Νέα

Ψάχνουμε άτομα για παρτούζα.Έλληνας-Πακιστανός ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Έχουμε ήδη 3 προτάσεις για αυτή την Κυριακή.Στείλτε και άλλοι ώστε να έχουμε καλό pool επιλογών.
 

Επισκέπτης
Άμα ήταν έτσι οι άντρες ....  :S
Γιατί ντρέπεσαι να το πεις? Αδελφές ψάχνετε.
Τελικά δεν μας είπες, σου τον είχε σφυρίξει ο Ιππότης τότε?

Στη χοντρή γκέι ψ@λα μου ρε μάγκα τι πιστεύεις εσύ για τους άντρες που κάνουν σεξ με άντρες.Εμείς θέλουμε ξηγημένα κατα προτίμηση αρρενωπά τυπάκια για να περνάμε καλά τις Κυριακές μας με δυνατό αντρικό σεξ.Οι κομπλάρες,ξενοφοβικοί,ρατσιστές ομοφοβικοί και λοιποί παπάρες να μην ενοχλούν.

Όσο για τον Ιππότη ένα κακόγουστο τρολ και όχι του γούστου μου από τα λίγα που διάβασα.
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Στη χοντρή γκέι ψ@λα μου ρε μάγκα τι πιστεύεις εσύ για τους άντρες που κάνουν σεξ με άντρες.Εμείς θέλουμε ξηγημένα κατα προτίμηση αρρενωπά τυπάκια για να περνάμε καλά τις Κυριακές μας με δυνατό αντρικό σεξ.Οι κομπλάρες,ξενοφοβικοί,ρατσιστές ομοφοβικοί και λοιποί παπάρες να μην ενοχλούν.

Όσο για τον Ιππότη ένα κακόγουστο τρολ και όχι του γούστου μου από τα λίγα που διάβασα.

Και γιατί το πόσταρες στο μπου τότε? Δεν ξέρεις ότι έχουμε τέτοιους εδώ?
Άντε μωρή ξεκωλιάρα που θα μας το παίξεις και ανώτερος , για αυτό ακριβώς το έγραψες εδώ , για να τα ακούς.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Στη χοντρή γκέι ψ@λα μου ρε μάγκα τι πιστεύεις εσύ για τους άντρες που κάνουν σεξ με άντρες.Εμείς θέλουμε ξηγημένα κατα προτίμηση αρρενωπά τυπάκια για να περνάμε καλά τις Κυριακές μας με δυνατό αντρικό σεξ.Οι κομπλάρες,ξενοφοβικοί,ρατσιστές ομοφοβικοί και λοιποί παπάρες να μην ενοχλούν.

Όσο για τον Ιππότη ένα κακόγουστο τρολ και όχι του γούστου μου από τα λίγα που διάβασα.

τυπε τρολ ο ιπποτης που εχει γαμησει τρια σωματα στρατου;  :S
 

Elephtheros

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • edo-mesa-ginonte-sodoma-ke-gomorra.jpg
    edo-mesa-ginonte-sodoma-ke-gomorra.jpg
    63,2 KB · Εμφανίσεις: 32

Επισκέπτης
Και γιατί το πόσταρες στο μπου τότε? Δεν ξέρεις ότι έχουμε τέτοιους εδώ?
Άντε μωρή ξεκωλιάρα που θα μας το παίξεις και ανώτερος , για αυτό ακριβώς το έγραψες εδώ , για να τα ακούς.

Σάλτα γ@μήσου μωρή ανέραστη ομοφοβική κ@ργια να πούμε και απεύθυνε μου τον λόγο μόνο αν θέλεις να φας ή να δώσεις πούτσα με 2 γερά αρσενικά.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Είμαστε ζευγάρι ένας Έλληνας άλλος Πακιστανός και ψάχνουμε άλλους άντρες για την Κυριακή (και κάθε Κυριακή) στο χώρο μας Αθήνα.Μια καλή παρτουζίτσα όποιος ψήνεται.Είμαστε 33 χρονών εγώ και 31 ο άλλος ,καθαρά ξηγημένα εμφανίσημα παιδιά.Στείλτε πμ ή ρωτήστε εδώ ότι γουστάρετε.

τύπε φυσιολογικά θα βρείτε πολύ κόσμο και άντρες και γυναίκες..  :cheesy:
οι πακιστανοί έχουν πέραση  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Σάλτα γ@μήσου μωρή ανέραστη ομοφοβική κ@ργια να πούμε και απεύθυνε μου τον λόγο μόνο αν θέλεις να φας ή να δώσεις πούτσα με 2 γερά αρσενικά.

Τι  λέει αυτός? Κατάλαβε κανείς?  :think:

Για να σου μιλήσω πρέπει να σε γαμήσω ρε φίλε ή λάθος κατάλαβα?  :S

Έλα τώρα , άσε τα νάζια και κάτσε να ακούσεις εδώ μέσα αυτά για τα οποία ήρθες.
Αν ήθελες κατανόηση θα πηγενές σε άλλο site , εδώ ήρθες γιατί γουστάρεις ξεφτίλισμα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
εν τω μεταξυ το αστειο ειναι οτι ο πακιστανος θα ειναι ο μονος αποκλειστικα ενεργητικος στην ολη φαση !  :2funny: :2funny:

ρε μαλακες ελληναρες, ακομα και στους γκευ κυκλους για το πουτσο ειμαστε !  :2funny: :2funny: :2funny:
 

realtruth13

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
275
Like
0
Πόντοι
1
Είμαστε ζευγάρι ένας Έλληνας άλλος Πακιστανός και ψάχνουμε άλλους άντρες για την Κυριακή (και κάθε Κυριακή) στο χώρο μας Αθήνα.Μια καλή παρτουζίτσα όποιος ψήνεται.Είμαστε 33 χρονών εγώ και 31 ο άλλος ,καθαρά ξηγημένα εμφανίσημα παιδιά.Στείλτε πμ ή ρωτήστε εδώ ότι γουστάρετε.
τυπε φορας και εσυ πακιστανικη παντουφλα?
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
η αγαπη ηρθε απο μακρυα. Σηριαλ το καναμε.

Θα μπουνε οι αλβανοι και οι ροσωποντιοι απο τις πιατσες και θα διαμαρτυρηθουν για τους ξενους τους πακιστανους που ηρθαν παρανομα στη χωρα και τους κλεβουν τους αντρες

:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Και γιατί το πόσταρες στο μπου τότε? Δεν ξέρεις ότι έχουμε τέτοιους εδώ?
Άντε μωρή ξεκωλιάρα που θα μας το παίξεις και ανώτερος , για αυτό ακριβώς το έγραψες εδώ , για να τα ακούς.

τυπε και να μην ξεχναμε οτι στο μπου εχουμε και αντρακλες σαν τον λιλα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
εν τω μεταξυ το αστειο ειναι οτι ο πακιστανος θα ειναι ο μονος αποκλειστικα ενεργητικος στην ολη φαση !  :2funny: :2funny:

ρε μαλακες ελληναρες, ακομα και στους γκευ κυκλους για το πουτσο ειμαστε !  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν υπάρχει φάση φίλε , μια αδελφή που της αρέσει να την κράζουν υπάρχει .....  :grin:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Ντομάτα γκουρούνι , ντομάτα γκουρούνι
 

Elephtheros

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2014
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Σάλτα γ@μήσου μωρή ανέραστη ομοφοβική κ@ργια να πούμε και απεύθυνε μου τον λόγο μόνο αν θέλεις να φας ή να δώσεις πούτσα με 2 γερά αρσενικά.
Εντάξει γουστάρετε να αλληλογαμιόσαστε με άλλους άντρες.
Αλλά, αντί να το γράφεις εδώ, που είναι ένας χώρος κατά 90% ( όπως το βλέπω εγώ ) για πουτάνες, μπουρδέλα, πουτανόπιατσε και όλα τα συναφή, γιατί δεν μπένεις σε κάποιο αμιγώς gay χώρο, και δεν θα έχεις και τον φόβο μην σε κράξουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom