και να τους κάνεις μάγκες ενώ θα συνεχίζουν να ενοχλούν τον απλό κόσμο.Άλλωστε σιγά μην έχει κάμερες εκεί που θα πέσει το ξύλο,μερικές μπουνιές σου είπα να ρίξεις για να τους γίνει μάθημα,όχι να βγάλεις το 45ρι και να τους γαζώσεις.Ή θα κάτσεις σαν μαλάκας μέχρι (και αν) έρθουν οι μπάτσοι;Tέσπα επιλογές είναι όλα ο καθένας κάνει ότι θέλει αλλά μετά φυσικά πληρώνει και τις συνέπειες.
Οι Έλληνες πάντως είναι γνωστές κότες και ψευτόμαγκες γνήσιοι απόγονοι των Οθωμανών.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Eμ έκανε τον κόκορα μπροστά σου γιατί ήξερε ότι είχε βοήθεια κοντά του. Εγώ φιλε ήμουν 30-40 μετρα από το γυμναστήριο και πάνω έκανε προπόνηση η παρέα μου 7-8 άτομα. Και παρέα να έφερναν τα αλβανά έτσι και κατέβαινε η η δικιά μου παίζει να στήνανε και κώλο να τους γαμήσουμε.
Απλά αυτό το θράσος που με τρελαίνει είναι δύσκολο να το συγκρατήσεις ώρες ώρες. Άνθρωποι είμαστε.
γενικα με αλβανούς να μην τσακωνεστε αν δεν ξερετε τι και πως.. πρωτον αντεχουν το ξυλο και ας ειναι αδυνατοι και δευτερον και σημαντικοτερο δυσκολα ξεχνανε αν τουσ κοπανησεις στην φυλανε και δεν χαμπαριαζουνε να κανουν κακο..
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
ανάπηρους έπρεπε να τους αφήσεις και τους δύο

Και θα τους έδινε το 90% της περιουσίας και των εισοδημάτων του.
Σε δύο πουτανογεννήματα, αποτέλεσμα ακά κρεμπιέ.



Προσωπικά είμαι θαυμαστής του νόμου της μονομαχίας , που ίσχυε κάποτε στη Δ.Ευρώπη.
Αν δύο άνδρες είχαν κάποια διαφορά , μπορούσαν να την τακτοποιήσουν με τρόπο που θα έστελνε τον έναν στον τάφο, χωρίς δίκες μετά και αποζημιώσεις.


Κυριλέ πράγματα και νοικοκυρεμένα.


Τώρα πούστηδες και παληκάρια, γίνανε μαλλιά κουβάρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom