Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 53 51,5%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 43,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

Επισκέπτης
μου ειναι δισκολο να καταλαβο πος μπορουνε να πιγαινουν με καπιον που δε γουσταρουν ι με καπιον που βρομαι απαισια.....κατερινα βοιθισε μας!λισε μας σε παρακαλο τισ αποριες μασ!
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Παντως μερικες πρεπει να παιρνουν ναρκωτικα για να τι παλεψουν με κατι παληκαρια που εχω δει να πηγαινουν στα μπουρδελα δεν εξηγειτε αλλιως.οσες το κανουν χωρις ανηκουν στη κατηγορια του μεταφυσικου θα πρεπει να βγαινουν απο το σωμα οταν κανουν sex να πηγαινουν μια βολτα κανα 5λεπτο μεχρι τη πλατεια και μετα να γυριζουν χωρις πλακα.

Το έχω σκεφτεί και εγώ αυτό και πολλές φορές αναρωτιέμαι πως στο καλό το καταφέρνουν.

Υποθέτω ότι είτε είναι θέμα ΙΣΧΥΡΟΥ κινήτρου, είτε ναρκωτικών, είτε ακόμα και άψογου επαγγελματισμού. Υπάρχουν και ιερόδουλες που την έχουν δει τόσο επαγγελματίες που το βλέπουν και ως λειτούργημα. Ελάχιστες μεν, αλλά υπάρχουν.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Οι ιεροδουλες οι νομιμες και μη,βγαζουν ένα αρκετα καλο εισοδημα
που για μερικους φαινεται υπερβολικο και απιαστο ονειρο.
Μπορει σε έναν μηνα παραδειγμα να εχει εισοδημα οσα μπορει καποιος άλλος
να δηλωσει ετησια στην εφορια του.
Αυτό όμως δεν σημαινει ότι κάθε μηνα συμβαινει αυτό..
Υπαρχουν και οι καμψεις.
Δεν θα την εχουν επισκεφτει αρκετα ατομα λογω αφραγκιας ,η οι
αδιαθεσιες της,κτλπ.κτλπ.
Από κει και περα όταν από μονη της είναι αυτοελεγχομενη ετσι θα κανει
και καλο κουμαντο στα οικονομικα της.
Το συνηθες φαινομενο όμως που επικρατει είναι να μην χειριζεται μονη τα χρηματα της γιατι καποιον θα εχει βαλει στην αγκαλια της θεωρωντας τον το λιμανακι της που ηρεμει φευγοντας από τον τοπο εργασιας της που τον θεωρει ζουγκλα.
Εκει είναι και η παγιδα..κι εδώ ερχεται το ρητο που λεει..ο αντρας δεν γεννιεται
Νταβατζης?η γυναικα τον φτιαχνει..
Χωρις να το θελει?και δεν το παραδεχεται κι ολας..
Προσωπικη μου αποψη?
Ποιος είναι αυτος που θα μου πει ότι μ?αγαπαει ότι ειμαι η ζωη του και η αναπνοη του και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτει να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου,και το βραδυ θα με περιμενει με χαμογελο και ορθανοιχτη αγκαλια
Ποιος είναι αυτος που θα του πω ότι τον αγαπαω ότι είναι η ζωη μου και η αναπνοη μου και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτω να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου..Αηδια πια..
Και οσο για την προσωπικη διαθεση κάθε κοπελας μεσα στη δουλεια της?
Εκει τιθεται και θεμα χαρακτηρα
Μπορω να μιλαω ωρες γι?αυτά τα θεματα?είναι τοσα πολλα?!!
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Οι ιεροδουλες οι νομιμες και μη,βγαζουν ένα αρκετα καλο εισοδημα
που για μερικους φαινεται υπερβολικο και απιαστο ονειρο.
Μπορει σε έναν μηνα παραδειγμα να εχει εισοδημα οσα μπορει καποιος άλλος
να δηλωσει ετησια στην εφορια του.
Αυτό όμως δεν σημαινει ότι κάθε μηνα συμβαινει αυτό..
Υπαρχουν και οι καμψεις.
Δεν θα την εχουν επισκεφτει αρκετα ατομα λογω αφραγκιας ,η οι
αδιαθεσιες της,κτλπ.κτλπ.
Από κει και περα όταν από μονη της είναι αυτοελεγχομενη ετσι θα κανει
και καλο κουμαντο στα οικονομικα της.
Το συνηθες φαινομενο όμως που επικρατει είναι να μην χειριζεται μονη τα χρηματα της γιατι καποιον θα εχει βαλει στην αγκαλια της θεωρωντας τον το λιμανακι της που ηρεμει φευγοντας από τον τοπο εργασιας της που τον θεωρει ζουγκλα.
Εκει είναι και η παγιδα..κι εδώ ερχεται το ρητο που λεει..ο αντρας δεν γεννιεται
Νταβατζης?η γυναικα τον φτιαχνει..
Χωρις να το θελει?και δεν το παραδεχεται κι ολας..
Προσωπικη μου αποψη?
Ποιος είναι αυτος που θα μου πει ότι μ?αγαπαει ότι ειμαι η ζωη του και η αναπνοη του και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτει να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου,και το βραδυ θα με περιμενει με χαμογελο και ορθανοιχτη αγκαλια
Ποιος είναι αυτος που θα του πω ότι τον αγαπαω ότι είναι η ζωη μου και η αναπνοη μου και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτω να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου..Αηδια πια..
Και οσο για την προσωπικη διαθεση κάθε κοπελας μεσα στη δουλεια της?
Εκει τιθεται και θεμα χαρακτηρα
Μπορω να μιλαω ωρες γι?αυτά τα θεματα?είναι τοσα πολλα?!!

Όποτε έχεις την διάθεση και τον χρόνο, αν θες πες μας και άλλα.

Πιστεύω ότι όσο περισσότερο σας γνωρίζουμε σαν ανθρώπους, τόσο το καλύτερο για όλους μας.
 

Επισκέπτης
Συγχαρητήρια  Κατερίνα για την συγκρότηση και τα Ελληνικα σου !
:o
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μπράβο της...σπανίζουν γυναίκες με την αξιοπρέπεια της Κατερίνας..τα λέει με το ονομά τους όλα
 

mkce12

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2007
Μηνύματα
308
Κριτικές
5
Like
237
Πόντοι
281
Συμφωνω απολυτα με οσα λες κατερινακι αλλα.....χωρις να εχω ζησει τις συνθηκες της εργασιας σου(για μενα δεν προκειται για εργασια αλλα για λειτουργημα) πιστευω πως σε γενικες γραμμες ολοι περναμε λιγο πολυ τον ιδιο γολγοθα ειτε ειμαστε αφεντικα ειτε υπαλληλοι. ολοι μας καθημερινα εχουμε καποιον Μ.Λ..Α πανω απο το κεφαλι μας να μας πριζει τα Α.....Α  καινα θελει να γινετε παντα το δικο του .ολα αυτα ομως συμβαινουν για 6-8-12 ωρες την ημερα, (αναλογα με το ωραριο μας)και μετα ερχετε η χαλαρωση στο σπιτακι μας με τον συντροφο μας να μας περιμενει να ξεχασουμε τα "της" δουλειας μας. τελος πιστευω πως  ακομα και σημερα, που πιστευουμε οτι εχουμε προοδευσει, υπαρχει η νοοτροπια οτι εσεις δεν ειστε ανθρωποι,δεν εχετε αισθηματα ειστε ενα σκουπιδι της κοινωνιας (προσωπικη αποψη--->ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΡΑΒΑΤΕΣ). ΛΟΙΠΟΝ ας τελειωσει αυτο το παραμυθι. ας καταλαβουμε ολοι οτι ειστε και σεις ΑΝΘΡΩΠΟΙ,σας εχει γεννησει ΜΑΝΑ και εχετε τις ιδιες ΑΞΙΕΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ με ολους μας.
Υ.Γ. δεν εχω σκοπο να θιξω κανενα αλλα αν εκ παραδρομης το εκανα ζηταω εκ των προτερων ΣΥΓΝΩΜΗ    
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επειδη εχω ρωτησει τα λεφτα ειναι γυρω στισ 5000 το μηνα για μια βαρδια και εχω ρωτησει μερικεσ δουλευουν σε δυο αλλο πρωι αλλο βραδυ με κενο και τα λεφτα ειναι τα διπλασια αλλα οπωσ μου ειχε πει μια και πωσ κρατηθηκα να μη γελασω πολλα τα λεφτα αλλα γαμισι....ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ
 

ant73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μού αρέσανε αυτά πού έγραψε η Κατερίνα και συμφωνώ με τον ganstaXZ. Όντως σπανίζουν άτομα σήμερα που προσπαθούν στη ζωή τους να έχουν αξιοπρέπεια! Συγχαρητήρια Κατερίνα. Θα προσπαθήσω να περάσω να σε δω κάποια στιγμή.
 

peskandritsos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
826
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
6
χωρις να θελω να θιξω την Κατερινα και οποια αλλη κοπελα ειναι μελος εδω πρεπει να σας πω οτι καποιες φορες που επιχειρησα να μιλησω με καποια ιεροδουλη ολες οι κουβεντες της περιελαμβαναν την λεξη μα...ας η πο...ης η κα....ης και γενικα το επιπεδο ηταν πολυ κατωτερο της λαχαναγορας.βεβαια δεν περιμενα να πιασουμε φιλοσοφικη συζητηση αλλα αυτες το ξεφτιλιζαν με την μια.και εμενα δεν μου αρεσει να βλεπω την γυναικα σαν ενα κοματι κρεας αλλα νομιζω οτι στην τελικη αυτες το ζητανε.ισως να ειναι και ο καλυτερος τρπος αμυνας που μπορουν να εχουν.
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Παιδια μην ξεχνατε το βασικο αλλο η δουλεια και αλλο η διασκεδαση......αυτο ισχυει σε ολους τους τομεις.Στο κοκκινο σπιτι που πηγαινουμε εμεις για να διασκεδασουμε τα κοριτσια δουλευουν και εχουν καλες και κακες ημερες.Παντως κραταω αυτα που ειπε η Κατερινα πραγματικα μας δινουν να καταλαβουμε ορισμενα πραγματα. Ευχαριστω.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Όποτε έχεις την διάθεση και τον χρόνο, αν θες πες μας και άλλα.

Πιστεύω ότι όσο περισσότερο σας γνωρίζουμε σαν ανθρώπους, τόσο το καλύτερο για όλους μας.

Το Κατερινάκι για άλλη μια φορά μας εκπλήσει με το λόγο του.
Μακάρι να 'ταν όλες έτσι.
Αλλά μήπως εμείς είμαστε όλοι έτσι ;
Δε βλέπετε κάτι φρούτα που κυκλοφορούν κι εδώ μέσα ( και έξω , στην κοινωνία) κάποιες στιγμές ;
Είχα γνωρίσει κι εγώ σε σπίτι στη Φυλής μια πανέμορφη Ανατολικογερμανίδα, ξανθούλα, με ένα ωραίο tattoo νομίζω στην ομωπλάτη, (πάνε 3-4  χρόνια τώρα), μπορεί κάποιοι να τη θυμάστε. Δυστυχώς δε θυμάμαι όνομα, την πρώτη φορά όμως μπήκα γιατί μου έκανε εντύπωση το γλυκό χαμόγελο της, και ένα ωραίο σουτιέν ανατολίτικο που φορούσε με κάτι στολίδια σαν καμπανάκια !Είχα γίνει regular, ακριβώς γιατί δεν είχε πουτανιά στην ψυχή,(αφήστε που ήταν και πανέμορφο μωρό) και γω της είχα πει ότι την θεωρούσα πολύ γλυκιά κοπέλλα, κι αυτή είχε καταλάβει πως την συμπαθούσα, είχα έξτρα περιποίηση, ποτέ δεν βιαζόταν μαζί μου, μάλιστα με είχε ρωτήσει γιατί ενώ είμαι εμφανίσημο παιδί και ο.κ. τύπος, (δεν θέλω να κάνω διαφήμιση του εαυτού μου, αλλά αυτό είχε πεί η ίδια) πηγαίνω σε σπίτια.
Της είχα εξηγήσει πως ενώ με τη γυναίκα τα πάμε καλά, ήθελα πότε - πότε μια αλλαγή, το είχε καταλάβει, αλλά πάντα μου έλεγε να προσέχω τη γυναίκα μου και πως δε συμφωνούσε να πηγαίνω σε σπίτια!!
Να μην ξεχνάμε πως κι αυτές άνθρωποι είναι , και όταν τους δείχνεις σεβασμό και εκτίμηση, το αισθάνονται και στο επιστρέφουν !
Όχι βέβαια πάντα, αλλά με μένα έχει τύχει κάποιες φορές.

Μετά, δυστυχώς έφυγα από την Αθήνα και την έχασα !
 

Επισκέπτης
Οι ιεροδουλες οι νομιμες και μη,βγαζουν ένα αρκετα καλο εισοδημα
που για μερικους φαινεται υπερβολικο και απιαστο ονειρο.
Μπορει σε έναν μηνα παραδειγμα να εχει εισοδημα οσα μπορει καποιος άλλος
να δηλωσει ετησια στην εφορια του.
Αυτό όμως δεν σημαινει ότι κάθε μηνα συμβαινει αυτό..
Υπαρχουν και οι καμψεις.
Δεν θα την εχουν επισκεφτει αρκετα ατομα λογω αφραγκιας ,η οι
αδιαθεσιες της,κτλπ.κτλπ.
Από κει και περα όταν από μονη της είναι αυτοελεγχομενη ετσι θα κανει
και καλο κουμαντο στα οικονομικα της.
Το συνηθες φαινομενο όμως που επικρατει είναι να μην χειριζεται μονη τα χρηματα της γιατι καποιον θα εχει βαλει στην αγκαλια της θεωρωντας τον το λιμανακι της που ηρεμει φευγοντας από τον τοπο εργασιας της που τον θεωρει ζουγκλα.
Εκει είναι και η παγιδα..κι εδώ ερχεται το ρητο που λεει..ο αντρας δεν γεννιεται
Νταβατζης…η γυναικα τον φτιαχνει..
Χωρις να το θελει…και δεν το παραδεχεται κι ολας..
Προσωπικη μου αποψη?
Ποιος είναι αυτος που θα μου πει ότι μ’αγαπαει ότι ειμαι η ζωη του και η αναπνοη του και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτει να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου,και το βραδυ θα με περιμενει με χαμογελο και ορθανοιχτη αγκαλια
Ποιος είναι αυτος που θα του πω ότι τον αγαπαω ότι είναι η ζωη μου και η αναπνοη μου και μολις παει 5 το απογευμα θα ανεχτω να περασουν 30-40 πανω από το κορμι μου..Αηδια πια..
Και οσο για την προσωπικη διαθεση κάθε κοπελας μεσα στη δουλεια της?
Εκει τιθεται και θεμα χαρακτηρα
Μπορω να μιλαω ωρες γι’αυτά τα θεματα…είναι τοσα πολλα…!!

Εδώ θα διαφωνήσω με το Κατερινάκι μας. Είχα μια ι&#948
;ιότυπη εμπειρία με μια κοπέλα του επαγγέλματος. Μια εμπειρία που για μένα ήταν η πιο δύσκολη και η πιο ενδιαφέρον σχέση. Μια σχέση που θα μου μείνει ανεξίτηλη βαθιά μέσα μου για πάντα. Μια σχέση που ήξερα ότι πρέπει να προσπαθήσω παρά πολύ. Δεν με ενοχλούσε τόσο πολύ οι 30-40 που θα περνούσαν από το κορμί της, γιατί ήξερα ότι  ήταν η δουλεία της, και μέσα από αυτήν την δουλεία την είχα γνωρίσει εξάλλου. Αλλά ούτε και μπορούσα να το παίξω μεσσίας της  και ζητήσω να σταματήσει να δουλεύει γιατί δεν είχα την οικονομική άνεση να της προσφέρω μια ανάλογη ζωή  (παντός αυτές οι ώρες περνούσαν δύσκολα) . Για ‘μένα  όμως ο μεγαλύτερος εφιάλτης ήταν όπως λέει και η Κατερίνα, να γίνω χωρίς να το καταλάβω ο Νταβατζής της… Ήταν ο πραγματικός μου φόβος, αλλά και από την άλλη να μην κάνω την κοπέλα μου να νιώσει Πουτάνα…. Ήταν μια δύσκολη ισορροπία  δεν ξέρω αν τα κατάφερα για το λίγο διάστημα που ήμασταν μαζί. Αλλά αυτό που κατάλαβα μέσα από την σχέση είναι ότι γεννιέσαι Νταβατζής δεν γίνεσαι , όσο και καλή δασκάλα να έχεις  δίπλα σου, για να σε κάνει. Δεν ξέρω εγώ αν είχα καλή δασκάλα , αλλά ξέρω ότι αυτός ο ρόλος δεν μου ταιριάζει, ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Παρ όλές της δυσκολίες που υπήρχαν, ήθελα να ήμουν μαζί με αυτήν την κοπέλα, ήθελα να μοιραστώ πολλά πράγματα μαζί της και φυσικά όχι τα λεφτά της. Αυτό που πραγματικά μου έχει χαράκτη πιο βαθιά είναι ένα καλοκαιρινό βραδάκι είχαμε κατάληξη στην Καστέλα σε κάποιο γνωστό μπαράκι που έχεις από κάτω σου πιάτο όλο το Μικρολίμανο. Κάποια στιγμή άρχισε να ξεσπάει σε  κλάμα, ήξερα ότι υπήρχαν πολλά πράγματα  μαζεμένα μέσα της, σε αυτήν την φάση μου άκουσα από τα χείλη της να μου λέει: « Γιώ&
#961;γο είσαι γαμώ τα παιδία ». Κοκκίνισα, ένιωσα αμήχανα, ήξερα ότι αυτά τα λόγια βγαίνουν από μέσα της. Αυτήν την φωνή και αυτές τις λέξεις δεν θα τις ξεχάσω ποτέ. Ένα πράγμα που ποτέ δεν ήμουν καλός και έχω μετανιώσει είναι ότι δεν μπόρεσα να της πω μια λέξη « Σ’ ΑΓΑΠΩ ». Ίσως το λέω τώρα… Με από όλα αυτά θέλω να απαντήσω στην φίλη μας Κατερίνα  αν υπάρχει πραγματική αγάπη όλα μπορούν να ξεπεραστούν και πίστεψε με ότι δεν έχει καμία απόλυτος σχέση το επάγγελμα. Από την άλλη μήπως τα πράγματα είναι αντίστροφα...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Συμφωνώ, αν και εμένα ήταν() σε πιο light επάγγελμα, δεν γεννιέσαι και δεν έχεις κανένα λόγο να γίνεις
 

Neuronico

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2006
Μηνύματα
151
Like
4
Πόντοι
1
Γουστάρουμε ολοι τρελά που υπάρχουνε οι πουτάνες...και σίγουρα είναι κατά κάποιο τρόπο λειτούργημα..
Έχω όμως ένα ερώτημα...
Γιατί πήρανε την απόφαση να το κάνουνε..
Πάω πάσο αν μου πείς πως με το ζόρι την χώσανε οι νταβάδες και δεν μπορούσε να ξεφύγει...
Αλλά σίγουρα υπάρχουνε και κάποιες που το κάνουνε οικειοθελώς για την κονόμα.Σε τέτοιες περιπτώσεις η λέξη αξιοπρέπεια με κάνει και γελάω...
Αξιοπρεπής είναι η κάθε κοπελίτσα που πλένει σκάλες για 400 ευρο το μήνα και δεν δίνει το μουνί της στο κάθενα απο εμάς.
Υπάρχουνε και κούκλες του πρώην ανατολικού μπλόκ που δουλεουνε στην Ελλαδα για 3+60.
Μεγάλη κατηγόρια,για εμένα,είναι και τα junkoπούτανα...
Πολύ γαμήσι εξασφαλίζει και πολύ κόκα...
Αν μια πουτάνα φτάσει στα 35 και φτύνει τον εαυτό της στο καθρέπτη, δεν έχει να κατηγορήσει κανέναν αλλο παρά τον εαυτό της.
Για μένα είναι καθαρά εμπόριο, εσύ θέλεις χρήμα και εγώ εύκολο σεξ...
Προσωπικά λυπάμαι πιο πολύ την κοπέλα που σπουδάζει 5 χρόνια για 800 ευρο το μήνα.
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ, αν και εμένα ήταν() σε πιο light επάγγελμα, δεν γεννιέσαι και δεν έχεις κανένα λόγο να γίνεις

Φίλε και συναγωνιστή χαίρομαι που συμφωνείς μαζί μου. Απλός θέλω να κάνω μια διευκρίνιση. Όταν λέω γεννιέσαι Νταβατζής, εννοώ  ότι πρέπει να το έχεις μέσα σου αυτόν τον ρόλο. Ξέρω αρκετά άτομα  που τον έχουν χωρίς η κοπέλα που είναι δίπλα τους, να είναι του επαγγέλματος. Το αποτέλεσμα είναι πραγματικά το ίδιο. Και αυτοί είναι το ίδιο σιχαμερή.
 

Επισκέπτης
Γουστάρουμε ολοι τρελά που υπάρχουνε οι πουτάνες...και σίγουρα είναι κατά κάποιο τρόπο λειτούργημα..
Έχω όμως ένα ερώτημα...
Γιατί πήρανε την απόφαση να το κάνουνε..
Πάω πάσο αν μου πείς πως με το ζόρι την χώσανε οι νταβάδες και δεν μπορούσε να ξεφύγει...
Αλλά σίγουρα υπάρχουνε και κάποιες που το κάνουνε οικειοθελώς για την κονόμα.Σε τέτοιες περιπτώσεις η λέξη αξιοπρέπεια με κάνει και γελάω...
Αξιοπρεπής είναι η κάθε κοπελίτσα που πλένει σκάλες για 400 ευρο το μήνα και δεν δίνει το μουνί της στο κάθενα απο εμάς.
Υπάρχουνε και κούκλες του πρώην ανατολικού μπλόκ που δουλεουνε στην Ελλαδα για 3+60.
Μεγάλη κατηγόρια,για εμένα,είναι και τα junkoπούτανα...
Πολύ γαμήσι εξασφαλίζει και πολύ κόκα...
Αν μια πουτάνα φτάσει στα 35 και φτύνει τον εαυτό της στο καθρέπτη, δεν έχει να κατηγορήσει κανέναν αλλο παρά τον εαυτό της.
Για μένα είναι καθαρά εμπόριο, εσύ θέλεις χρήμα και εγώ εύκολο σεξ...
Προσωπικά λυπάμαι πιο πολύ την κοπέλα που σπουδάζει 5 χρόνια για 800 ευρο το μήνα.

Φίλε και συναγωνιστή μια κοπέλα να κάνει αυτήν την δουλεία δεν είναι κάτι το κατακριτέο και το μη αξιοπρεπές. Αντίθετος  είναι μια ξεκάθαρη συναλλαγή παροχής υπηρεσιών και χωρίς «ψιλά γράμματα», θέλω τόσα?νομίζω κανένας δεν μπήκε χωρίς την θέληση του και ούτε ποτέ υπήρχε η πρόθεση να τον κλέψει η κοπέλα. Τώρα αν οι υπηρεσίες δεν είναι οι αναμενόμενες  αυτό είναι ένα άλλο θέμα. Για μένα αξιοπρεπές είναι όταν μια κοπέλα σέβεται το επάγγελμα της και γνωρίζει γιατί το κάνει. Και όχι να καλύπτεται πίσω από την γνωστή έκφραση «καταραμένη καινωνία» και «αμάρτησα για τα παιδί μου» . Και δεν πιστεύω ότι «με το ζόρι την χώσανε οι νταβάδες και δεν μπορεί να ξεφύγει...». Για εμένα αυτή η κοπέλα είναι κατακριτέα και αναξιοπρεπής. Μια κοπέλα που δεν μπορεί να έχει την ζωή στα χέρια της. Και πίστεψε είναι μια κοπέλα που θα πας μια φορά και δεν θα ξαναπατήσεις, γιατί δεν έχει τίποτα να σου προσφέρει ούτε σε αυτόν τον λίγο χρόνο. Πάντως αυτό που μπορώ να πω ότι στην σημερινή εποχή  οι επαγγελματίες αυτού του είδους είναι τελείως παρεξηγημένοι, ενώ οι ερασιτέχνες, προοδεύουν στην κοινωνία και της αποκαλούμε Κύριες. Θεωρώ ότι αυτές είναι οι μεγαλύτερες πουτάνες γιατί συνδυάζουν και την ψυχή και πραγματικά εκεί δεν συζητάμε για αξιοπρέπεια, εκεί θυσιάζονται τα πάντα? Αλλά θα συμφωνήσω μαζί σου «λυπάμαι πιο πολύ την κοπέλα που σπουδάζει 5 χρόνια για 800 ευρό το μήνα»?
 

plain

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
51
Like
2
Πόντοι
0
Επειδή ακούστηκε η ερώτηση αν οι ιερόδουλες πηγαίνουν στην προσωπική τους ζωή με άντρες, μια που το κάνουν σαν επάγγελμα...

... η απάντηση είναι ότι αν ήταν έτσι, οι νηπιαγωγοί δεν θα ήθελαν δικά τους παιδιά, οι καθαρίστριες θα άφηναν τα σπίτια τους βρώμικα, οι μάγειρες δεν θα μαγείρευαν για να φάνε οι ίδιοι, οι ποδοσφαιριστές δεν θα έπαιζαν μπάλα με φίλους, οι τραγουδιστές δεν θα τραγουδούσαν στην παρέα τους κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom