Νέα

Πρόταση για μηχανή καφέ espresso;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα majestic69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 234
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

starbus

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
προσωπικα δε μου αρεσουν οι καψουλες γιατι ειμαι φανατικος espressakias, πηρα λοιπον κανονικη ημιαυτοματη μηχανη και μυλο που κοβει τον καφε, αυτο σημαινει οτι παιρνω κοκους κυριως danessi που γραφει ημερομηνια κλπ, πηρα το παρακατω σετακι και καθε μερα ευχαριστω την τυχη μου που το πηρα ,
rancilio silvia με τη βαση,
th poylaei mono to ταφ στην εμανουηλ μπενακη, οποιος τη παρει θα με θυμηθει
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.797
Like
4.418
Πόντοι
506
mia οικονομικη λυση με καψουλες
και οι καψουλες που δεχεται
εγω βεβαια εχω μηχανη που παιρνει χυμα καφε :tooth: :tooth:
Πολυ καλη αλλα οχι τοσα λεφτα ψαχτε τη στο internet θα τη βρειτε κατω απο 160€ στα - η τιμη του καφε illy ανα κιλο
 

feelthetroll

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανεις αποψη για αυτη την espressiera?
θελω μηχανη για αλεσμενο καφε με max 150 ευρω..εχει κανεις να προτεινει κατι?σαφως ειναι μικρο το budget ,αλλα αυτο ειναι οποτε τι λετε ?
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
προσωπικα δε μου αρεσουν οι καψουλες γιατι ειμαι φανατικος espressakias, πηρα λοιπον κανονικη ημιαυτοματη μηχανη και μυλο που κοβει τον καφε, αυτο σημαινει οτι παιρνω κοκους κυριως danessi που γραφει ημερομηνια κλπ, πηρα το παρακατω σετακι και καθε μερα ευχαριστω την τυχη μου που το πηρα ,
rancilio silvia με τη βαση,
th poylaei mono to ταφ στην εμανουηλ μπενακη, οποιος τη παρει θα με θυμηθει

καλησπερα τελεια επιλογη η silvia αλλα αν εχεις τοσο καλη μηχανη θα σου προτεινα να μην αγοραζεις εμπορικους καφεδες τυπου danesi αλλα Specialty απο την taf που ηδη ξερεις, την SAMBA CAFE και απο taylor mayde
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.797
Like
4.418
Πόντοι
506
εχει κανεις αποψη για αυτη την espressiera?
θελω μηχανη για αλεσμενο καφε με max 150 ευρω..εχει κανεις να προτεινει κατι?σαφως ειναι μικρο το budget ,αλλα αυτο ειναι οποτε τι λετε ?

Συμπαθητικη αλλα μου φαινεται "τσιμπημενη" τιμη..
Αν πας καπου εκει (σε χρηματα και ειδος) πηγαινε καμμια βολτα σε ηλεκτρονικαδικα μη εμπορικα κι αν εισαι τυχερος ισως πετυχεις καμμια εκθεσιακο κτλ με πολυ λιγοτερα χρηματα
Ειχα παρει με φιλο απο τον Κωτσο Νικαια μια περσυ αλλη μαρκα απο 199--99 απλα ηταν εκθεσιακο...
 

ithan

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2011
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
οι μηχανες ariete που γινονται στη βουλγαρια εχουν καλες τιμες
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
πουλαω nespresso pixie κοκκινη 50€
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.991
Κριτικές
490
Like
36.682
Πόντοι
41.447
ποια πιστευετε οτι ειναι οι καλυτερη?αιτιολογιες με επειχηρηματα παντα........ακουω....

αυτη σου κανει τυπε?
την πουλαω
URL]]
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
226
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
εχει κανεις αποψη για αυτη την espressiera?
θελω μηχανη για αλεσμενο καφε με max 150 ευρω..εχει κανεις να προτεινει κατι?σαφως ειναι μικρο το budget ,αλλα αυτο ειναι οποτε τι λετε ?
μια παρομοια Delonghi που ειχα παρει,ειχε το εξης μειονεκτημα....δεν εβαζες εσυ την ποσοτητα νερου που ηθελες αλλα τραβαγε απο ενα δοχειο νερου και επρεπε εσυ να κλεισεις την παροχη.ετσι εβγαινε παντα νερουλος ο καφες.ειχα πεταξει 70 ευρω.γνωμη μου,αν εχει και αυτη η Delonghi το ιδιο συστημα,μην την παρεις.βρες μια που να γεμιζει με τη συγκεκριμενη ποσοτητα νερου που θελεις.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
ελεος με αυτου του είδους τα θρεντς , ας επέμβει ένας εισαγγελέας κάποιος τέλος πάντων !!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
εχεις επιχειρηματα τυπε? :think:

μοναδικό μου επιχείρημα που θα βρίσκει σύμφωνους και τα περισσότερα μέλη , είναι πως το site είναι sex portal , όνομάζεται BOURDELA.COM και καλό θα ήταν να δίνουμε έμφαση σ'αυτό , δηλαδή τις ιερόδουλες , τα μπουρδέλα , τα κωλόμπαρα , τα στριπς , τα studio , τα call-girls , βέβαια θα μου πεις υπάρχει κατηγορία περί γενικών συζητήσεων και θεμάτων , ΣΥΜΦΩΝΩ , όμως δεν θα έπρεπε να έχουμε 10 σελίδες σε αυτά τα θέματα .... πιστεύω , πως σαν παλιό μέλος που είσαι θα καταλαβαίνεις !!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μοναδικό μου επιχείρημα που θα βρίσκει σύμφωνους και τα περισσότερα μέλη , είναι πως το site είναι sex portal , όνομάζεται BOURDELA.COM και καλό θα ήταν να δίνουμε έμφαση σ'αυτό , δηλαδή τις ιερόδουλες , τα μπουρδέλα , τα κωλόμπαρα , τα στριπς , τα studio , τα call-girls , βέβαια θα μου πεις υπάρχει κατηγορία περί γενικών συζητήσεων και θεμάτων , ΣΥΜΦΩΝΩ , όμως δεν θα έπρεπε να έχουμε 10 σελίδες σε αυτά τα θέματα .... πιστεύω , πως σαν παλιό μέλος που είσαι θα καταλαβαίνεις !!
τυπε ο ματζεστικ εχει επιχειρηματικους προβληματισμους
πρεπει να τον βοηθησουμε νομιζω :rockon:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
μοναδικό μου επιχείρημα που θα βρίσκει σύμφωνους και τα περισσότερα μέλη , είναι πως το site είναι sex portal , όνομάζεται BOURDELA.COM και καλό θα ήταν να δίνουμε έμφαση σ'αυτό , δηλαδή τις ιερόδουλες , τα μπουρδέλα , τα κωλόμπαρα , τα στριπς , τα studio , τα call-girls , βέβαια θα μου πεις υπάρχει κατηγορία περί γενικών συζητήσεων και θεμάτων , ΣΥΜΦΩΝΩ , όμως δεν θα έπρεπε να έχουμε 10 σελίδες σε αυτά τα θέματα .... πιστεύω , πως σαν παλιό μέλος που είσαι θα καταλαβαίνεις !!

Όντως ο απόλυτος είναι 21 μέρες πιο παλιός από εμένα.......... :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom