Νέα

πρωτη φορα σε μπουρδελο: τί κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikiwths
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
σιγα ρε τυπε και εμεις που πηγαμε την πρωτη μας φορά σε τέτοια τι παθαμε δηλαδη ? και κομπλαρισμα να πάθεις την πρωτη φορα ειναι λογικο ξαναπας μετα πιο χαλαρος αν βεβαια έχει παραπανω χρηματα ας τα δώσει καλυτερα θα ειναι οτι πληρώνεις παιρνεις

Το "και τι επαθα εγω που πηγα" δεν λεει τιποτα.

Του συστηνω κατι πολυ καλυτερο με ανεση χρονου και ουδεμια αμφιβολια υπαρχει επ' αυτου.
Εδω θα κανει οικονομια?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.905
Πόντοι
366
Το "και τι επαθα εγω που πηγα" δεν λεει τιποτα.

Του συστηνω κατι πολυ καλυτερο με ανεση χρονου και ουδεμια αμφιβολια υπαρχει επ' αυτου.
Εδω θα κανει οικονομια?
κ εδω συμβουλες?
ρε αμα δε γινεις μοντ θα κανω ζημια.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Το 60αρι  ειναι μια κατηγορια αναμεσα σε στουντιο και μασαζ ...Για call  δεν φτανει  μαζι με το χοτελ
Πρεπει να εξετασει αυτη τη παραμετρο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
κ εδω συμβουλες?
ρε αμα δε γινεις μοντ θα κανω ζημια.
Αν σου πω οτι εχω παει νεαρο συμφορουμιτη να πηδηξει σε ξενοδοχειο και του πηγα και την κοπελα, θα το πιστεψεις?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αν σου πω οτι εχω παει νεαρο συμφορουμιτη να πηδηξει σε ξενοδοχειο και του πηγα και την κοπελα, θα το πιστεψεις?

γιατι να μη το πιστεψουμε ρε τυπε εσυ ολο φιλες εχεις
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.905
Πόντοι
366
Αν σου πω οτι εχω παει νεαρο συμφορουμιτη να πηδηξει σε ξενοδοχειο και του πηγα και την κοπελα, θα το πιστεψεις?
οχι και μη λες τετοια θα σε χωσουν μεσα.εισαι και της νομικης :grin:
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
- Στούντιο για πρώτη φορά. Ακριβότερο αλλά θα σου δώσει μια καλή ανάμνηση της πρώτης σου φοράς.
- Κάνε την έρευνά σου, προτίμησε μια κοπέλα με πολλές και καλές κριτικές. Μην κάνεις κασκαντεριλίκι που λέμε δηλαδή.
- Μην ψαρώσεις αν η τσατσά στο παίζει άγρια και σε πιέζει να μπεις με κοπέλα αμφιβόλου ποιότητας. Τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία.
- Ξεκαθάρισε με την τσατσά εκ των προτέρων τι αγοράζεις με τα λεφτά που δίνεις: ποιες υπηρεσίες και πόσο χρόνο.
- Στο δωμάτιο, πες στην κοπέλα ότι είσαι πρωτάρης, για να σε περιποιηθεί αναλόγως. Όχι ότι δεν φαίνεται δηλαδή!  :)
- Το ότι πληρώνεις δεν σημαίνει ότι μπορείς να κάνεις ότι θέλεις στον άνθρωπο που έχεις απέναντί σου. Ρώτα την τι επιτρέπεται και τι όχι. Κάθε κοπέλα έχει τη δικιά της προτίμηση, δεν το καθορίζει η τσατσά αυτό. Κάποιες τα κάνουν όλα, κάποιες δεν θέλουν τράβηγμα στα μαλλιά, κάποιες δεν θέλουν γλωσσόφιλα.
- Προφύλαξη πάντα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom