Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 53 51,5%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 43,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Βέβαια ρε φίλος ερωτεύονται. Έχω γνωρίσει πολλές που έχουν ερωτευτεί, βέβαια κάποιες έχουν ερωτευτεί τους νταβαδες τους, κάποιες άλλες πελάτες τους και κάποιες άλλες μέσα από cyber chat ,η τον κοινωνικό τους κύκλο.
δεν υπαρχει νταβασ φιλαρακι.περασανε οι 10ετειεσ 80 90.τωρα ολλεσ δουλευουν μονεσ τουσ.οσο για το αν μπορουν να ερωτευτουν,ναι παιζει και αυτο.σπανια βεβεα αλλα οκ.ανθρωποι ειναι κι αυτεσ.δεν μπορει να μην νιωθουν τιποτα.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
δεν υπαρχει νταβασ φιλαρακι.περασανε οι 10ετειεσ 80 90.τωρα ολλεσ δουλευουν μονεσ τουσ.οσο για το αν μπορουν να ερωτευτουν,ναι παιζει και αυτο.σπανια βεβεα αλλα οκ.ανθρωποι ειναι κι αυτεσ.δεν μπορει να μην νιωθουν τιποτα.
Κοιτά να δεις, επειδή το νήμα αναφέρετε σε ιερόδουλες γενικά και όχι αποκλειστικά σε cg, που όντως εκεί οι νταβαδες έχουν εξαφανιστεί πιστεύω στο 90%, εάν κάνεις μια βόλτα στις πιάτσες ή σε ρδελα οι μισές και παραπάνω έχουν κάποιον να τις "προσέχει", όσο αφορά τον έρωτα τους, συμφωνώ ότι μπορουν να ερωτευτούν αλλά πιο δύσκολα από τα κορίτσια ιδιωτικής χρήσης λόγω ότι είναι πολύ πιο επιφυλακτικές, με βάση εκμυστηρεύσεις που έχω πάρει από κορίτσια.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Κοιτά να δεις, επειδή το νήμα αναφέρετε σε ιερόδουλες γενικά και όχι αποκλειστικά σε cg, που όντως εκεί οι νταβαδες έχουν εξαφανιστεί πιστεύω στο 90%, εάν κάνεις μια βόλτα στις πιάτσες ή σε ρδελα οι μισές και παραπάνω έχουν κάποιον να τις "προσέχει", όσο αφορά τον έρωτα τους, συμφωνώ ότι μπορουν να ερωτευτούν αλλά πιο δύσκολα από τα κορίτσια ιδιωτικής χρήσης λόγω ότι είναι πολύ πιο επιφυλακτικές, με βάση εκμυστηρεύσεις που έχω πάρει από κορίτσια.
Για ολλες τις ιερόδουλες γενικά μιλάω και εγώ.ειμαι πολύ παλιός στο σπορ και ξέρω πολύ καλά τι σου λέω.μια ζωή με τέτοιες πηγαίνω.απο τα 15 μου μέχρι τα 43 μου που είμαι σερί.οντως σπάνια ερωτεύονται.αλλα ο νταβας επημαινω δεν υπάρχει πια εδώ και χρόνια.αυτος που είδες δεν είναι νταβας.ειναι το παιδί για τα θελήματα.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Για ολλες τις ιερόδουλες γενικά μιλάω και εγώ.ειμαι πολύ παλιός στο σπορ και ξέρω πολύ καλά τι σου λέω.μια ζωή με τέτοιες πηγαίνω.απο τα 15 μου μέχρι τα 43 μου που είμαι σερί.οντως σπάνια ερωτεύονται.αλλα ο νταβας επημαινω δεν υπάρχει πια εδώ και χρόνια.αυτος που είδες δεν είναι νταβας.ειναι το παιδί για τα θελήματα.
Οι παρακάτω τι είναι?

Επίσης εάν πιάνουμε και τις πιατσόβιες εγώ προσωπικά γνωρίζω 2 φάτσες που είναι 'οντως νταβάδες. Σε κάθε κανόνα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις φίλε μου.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Οι παρακάτω τι είναι?

Επίσης εάν πιάνουμε και τις πιατσόβιες εγώ προσωπικά γνωρίζω 2 φάτσες που είναι 'οντως νταβάδες. Σε κάθε κανόνα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις φίλε μου.
οι πιατσοβιεσ συνηθωσ ειναι πρεζωνια που το κανουν για τη δωση τουσ.τωρα αυτο το αλλο που ανεβασεσ το ακουσα και στισ ειδησεισ.αυτοι ειναι ανωμαλοι που θελουν κρεμασμα.βαλανε μικρα κορητσακια με το ζωρι αλλα τουσ πιασανε αν ακουσεσ ειδησεισ.η επαγγελματιασ βιζητου ειτε σε μπουρδελο ειτε στο χωρο τησ τον νταβα τον εχει σουταρει με τισ κλωτσιεσ.επησεισ να ξερεισ οτι δεν ειναι ο αδιστακτοσ που λενε ολλοι πω πωω μην τα βαλουμε μαζι του μην βρεθουμε σε κανενα χαντακι.πουτσεσ μπλε κι αρχιδια κουτλε.χεστησ ειναι.αρκη μολισ σου πουλησει μαγκια να τον αγριεψεισ κατ ευθειαν.ακομα τρεχει κι ακομα σφουγκαρηζεισ τα σκατα απ το πατωμα.κι αν του κοψεισ και μια σφαλιαρα οχι παραπανο,παιζει να μυνει και επη τοπου απ το φοβο του.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Οι ιεροδουλες οι νομιμες και μη,βγαζουν ένα αρκετα καλο εισοδημα
που για μερικους φαινεται υπερβολικο και απιαστο ονειρο.
Μπορει σε έναν μηνα παραδειγμα να εχει εισοδημα οσα μπορει καποιος άλλος
να δηλωσει ετησια στην εφορια του.
Αυτό όμως δεν σημαινει ότι κάθε μηνα συμβαινει αυτό..
Υπαρχουν και οι καμψεις.
Δεν θα την εχουν επισκεφτει αρκετα ατομα λογω αφραγκιας ,η οι
αδιαθεσιες της,κτλπ.κτλπ.
Από κει και περα όταν από μονη της είναι αυτοελεγχομενη ετσι θα κανει
και καλο κουμαντο στα οικονομικα της.
Το συνηθες φαινομενο όμως που επικρατει είναι να μην χειριζεται μονη τα χρηματα της γιατι καποιον θα εχει βαλει στην αγκαλια της θεωρωντας τον το λιμανακι της που ηρεμει φευγοντας από τον τοπο εργασιας της που τον θεωρει ζουγκλα.
Εκει είναι και η παγιδα..κι εδώ ερχεται το ρητο που λεει..ο αντρας δεν γεννιεται
Νταβατζης?η γυναικα τον φτιαχνει..
Χωρις να το θελει?και δεν το παραδεχεται κι ολας..
Προσωπικη μου αποψη?
Ποιος είναι αυτος που θα μου πει ότι μ?αγαπαει ότι ειμαι η ζωη του και η αναπνοη του και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτει να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου,και το βραδυ θα με περιμενει με χαμογελο και ορθανοιχτη αγκαλια
Ποιος είναι αυτος που θα του πω ότι τον αγαπαω ότι είναι η ζωη μου και η αναπνοη μου και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτω να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου..Αηδια πια..
Και οσο για την προσωπικη διαθεση κάθε κοπελας μεσα στη δουλεια της?
Εκει τιθεται και θεμα χαρακτηρα
Μπορω να μιλαω ωρες γι?αυτά τα θεματα?είναι τοσα πολλα?!!
Χωρίς να θέλω να το παίξω αγαπουλης...και ενώ σίγουρα δεν είναι εύκολο...Υ ζωή είναι γεμάτη εκπλήξεις....σεξ είναι στην τελική σωστά?άρα ίσως μπορούν να αλλγλοαγαπηθουν και να ανεχτούν ότι συμβαίνει...λέω εγώ τώρα... πάντως είναι καλό...η σκέψη να είναι πιο ανοιχτή...για εμένα σε αυτά που είπες...το θέμα θα ήταν μεταδοτικά νοσήματα... γιατί όσο να ναι...θες να είσαι άνετος αμφίδρομα
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
εγω δεν της κατακρινω ισα ισα που αν δεν υπηρχαν και αυτες τη θα καναμε ολοι οι αντρες.αλλα δεν μπορω να ακουω οτι δεν βρηκα κατι καλυτερο να κανω και εγινα πουτανα.χρειαζεται και λιγο μυαλο να εχουμε στο κεφαλι μας και να το σκεφτουμε πολλη καλα αυτο που παμε να κανουμε διοτι οι συνεπειες μετα μπορει να ειναι οδυνηρες για την υπολοιπη ζωη μας.αν για σενα ειμαι λαθος οκ. :thumbsup:
Δεν γνωρίζεις πως μπορεί να τα έφερε η ζωή... επίσης για εμένα...ποτέ δεν τις έχετε δω πει π*****ς... εργαζόμενα κορίτσια λέγονται
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Μην είσαι απόλυτος.

Ναι, οι περισσότερες το κάνουν για το χρήμα, υπάρχουν όμως και μερικές που το «ευχαριστιούνται», όσο μπορεί βέβαια να το ευχαριστηθεί μία πουτάνα.

Όσο «ψυχρές» και αν έχουν γίνει, μην ξεχνάς ότι δεν παύουν να είναι γυναίκες που έχουν και αυτές ανάγκες. Στα πλαίσια αυτά, σε ΣΠΑΝΙΕΣ περιπτώσεις, μπορεί να τύχει να πέσεις σε πουτάνα που όντως έχει καυλώσει. Αν σου κάτσει κάτι τέτοιο, τότε είσαι κωλόφαρδος...
Καθολου κωλοφαρδος..ανετα μπορεθ να συμβει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν γνωρίζεις πως μπορεί να τα έφερε η ζωή... επίσης για εμένα...ποτέ δεν τις έχετε δω πει π*****ς... εργαζόμενα κορίτσια λέγονται
Καλα οι πραγματικες πουτανες βρισκονται εξω απ τα μπουρδελα..
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Ναι αρκετές με ρωτάνε αν είμαι παντρεμένος ή αν έχω σχέση και η απάντηση που τις κερδίζει είναι αν είχα κάτι από τα δυο δεν θα ήμουν σε καμία περίπτωση εδώ...
Όσο για το αν ερωτεύονται πελάτη, έπρεπε να δεις την δικιά μου πως έκλαιγε για πάρτη του και πως με παρακαλούσε να την βοηθήσω. Εν τω μεταξύ ο τύπος δεν ήταν ούτε λεφτάς, ούτε είχε εξουσία, φήμη ή οτιδήποτε. Ένας κανονικός άνθρωπος σαν και εμάς, λίγο ομορφούλης με νορμάλ μεν αλλά αγύμναστο σώμα.
Άβυσσος....
Ολα μπορει να συμβουν
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
5
Like
11.726
Πόντοι
3.786
Καθολου κωλοφαρδος..ανετα μπορεθ να συμβει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Καλα οι πραγματικες πουτανες βρισκονται εξω απ τα μπουρδελα..
Όπως είχε πει η πρώην πλέον πορνοστάρ Χατζή στη συνέντευξη της στο Σρόιτερ, οι χειρότερες είναι οι κανονικές γυναίκες που πουλάνε αίσθημα για να παντρευτούν έναν άνετο οικονομικά.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
δεν νομηζω.οχι.εγω μια ζωη με πουτανεσ πυγαινω,και εχω και πολυ καλησχεση μαζι τουσ.ολλεσ οσεσ μ εχουν πελατη,μ εχου ταυτοχρονα και φιλο.ναι μεν αυτη ειναι η δουλεια τουσ,αλλα δεν το κανουν αποκλειστηκα και μονο για τα λεφτα.τουλαχηστον οχι οπωσ ακρυβωσ το ενωουν οι περησσοτεροι.ναι τα περνουν τα λεφτα οταν παμε να γαμησουμε με την ιδια ακρυβωσ λογυκη που θα παρουμε και εμεισ τα λεφτα απο τη δουλεια μασ.ανθρωποι ειναι κι αυτεσ οσο και καποια κωλοπαιδα πυστευουν το αντυθετο.και οχι δεν νομηζω οτι ειναι λεσβιεσ.
Ακριβως!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
5
Like
11.726
Πόντοι
3.786
Οι παρακάτω τι είναι?

Επίσης εάν πιάνουμε και τις πιατσόβιες εγώ προσωπικά γνωρίζω 2 φάτσες που είναι 'οντως νταβάδες. Σε κάθε κανόνα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις φίλε μου.
Εγώ θα επαναλάβω κάτι που με είχε πει ένας πολύπειρος στο σπορ. Δεν υπάρχει 100% ανεξάρτητη. Σκέψου τι συμβαίνει στις άλλες κατηγορίες εκδιδόμενων. Είναι ζούγκλα αυτός ο χώρος με πολλούς ψυχάκηδες, οπότε οι προστάτες είναι αναγκαίο κακό.

οι πιατσοβιεσ συνηθωσ ειναι πρεζωνια που το κανουν για τη δωση τουσ.τωρα αυτο το αλλο που ανεβασεσ το ακουσα και στισ ειδησεισ.αυτοι ειναι ανωμαλοι που θελουν κρεμασμα.βαλανε μικρα κορητσακια με το ζωρι αλλα τουσ πιασανε αν ακουσεσ ειδησεισ.η επαγγελματιασ βιζητου ειτε σε μπουρδελο ειτε στο χωρο τησ τον νταβα τον εχει σουταρει με τισ κλωτσιεσ.επησεισ να ξερεισ οτι δεν ειναι ο αδιστακτοσ που λενε ολλοι πω πωω μην τα βαλουμε μαζι του μην βρεθουμε σε κανενα χαντακι.πουτσεσ μπλε κι αρχιδια κουτλε.χεστησ ειναι.αρκη μολισ σου πουλησει μαγκια να τον αγριεψεισ κατ ευθειαν.ακομα τρεχει κι ακομα σφουγκαρηζεισ τα σκατα απ το πατωμα.κι αν του κοψεισ και μια σφαλιαρα οχι παραπανο,παιζει να μυνει και επη τοπου απ το φοβο του.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
Πάντα φέρομαι με σεβασμό σε όλα τα κορίτσια, είναι ο χαρακτήρας μου, έχω κατάφερε να κράτησεωεπαφές με αρκετά από αυτά. Φίλη πραγματική από τις εργαζόμενες δεν έχω, αλλά σίγουρα έχω αρκετές καλές σχέσεις με 3-4. Είναι άνθρωποι που απλά έχουν ακολουθήσει αυτό το επάγγελμα, σίγουρα λόγω της φύσης του επαγγέλματος έχουν δει καλούς, κακούς, περίεργους και όλων των ειδών τους πελάτες. Οι εμπειρίες τους πιστεύω τους έχουν βγάλει κάποια απωθημένα και πιθανώς κόμπλεξ προς το φύλο μας. Σίγουρα υπάρχουν οι πιο ισορροπημένες που έχουν καταφέρει να μην τις χαλάσει το επάγγελμα ή να τις διαβρώσει την ψυχή ελάχιστα σε αντίθεση με κάποιες άλλες. Μου έχουν πει για συναδέλφους τις που έχουν παντρευτεί με πελάτες τους ή που έκαναν οικογένεια με ανθρώπους που δεν γνώριζαν το παρελθόν τους.
Εχω κανει φιλη κοπελα που κανει τη δουλεια αυτη..οχι κολλητη..φιλη απλα κ λιγο μιλαμε..δυστυχως στις πιο πολλες κατι αδιεξοδο συμβαινει κ οδηγουνται στη δουλεια αυτη..συχνα λειτουργουν μηχανικα..καποιες φορες γουσταρουν κιολας..καποιες πιο ισορροπημενες εχουν και καλα συναισθηματα..και διακρινουν και ξεχωριζουν τους αντρες και γενικα τους ανθρωπους..
.καθ οτι εχουν μεγαλο μετρο συγκρισης..κι εμπειρια...και...ολα μπορουν να συμβουν...ομως θελει προσοχη..και λογικη. Μια ομορφη παρεα με κοπελα του χωρου ειναι κατι ξεχωριστο...μεχρι εκει.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
ε ναι.επησεισ ειναι γαμω τα παιδια.ψυχαρεσ.εκτοσ απ το γαμησι μασ φτιαχνουν και τη διαθεση.κατι αλλεσ που δεν ειναι του επαγγελματοσ ειναι αθλιεσ συχαματα μαλλον,που αν σε καταλαβουν με λεφτα σου την πεφτουν και σου παρηστανουν τισ ερωτευμενεσ.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
587
Κριτικές
1
Like
1.238
Πόντοι
206
Εγώ θα επαναλάβω κάτι που με είχε πει ένας πολύπειρος στο σπορ. Δεν υπάρχει 100% ανεξάρτητη. Σκέψου τι συμβαίνει στις άλλες κατηγορίες εκδιδόμενων. Είναι ζούγκλα αυτός ο χώρος με πολλούς ψυχάκηδες, οπότε οι προστάτες είναι αναγκαίο κακό.
Μονο που σε πολλες περιπτωσεις ο "ψυχακιας" ταυτιζεται με τον "προστατη".
Μολις παρουν πρεφα την ανεξαρτητη της την πεφτουν αμεσως για να της "πουλησουν προστασια", με οτι αυτο συνεπαγεται αν αρνηθει...
Μαφια ειναι, δεν ειναι του κολλεγιου.
 

Πέτροςαλανι

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.256
Like
6.999
Πόντοι
1.056
Εχω κανει φιλη κοπελα που κανει τη δουλεια αυτη..οχι κολλητη..φιλη απλα κ λιγο μιλαμε..δυστυχως στις πιο πολλες κατι αδιεξοδο συμβαινει κ οδηγουνται στη δουλεια αυτη..συχνα λειτουργουν μηχανικα..καποιες φορες γουσταρουν κιολας..καποιες πιο ισορροπημενες εχουν και καλα συναισθηματα..και διακρινουν και ξεχωριζουν τους αντρες και γενικα τους ανθρωπους..
.καθ οτι εχουν μεγαλο μετρο συγκρισης..κι εμπειρια...και...ολα μπορουν να συμβουν...ομως θελει προσοχη..και λογικη. Μια ομορφη παρεα με κοπελα του χωρου ειναι κατι ξεχωριστο...μεχρι εκει.
εγω ειμαι τακτικοσ τουσ πελατησ,και ολλεσ οσεσ μ εχουν πελατη μ εχουν και φιλο.δεν τισ ξεχωριζω απ τουσ αλλουσ ανθρωπουσ.θα παω σημερα θα την πληρωσω θα κανω δουλεια μου,θα την δω αυριο στο δρομο θα τησ μιλησω οπωσ ακρυβωσ και σ ολλο τον κοσμο.δεν θα αλλαξω δρομο,ουτε θα κανω πωσ δεν την ειδα οπωσ κανουν καπιοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
587
Κριτικές
1
Like
1.238
Πόντοι
206
δεν υπαρχει νταβασ φιλαρακι.περασανε οι 10ετειεσ 80 90.τωρα ολλεσ δουλευουν μονεσ τουσ.οσο για το αν μπορουν να ερωτευτουν,ναι παιζει και αυτο.σπανια βεβεα αλλα οκ.ανθρωποι ειναι κι αυτεσ.δεν μπορει να μην νιωθουν τιποτα.
Φιλε σου προτεινω ενα πειραμα να κανεις.
Για πειραξε μια απο αυτες που νομιζεις οτι δεν εχουν νταβα και ελα να μας πεις τα αποτελεσματα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
5
Like
11.726
Πόντοι
3.786
Μονο που σε πολλες περιπτωσεις ο "ψυχακιας" ταυτιζεται με τον "προστατη".
Μολις παρουν πρεφα την ανεξαρτητη της την πεφτουν αμεσως για να της "πουλησουν προστασια", με οτι αυτο συνεπαγεται αν αρνηθει...
Μαφια ειναι, δεν ειναι του κολλεγιου.
Έτσι είναι.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
42
Like
1.618
Πόντοι
1.011
ε ναι.επησεισ ειναι γαμω τα παιδια.ψυχαρεσ.εκτοσ απ το γαμησι μασ φτιαχνουν και τη διαθεση.κατι αλλεσ που δεν ειναι του επαγγελματοσ ειναι αθλιεσ συχαματα μαλλον,που αν σε καταλαβουν με λεφτα σου την πεφτουν και σου παρηστανουν τισ ερωτευμενεσ.
Δυστυχως..κριμα..να μη σε αναγνωρισει ουτε καν σεβαστει κοπελα που γνωρισες εξω..κι εδωσες πολυ περισσοτερα απο λιγα χρηματακια..το χρονο σου και μονο...και απο κοπελες αυτου του χωρου να εχεις δει καλυτερα δειγματα..ακομη και καλυτερη λογικη στα πραγματα...τι να πει κανεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom