Νέα

Relax Spa Μιχαλακοπούλου 99

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatisp
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 252K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
καλημέρα και καλή εβδομάδα.
έχουμε κανένα νέο απο το εν λόγω studio?
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Συνήθως δεν γράφω κριτικές γιατί τις βαριέμαι αφάνταστα.
Όμως το υποσχέθηκα στα κορίτσια και είπα να σας δώσω μία εικόνα του τι έγινε την Παρασκευή.

Λοιπόν. Μετά από μια εβδομάδα γεμάτη κούραση και άγχος είπα να επισκεφτώ το εν λόγο ίδρυμα. Είμαι παλαιός πελάτης και είναι το μόνο που επισκέπτομαι όταν θέλω λιγάκι να χαλαρώσω και να ξεφύγω.

Η καλή κυρία με πέρασε στο γνωστό δωμάτιο με τον καναπέ το οποίο και μου αρέσει περισσότερο από όλα τα άλλα.

Περάσανε οι κοπέλες μια προς μια. Βρήκα και ένα καινούργιο ενδιαφέρον καινούργιο κοριτσάκι ονόματι ΛΟΛΑ. Είχα όρεξη για τρελίτσες και ήθελα να κάνω ένα ντουετάκη. Με είχε ενημερώσει σχετικά παλαιότερα η φίλη μου η ΣΟΝΙΑ οπότε είπα να το δοκιμάσω. Συνεννοήθηκα με την κυριούλα και κλείσαμε στα 160 ΕΥΡΩ για δύο φορές μέσα στον προβλεπόμενο χρόνο (45 λεπτά). Κάλεσα την ΣΟΝΙΑ και την ρώτησα ποια κοπέλα προτιμάει να πάρουμε. Μου είπε την ΜΟΝΙΚΑ. Εγώ στην αρχή αντέδρασα και ζήτησα την ΛΟΛΑ. Είδα ότι η μικρή δυσφόρησε λιγάκι και είπα να μην χαλάσω την παρέα μας. Έτσι και έγινε. Καλέσαμε την ΜΟΝΙΚΑ και μπήκα μέσα για ντουζάκι να χαλαρώσω λιγάκι. Έστρωσα την κορμάρα μου στον χειρουργικό τραπέζι και περίμενα τα πλάσματα. Σε λίγο μπήκαν μέσα. Εκεί ξεκίνησε ένα πολύ χαλαρωτικό μασάζ με την ΜΟΝΙΚΑ να έχει αναλάβει το επάνω μέρος του σώματος και την ΣΟΝΙΑ να έχει αναλάβει τα πόδια. Για περίπου 10 λεπτά (ίσως και παραπάνω) απολάμβανα τέσσερα χέρια να χαϊδεύουνε τον κορμί μου και εγώ να απογειώνομαι. Η χαλάρωση που ένοιωσα ήταν απίστευτη. Δεν ήθελα όμως να περάσει η ώρα μια και ήθελα να γευτώ για όσο περισσότερη ώρα μπορούσα να απίστευτα κορμιά τους.
Με πολύ μεγάλη προσπάθεια, από την χαλάρωση, κατάφερα να σηκωθώ και να κάτσω στον καναπέ για να αρχίσει το πανηγύρι. Τα κορίτσια γδυθήκανε και αρχίσανε οι μεταξύ τους περιπτύξεις και τα απόλυτα ερωτικά χαϊδέματα και φιλιά στο στόμα τα οποία συντέλεσαν στην απότομη άνοδο της λίμπιντό μου.
Μοιραστήκανε για λίγο το πέος μου και μετά ανέβασα την ΜΟΝΙΚΑ επάνω μου, με την ΣΟΝΙΑ να περιποιείται τον υπόλοιπο κορμό μου.
Παιδία η θέα ήταν συγκλονιστική. Δεν μπόρεσα κρατηθώ και πολύ και μετά από λίγο κατέθεσα μέσα στην ΜΟΝΙΚΑ. Τσιγαράκι και μετά από 10 λεπτάκια δεύτερος γύρος.
Αυτήν την φορά την πρωτοβουλία πήρα η ΣΟΝΙΑ, η οποία κατάφερε να με επαναφέρει σε μάχιμη κατάσταση και μπόρεσα με το τέλος του χρόνου να καταθέσω επάνω στα πολύ όμορφα στήθη της.

Ειλικρινά τα κορίτσια δεν μπορούν να καταλάβουνε τι πραγματικά μεγάλο θησαυρό κρύβουνε. Πέρασα τέλεια. Η χημεία μεταξύ μας ήταν υπέροχη και το κλήμα εκτός από άκρως ερωτικό ήταν και πολύ φιλικό.
Διαβάζω για διάφορα CITY TOURS και τα υπέρογκα ποσά που απαιτούνε. Τις φόλες που κατά καιρούς διάφοροι τρωνε και αναρωτιέμαι. Τι περισσότερο μπορεί να σου δώσει ένα ντουέτο CITY TOURS που περιλαμβάνει ακριβός τα ίδια, σε τιμές τουλάχιστον τρεις φορές επάνω από την τιμή που χρεώνουν τα κορίτσια.
Και φυσικά όσοι τα έχουν επισκεφθεί, μπορούν να καταλάβουν ότι πρόκειται για δύο πολύ δροσερά κορίτσια (20 και 23 ετών και τα δύο μαζί εάν τα αθροίσεις κάνουν σχεδόν την δική μου ηλικία) τα οποία έχουν σαν προορισμό την δική μας χαρά και ευτυχία. Χωρίς τουπέ και εγωισμούς. Μια μικρή παρέα που περνάμε πολύ καλά. Μια παρέα που ελίσσετε μεταξύ ερωτισμού και φιλίας. Ξεπερνά τα απλά κοινά όρια ενός στούντιο και αγγίζει απλές ανθρώπινες στιγμές.
Φυσικά πολύ σημαντικό ρόλο παίζει και ο τρόπος που τους φέρεται κανείς. Τα κορίτσια θέλουν σεβασμό και χαλαρότητα.

Αυτά τα ολίγα από εμένα.

Κορίτσια να είστε πάντα καλά.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πουτανοκαψούρης, αγαπούλης και μαλακας (στην καλλιτερη περιπτωση για να μην πω και την ρεαλιστικη άποψή μου και σκούζεις)  :)

και για να προλαβω και σχόλια, προσπαθω να βρω κανενα ποστ σου για άλλο μασατζιδικο αλλα δενννν.......

εν κατακλείδι, αν πληρωνεις εκει, εισαι στόκος..  :tooth:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
πουτανοκαψούρης, αγαπούλης και μαλακας (στην καλλιτερη περιπτωση για να μην πω και την ρεαλιστικη άποψή μου και σκούζεις)  :)

και για να προλαβω και σχόλια, προσπαθω να βρω κανενα ποστ σου για άλλο μασατζιδικο αλλα δενννν.......

εν κατακλείδι, αν πληρωνεις εκει, εισαι στόκος..  :tooth:

Απόψεις καλέ μου φίλε....
Φυσικά και θα παραβλέψω τα κακεντρεχή σου σχόλια. Δεν έχει νόημα άλλωστε.
Δεν έχω σκοπό να σε πείσω για οτιδήποτε.
Απλά γράφω την δική μου εμπειρία.
Όσο για το εάν θα βρεις άλλες καταχωρίσεις μου δεν θα βρεις μια και όπως είπα δεν πάω και πουθενά αλλού. Έχω βρει την ανταπόκριση που θέλω και απαιτώ από τέτοιου είδους ιδρύματα και αυτό μου είναι αρκετό.
Το αποτέλεσμα για εμένα είναι αυτό που μετράει.
Όταν δίνω το ένα τρίτο από αυτά που δίνει κάποιος σε ένα CITY TOUR και απολαμβάνω τα ίδια και περισσότερα, τότε δεν έχω λόγω να μην είμαι ευτυχισμένος.
:P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
1. Απόψεις καλέ μου φίλε....
Φυσικά και θα παραβλέψω τα κακεντρεχή σου σχόλια. Δεν έχει νόημα άλλωστε.
Δεν έχω σκοπό να σε πείσω για οτιδήποτε.

2. Απλά γράφω την δική μου εμπειρία.

3.Όσο για το εάν θα βρεις άλλες καταχωρίσεις μου δεν θα βρεις μια και όπως είπα δεν πάω και πουθενά αλλού. Έχω βρει την ανταπόκριση που θέλω και απαιτώ από τέτοιου είδους ιδρύματα και αυτό μου είναι αρκετό.

4. Το αποτέλεσμα για εμένα είναι αυτό που μετράει.

5. Όταν δίνω το ένα τρίτο από αυτά που δίνει κάποιος σε ένα CITY TOUR και απολαμβάνω τα ίδια και περισσότερα, τότε δεν έχω λόγω να μην είμαι ευτυχισμένος.
:P
1. εννοειται πως λεμε την αποψη μας ολοι εδω και φυσικα δεν εχεις σκοπο να με πεισεις, διοτι πολυ απλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ !  :P

2. η δικη σου εμπειρια ειναι διαφημιστικο τρέιλερ σε συνεχειες..

3. αστα ρε αγαπουλη, ολοι οι προμοτορες με μικρό ευρος μυαλου τα ιδια λενε.. εχεις πολλα ψωμια ακομα..  :P :P

4. το οποιο ειναι να παμε κι εμεις ??  :2funny: :2funny:

5. κλασε να φουμάρουμε.. χαζούλι..  :boobies: :boobies:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
1. εννοειται πως λεμε την αποψη μας ολοι εδω και φυσικα δεν εχεις σκοπο να με πεισεις, διοτι πολυ απλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ !  :P

2. η δικη σου εμπειρια ειναι διαφημιστικο τρέιλερ σε συνεχειες..

3. αστα ρε αγαπουλη, ολοι οι προμοτορες με μικρό ευρος μυαλου τα ιδια λενε.. εχεις πολλα ψωμια ακομα..  :P :P

4. το οποιο ειναι να παμε κι εμεις ??  :2funny: :2funny:

5. κλασε να φουμάρουμε.. χαζούλι..  :boobies: :boobies:



Καλό μου κοριτσάκι άκου.
Το να αντιπαρατεθώ μαζί σου μου είναι αδιάφορο.  :sunglasses:
Προφανώς όμως έχεις πολλά απωθημένα τα οποία το εν λόγο site μάλλον αδυνατεί να σου διεκπεραιώσει.  :helpplea:
Θα πρότεινα το ή ακόμη καλύτερα το .
Είμαι σίγουρος πως εκεί θα βρεις την απαραίτητη κατανόηση και φροντίδα που σου χεριάζετε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλό μου κοριτσάκι άκου.
Το να αντιπαρατεθώ μαζί σου μου είναι αδιάφορο.  :sunglasses:
Προφανώς όμως έχεις πολλά απωθημένα τα οποία το εν λόγο site μάλλον αδυνατεί να σου διεκπεραιώσει.   :helpplea:
Θα πρότεινα το ή ακόμη καλύτερα το .
Είμαι σίγουρος πως εκεί θα βρεις την απαραίτητη κατανόηση και φροντίδα που σου χεριάζετε.
ενημερωμενο σε βλεπω για την παθηση σου. μιλα για παρτη σου..  :P

σου χαλασα το promotion και τωρα τραγούδα..  :-* :-*
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ενημερωμενο σε βλεπω για την παθηση σου. μιλα για παρτη σου..  :P

σου χαλασα το promotion και τωρα τραγούδα..  :-* :-*

Καλό μου κοριτσάκι άκου.
Οι κοπελίτσες τις ηλικίας σου αντιμετωπίζουν πολλά προβλήματα.
Τυγχάνει να έχω αρκετές φίλες στα πρόθυρα νευρικού κλονισμού και λόγω τις ιδιότητάς μου είμαι αναγκασμένος να τους ενημερώνω.
Ελπίζω να βοήθησα και εσένα.

Με πολύ στοργική αγάπη.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλό μου κοριτσάκι άκου.
Οι κοπελίτσες τις ηλικίας σου αντιμετωπίζουν πολλά προβλήματα.
Τυγχάνει να έχω αρκετές φίλες στα πρόθυρα νευρικού κλονισμού και λόγω τις ιδιότητάς μου είμαι αναγκασμένος να τους ενημερώνω.
Ελπίζω να βοήθησα και εσένα.

Με πολύ στοργική αγάπη.
μητσάκο ακου κι εσυ..  ;)

μπερδευεις το πουλακι με το μουνακι. λογικο ειναι με τα τραβελια που σπρωχνεις.  :P :P

κανε παραπέρα, σε φοβηθηκε ο κωλος μου..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nassinio

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μητσάκο ακου κι εσυ..  ;)

μπερδευεις το πουλακι με το μουνακι. λογικο ειναι με τα τραβελια που σπρωχνεις.  :P :P

κανε παραπέρα, σε φοβηθηκε ο κωλος μου..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλό μου κοριτσάκι άκου και πάλι.
Το ακατοίκητο είναι προνόμιο σου το οποίο με πολύ μεγάλη επιτυχία ασκείς.
Υποχρέωσή μας είναι να αποδεχθούμε την ιδιαιτερότητα και την πάθηση των μειονοτήτων, μέσα στα πλαίσια της οργανωμένης κοινωνίας όπως αυτή ορίζεται από του βασικούς κανόνες της λεγόμενης δημοκρατίας.
Φυσικά η θέση μου με έχει πολλές φορές φέρει αντιμέτωπο με πάσχοντες σαν και την δική σου περίπτωση και θα ήθελα, ευκαιρίας δοθείσης, να σου εκφράσω την αμέριστη συμπαράστασή μου και να σου ευχηθώ καλό δρόμο στην προσπάθειά σου.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πες μου κι αλλα δημητρακη μου..  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
ασε νασσινιο μην το ψαχνεις.η μαλακια του ειναι ανευ συναγωνισμου,αστον να γραφει μονος του και μιν απαντας για να φθασει τα 457.876.345 ποστ και να παρει το βραβειο
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιδεσ καλησπερα περασα απο το ιδρυμα πριν καμια ωρα αλλα κατι με κολωσε!!!ειδα την λολα πολλη ωραια κοπελα φρεσκαδουρα και μου κολλησε και η σονια!!!!ξερει καποιοσ να με βοηθησει με τησ δυο κυριεσ??λεω να παω απογευμα με σονια!!!
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιδια βοηθηστεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
λολα ξανθια μετριο υψοσ πολλη γλυκια αλλα λιγο αμηχανη
σονια κοντουλα καστανη γλυκουλα γυρω στα 22 την εκανα
μπορεισ να με βοηθησεισ αν εχεισ περασει με καμια να μου πεισ αν αξιζει???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom