Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα, πηρα Χριστινα.  Ολα καλα, ολα ωραια.  Σταθερη αξια.

Υπαρχει μια καινουργια κορασιδα με το ονομα Ροξανη.  Αδυνατη, μικρη σε ηλικια, τιποτε το ιδιαιτερο.

Το τηλ. ακομη δεν δουλευει.
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Ακομα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με την Αφροδιτη... η κοπελα αυτη ελεγε οτι δεν κανει τιποτα (πιπες, γαμησι κλπ) και εβγαζε μονο το σουτιεν. Βασικα, καλυτερα που εφυγε, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν την χαιρονται αλλοι, μαλλον κανεις δεν την "χαιρεται", μονο για χαρες δεν ηταν η τυπισσα. Ηταν ντεκαβλε και ολο ελεγε: "Μια χαρα σε βρισκω...."
Η Ντανιελλα τωρα... βασικα εχω την εντυπωση οτι το στηθος της ειναι αρκετα μεγαλυτερο απο της Αφροδιτης, αλλα δεν ειναι 20 χρονων ρε παιδια, σιγουρα πανω απο 40!!
Ειμαι τακτικοτατος πελατης στο 99, αλλα ρε παιδια, αληθεια, πεστε μου και εσεις, ειστε πραγματικα τοσο ευχαριστημενοι? Καταρχην, οι γκομενες δεν πλενονται. Πηρα την Συλβια πριν απο 2 μερες και βρωμαγε, ειδικα οταν γυρισε στο πισωκολλητο, αηδιασα.
Και δεν ισχυει μονο για τη Συλβια αυτο, αλλα και για την Σονια. Μολις κανεις ο,τι κανεις, η κοπελα ντυνεται και παει να αραξει στο σαλονι.
Οποτε, εχω την εντυπωση, υγιεινη μηδεν.
Εχουμε σκασει τοσα φραγκα εκει μεσα, πολλα λεφτα, και στην τελικη μια ξεπετα ειναι. Και οι χρονοι που περιγραφουν καποιοι συναγωνιστες (1 ωρα ο ενας, 1 μιση ωρα καποιος αλλος), οκ, παραδεχομαι μπορει να κατσατε τοσο, αλλα φανταζομαι υπηρχε και το αντιστοιχο αντιτιμο, διοτι, οπως λεει και η Σονια: "Η τσατσα φωναζει".
Δεν ξερω τι αλλο να πω, πραγματικα εχω την εντυπωση οτι απο καποια φαση και υστερα δεν σεβονται τους κλασικους πελατες τους και εχουν αποκτησει την τακτικη μπουρδελου της Κολωνου.
Περαστε, σκουπιστε τελειωσατε.
Και ανανεωση μηδεν. Οι μονες που μπορεις να πηδηξεις και να πεις, "ναι, αξιζε η ψυχολογικη φθορα", ειναι η Σονια, η Χριστινα, η Ολγα και η Εβελυν. Τωρα οι αλλες..... Σοφια, Ντανιελλα,Συλβια και λοιπες, τι να πω, γουστα ειναι αυτα.... Εις αλλα με υγεια φιλοι.    :grin:
 

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
607
Like
55
Πόντοι
6
Ακομα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με την Αφροδιτη... η κοπελα αυτη ελεγε οτι δεν κανει τιποτα (πιπες, γαμησι κλπ) και εβγαζε μονο το σουτιεν. Βασικα, καλυτερα που εφυγε, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν την χαιρονται αλλοι, μαλλον κανεις δεν την "χαιρεται", μονο για χαρες δεν ηταν η τυπισσα. Ηταν ντεκαβλε και ολο ελεγε: "Μια χαρα σε βρισκω...."
Η Ντανιελλα τωρα... βασικα εχω την εντυπωση οτι το στηθος της ειναι αρκετα μεγαλυτερο απο της Αφροδιτης, αλλα δεν ειναι 20 χρονων ρε παιδια, σιγουρα πανω απο 40!!
Ειμαι τακτικοτατος πελατης στο 99, αλλα ρε παιδια, αληθεια, πεστε μου και εσεις, ειστε πραγματικα τοσο ευχαριστημενοι? Καταρχην, οι γκομενες δεν πλενονται. Πηρα την Συλβια πριν απο 2 μερες και βρωμαγε, ειδικα οταν γυρισε στο πισωκολλητο, αηδιασα.
Και δεν ισχυει μονο για τη Συλβια αυτο, αλλα και για την Σονια. Μολις κανεις ο,τι κανεις, η κοπελα ντυνεται και παει να αραξει στο σαλονι.
Οποτε, εχω την εντυπωση, υγιεινη μηδεν.
Εχουμε σκασει τοσα φραγκα εκει μεσα, πολλα λεφτα, και στην τελικη μια ξεπετα ειναι. Και οι χρονοι που περιγραφουν καποιοι συναγωνιστες (1 ωρα ο ενας, 1 μιση ωρα καποιος αλλος), οκ, παραδεχομαι μπορει να κατσατε τοσο, αλλα φανταζομαι υπηρχε και το αντιστοιχο αντιτιμο, διοτι, οπως λεει και η Σονια: "Η τσατσα φωναζει".
Δεν ξερω τι αλλο να πω, πραγματικα εχω την εντυπωση οτι απο καποια φαση και υστερα δεν σεβονται τους κλασικους πελατες τους και εχουν αποκτησει την τακτικη μπουρδελου της Κολωνου.
Περαστε, σκουπιστε τελειωσατε.
Και ανανεωση μηδεν. Οι μονες που μπορεις να πηδηξεις και να πεις, "ναι, αξιζε η ψυχολογικη φθορα", ειναι η Σονια, η Χριστινα, η Ολγα και η Εβελυν. Τωρα οι αλλες..... Σοφια, Ντανιελλα,Συλβια και λοιπες, τι να πω, γουστα ειναι αυτα.... Εις αλλα με υγεια φιλοι.    :grin:
συμφωνω απολυτα...και η σονια και χριστινα για μενα ειναι οι καλυτερες απο κει μεσα,αλλα υπαρχει θεμα...παραπανω απο 2 το πολυ φορες δεν ειναι καμια απο τις 2 τους........
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Ακομα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με την Αφροδιτη... η κοπελα αυτη ελεγε οτι δεν κανει τιποτα (πιπες, γαμησι κλπ) και εβγαζε μονο το σουτιεν. Βασικα, καλυτερα που εφυγε, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν την χαιρονται αλλοι, μαλλον κανεις δεν την "χαιρεται", μονο για χαρες δεν ηταν η τυπισσα. Ηταν ντεκαβλε και ολο ελεγε: "Μια χαρα σε βρισκω...."
Η Ντανιελλα τωρα... βασικα εχω την εντυπωση οτι το στηθος της ειναι αρκετα μεγαλυτερο απο της Αφροδιτης, αλλα δεν ειναι 20 χρονων ρε παιδια, σιγουρα πανω απο 40!!
Ειμαι τακτικοτατος πελατης στο 99, αλλα ρε παιδια, αληθεια, πεστε μου και εσεις, ειστε πραγματικα τοσο ευχαριστημενοι? Καταρχην, οι γκομενες δεν πλενονται. Πηρα την Συλβια πριν απο 2 μερες και βρωμαγε, ειδικα οταν γυρισε στο πισωκολλητο, αηδιασα.
Και δεν ισχυει μονο για τη Συλβια αυτο, αλλα και για την Σονια. Μολις κανεις ο,τι κανεις, η κοπελα ντυνεται και παει να αραξει στο σαλονι.
Οποτε, εχω την εντυπωση, υγιεινη μηδεν.
Εχουμε σκασει τοσα φραγκα εκει μεσα, πολλα λεφτα, και στην τελικη μια ξεπετα ειναι. Και οι χρονοι που περιγραφουν καποιοι συναγωνιστες (1 ωρα ο ενας, 1 μιση ωρα καποιος αλλος), οκ, παραδεχομαι μπορει να κατσατε τοσο, αλλα φανταζομαι υπηρχε και το αντιστοιχο αντιτιμο, διοτι, οπως λεει και η Σονια: "Η τσατσα φωναζει".
Δεν ξερω τι αλλο να πω, πραγματικα εχω την εντυπωση οτι απο καποια φαση και υστερα δεν σεβονται τους κλασικους πελατες τους και εχουν αποκτησει την τακτικη μπουρδελου της Κολωνου.
Περαστε, σκουπιστε τελειωσατε.
Και ανανεωση μηδεν. Οι μονες που μπορεις να πηδηξεις και να πεις, "ναι, αξιζε η ψυχολογικη φθορα", ειναι η Σονια, η Χριστινα, η Ολγα και η Εβελυν. Τωρα οι αλλες..... Σοφια, Ντανιελλα,Συλβια και λοιπες, τι να πω, γουστα ειναι αυτα.... Εις αλλα με υγεια φιλοι.    :grin:
[/quote  PANO να σου απαντησω. η αφροδιτη εκανε κανονικο προγραμμα.  ηταν πολυ καβλιαρα. αλλα το επαιζε ντιβα γιατι την διαλεγαν πολλοι,  kai ειχαν παρει τα μυαλα τηs αερα, οπωs γινεται με ολεs.  επισηs ηταν και ευρωφονιαs.  ολεs ειναι, αλλα αυτη δεν χαριζε με τιποτα.  μετα η ντανιελλα ειναι 20χρονη και κανει ειπαμε και πρωκτικο.  με καποια αλλη την μπερδευειs.  πλενονται μονο αν τιs  χυσειs στο σωμα. και αυτο παιζει, δεν ειναι απολυτο.  εξ αλλου  σχεδον ολεs, στα μασαζ ετσι κανουν.  αυτο ειναι γνωστο.  καθαριζονται με το οινοπνευμα.  η σονια μαλακιεs λεει. μαλλον αυτη βιαζεται. παντωs σε γενικεs γραμμεs  εχειs  δικιο και για την καθαριοτητα και για τουs χρονουs. αλλα αυτο συμβαινει σε ολα σχεδον τα μαγαζια. και φταιει το οτι τα εχουν οικονομησει και αρχιζουν μετα να συμπεριφερονται διαφορετικα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ρε σεις,μια σοφια,μεγαλουτσικη, με βυζαρα την εχει τιμησει κανεις...?
 

Gutter

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ακομα δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με την Αφροδιτη... η κοπελα αυτη ελεγε οτι δεν κανει τιποτα (πιπες, γαμησι κλπ) και εβγαζε μονο το σουτιεν. Βασικα, καλυτερα που εφυγε, αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν την χαιρονται αλλοι, μαλλον κανεις δεν την "χαιρεται", μονο για χαρες δεν ηταν η τυπισσα. Ηταν ντεκαβλε και ολο ελεγε: "Μια χαρα σε βρισκω...."
Η Ντανιελλα τωρα... βασικα εχω την εντυπωση οτι το στηθος της ειναι αρκετα μεγαλυτερο απο της Αφροδιτης, αλλα δεν ειναι 20 χρονων ρε παιδια, σιγουρα πανω απο 40!!
Ειμαι τακτικοτατος πελατης στο 99, αλλα ρε παιδια, αληθεια, πεστε μου και εσεις, ειστε πραγματικα τοσο ευχαριστημενοι? Καταρχην, οι γκομενες δεν πλενονται. Πηρα την Συλβια πριν απο 2 μερες και βρωμαγε, ειδικα οταν γυρισε στο πισωκολλητο, αηδιασα.
Και δεν ισχυει μονο για τη Συλβια αυτο, αλλα και για την Σονια. Μολις κανεις ο,τι κανεις, η κοπελα ντυνεται και παει να αραξει στο σαλονι.
Οποτε, εχω την εντυπωση, υγιεινη μηδεν.
Εχουμε σκασει τοσα φραγκα εκει μεσα, πολλα λεφτα, και στην τελικη μια ξεπετα ειναι. Και οι χρονοι που περιγραφουν καποιοι συναγωνιστες (1 ωρα ο ενας, 1 μιση ωρα καποιος αλλος), οκ, παραδεχομαι μπορει να κατσατε τοσο, αλλα φανταζομαι υπηρχε και το αντιστοιχο αντιτιμο, διοτι, οπως λεει και η Σονια: "Η τσατσα φωναζει".
Δεν ξερω τι αλλο να πω, πραγματικα εχω την εντυπωση οτι απο καποια φαση και υστερα δεν σεβονται τους κλασικους πελατες τους και εχουν αποκτησει την τακτικη μπουρδελου της Κολωνου.
Περαστε, σκουπιστε τελειωσατε.
Και ανανεωση μηδεν. Οι μονες που μπορεις να πηδηξεις και να πεις, "ναι, αξιζε η ψυχολογικη φθορα", ειναι η Σονια, η Χριστινα, η Ολγα και η Εβελυν. Τωρα οι αλλες..... Σοφια, Ντανιελλα,Συλβια και λοιπες, τι να πω, γουστα ειναι αυτα.... Εις αλλα με υγεια φιλοι.    :grin:

Για τη σύλβια έχει δίκιο. Είναι πολύ βρώμικη η γκόμενα. Την έχω πάρει δύο φορές. Τη δεύτερη φορά μου ήρθε μπόχα που θύμιζε δημόσιες τουαλέτες. Τη σούταρα αμέσως και έφυγα με τη μία. Ορισμένοι που είχαν παρόμοια εμπειρία το σφύριξαν στην τσατσά. Τα πράγματα πρέπει να διορθώθηκαν για λίγο αλλά φαίνεται επανήρθαμε στα παλιά.
Αν θες να ευχαριστηθείς γαμήσι και περιποίηση προτίμησε τη Μόνικα. Είναι απίθανη και ως χαρακτήρας, αρκεί να μην την προσβάλλεις και να της σπάσεις το πάγο πιάνοντας κουβέντα μαζί της. Την έχω πάρει αρκετές φορές και κάθε φορά είναι καλύτερη από τις προηγούμενες.
Η Σόνια είναι πιο πολύ της ξεπέτας αλλά μου φάνηκε καθαρή, όταν την έπαιρνα.
Και η Λόλα, μία καινούρια, φαίνεται πολλά υποσχόμενη.
Βέβαια, εδώ που τα λέμε, αν η τσατσά ήταν εντάξει, θα έπρεπε να τις υποχρεώνει να το κάνουν το ντουζάκι πριν πάνε με τον πελάτη. Έχω μία υποψία ότι μάλλον τις αποτρέπει, για να μη χαλάνε το νερό. Περίεργο αλλά έτσι πρέπει να είναι. Καλό θα είναι να το θέτουμε ως όρο να μπαίνουν στο μπάνιο πριν. Έστω για τα βασικά. Και πάλι δεν είμαστε καλυμμένοι, αλλά έχουμε μύτη και αν κάτι δεν μας αρέσει, να το σουτάρουμε χωρίς να ντρεπόμαστε.
 

Gutter

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Δοκίμασα το μόλις δεύτερη μέρα αφιχθέν Ρωξανάκι. Χθες δεν το πήδηξε κανείς- μόνο μασάζ λέει. σήμερα το πήδηξα εγώ πρώτος. Είναι πρώτη φορά που δουλεύει λέει. Άρα την ξεπαρθένιασα- πουτανικώς. Το θέμα είναι ότι δεν την πολυπίστεψα γιατί πηδιόταν σαν επαγγελματίας χωρίς πολλές αναστολές. Ή στην προσωπική της ζωή πηδιέται τόσο πολύ και καλά, που το έχει μάθει το ποίημα ή .......? Τι να πω. Άβυσσος η ψυχή της πουτάνας .... και η δική μου.
Είναι 21 λέει, Ρουμάνα. Είναι περίπου 160, πολύ αδύνατη, μικρό βυζί, σχηματισμένο καλά κωλαράκι. Ότι πρέπει για πιπινολάγνους όπως εγώ. Τα κάτω χείλη μου φάνηκαν λίγο μεγάλα και δεν μου έκανε κέφι να τα τιμήσω. Ήθελε 20€ εξτρά για ακάποτο αλλά δεν κάνει λέει CIM και anal. Επειδή αυτό το ξεκαθάρισμα για τα 20€ εξτρά, πριν σχεδόν την έναρξη, και το μούσι ότι δεν έχει ξαναδουλέψει μου την έσπασε, είπα να την τιμωρήσω με ένα αργό, βασανιστικό ξέσκισμα της γατούλας της. Σε προδιαθέτει για κάτι τέτοιο. Θα το δείτε. Πήγε κάποια στιγμή να βιαστεί για να με ξεπετάξει αλλά τη φρενάρισα. 80€ είναι αυτά. Καλή για δοκιμή, ίσως να την ξαναπάρω πιο ώριμη.
Πιστεύω ότι αξίζει να πηδήξουμε αυτό το πιπίνι ασύστολα, γιατί αν μη τι άλλο είναι ωραίο να πηδάς πιπινάκια. Από την άλλη θέλει προσοχή για να το ευχαριστηθείτε με την πάρτι της. Μην την αφήσετε να πάρει το πάνω χέρι. Αργό ξέσκισμα και έλεγχο των κινήσεων. Και όλα θα πάνε καλά.
Η Σόνια μου πέταξε ατάκα ότι προσπαθεί να βάλει το anal στο ρεπερτόριό της. Μάλλον έπεσε η δουλειά. Μαζί μου όμως δεν ήθελε λέει ακόμη γιατί θα ζοριστεί. Οπότε έφαγε χυλόπιτα, για σήμερα. Αν αρχίσουμε όλοι να την φτύνουμε και να της ζητάμε και anal κάποια στιγμή θα την καταφέρουμε. άντε μάγκες γιατί θέλω να της φάω το κουλουράκι.
 

Panos81

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2007
Μηνύματα
29
Κριτικές
21
Like
6
Πόντοι
10
Βέβαια, εδώ που τα λέμε, αν η τσατσά ήταν εντάξει, θα έπρεπε να τις υποχρεώνει να το κάνουν το ντουζάκι πριν πάνε με τον πελάτη. Έχω μία υποψία ότι μάλλον τις αποτρέπει, για να μη χαλάνε το νερό. Περίεργο αλλά έτσι πρέπει να είναι. 

Αν ειναι ετσι οπως το λες, τοτε ειναι για πολλες σφαλιαρες τα ατομα. Πρωτον, δεν σεβονται τον εαυτο τους και χαλανε την υγεια τους, δευτερον, δεν σεβονται εμας που σκαμε το παραδακι. Να μην θελουν να χαλασουν νερο....  :idiot:
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Βέβαια, εδώ που τα λέμε, αν η τσατσά ήταν εντάξει, θα έπρεπε να τις υποχρεώνει να το κάνουν το ντουζάκι πριν πάνε με τον πελάτη. Έχω μία υποψία ότι μάλλον τις αποτρέπει, για να μη χαλάνε το νερό. Περίεργο αλλά έτσι πρέπει να είναι. Καλό θα είναι να το θέτουμε ως όρο να μπαίνουν στο μπάνιο πριν. Έστω για τα βασικά. Και πάλι δεν είμαστε καλυμμένοι, αλλά έχουμε μύτη και αν κάτι δεν μας αρέσει, να το σουτάρουμε χωρίς να ντρεπόμαστε.

Ντουζ μετα απο καθε πελατη θα μεταφραζοταν σε μεγαλο κοστος σιγουρα.  Νερο, ζεσταμα του νερου και αφρολουτρο!  Γαμησε τα.
 

hollywood2

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2009
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Ξερει κανεις σας καθε ποτε κανουν τεστ για σεξουαλικες αρρωστιες?
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Ξερει κανεις σας καθε ποτε κανουν τεστ για σεξουαλικες αρρωστιες?

Αυτό επαφίεται στον "πατριωτισμό των μασατζούδων" (και των αφεντικών τους) για τον απλό λόγο ότι θεωρητικά δεν είναι sex workers αλλά "φυσιοθεραπεύτριες" επομένως δεν υπάρχει κανένας νόμος που να τους επιβάλλει να κάνουν εξετάσεις παρά μόνο η συνείδησή τους.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ειναι γεγονοs οτι δεν πλενονται οσο πρεπει, εκει μεσα.  αλλα αυτο εξαρταται απο την καθε κοπελλα. εγω τα εχω πει πολλεs φορεs στην ιδιοκτητρια. τουs ta εχει πει λεει πολλεs  φορεs. επισηs οτι τα γραφουν  στο σιτε, και οτι ζημια παθαινει. θα επρεπε να κατευθυνει το μαγαζι και τιs κοπελλεs καλυτερα ,γιατι ειναι εμπειρη.  πιο παλια ειχε το μαγαζι στην σκρα στην καλλιθεα για οσουs ξερουν με την γνωστη ρωξανη.  μονο το  μαλλι ξερουν να φτιαχνουν, και να θελουν λεφτα.  και εγω αντιμετωπισει οσμεs  και απο την συλβια (  εχει και μικρο παιδακι) και απο αλλεs. υπαρχουν παντα ελλειψειs και απο σαπουνι και οινοπνευμα και αλλα. τιs προαλλεs με ρωτησε η σονια τι γραφουν για αυτη, στο σιτε. οτι εισαι ξεπετα τηs απαντησα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Δοκίμασα το μόλις δεύτερη μέρα αφιχθέν Ρωξανάκι. Χθες δεν το πήδηξε κανείς- μόνο μασάζ λέει. σήμερα το πήδηξα εγώ πρώτος. Είναι πρώτη φορά που δουλεύει λέει. Άρα την ξεπαρθένιασα- πουτανικώς. Το θέμα είναι ότι δεν την πολυπίστεψα γιατί πηδιόταν σαν επαγγελματίας χωρίς πολλές αναστολές. Ή στην προσωπική της ζωή πηδιέται τόσο πολύ και καλά, που το έχει μάθει το ποίημα ή .......? Τι να πω. Άβυσσος η ψυχή της πουτάνας .... και η δική μου.
Είναι 21 λέει, Ρουμάνα. Είναι περίπου 160, πολύ αδύνατη, μικρό βυζί, σχηματισμένο καλά κωλαράκι. Ότι πρέπει για πιπινολάγνους όπως εγώ. Τα κάτω χείλη μου φάνηκαν λίγο μεγάλα και δεν μου έκανε κέφι να τα τιμήσω. Ήθελε 20€ εξτρά για ακάποτο αλλά δεν κάνει λέει CIM και anal. Επειδή αυτό το ξεκαθάρισμα για τα 20€ εξτρά, πριν σχεδόν την έναρξη, και το μούσι ότι δεν έχει ξαναδουλέψει μου την έσπασε, είπα να την τιμωρήσω με ένα αργό, βασανιστικό ξέσκισμα της γατούλας της. Σε προδιαθέτει για κάτι τέτοιο. Θα το δείτε. Πήγε κάποια στιγμή να βιαστεί για να με ξεπετάξει αλλά τη φρενάρισα. 80€ είναι αυτά. Καλή για δοκιμή, ίσως να την ξαναπάρω πιο ώριμη.
Πιστεύω ότι αξίζει να πηδήξουμε αυτό το πιπίνι ασύστολα, γιατί αν μη τι άλλο είναι ωραίο να πηδάς πιπινάκια. Από την άλλη θέλει προσοχή για να το ευχαριστηθείτε με την πάρτι της. Μην την αφήσετε να πάρει το πάνω χέρι. Αργό ξέσκισμα και έλεγχο των κινήσεων. Και όλα θα πάνε καλά.
Η Σόνια μου πέταξε ατάκα ότι προσπαθεί να βάλει το anal στο ρεπερτόριό της. Μάλλον έπεσε η δουλειά. Μαζί μου όμως δεν ήθελε λέει ακόμη γιατί θα ζοριστεί. Οπότε έφαγε χυλόπιτα, για σήμερα. Αν αρχίσουμε όλοι να την φτύνουμε και να της ζητάμε και anal κάποια στιγμή θα την καταφέρουμε. άντε μάγκες γιατί θέλω να της φάω το κουλουράκι.
την ειδα αυτη την ρωξανη που λεs. μου φανηκε καπωs μαζεμενη και φοβισμενη. πολυ αδυνατη και κοντουλικο. ακου ηθελε και 20 ευρω για ακαποτο. αλλα τηs εχουν κανει μαθημα και αυτηνηs. και ποια κανει τα μαθηματα εκει μεσα? ποια  αλλη ? η σονια δεν προκειται να βαλει στο προγραμμα τηs το κωλαρακι. ετσι τα λεει.
 

Gutter

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
την ειδα αυτη την ρωξανη που λεs. μου φανηκε καπωs μαζεμενη και φοβισμενη. πολυ αδυνατη και κοντουλικο. ακου ηθελε και 20 ευρω για ακαποτο. αλλα τηs εχουν κανει μαθημα και αυτηνηs. και ποια κανει τα μαθηματα εκει μεσα? ποια  αλλη ? η σονια δεν προκειται να βαλει στο προγραμμα τηs το κωλαρακι. ετσι τα λεει.

Για να μάθει να μην τα λέει, η σόνια, ούτε και εγώ θα βάλω στο πρόγραμμα να της δώσω τα € μου.
Τη Ρωξάνη πάρτην και μετά δες πόσο μαζεμένη είναι. Εμένα δεν μου έδειξε κάτι τέτοιο.
Όσον αφορά την καθαριότητα: Η τσατσά της προτρέπει να πλυθούν με το οινόπνευμα, ακόμη και αν την έχεις χύσει στο σώμα. πλένονται σαν της γάτες. Μόνο τη μόνικα έχω δει να μπαίνει στο μπάνιο πριν την επαφή και είναι πεντακάθαρη. Τουλάχιστον θα ρίχνει νερό στο νινάκι της να φύγει η κατουρλίλα.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Για να μάθει να μην τα λέει, η σόνια, ούτε και εγώ θα βάλω στο πρόγραμμα να της δώσω τα € μου
τηs εχει κανει καμμια καλη προταση?  οχι βεβαια με 100 ευρω.  ισωs τα διπλασια? δωσε τηs καποιο καλο κινητρο.  αφου βαρεθηκεs να την πηδαs, τωρα εχειs στο ματι το κωλλαρακι τηs.  α ρε Gutter με τα κωλλαρακια των πιπινιων.  ενταξει εχειs δικιο για τα πιπινια.  μαζι σου ειμαι. τα εχουμε ξαναπει και το ξερειs.  φαγωθηκεs να γαμησειs  κωλλαρακια που δεν καθονται ,τουλαχιστον  με πελατεs.( οπωs και με παολα. θυμασαι? ). οχι οτι εχειs αδικο.  παρε και εσυ , τηs ντανιελαs που το δινει, απλοχερα  :2funny: και σε καλη τιμη.  θα δοκιμασω καμμια φορα οπωs λεs και με την ρωξανη.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
προταση για λοκο εχω ριξει στη σονια. αλλα η απαντηση ηταν οχι ακομη.....
    οχι ακομη.....  σε σενα,  στον gutter οτι ισωs.  πολυ πονηρη ειναι.  ολο υποσχεσειs  μοιραζει. εγω παντωs νομιζω οτι αν κατσει, θα κατσει με αρκετα ευρω. και δεν αξιζει τον κοπο.
 

Gutter

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
    οχι ακομη.....  σε σενα,  στον gutter οτι ισωs.  πολυ πονηρη ειναι.  ολο υποσχεσειs  μοιραζει. εγω παντωs νομιζω οτι αν κατσει, θα κατσει με αρκετα ευρω. και δεν αξιζει τον κοπο.

Έστω μία αξίζει. Θα κάνω υπομονή.
Όσο για τη ντανιέλα που λες, μου φαίνεται ότι δε θα μου σηκωθεί, ή θα μου σηκωθεί και μετά θα μου πέσει. Έχει ένα ατσούμπαλο χοντρούλικο σώμα που με ξενερώνει. Εκτός και αν έχει άλλα χαρίσματα που δεν μπορώ να δω. Αν έχεις κάποια λεπτομέρεια εδώ είμαστε......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom