Νέα

PROSEXETO

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ducker13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 43K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.278
Κριτικές
15
Like
5.771
Πόντοι
1.496
πολυ καλη η μαιρη φιλε! την πηρα χθες για 2η φορα. ουτε παραπονιεται ουτε τπτ. της εβαζα δαχτυλο, καλη πιπα κ καλο στησιμο. τελειωσα στο στηθος της! παρα πολυ καλη!
Γεια σου φιλε απο Αθηνα.Μια Ρουμανα μελαχρινη,τσουπωτη,στηθος μεγεθος 4,Μονικα τη λενε.Απο Αθηνα μου ειπαν δουλευει πλεον Πατρα.Μηπως εχεις υποψη σου;Πηρα τηλεφωνο στη Γλαυκου που εχει μια Μονικα και μιλησα μαζι της αλλα τελικα δεν ηταν αυτη.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Μονικα στη Γλαυκου αυτη που μιλησες θα ειναι και μονο. Ειναι αλλο ενα στη παραλια αλλα απο οτι εψω δει και εχουν πει κι αλλοι μονο μια κοπελα δουλευει. Ναντια την λενε
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Καλησπερα. Εχει ερθει κατι καινουργιο εδω; διαβασα σε μια κριτικη για μια Αντζελα. Μου ειπν και για μια Λιζα. Εχει παει κανεις; γνωριζει κατι να δωσει περιγραφη;
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
εγραψα 2 κριτικες για 2 πολυ καλα μωρα. νικη κ λιζα.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Θα ηταν χρησιμο το studio να εκανε και μια ενημερωση στις κοπελες και τις φωτο στο *****.com
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Θα ηταν χρησιμο το studio να εκανε και μια ενημερωση στις κοπελες και τις φωτο στο ******
απ'οτι εμαθα εχουν τσακωθει με αυτον που τους φτιαχνει το site. τους το ειπα κ εγω για τις φωτο.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Πιστευω οτι ετσι χανουν κοσμο. Τουλαχιστον τους μη Πατρινους που το σκεφτονται πλεον απλα για μια μπουρδελοτσαρκα αν δεν εψουν δει πρωτα τι παίζει εστω στο περιπου απο τις φωτο
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι. Πρωτα στο δευτερο σπιτακι. Ηταν μια καινουργια κοπελα. Μεγαλο βυζι οπως μου αρεσει αλλα φοβηθηκα τυχον παραπανισια κιλα που ενδεψομενως εκρυβε το ημιδιαφανο φουστανακι της-εσωρουχο. Μετα προχωρησα στο πρωτο σπιτακι. Ηταν η Νικη η οποια βγηκε ολογυμνη. Μπορω να πω οτι με καυλωσε βλεπωντας την ετσι κσι το μ...νακι της με τα μ...νοχειλα να κρεμονται και να σταζουν καβλα. Δε την πηρα ομως γιατι ηθελα να δοκιμασω κατι καινουργιο μιας κσι την Νικη την εχω παρει ηδη 3 φορες.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι. Πρωτα στο δευτερο σπιτακι. Ηταν μια καινουργια κοπελα. Μεγαλο βυζι οπως μου αρεσει αλλα φοβηθηκα τυχον παραπανισια κιλα που ενδεψομενως εκρυβε το ημιδιαφανο φουστανακι της-εσωρουχο. Μετα προχωρησα στο πρωτο σπιτακι. Ηταν η Νικη η οποια βγηκε ολογυμνη. Μπορω να πω οτι με καυλωσε βλεπωντας την ετσι κσι το μ...νακι της με τα μ...νοχειλα να κρεμονται και να σταζουν καβλα. Δε την πηρα ομως γιατι ηθελα να δοκιμασω κατι καινουργιο μιας κσι την Νικη την εχω παρει ηδη 3 φορες.
τελικα πηρες καμια?? :p
 

433

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2015
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι. Πρωτα στο δευτερο σπιτακι. Ηταν μια καινουργια κοπελα. Μεγαλο βυζι οπως μου αρεσει αλλα φοβηθηκα τυχον παραπανισια κιλα που ενδεψομενως εκρυβε το ημιδιαφανο φουστανακι της-εσωρουχο. Μετα προχωρησα στο πρωτο σπιτακι. Ηταν η Νικη η οποια βγηκε ολογυμνη. Μπορω να πω οτι με καυλωσε βλεπωντας την ετσι κσι το μ...νακι της με τα μ...νοχειλα να κρεμονται και να σταζουν καβλα. Δε την πηρα ομως γιατι ηθελα να δοκιμασω κατι καινουργιο μιας κσι την Νικη την εχω παρει ηδη 3 φορες.

Εντυπώσεις από την Νίκη? Για να έχεις πάει 3 φορές σου άρεσε  :)
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Εντυπώσεις από την Νίκη? Για να έχεις πάει 3 φορές σου άρεσε  :)
εχουν γραφτει κριτικες για την νικη. σε αλλους αρεσε σε αλλους οχι. εγω προσωπικα προχθες ξαναπηρα την λιζα. πολυ καλη κ αυτη.
 

433

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2015
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Ναι, τις έχω δει τις κριτικές, η μία έτσι η άλλη γιουβέτσι. Για αυτό ρωτάω και τον άλλον να κάνει το 2-1. Μεγάλη μαλακία πάντως που έκοψε τις φωτογραφίες από το greece ladies
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Φιλε κοιτα να δεις. Την Νικη ασχημη δεν τη λες μοντελο παλι δε την λες. Εχει ωραιο κορμι αν και θα την προτιμούσα με μεγαλυτερα βυζια. Ειμαι λατρης αυτων.... τωρα στον αγωνα....1 φορα εχει κατσει σαν παλουκι και τις Άλλες 2 ειχε καλη συμμετοχη. Ομως ο λογος που δε την ξαναπηρα ηταν οτι ηθελα να δοκιμαδω κατι καινουργιο και πιο μπουστοζικο!!!!
Αξεχαστη θα μου μεινει η Γαληνη που ειχε ερθει καλοκαιρι πριν 2 Χρόνια.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
Φιλε κοιτα να δεις. Την Νικη ασχημη δεν τη λες μοντελο παλι δε την λες. Εχει ωραιο κορμι αν και θα την προτιμούσα με μεγαλυτερα βυζια. Ειμαι λατρης αυτων.... τωρα στον αγωνα....1 φορα εχει κατσει σαν παλουκι και τις Άλλες 2 ειχε καλη συμμετοχη. Ομως ο λογος που δε την ξαναπηρα ηταν οτι ηθελα να δοκιμαδω κατι καινουργιο και πιο μπουστοζικο!!!!
Αξεχαστη θα μου μεινει η Γαληνη που ειχε ερθει καλοκαιρι πριν 2 Χρόνια.
γενικα ειναι στον ανθρωπο, κ σε τι κατασταση θα βρεις την κοπελα. η γαληνη εμενα πχ. με ξενερωσε. δεν ειχε καλη συμμετοχη κ δεν ξαναπηγα.
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Εμενα παλι αν ηταν ακομα.εκει. ισως να την επισκεπτομουν και καθε εβδομαδα. Ειδικα στην πρωτη μου επισκεψη. Εδειξε να το γουσταρει και η ιδια. Χωρια οτι μετα το τελος κατσαμε κανα δεκαλεπτο ακομα στο δωματιο και μου τριβοταν...
 

433

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2015
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Γαλήνη λέτε ένα κοντοπούτανο με βυζάρες και σκουρόχρωμη επιδερμίδα?
Την είχα τιμήσει και εγώ πολλές φορές όταν ήταν Πάτρα, είχε πολύ καλή συμμετοχή
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Ναι μια κοντουλα τσαχπινουλα αλλα με λευκη επιδερμιδα και μαυρα μαλλια. Πουτανα με ολη τη σημασια.....για σκληρα γαμησια.....

Που ειναι τωρα ομως..;;;
 
OP
OP
D

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
331
Κριτικές
8
Like
328
Πόντοι
21
Μου ειχε κανει κατι κολπα αστα να πανε....
 

433

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2015
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Μάλλον για την ίδια λέμε. Την είχα πετύχει και μια φορά Θεσσαλονίκη που είχα πάει. Έκανε πολύ καλό κρεβάτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom