Νέα

πρωτο ραντεβου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα milfslover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
η κοπελα εκανε κινηση αλλα εσυ δεν ανταποκριθηκες, η δεν το καταλαβες, η δεν ειχες εκεινη τη στιγμη το θαρρος να το κανεις.
λογικα δεν ειναι οτι δεν γουσταρει, αλλα μαλλον ξενερωσε λιγο.
πιστευω δεν εχει χαθει ακομα το παιχνιδι. Η γνωμη μου ειναι πως πρεπει να εξαφανιστεις, και αν γουσταρει θα εμφανιστει αυτη.
και οταν θα γινει αυτο (που ιθα γινει), φροντισε να μην της πεις αμεσως ναι. Αν σου πει πχ να βρεθουμε την χ μερα, πες της πως εχεις κανονισει, να βγειτε μια αλλη. Αυτη λογικα θα ξενερωσει, και θα παει να στο παιξει χαρυ πεπονι, μην τσιμπησεις, γραψε την, και τοτε θα επανελθει, και οχι απλα θα βγειτε, αλλα και υα  :pipa1:

αν παλι δεν γινει τπτ απο τα παραπανω, και η γκομενα δεν γουσταρει, στα αρχιδια σου, θα βρεις αλλη.

 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.439
Πόντοι
216
Φιλε γαμιεται αλλου η γκομενα και βγηκε να καυλαντισει ή και να γαμηθει αυθημερον!
Εσυ δε το καταλαβες, εκανες το καληνυχτακια και Bye bye...
δε νομιζω να ξαναβγει μαζι σου.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
της εστειλα μηνυμα της ειπα ποτε να ξαναβρεθουμε?μου λεει δε ξερω να δουμε

Φίλε μου κατ' αρχάς όταν θέλεις να πεις κάτι σε γυναίκα που έχει τελειώσει το λύκειο την παίρνεις τηλέφωνο και της μιλάς στα ίσα και δεν της στέλνεις μήνυμα. Της λες διάφορες μαλακίες και στο τέλος της ζητάς να βγείτε. Αν σου πει ναι, που στην περίπτωσή σου ναι θα σου έλεγε, προχωράς στο ψαχνό, διαφορετικά τη γράφεις στα παπάρια σου.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
795
Πόντοι
96
Προς τον θεματοθέτη μια συμβουλή: Απλά αγνοείς ότι διαβάζεις εδώ μέσα!!!!!
 

lonxh

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
8
Like
35
Πόντοι
0
υπάρχουν ενδείξεις οτι παίζει και αλλού, αυτό δεν μας ρίχνει στο κάτω κάτω δεν πας για γάμο, αν δεν πάρει μεχρι την παρασκευή πάρε και δώσε ραντεβού για κάπου off-grid τύπου παράνομο ζευγαράκι, και εκεί παίξε όλα σου τα χαρτιά.
 

zoyloy

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Προς τον θεματοθέτη μια συμβουλή: Απλά αγνοείς ότι διαβάζεις εδώ μέσα!!!!!
Κατά την ταπεινή μου άποψη με την συμβουλή σου,απαξιωνεις και την ύπαρξη του σάιτ,αλλά και όσα γράφονται σε αυτό από άλλους, άρα ποιος ο λόγος που βρίσκεσαι εδώ?λογικά με την συμβουλή σου δεν πρέπει να δώσει σημασία και σε ότι λες εσύ.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
795
Πόντοι
96
Φυσικά δεν απαξιώνω το site, εξάλλου έχει ανοίξει τα μάτια σε πολλούς εδώ μέσα ( και σε μένα)..... Αλλά ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δαχτυλό μας,ότι γράφεται εδώ δεν είναι και το καλύτερο για να εκπληρώσει ο συναγωνιστής την επιθυμία του......
 

zoyloy

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Φυσικά δεν απαξιώνω το site, εξάλλου έχει ανοίξει τα μάτια σε πολλούς εδώ μέσα ( και σε μένα)..... Αλλά ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δαχτυλό μας,ότι γράφεται εδώ δεν είναι και το καλύτερο για να εκπληρώσει ο συναγωνιστής την επιθυμία του......
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται και πολύ νιο νιο από τον καθένα μας εδώ να καταλάβει ότι οι απόψεις που εκφράζονται είναι υποκειμενικές, Αλλά άλλο αυτό και άλλο το(Απλά αγνοείς ότι διαβάζεις εδώ μέσα!!!!!)ακούγεται σαν .....μην ακούς τι λένε οι μαλακες.....εσύ ο ίδιος ειπες ότι σου εχουν άνοιξη τα μάτια με τα σχόλια όπως σε όλους μας άλλωστε.... Τέλος Πάντον ίσως πρόκειται για παρανόηση..
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
καλησπερα παιδες!μετα απο γνωριμια απο κοινη γνωστη εδω στην επαρχια που βρισκομαι 4 χρονια τωρα την παρασκευη βγηκαμε με μια κοπελια το βραδυ οι δυο μας να γνωριστουμε.πηγαμε και καλα να πιουμε ενα ποτακι χαλαρο κατα τις 12 και τελικα την πηγα σπιτι κατα τις 6 το πρωι.κανονικη ανακριση ποσο καιρο μενεις εδω? ειχες σχεση εδω?ποτε τελέιωσες απο τη σχεση σου?αν τελειωσει η δουλεια σου θα πας αθηνα?παντως υπηρχε καλη χημεια ολη την ωρα της βραδια σας.μονο που δε φιληθηκαμε.αφου καθοτανε στο σκαμπο πεναντι βρεθηκε πανω στα ποδια μου.σε καποια φαση μου μιαγε για εα μαγαζι και μολις της ειπα παμε για κανα ποτακι εκει μου ειπε ειναι γνωστοι της πολλοι εκει απο την γειτονια και αν μας δουν τετοια ωρα μαζι καταλαβαινεις.την κυριακη της εστειλα μηνυμα της ειπα ποτε να ξαναβρεθουμε?μου λεει δε ξερω να δουμε.σημειωση.απο την αρχη μου ειχε πει να βγουμε παρασκευη γιατι μετα δε ξερει ποτε θα μπορει.τωρα λεω μη ααστέλνω παπαριες.αν θελει αυτη θα πει. 

ΔΕΝ θα γαμησεις.  :S :S :S
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Αντε να σου πώ και εγώ την άποψή μου.

Οι γυναίκες ως συνηθως δεν ξέρουν τι θέλουν. Ενα γαμημένο ζευγάρι παπούτσια για να αγοράσουν πρέπει να δοκιμάοσυν 500, και να χρησιμοποιήσουν και 2 - 3 φίλες τους ως συμβουλάτορες.

Πόσο μάλλον για να αποφασίσουν αν γουστάρουν ένα άντρα η όχι.

Επιπλέον αγνοούν ένα βασικό κανόνα. Ο άντρας δεν είναι πίτσα για να τον παραγγείλουν όπως θέλουν. Αυτό που έχουν απέναντί τους πρέπει να παοφασίσουν αν τους κάνει ή όχι. Και δεν τους είναι εύκολο. Η ''επιλεκτότητα'' είναι στα έντσικτα τους, όπως είναι στα ένστικτα  των αντρών η πολυγαμικότητα.

Αποτέλεσμα. Οι περισότερες πλην εξαιρέσεων κινούνται περισότερο στη κατεύθυνση του να δουν αν περνάει η μπογιά τους παρά στη κατεύθυνση του να βρούν κάποιον άντρα και ότι προκύψει. Ικανοποιούνται περισσότερο απο το να λένε στις φίλες τους ότι ''βγήκα με 2 την προηγούμενη εβδομάδα αλλά μάλλον δεν θα προχωρήσω με κανένα'' παρά με το να πάνε με ένα αντρα για τον οποίο δεν νοιώθουν σιγουρες.Και σίγουρες νοιώθουν πολύ δύσκολα.

Με τα παραπάνω δεδομένα η στάση που εγώ τουλάχιστον επιλέγω είναι η ακόλουθη. Κάνω τη αρχική μου κίνηση, και περιμένω να δω την ανταπόκριση. Αν η άλλη δεν ανταποκριθεί, η αρνηθεί με δικαιολογία, το πολύ πολύ να κάνω άλλη μια κίνηση και αυτό γιατί έχω δεί ότι κάποιες εξιτάρονται απο τν αίσθηση ότι τις κυνηγάς και το επιζητούν. Αν στη δεύτερη δεν ανταποκριθεί τέλος και πολύ ασχολήθηκα. Πάνω από όλα αξιοπρέπεια. Δεν θα γίνω  μουνόδουλος για καμμιά γυναίκα ακόμη και μοντέλο να είναι. Για κάθε μια που με απορίπτει μπορώ να βρώ άλλες 2 που θα ανταποκριθούν. Και στο κάτω κάτω αν δεν ''χάνεις'' που και πού δεν έχει ενδιαφέρον και το κυνήγι. Για φαντάσου να παίζεις ποδόσφαιρο και σε κάθε σούτ να έβαζες γκόλ, απλά θα το βαριόσουν.

Επίσης αν βγείς μαζί της μια φορά, έπειτα της ζητήσεις να βγείς δεύτερη και δεχθεί, τότε πρέπει στη δεύτερη να ''προχωρήσεις'' και εννοώ αυτό που έλεγε ο Παπαγιανοπουλος, ''χούφτο στην, χούφτο στην''. Αν δεν το κάνεις για μαλάκα θα σε πάρει. Δεν υπάρχει χειρότερο είδος άντρα απο αυτό που καλεί μια γυναίκα 10 φορές σε τραπέζι για να την ''καλέσει'' μια φορά σε κρεβάτι. Καληνυχτάκιας, γκομενοβοσκός, κλπ η πιάτσα βρύθει απο κοσμητικά επίθετα.

Τέλος καλό είναι να θυμόμαστε. Οι άντρες γοητεύονται και εξιτάρονται κυρίως μέσω της όρασης. Οι γυναίκες όμως γοητεύονται και εξιτάρονται 50% μέσω της όρασης και 50% μέσω της ακοής. Πρέπει το μπλά μπλά να το έχεις, και να τους λές ''ανεπιτήδευτα''αυτά που θέλουν να ακούσουν. Ενα μεγάλο μέρος του παιχνιδιού εκεί παίζεται.

Τέλος το γεγονός ότι σε ''μύριζε'' ερμηνεύεται με δύο τρόπους. Ο πρώτος είναι ότι είναι λίγο βιτσιόζα, πράγμα θετικότατον. Ο δεύτερος είναι ότι η προηγούμενη εμπειρία της ήταν με κάποιο τύπο ''ασβό'' και μάλλον καμένη απο το χυλό φυσάει και το γιαούρ
 

zoyloy

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2010
Μηνύματα
56
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Αντε να σου πώ και εγώ την άποψή μου.

Οι γυναίκες ως συνηθως δεν ξέρουν τι θέλουν. Ενα γαμημένο ζευγάρι παπούτσια για να αγοράσουν πρέπει να δοκιμάοσυν 500, και να χρησιμοποιήσουν και 2 - 3 φίλες τους ως συμβουλάτορες.

Πόσο μάλλον για να αποφασίσουν αν γουστάρουν ένα άντρα η όχι.

Επιπλέον αγνοούν ένα βασικό κανόνα. Ο άντρας δεν είναι πίτσα για να τον παραγγείλουν όπως θέλουν. Αυτό που έχουν απέναντί τους πρέπει να παοφασίσουν αν τους κάνει ή όχι. Και δεν τους είναι εύκολο. Η ''επιλεκτότητα'' είναι στα έντσικτα τους, όπως είναι στα ένστικτα  των αντρών η πολυγαμικότητα.

Αποτέλεσμα. Οι περισότερες πλην εξαιρέσεων κινούνται περισότερο στη κατεύθυνση του να δουν αν περνάει η μπογιά τους παρά στη κατεύθυνση του να βρούν κάποιον άντρα και ότι προκύψει. Ικανοποιούνται περισσότερο απο το να λένε στις φίλες τους ότι ''βγήκα με 2 την προηγούμενη εβδομάδα αλλά μάλλον δεν θα προχωρήσω με κανένα'' παρά με το να πάνε με ένα αντρα για τον οποίο δεν νοιώθουν σιγουρες.Και σίγουρες νοιώθουν πολύ δύσκολα.

Με τα παραπάνω δεδομένα η στάση που εγώ τουλάχιστον επιλέγω είναι η ακόλουθη. Κάνω τη αρχική μου κίνηση, και περιμένω να δω την ανταπόκριση. Αν η άλλη δεν ανταποκριθεί, η αρνηθεί με δικαιολογία, το πολύ πολύ να κάνω άλλη μια κίνηση και αυτό γιατί έχω δεί ότι κάποιες εξιτάρονται απο τν αίσθηση ότι τις κυνηγάς και το επιζητούν. Αν στη δεύτερη δεν ανταποκριθεί τέλος και πολύ ασχολήθηκα. Πάνω από όλα αξιοπρέπεια. Δεν θα γίνω  μουνόδουλος για καμμιά γυναίκα ακόμη και μοντέλο να είναι. Για κάθε μια που με απορίπτει μπορώ να βρώ άλλες 2 που θα ανταποκριθούν. Και στο κάτω κάτω αν δεν ''χάνεις'' που και πού δεν έχει ενδιαφέρον και το κυνήγι. Για φαντάσου να παίζεις ποδόσφαιρο και σε κάθε σούτ να έβαζες γκόλ, απλά θα το βαριόσουν.

Επίσης αν βγείς μαζί της μια φορά, έπειτα της ζητήσεις να βγείς δεύτερη και δεχθεί, τότε πρέπει στη δεύτερη να ''προχωρήσεις'' και εννοώ αυτό που έλεγε ο Παπαγιανοπουλος, ''χούφτο στην, χούφτο στην''. Αν δεν το κάνεις για μαλάκα θα σε πάρει. Δεν υπάρχει χειρότερο είδος άντρα απο αυτό που καλεί μια γυναίκα 10 φορές σε τραπέζι για να την ''καλέσει'' μια φορά σε κρεβάτι. Καληνυχτάκιας, γκομενοβοσκός, κλπ η πιάτσα βρύθει απο κοσμητικά επίθετα.

Τέλος καλό είναι να θυμόμαστε. Οι άντρες γοητεύονται και εξιτάρονται κυρίως μέσω της όρασης. Οι γυναίκες όμως γοητεύονται και εξιτάρονται 50% μέσω της όρασης και 50% μέσω της ακοής. Πρέπει το μπλά μπλά να το έχεις, και να τους λές ''ανεπιτήδευτα''αυτά που θέλουν να ακούσουν. Ενα μεγάλο μέρος του παιχνιδιού εκεί παίζεται.

Τέλος το γεγονός ότι σε ''μύριζε'' ερμηνεύεται με δύο τρόπους. Ο πρώτος είναι ότι είναι λίγο βιτσιόζα, πράγμα θετικότατον. Ο δεύτερος είναι ότι η προηγούμενη εμπειρία της ήταν με κάποιο τύπο ''ασβό'' και μάλλον καμένη απο το χυλό φυσάει και το γιαούρ
ένα μεγάλο respect  :hi: :hi:
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Αντε να σου πώ και εγώ την άποψή μου.

Οι γυναίκες ως συνηθως δεν ξέρουν τι θέλουν. Ενα γαμημένο ζευγάρι παπούτσια για να αγοράσουν πρέπει να δοκιμάοσυν 500, και να χρησιμοποιήσουν και 2 - 3 φίλες τους ως συμβουλάτορες.

Πόσο μάλλον για να αποφασίσουν αν γουστάρουν ένα άντρα η όχι.

Επιπλέον αγνοούν ένα βασικό κανόνα. Ο άντρας δεν είναι πίτσα για να τον παραγγείλουν όπως θέλουν. Αυτό που έχουν απέναντί τους πρέπει να παοφασίσουν αν τους κάνει ή όχι. Και δεν τους είναι εύκολο. Η ''επιλεκτότητα'' είναι στα έντσικτα τους, όπως είναι στα ένστικτα  των αντρών η πολυγαμικότητα.

Αποτέλεσμα. Οι περισότερες πλην εξαιρέσεων κινούνται περισότερο στη κατεύθυνση του να δουν αν περνάει η μπογιά τους παρά στη κατεύθυνση του να βρούν κάποιον άντρα και ότι προκύψει. Ικανοποιούνται περισσότερο απο το να λένε στις φίλες τους ότι ''βγήκα με 2 την προηγούμενη εβδομάδα αλλά μάλλον δεν θα προχωρήσω με κανένα'' παρά με το να πάνε με ένα αντρα για τον οποίο δεν νοιώθουν σιγουρες.Και σίγουρες νοιώθουν πολύ δύσκολα.

Με τα παραπάνω δεδομένα η στάση που εγώ τουλάχιστον επιλέγω είναι η ακόλουθη. Κάνω τη αρχική μου κίνηση, και περιμένω να δω την ανταπόκριση. Αν η άλλη δεν ανταποκριθεί, η αρνηθεί με δικαιολογία, το πολύ πολύ να κάνω άλλη μια κίνηση και αυτό γιατί έχω δεί ότι κάποιες εξιτάρονται απο τν αίσθηση ότι τις κυνηγάς και το επιζητούν. Αν στη δεύτερη δεν ανταποκριθεί τέλος και πολύ ασχολήθηκα. Πάνω από όλα αξιοπρέπεια. Δεν θα γίνω  μουνόδουλος για καμμιά γυναίκα ακόμη και μοντέλο να είναι. Για κάθε μια που με απορίπτει μπορώ να βρώ άλλες 2 που θα ανταποκριθούν. Και στο κάτω κάτω αν δεν ''χάνεις'' που και πού δεν έχει ενδιαφέρον και το κυνήγι. Για φαντάσου να παίζεις ποδόσφαιρο και σε κάθε σούτ να έβαζες γκόλ, απλά θα το βαριόσουν.

Επίσης αν βγείς μαζί της μια φορά, έπειτα της ζητήσεις να βγείς δεύτερη και δεχθεί, τότε πρέπει στη δεύτερη να ''προχωρήσεις'' και εννοώ αυτό που έλεγε ο Παπαγιανοπουλος, ''χούφτο στην, χούφτο στην''. Αν δεν το κάνεις για μαλάκα θα σε πάρει. Δεν υπάρχει χειρότερο είδος άντρα απο αυτό που καλεί μια γυναίκα 10 φορές σε τραπέζι για να την ''καλέσει'' μια φορά σε κρεβάτι. Καληνυχτάκιας, γκομενοβοσκός, κλπ η πιάτσα βρύθει απο κοσμητικά επίθετα.

Τέλος καλό είναι να θυμόμαστε. Οι άντρες γοητεύονται και εξιτάρονται κυρίως μέσω της όρασης. Οι γυναίκες όμως γοητεύονται και εξιτάρονται 50% μέσω της όρασης και 50% μέσω της ακοής. Πρέπει το μπλά μπλά να το έχεις, και να τους λές ''ανεπιτήδευτα''αυτά που θέλουν να ακούσουν. Ενα μεγάλο μέρος του παιχνιδιού εκεί παίζεται.

Τέλος το γεγονός ότι σε ''μύριζε'' ερμηνεύεται με δύο τρόπους. Ο πρώτος είναι ότι είναι λίγο βιτσιόζα, πράγμα θετικότατον. Ο δεύτερος είναι ότι η προηγούμενη εμπειρία της ήταν με κάποιο τύπο ''ασβό'' και μάλλον καμένη απο το χυλό φυσάει και το γιαούρ
σωστος  ο παιχτης
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα παιδες!μετα απο γνωριμια απο κοινη γνωστη εδω στην επαρχια που βρισκομαι 4 χρονια τωρα την παρασκευη βγηκαμε με μια κοπελια το βραδυ οι δυο μας να γνωριστουμε.πηγαμε και καλα να πιουμε ενα ποτακι χαλαρο κατα τις 12 και τελικα την πηγα σπιτι κατα τις 6 το πρωι.κανονικη ανακριση ποσο καιρο μενεις εδω? ειχες σχεση εδω?ποτε τελέιωσες απο τη σχεση σου?αν τελειωσει η δουλεια σου θα πας αθηνα?παντως υπηρχε καλη χημεια ολη την ωρα της βραδια σας.μονο που δε φιληθηκαμε.αφου καθοτανε στο σκαμπο πεναντι βρεθηκε πανω στα ποδια μου.σε καποια φαση μου μιαγε για εα μαγαζι και μολις της ειπα παμε για κανα ποτακι εκει μου ειπε ειναι γνωστοι της πολλοι εκει απο την γειτονια και αν μας δουν τετοια ωρα μαζι καταλαβαινεις.την κυριακη της εστειλα μηνυμα της ειπα ποτε να ξαναβρεθουμε?μου λεει δε ξερω να δουμε.σημειωση.απο την αρχη μου ειχε πει να βγουμε παρασκευη γιατι μετα δε ξερει ποτε θα μπορει.τωρα λεω μη ααστέλνω παπαριες.αν θελει αυτη θα πει. 

Τύπε αν έχει δικό της σπίτι η γκόμενα παίξτο σώγαμπρος να γλυτώσεις τα ενοίκια.
Μετά φύγε νύχτα.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
δλδ λέτε ότι αν κάποιος δεν κάνει ποτέ πρώτος κυνήσεις τον πέρνουν για μαλάκα οι γκόμενες ?
χμμμ εγώ νομίζω ότι η αδιαφορία και η ιδέα ότι μπορούν να ρίξουν κάποιον πολύ δύσκολα στο κρεβάτι τις εξιτάρει περισσότερο..  :think:



εντάξει γενικά δεν ξέρω..
ποτέ δεν έμπλεξα με τη μέση σκυλού ελληνίδα, πάντα μπλέκω με περιπτοσάρες  :grin:
 

since1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αντε να πω και εγω την μαλακια μου. Οταν στελνεις μνμ μην εισαι παθητικος, μην περιμενεις απαντηση. Στειλε μνμ που να της λες πχ αυριο σε περιμενω σπιτι μου (ελπιζω να μενεις μονος) στις 10 για φαγητο. Αν το κοριτσι ειναι γυρω στα 30 μπορει να ψαχνεται για αποκατασταση οποτε θα περασεις τα μαρτυρια της ιερας εξετασης. ΚΑνε μια ανιχνευτικη και μην μιλας πολυ αλλα κανε τον ακροατη. <Ομως μην την αφησεις να πει πολλα γιατι μπορει να γυρισει στο φιλικο και ξεκινα με μερικα ''τυχαια΄΄ αγγιγματα. Αν εχεις ανταποκριση προχωρα. Αν ειναι αρνητικη πρεπει να την στειλεις αμεσα. Πες σε εναν κολλητο σου να σε παρει τηλ πχ στις 11. Αν τα πραγματα εχουν προχωρησει κανονικα, μην απαντησεις. Αν εχεις βρει τοιχο, απαντησε και πες μια μαλακια οτι πρεπει να φυγεις επειγοντως, συγγνωμη κλπ . Μετα περιμενε απο αυτην. ΚΑλη επιτυχια.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
δλδ λέτε ότι αν κάποιος δεν κάνει ποτέ πρώτος κυνήσεις τον πέρνουν για μαλάκα οι γκόμενες ?
χμμμ εγώ νομίζω ότι η αδιαφορία και η ιδέα ότι μπορούν να ρίξουν κάποιον πολύ δύσκολα στο κρεβάτι τις εξιτάρει περισσότερο..  :think:



εντάξει γενικά δεν ξέρω..
ποτέ δεν έμπλεξα με τη μέση σκυλού ελληνίδα, πάντα μπλέκω με περιπτοσάρες  :grin:

Αν η άλλη δεν σε ενδιαφέρει τότε προφανώς δεν κάνεις καμμία κίνηση και χέστηκες αν σε θεωρεί μαλάκα η όχι.

Αν η άλλη σε ενδιαφέρει και έχεις πάρει πρέφα ότι σε γουστάρει έχει νόημα να κάνεις λίγο τον ''δύσκολο'' η ακόμη και να ψιλοπαίξεις με καμμιά φίλη της  για να την εξιτάρεις. Απο τη μία δείχνεις ότι δεν 'πεινάς'' και δεν είσαι δεδομένος, απο την άλλη θέλει προσοχή να μην περάσεις το σημείο που θα της την σπάσεις. Θέλει ''τέχνη'' ο χειρισμός. Πρόκειται για ένα παιχνίδι απο αυτά που οι Αγγλοι λένε ''Mind Games''. Και όπως όλα τα παιχνίδια είναι διασκεδαστικό. Καμμιά φορά όσο και το σέξ.

Αν η άλλη δεν σου δίνει να καταλάβεις αν γουστάρει ή όχι, η πλεον συχνότερη δηλαδή περίπτωση, πρέπει εσύ να ''ζυγίσεις'' αν σε παίρνει η όχι. Συν τω χρόνω, αν έχεις και λίγη αυτογνωσία, διαισθάνεσαι που σε παίρνει και που όχι. Οι γυναίκες σε αυτό το παιχνίδι της διαίσθησης είναι συνήθως καλύτερες.  

Δεν πρέπει όμως να ξεχνάς. Στο χορό και στο παραπάνω παιχνίδι ( κάποιοι το λένε φλερτ αλλά ο όρος μου φαίνεται σαχλός ), το πρώτο βήμα το κάνει πάντα ο άντρας.

Σε πολλές περιπτώσεις μπορεί η άλλη να σου δώσει ένα ''πάτημα'' ένα έναυσμα για να κάνεις το πρώτο βήμα, πχ ένα χαμόγελο η μια ματιά με νόημα, αλλά το πρώτο βήμα πρέπει να το κάνεις εσύ.

Αλλοιώς σε θεωρούν μαλάκα. Και ίσως όχι αδίκως.  






 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom