Νέα

Ψάχνουμε άτομα για παρτούζα.Έλληνας-Πακιστανός ζευγάρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 679
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Από το βόρειο η από το νότιο Πακιστάν?

Είναι πολλές οι φυλές και εκεί!
 

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
η απολυτη παρακμη  δεν ειναι οτι ψαχνουν ειναι οτι θα βρουνε κιολας  :2funny:
εγω νομιζω οτι ο πακιστανος εραστης ειναι το γνωστο μελος του σαιτ και πηδαει τον λεγκολας απο τον αρχοντα των δαχτυλιδιων
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.079
Like
11.541
Πόντοι
2.606
τσομπανη παρε το καρο και ελα αθηνα να κανεις αυτοψια να δουμε τι γινεται http://[URL unfurl="true"]www.smiley-lol.com/smiley/deplacer/bmw.gif[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.smiley-lol.com/smiley/deplacer/fairestop.gif[/img[/URL]]
 

maverick77

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2013
Μηνύματα
534
Like
1
Πόντοι
6
τσομπανη παρε το καρο και ελα αθηνα να κανεις αυτοψια να δουμε τι γινεται http://[URL unfurl="true"]www.smiley-lol.com/smiley/deplacer/bmw.gif[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.smiley-lol.com/smiley/deplacer/fairestop.gif[/img[/URL]]
[/quote]Θα γυριστει πορνοταινια μαθαινω απο την wicked σεξοπαρωδια του χομπιτ και θα παιζει ο λεγκολας και ενας νανος...τον πακιστανο δεν βλεπω να κολλαει στο σεναριο
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
455
Κριτικές
17
Like
959
Πόντοι
5.140
Ποσο  πιο κατω θα πεσουμε σε αυτη την χωρα!!!!!
Ζευγαρι ελληνα με πακιστανο ψαχνουν για πουτσες η απολυτη παρακμη!!

Η αλήθεια είναι ότι αν έλεγε ζευγάρι Έλληνα με Ελβετό να είχε μία άλλη χάρη το πράμα .
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι ότι αν έλεγε ζευγάρι Έλληνα με Ελβετό να είχε μία άλλη χάρη το πράμα .

Όπως τα λες τυπε! Κακό μάρκετινγκ.  Δεν το πουλάει καλά. ...

Προτείνω να το αλλάξει σε "εξωτικο", "μελαμψο"

Μόλις είδα Πακιστανός θυμήθηκα ότι έχω να πάω να πλύνω το αυτοκίνητο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.935
Κριτικές
1
Like
29.662
Πόντοι
8.006
Αχαχά,ένα νέο αστέρι στο φόρουμ γεννιέται  :2funny:
Το Πακιστανό από που τον ψάρεψες ρε;Πρόσεχε γιατί και ο άλλος γουστάρε πακιστάνια από τους δύο ξένους και είδες πως κατέληξε.
Γεωργιανούς επαιρνε ο μακαρίτης.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.623
Like
14.595
Πόντοι
3.656
Ο φίλος ο Λεγκόλας33άρης είχε πάει με τον Ιππότη69 όταν αυτός ακόμα ήταν νέος γυμναστής , πριν γίνει γέρος τσάτσος.  :grin:
Εκεί κάπου σιχάθηκε την υποκρισία του κόσμου και το γύρισε στους Πακιστανούς....

τυπε πρεπει να φοραγε παραλλαγη ο τυπος.ειναι ο μονος τροπος να τον προσεξει ο ιπποτης που εχει γαμησει ολοκληρο σωμα στρατου  :S
 

XRISTOS(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
1
βαλτον στην χλωρινη να ασπριση πρωτα και μετα να βγητε στο κλαρι.
 

Επισκέπτης
Αφήστε τις τρολιές να πούμε .Άντρες ψάχνουμε για τις Κυριακές .Εγώ είμαι vers και ο Πακιστανός top κυρίως όμως ψάχνουμε ώστε να γαμάω και γω γιατί ο δικός μου δεν δίνει κωλο.Ιδανικά θα παίξουν αλλαξοκωλιές και άλλα συναφή με δυνατό αντρικό γκέι σεξ.

Ζευγάρι σε μακροχρόνια σχέση είμαστε. Μη γίνεστε απολίτιστα συμπλεγματικά και ρατσιστικά γίδια.Ξέρω πως στον μικρόκοσμο μερικών φαντάζει δύσκολο να έχουν αλλοεθνείς σχέση αλλά στις μεγάλες γκέι μπάλες μου τι λέει ο κάθε τελειωμένος.Όποιος ψήνεται ας επικοινωνήσει.Έχουμε χώρο Αθήνα.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Ο φίλος ο Λεγκόλας33άρης είχε πάει με τον Ιππότη69 όταν αυτός ακόμα ήταν νέος γυμναστής , πριν γίνει γέρος τσάτσος.  :grin:
Εκεί κάπου σιχάθηκε την υποκρισία του κόσμου και το γύρισε στους Πακιστανούς....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Το τόπικ είναι σοβαρό και real.Δε ξέρω τι κάνει τόσο μεγάλη εντύπωση στον ομοφοβικό και ρατσιστικό οχετό.
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Το τόπικ είναι σοβαρό και real.Δε ξέρω τι κάνει τόσο μεγάλη εντύπωση στον ομοφοβικό και ρατσιστικό οχετό.

Με τι μουτρα θα  με αντικρισει αυριο το παιδι στο φαναρι?

με τι θρασσος θα μου καθαρισει το τζαμι οταν γνωριζω τι εκανε χτες το βραδυ?

τι εχει εχει μεσα στο κουβα με το σαπουνι που βουταει το σφουγγαρι? μονο σαπουνι? μηπως ο κερατας μου μαγαριζει το μπαρμπριζ μπροστα στα ματια μου?

και το χειροτερο ειναι οτι θα παει και απο πισω μετα ....
 

Επισκέπτης
Με τι μουτρα θα  με αντικρισει αυριο το παιδι στο φαναρι?

με τι θρασσος θα μου καθαρισει το τζαμι οταν γνωριζω τι εκανε χτες το βραδυ?

τι εχει εχει μεσα στο κουβα με το σαπουνι που βουταει το σφουγγαρι? μονο σαπουνι? μηπως ο κερατας μου μαγαριζει το μπαρμπριζ μπροστα στα ματια μου?

και το χειροτερο ειναι οτι θα παει και απο πισω μετα ....

Ότι στοίχημα θες πως αν σε περάσει ένα χεράκι ο δικός μου Πακιστανός θα αναθεωρήσεις.Είναι ειδικός να κάνει σούφρες να τρέμουν από σπασμούς.
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
Ότι στοίχημα θες πως αν σε περάσει ένα χεράκι ο δικός μου Πακιστανός θα αναθεωρήσεις.Είναι ειδικός να κάνει σούφρες να τρέμουν από σπασμούς.

κανει και εσωτερικο και μηχανη  ή μονο απ εξω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom