Νέα

PROSEXETO

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ducker13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 43K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Bourdelo_Xania

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πωλείται επιχείρηση ( οίκος ανοχής) στη περιοχή Χανίων , τιμή προσιτή
Τηλέφωνο επικοινωνίας 6949363049; bourdeloxania@yahoo.com
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
21
Ξερει κανεις πως μπορουμε να επικοινωνησουμε με τον/την ιδιοκτητη/τρια?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
παιδια ανοιξε παλι το prosexeto? περασα χθες κ ειδα πορτονι ανοιχτο.
 

mounoskilo

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
14
Like
18
Πόντοι
0
κλειστό είναι. και δεν νομίζω να ανοίξει ξανά...
 

KAVLIARIS33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
132
Κριτικές
6
Like
1.258
Πόντοι
201
πηγα και κατεθεσα στο δευτερο μαγαζι σε μια μολδαβη το ονομα το ξεχασα.Οχι και τιποτα το ιδιαιτερο αν και καθησα γιατι οι μολδαβες ειναι καλες αλλα η τυπισα ψιλοξεπετα μου φανηκε και πολυ κουβεντα.Τελοσπαντων.Εκει που την περιμενα μου ειπε ενας τυπος οτι υπαρχει ενα στοθντιο καπου σε καποια στενα στην λοθξ.Εσεις ξερετε το μαγαζι αυτο;Ειναι κατι ενδιαφερον;Καποιος συναγωνιστης αν ξερει κατι ας μας δωσει ενα στιγμα.Το μονο που εμαθα ειναι οτι φερνει τουμπανα γκομενες αλλα θελουν 50.Το spice -models  φερνει τιποτα καλο στην πατρα η ετσι διαφημιζεται;
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Ειχα παει και εγω πριν 30-35 μερες αν θυμαμαι καλα. Ειδα τις 3 απο τις 4 στον εν λογο χωρο και εμφανησιακα καλες ηταν οχι σαν Αθηνα βεβαια, θα πηγαινα στην ξανθια στο κεντρικο ακριβως διπλα στην μολδαβη αλλα την ειδα καπως αδιαφορη ενω εμφανισιακα ηταν ωραια. τελικα την μολδαβη πηρα αλλα οχι τοσο θερμη μεσα οσο εδειχνε εξω τι να κανουμε συνηθησμενο πραμα 25ε. στο διπλανο λιγο εξω απο το prosexeto ειχαν μια νεα ξανθια με παρα πολυ καλο σωμα αλλα το μουτρο της παρα ηταν σλαβικο για τα γουστα μου 30ε.Λογο οχι αρκετης εμπειριας με τις σλαβες δεν μπορω να πω απο που ακριβως καταγεται για να βοηθησω καλυτερα.Στα μπουρδελα τις παραλιακης τουλαχιστον τοτε δεν βλεποντουσαν αυτες που ειχαν.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνιστες. χθες το πρωι ειδα το προσεξετο ανοιχτο. λετε να το φτιαχνουν? ειχα ακουσει οτι το πηρε η μονικα. ξερουμε κατι?
 

Xoui

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
48
Like
71
Πόντοι
0
καλα εχεις ακουσει φιλε μου. ειναι ανοιχτο κανονικα. τα πηρε η μονικα οπως και το ενα στην οθ αμαλιας.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
326
Πόντοι
21
Εχουν ερθει καινουργια κοριτσια ομως? εκει ειναι το ζουμι
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Κάποιο τηλέφωνο; Κάποια παρουσία στο ίντερνετ; Προς το παρόν δεν βλέπω τίποτα...
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Ειχα παει και εγω πριν 30-35 μερες αν θυμαμαι καλα. Ειδα τις 3 απο τις 4 στον εν λογο χωρο και εμφανησιακα καλες ηταν οχι σαν Αθηνα βεβαια, θα πηγαινα στην ξανθια στο κεντρικο ακριβως διπλα στην μολδαβη αλλα την ειδα καπως αδιαφορη ενω εμφανισιακα ηταν ωραια. τελικα την μολδαβη πηρα αλλα οχι τοσο θερμη μεσα οσο εδειχνε εξω τι να κανουμε συνηθησμενο πραμα 25ε. στο διπλανο λιγο εξω απο το prosexeto ειχαν μια νεα ξανθια με παρα πολυ καλο σωμα αλλα το μουτρο της παρα ηταν σλαβικο για τα γουστα μου 30ε.Λογο οχι αρκετης εμπειριας με τις σλαβες δεν μπορω να πω απο που ακριβως καταγεται για να βοηθησω καλυτερα.Στα μπουρδελα τις παραλιακης τουλαχιστον τοτε δεν βλεποντουσαν αυτες που ειχαν.
Πως ειναι η Μολδαβη, φιλε?Καστανοξανθη με μαλλι μεχρι τον ωμο?Ονοματακι ξερουμε?
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.436
Πόντοι
1.446
Το ποστ αυτό που ρωτάς είναι αρκετά παλιό 17-11-2017.
Από τότε ξαναπέρασα από εκεί μια φορά πριν κάνα δίμηνο ίσως και πιο πριν η μολδαβή δεν υπήρχε, μαλλί είχε μαύρο μακρύ και ήταν πολύ καμπυλάτη και σφικτή.
Υπήρχε μια εμφανίσιμη ξανθιά αλλά με χάλια τρόπους και μια μάλλον ουκρανή παιχνιδιάρα μαυρομάλα.
Σε καμιά εβδομάδα το πολύ θα ξαναπάω για μια δουλεία θα περάσω από τα σπιτάκια να γράψω τι υπάρχει.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Το ποστ αυτό που ρωτάς είναι αρκετά παλιό 17-11-2017.
Από τότε ξαναπέρασα από εκεί μια φορά πριν κάνα δίμηνο ίσως και πιο πριν η μολδαβή δεν υπήρχε, μαλλί είχε μαύρο μακρύ και ήταν πολύ καμπυλάτη και σφικτή.
Υπήρχε μια εμφανίσιμη ξανθιά αλλά με χάλια τρόπους και μια μάλλον ουκρανή παιχνιδιάρα μαυρομάλα.
Σε καμιά εβδομάδα το πολύ θα ξαναπάω για μια δουλεία θα περάσω από τα σπιτάκια να γράψω τι υπάρχει.
οκ φιλε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom